Adams: Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera

Adams: Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera 05.12.2017, 00:47, Mateusz Szyller 70 komentarzy Tony Adams, legenda The Gunners, uważa, że Arsenal nie wygra już mistrzostwa Anglii pod wodzą Arsene'a Wengera.

- Jest związany z Arsenalem przez kolejne 18 miesięcy i pytasz mnie czy ten klub może wygrać ligę. Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste. Możesz sobie zadać pytanie - jak długo Arsene będzie na Emirates Stadium? To bardzo leciwy trener. Powiedział, że przejście na emeryturę zabiłoby go, więc nie widzę powodu, dla którego miałby opuszczać Arsenal. Dla mnie nie byłoby zaskoczeniem, gdyby po raz kolejny przedłużył kontrakt.

- On nie chce tego, abym mu w czymś pomógł. To najbardziej utytułowany menedżer w historii Arsenalu, więc nie możesz na niego zbytnio narzekać. Po prostu uważam, że pod jego wodzą Kanonierzy nie zdołają sięgnąć po mistrzostwo Anglii. Grałem przez bardzo długi czas na Highbury i to nie daje mi żadnej możliwości, abym znowu mógł ingerować w działania tego klubu? Tak nie powinno być.

- Istniało kilka propozycji, z których mogłem skorzystać, ale ostatecznie - nie spełniły się. Wydaję mi się, że jedyny powód, dla którego nie jestem związany z Arsenalem to Wenger. On nie chce mnie tu widzieć.

Arsene WengerTony AdamsPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
pumeks komentarzy: 15528 05.12.2017, 11:05

Adams powinien stać przed każdym w tunelu i motywować nasze gwiazdy do walki.

https://twitter.com/Arsenal/status/804064611125358594

Nomad komentarzy: 595 05.12.2017, 10:47

Bronilismy Wengera (mykibice) przez dlugi czas bo mu sie to nalezalo...
Przyszedl czas kredytu na stadion ale zawodnicy wciaz byli ciekawi w tym skladzie... ciekawi i przyszlosciowi. Przynajmniej 50% tamtejszego skladu (nie tylko pierwszej 11ki) a teraz....
Ani nis splacamy stadionu, ani nie mamy zawodnikow. A tych co mamy (dobrych) chca odejsc (za darmo!!!).

Kazdy kto broni Wengera czy to na tej witrynie czy poza nia,.., powinien sie bardzo ale to bardzo rozpedzić i sprobowac ta wiare w jego osobe ulokowac w ten rozped przed solidną betonową ścianą.....

Adams był najtwardzszym obroncą i kapitanem za kadencji Wengera i nalezy mu sie szczera wypowiedź

krecik349 komentarzy: 471 newsów: 1 05.12.2017, 10:47

Eh, wylewanie pomyj bo nie dostał posadki z urzędu, nie lubię czegoś takiego.

grzegorz1211 komentarzy: 4004 05.12.2017, 10:06

Adams z przyjemnością zasiadłby na jakimś ciepłym foteliku w strukturach klubu, kasa by się przydała

rev komentarzy: 1354 05.12.2017, 09:58

@TurboGrosik

Wystarczy, że jedna osoba się nie zgadza, żeby sąd Adamsa okazał się fałszywy (tzw. weryfikacja negatywna). Jak wypowiesz sąd "Wszystkie kruki są czarne", a znajdziesz jednego białego, to automatycznie Twój sąd jest fałszywy. Jednak znajdując jednego białego kruka, prawdziwym jest sąd "Nie wszystkie kruki są czarne".
Na marginesie - zapewne jest jeszcze trochę osób, które nie zgodziłyby się z taką wypowiedzią TA.

Tak w ogóle to trzeba zacząć od tego, że drugie z cytowanych przeze mnie zdań jest w ogóle nieprecyzyjne (lub nieprecyzyjnie przetłumaczone - nie czytałem oryginału).
"Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste" - z tego zdania wynika, że oczywiste jest dla wszystkich, że Adams uważa, że Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi. I to również nie jest prawda, bo dla mnie nie jest "oczywiste", co myśli Adams. Oczywiste jest dla mnie, co mówi. Jeśli założyć, że mówi to, co myśli i mówi "Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi", to wówczas mogę przyznać, że dla mnie oczywiste jest to, że Adams uważa, że Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi.

Natomiast jeśli odczytać całą wypowiedź jako skrót myślowy, z którego wynika, że wszyscy uważają, że Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera, to podtrzymuję swoje stanowisko z poprzedniego komentarza :)

Może się czepiam, ale nie lubię takich okólników, w których przemyca się takie sądy, jak ten Adamsa.

TurboGrosik komentarzy: 815 05.12.2017, 09:55

@rev:
Tak czy inaczej bedac upartym - masz racje, bez Ciebie to juz nie wszyscy.

