50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves

50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves 02.11.2019, 16:52, Łukasz Wandzel 3015 komentarzy

W to sobotnie popołudnie chciało się ziewać nie tylko przez pochmurną pogodę. Powodem tego był także mecz 11. kolejki Premier League pomiędzy Arsenalem a Wolverhamptonem. Ekipa Unaia Emery'ego względnie wcześnie objęła prowadzenie w tym spotkaniu, ale poza 20. i 76. minutą, w której padły gole dla obu drużyn, nie wydarzyło się nic interesujące. Przyjezdne Wilki nie były wystarczająco wygłodniałe, by zagrozić londyńczykom, a mimo to wywiozły z The Emirates punkt. Kanonierzy zagrali bardzo słaby mecz, osiągnęli koszmarny rezultat i w takiej sytuacji kibicom nie poprawi humoru nawet 50. bramka Pierre'a-Emericka Aubameyanga w barwach Arsenalu.

Arsenal: Leno - Chambers, Luiz, Sokratis, Tierney (87' Kolasinac) - Guendouzi, Torreira (73' Saka), Ceballos - Özil - Lacazette (60' Martinelli), Aubameyang.

Wolves: Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty (71' Ruben Vinagre), Moutinho, Neves, Jonny - Traore, Jimenez, Jota (90+1' Neto).

Po pierwszym gwizdku arbitra Wilki błyskawicznie przejęły kontrolę nad spotkaniem i przez pierwsze kilka minut utrzymywały się przy piłce na połowie Arsenalu. Kanonierzy w ślimaczym tempie odzyskiwali przewagę i dość niespodziewanie otworzyli wynik meczu w 20. minucie. David Luiz z prawej strony dograł do Alexandre'a Lacazette'a w pole karne, a ten po obrocie z piłką wystawił futbolówkę ulubionemu partnerowi z zespołu. Pierre-Emerick Aubameyang musiał jedynie dołożyć nogę. Po strzelonej bramce w pierwszej połowie działo się niewiele. Najważniejsze, że londyńczycy po objęciu prowadzenia zaczęli na dobre przeważać i niemrawo szukali drugiego gola. Sytuacje tworzone przez Kanonierów polegały na wrzutkach, które nie docierały do adresatów, oraz na anemicznych strzałach w kierunku golkipera Wolverhamptonu - Rui Patricio.

Bernd Leno za to wykazał się udaną interwencją przed przerwą przy mocnym strzale wbiegającego w szesnastkę Doherty'ego. W tamtym momencie niemiecki bramkarz uratował dzięki temu prowadzenie swojego zespołu. Przyjezdni zaliczyli dobry początek i końcówkę pierwszej połowy, przy czym przez resztę czasu Arsenal dominował w posiadaniu piłki, nie narzucając wysokiego tempa.

Druga połowa była jeszcze nudniejsza niż poprzedniczka, a najgorsze jest to, że Kanonierzy niespodziewanie stracili gola w 76. minucie po dośrodkowaniu do Jimeneza, którego na spółkę nie upilnowali Chambers i Sokratis. Piłkarz z Meksyku wykorzystał sytuację i uderzył piłkę głową, a ta po koźle wpadła do bramki. Unai Emery poruszał się szybciej przy linii bocznej niż niektórzy piłkarze na murawie. Arsenal w dodatku o mało nie przegrał po rajdzie Joty w 90. minucie, który minął najpierw Davida Luiza, a później nie przeszkadzała obecność Sokratisa. Jedynie Bernd Leno w nerwowy sposób zdołał wyłuskać piłkę.

Gry nie ożywili zmiennicy. Murawę opuścił dość wcześnie Alexandre Lacazette, a w jego miejsce pojawił się dużo biegający Gabriel Martinelli. U Brazylijczyka jak zwykle widać było wielki talent, ale jego koledzy nie poruszali się po boisku z podobną intensywnością. Jeszcze mniej wnieśli Bukayo Saka i Sead Kolasinac. Najbardziej boli fakt, że Wolverhampton grał w tym meczu słabo i prawie nie zagrażał bramce Kanonierów. Arsenal zmarnował cały kwadrans, doliczony czas gry i po raz kolejny nie utrzymał korzystnego rezultatu w meczu, w którym jako pierwszy objął prowadzenie.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 305.11.2019, 21:08

@illpadrino:
A jeszcze niedawno Pepe byl jego ulubiencem :D!

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 305.11.2019, 21:08

@lays:

pierwszy raz na oczy chłopa widzisz i już ulubieniec... hyhyhyh.

@FabsFAN:

Pewnie, że tak. Ja nadal uwazam, ze Arsenal to marka.

miki9971 komentarzy: 6230 newsów: 205.11.2019, 21:07

Jeśli Aubameyang odejdzie to chce w Arsenalu Lautaro Martineza... Kocur.

Womanizer komentarzy: 986305.11.2019, 21:06

W zalecanych wymaganiach pisze 1060 6 GB a teraz 30 fps na medium i zacinki jakieś omg

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 305.11.2019, 21:06

@lays:
Myslisz, ze on chcialby tu przyjsc?

michal192837465 komentarzy: 765405.11.2019, 21:06

Lautaroooooo! Co za gol.

lays komentarzy: 3987105.11.2019, 21:05

Lautaro Martinez, kolejna swietna akcja indywidualan i bramka. Mam swojego faworyta w miejsce Auby jeśli odejdzie. Świetny gracz.

polishbrigadesx komentarzy: 1017305.11.2019, 21:04

Juz remis eh

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 21:04

lapcie z ultra

michal192837465 komentarzy: 765405.11.2019, 21:03

@Dawid04111:
Wtedy na miejsce Emery'ego wchodzi Marcelino. Są pogłoski, że nadal próbują rzucić, żeby tak właśnie wylądowała.

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 305.11.2019, 21:03

lol co za ogorkowa obrona xd

Ajaaaax!

Dominik11 komentarzy: 2005605.11.2019, 21:03

Kartka z kalendarza - 5 listopada 2019 r

Granit Xhaka przestaje być kapitanem Arsenalu.

polishbrigadesx komentarzy: 1017305.11.2019, 21:02

Brawo Ajax.

enrique komentarzy: 1894305.11.2019, 21:02

@JanikK: Dla osób korzystających z procesorów I5, którym gra się wiesza w randomowych momentach.

Wejdźcie w menedżer zadań, prawy na proces RDR2, wciśnijcie opcję ustaw koligacje, i odhaczcie dwa z czterech rdzeni, jeśli macie cztery rdzenie. Mi to pomogło, i gra się już nie wiesza. Nie wiem jak to ima w przypadku procesorów i5 z więcej niż czterema rdzeniami. Popróbujcie z tą koligacją.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 305.11.2019, 21:02

@Kowal96:

Z handi trzeba stawiać a nie czystą jedynkę. :D

Wtedy kursik 4.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 21:01

@illpadrino: dziwna ta lokacja początkowa ta śnieżna, to są mid settingsy pomijając z 3 na ultra w tym tekstur y

enrique komentarzy: 1894305.11.2019, 21:00

@JanikK: Jakie to ustawienia, bo tak średnio to wygląda ?

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 305.11.2019, 21:00

@JanikK:

o ja cie nie mogę. Przecież ta grafika tutaj wygląda jak z ps4. :>

thide komentarzy: 32389 newsów: 185205.11.2019, 20:59

@JanikK: byku, weź mi na pw odpisz

Dawid04111 komentarzy: 13282 newsów: 1405.11.2019, 20:58

@michal192837465: a jakby spadła na sztorc?

hetfield88 komentarzy: 38205.11.2019, 20:57

Czy nasz mecz poleci jutro w polsat sport premium??

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 20:57

sorki to

michal192837465 komentarzy: 765405.11.2019, 20:57

Podobno o opasce kapitana zadecydował rzut pięciogroszówką. Orzeł- Xhaka zostaje pozbawiony opaski, reszka- kapitanem zostaje Auba. Sprytnie to Unai wykombinował, jestem pod wrażeniem.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 20:56

Gpu nie domaga głównie i ram

Jacek1s komentarzy: 764605.11.2019, 20:55

@Dawid04111: Nie wiem dlaczego, czy tak było za komuny czy jak, ale starsi ludzie bardzo często kradną.