TurboGrosik komentarzy: 815 05.12.2017, 09:47

@rev:
Ty i kto jeszcze tak uwaza?

rev komentarzy: 1354 05.12.2017, 09:45

"Jest związany z Arsenalem przez kolejne 18 miesięcy i pytasz mnie czy ten klub może wygrać ligę. Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste".

To źle myśli, bo dla mnie nie jest to oczywiste. Cóż za arogancja, żeby takie ostateczne sądy w imieniu "wszystkich" wypowiadać.

michalal komentarzy: 6431 05.12.2017, 09:42

@Marioht:

Bo właściciele są nastawieni na kasę a nie. A sukcesy, a to akurat Wengerowi idzie bardzo dobrze.

EpidemicKraX komentarzy: 291 05.12.2017, 09:08

Adams dobrym trenerem nie jest i nie bedzie. Ale to nie przeszkadza zauwazyc i powiedziec czegos oczywistego.
Przy braku nastawienia na taktyke a nacisku na graniu w piekny futbol nie mamy szans na Top1.
Mysle ze gdyby zaczeli grac brzydziej ale z lepszym efektem ktory przynioslby nam mistrzostwo nikt by sie nie obrazil...

Marioht komentarzy: 3376 05.12.2017, 08:38

To, że Adams jest słabym trenerem nie oznacza, że nie ma racji w tym co mówi.
Skoro wszyscy wiedzą, że Arsene nie zdobędzie już mistrzostwa z Arsenalem to po co dalej brnąć w tym projekcie?
Nie lepiej dać szansę komuś nowemu, by zaczął układać swoje puzzle?
Teraz jest dobry moment bo skład potrzebuje gruntownej przebudowy.

CzerwonaRoza komentarzy: 330 05.12.2017, 08:36

Mam ogromy szacunek do Tony'ego za to, co zrobił dla klubu i za to jak poradził sobie ze swoją chorobą.
Fajnie jakby takie osoby były w klubie i coś w nim znaczyły, ale...w jakim charakterze Mr. Arsenal miałby do nas wrócić? Manager odpada, bo sukcesów u niego brak. Trener? Może mógłby naszych obrońców trochę pouczyć, zwłaszcza tych młodych, ale trzeba pamiętać, że gra w obronie od jego czasów też ewoluowała. Skaut? No raczej nie. Ambasador? Myślę, że nie zgodziłby się sam Adams, bo ma większe ambicje. Krótko mówiąc, wydaje mi się, że nie ma dla niego posady w Klubie, którą mógłby objąć...
Ale rację ma. Arsenal z Wengerem już mistrzostwa Anglii nie zdobędzie (i przyznaję to z bólem...).

michalal komentarzy: 6431 05.12.2017, 07:54

Kolumb.

AlexVanPersie komentarzy: 6094 05.12.2017, 06:57

Tony dostał kilka szans na trenowanie i nic z tego nie wyszło, mówiąc delikatnie.

O jakiej więc posadzie mówimy jeśli jego trenerskie skille są wręcz ujemne?

Chyba że mówimy o posadzie maskotki, ewentualnie cheerleadera?
https://www.youtube.com/watch?v=wGhrr0XGqXo

Szebson komentarzy: 1739 05.12.2017, 06:47

Trudno sie dziwic takiej wypowiedzi Adamsa, nie od dzis wiadomo, ze on i Wenger nigdy sie nie uwielbiali, mino tego, ze przy Francuzie Tony wyszedl na prosta. Polecam jego autobiografie.

Mimo wszystko ma racje, szkoda, ze wszyscy boja sie to powiedziec.

lordoftheboard komentarzy: 1895 05.12.2017, 06:20

Adams usłyszał o wyliczance ejmati...
"Przedłuży kontrakt..."

migus11 komentarzy: 1222 05.12.2017, 01:14

Chociaż z tym, że za Wenger nie wygramy ligi akurat się znam. W klubie potrzeba zmian.

migus11 komentarzy: 1222 05.12.2017, 01:12

Nie wiem co mu się w główkę stało jeśli myśli, że sam fakt, że tu grał i coś osiągnął znaczy, że z góry należy mu się tu jakieś stanowisku.

Woof komentarzy: 30 05.12.2017, 01:11

Wenger na starość tak zdziadział, że nawet doświadczonych i zasłużonych dla klubu piłkarzy omija szerokim łukiem. Dlaczego taki Real czy Barcelona mogą sobie wyprodukować z byłego idola trenera pierwszej drużyny? Bo ich zarząd widzi przyszłość w osobach związanych z klubem niezwykłymi więziami. Za to my będziemy gnić aż do śmierci bez trofeów z Wengerem.

Ranczomen komentarzy: 1573 05.12.2017, 01:04

Ból tyłka połączony z powszechnie znaną prawdą.

W sumie szkoda, może Adams mógłby ich kopnąć w jajca, żeby poczuli, że je mają.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Liverpool 22.12.2017 - godzina 20:45
? : ?