DavidSilva21 komentarzy: 337905.11.2019, 20:55

Link do meczu Dortmund-Inter poproszę.

Jacek1s komentarzy: 764605.11.2019, 20:54

Emery In!

Dawid04111 komentarzy: 13282 newsów: 1405.11.2019, 20:54

@sWinny: @Jacek1s: może to ta sama babka co ukradła ostatnio laptopa na przystanku mojemu koledze i uciekła autobusem. Takie to są te mohery, katole...

enrique komentarzy: 1894305.11.2019, 20:54

Super są te januszowe konta, nie ma co.
Miałem ściągnięte 97% RDR2 i nagle mnie wywaliło, konto zablokowane.

Koleś przesłał mi nowe... ale ściąga od początku.

JESUS CHRIST !!!!!!

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068705.11.2019, 20:53

Krzaka w styczniu w Evertonie xD zaraz będzie tam pół szrotu z Arsenalu.

kamilo_oo komentarzy: 2356705.11.2019, 20:53

Slavia Praga remisuje sobie w LM na Camp Nou, a polskie kluby jeszcze przez kilkanaście ładnych lat mogą tylko pomarzyć

Kowal96 komentarzy: 1758105.11.2019, 20:46

#EmeryIn lol

W końcu jakaś konkretna, męska decyzja Emeryta. Trzeba to zapisać.

Marcinafc93 komentarzy: 32830 newsów: 105.11.2019, 20:45

To teraz Xhaka niech już zostanie przyspawany do ławki i może jeszcze uwierzę w tego kasztana xd

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 20:44

Will there be another vote?
Emery confirms Aubameyang is club captain.

Czyli Auba 1 kapitanem, Bellerin 2

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 20:42

Emery told me Xhaka "accepted" the decision.

Bellerin says the squad “respect the decision of the coach and the club. For us it’s to give him our love and care.” https://t.co/clBV4cRsPh

Kowal96 komentarzy: 1758105.11.2019, 20:41

@kamilo_oo:

Nom, na Lester kursik ładnie spada, ja złapałem po 2.20, teraz 2.07. Zobaczymy jak będzie po naszym jutrzejszym meczu.

lays komentarzy: 3987105.11.2019, 20:40

O prosze Emery zdjal Xhace opaske. Jego 1 meska decyzja xD

Ranczomen komentarzy: 1225205.11.2019, 20:40

Nawet to musiał zepsuć Krzaka. Już nie mógł dograć do końca Emerego :X

AlexVanPersie komentarzy: 806405.11.2019, 20:39

Mieliśmy sprzedawać zawodników, którzy nie chcą z nami przedłużać kontraktu a mają dwa lata kontraktu.

A znów dopuściliśmy do sytuacji, ze zawodnik ma rok kontraktu i jego cena będzie znacznie niższa.

Ranczomen komentarzy: 1225205.11.2019, 20:39

Módlmy się, żeby Xhaka wyszedł na Leicester + 60 do porażki.

Catalonczyk komentarzy: 519605.11.2019, 20:39

@Mihex:

Ja tez pamietam swoje zlamanie. Tylko uwazam ze jest drobna roznica gdy grasz mecz przed wielka publicznoscia ktos Ciebie fauluje i kilka sekund pozniej wpada nastepny koles a on akurat zapamieta w ktorym kontakcie kosc strzela.

Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 20:37

@Catalonczyk napisał: "No chyba zartujesz ze Gomes bedzie wiedzial kto mu zlamal noge. Przy tak duzym skoku adrenaliny i kilku sekundach to jest niemozliwe."
No nie wiem, ja tam doskonale pamiętam moment złamania ręki (w dwóch miejscach, z przemieszczeniem), a to też był moment, też spora adrenalina, a od tego czasu minęło zdaje się ponad 10 lat.

Gunner915 komentarzy: 276705.11.2019, 20:36

Panowie głowy do góry w sobotę wieczorem żegnamy się z Emerym na dobre :)