Adams: Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera

Adams: Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera 05.12.2017, 00:47, Mateusz Szyller 71 komentarzy Tony Adams, legenda The Gunners, uważa, że Arsenal nie wygra już mistrzostwa Anglii pod wodzą Arsene'a Wengera.

- Jest związany z Arsenalem przez kolejne 18 miesięcy i pytasz mnie czy ten klub może wygrać ligę. Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste. Możesz sobie zadać pytanie - jak długo Arsene będzie na Emirates Stadium? To bardzo leciwy trener. Powiedział, że przejście na emeryturę zabiłoby go, więc nie widzę powodu, dla którego miałby opuszczać Arsenal. Dla mnie nie byłoby zaskoczeniem, gdyby po raz kolejny przedłużył kontrakt.

- On nie chce tego, abym mu w czymś pomógł. To najbardziej utytułowany menedżer w historii Arsenalu, więc nie możesz na niego zbytnio narzekać. Po prostu uważam, że pod jego wodzą Kanonierzy nie zdołają sięgnąć po mistrzostwo Anglii. Grałem przez bardzo długi czas na Highbury i to nie daje mi żadnej możliwości, abym znowu mógł ingerować w działania tego klubu? Tak nie powinno być.

- Istniało kilka propozycji, z których mogłem skorzystać, ale ostatecznie - nie spełniły się. Wydaję mi się, że jedyny powód, dla którego nie jestem związany z Arsenalem to Wenger. On nie chce mnie tu widzieć.

Arsene WengerTony Adams autor: Mateusz Szyller źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
krecik349 komentarzy: 518 newsów: 105.12.2017, 12:34

@Nomad

To że się ktoś nie zgadza z Twoją opinią nie znaczy że jest głupi/ głupszy.

Mamy jak najbardziej ciekawych zawodników w składzie, dla mnie Arsenal to Wenger, nie znam innego Arsenalu niż tego za kadencji Wengera, podejrzewam jak większość użytkowników na tej stronie, więc odejście Wengera zakończy Wengerball, a dla mnie przywiązanie do tych barw, bo nie interesuje mnie wyścig zbrojeń czy podniecanie się bo milionerzy kopią piłkę. Wenger jest ostatnim romantykiem futbolu i jego odejście definitywnie zakończy pewną erę.

pumeks komentarzy: 1754605.12.2017, 11:05

Adams powinien stać przed każdym w tunelu i motywować nasze gwiazdy do walki.

https://twitter.com/Arsenal/status/804064611125358594

Nomad komentarzy: 158505.12.2017, 10:47

Bronilismy Wengera (mykibice) przez dlugi czas bo mu sie to nalezalo...
Przyszedl czas kredytu na stadion ale zawodnicy wciaz byli ciekawi w tym skladzie... ciekawi i przyszlosciowi. Przynajmniej 50% tamtejszego skladu (nie tylko pierwszej 11ki) a teraz....
Ani nis splacamy stadionu, ani nie mamy zawodnikow. A tych co mamy (dobrych) chca odejsc (za darmo!!!).

Kazdy kto broni Wengera czy to na tej witrynie czy poza nia,.., powinien sie bardzo ale to bardzo rozpedzić i sprobowac ta wiare w jego osobe ulokowac w ten rozped przed solidną betonową ścianą.....

Adams był najtwardzszym obroncą i kapitanem za kadencji Wengera i nalezy mu sie szczera wypowiedź

krecik349 komentarzy: 518 newsów: 105.12.2017, 10:47

Eh, wylewanie pomyj bo nie dostał posadki z urzędu, nie lubię czegoś takiego.

grzegorz1211 komentarzy: 514205.12.2017, 10:06

Adams z przyjemnością zasiadłby na jakimś ciepłym foteliku w strukturach klubu, kasa by się przydała

rev komentarzy: 145005.12.2017, 09:58

@TurboGrosik

Wystarczy, że jedna osoba się nie zgadza, żeby sąd Adamsa okazał się fałszywy (tzw. weryfikacja negatywna). Jak wypowiesz sąd "Wszystkie kruki są czarne", a znajdziesz jednego białego, to automatycznie Twój sąd jest fałszywy. Jednak znajdując jednego białego kruka, prawdziwym jest sąd "Nie wszystkie kruki są czarne".
Na marginesie - zapewne jest jeszcze trochę osób, które nie zgodziłyby się z taką wypowiedzią TA.

Tak w ogóle to trzeba zacząć od tego, że drugie z cytowanych przeze mnie zdań jest w ogóle nieprecyzyjne (lub nieprecyzyjnie przetłumaczone - nie czytałem oryginału).
"Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste" - z tego zdania wynika, że oczywiste jest dla wszystkich, że Adams uważa, że Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi. I to również nie jest prawda, bo dla mnie nie jest "oczywiste", co myśli Adams. Oczywiste jest dla mnie, co mówi. Jeśli założyć, że mówi to, co myśli i mówi "Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi", to wówczas mogę przyznać, że dla mnie oczywiste jest to, że Adams uważa, że Arsenal pod wodzą Wengera nie wygra ligi.

Natomiast jeśli odczytać całą wypowiedź jako skrót myślowy, z którego wynika, że wszyscy uważają, że Arsenal nie wygra ligi pod wodzą Wengera, to podtrzymuję swoje stanowisko z poprzedniego komentarza :)

Może się czepiam, ale nie lubię takich okólników, w których przemyca się takie sądy, jak ten Adamsa.

TurboGrosik komentarzy: 169405.12.2017, 09:55

@rev:
Tak czy inaczej bedac upartym - masz racje, bez Ciebie to juz nie wszyscy.

TurboGrosik komentarzy: 169405.12.2017, 09:47

@rev:
Ty i kto jeszcze tak uwaza?

rev komentarzy: 145005.12.2017, 09:45

"Jest związany z Arsenalem przez kolejne 18 miesięcy i pytasz mnie czy ten klub może wygrać ligę. Myślę, że nie i jest to dla wszystkich oczywiste".

To źle myśli, bo dla mnie nie jest to oczywiste. Cóż za arogancja, żeby takie ostateczne sądy w imieniu "wszystkich" wypowiadać.

michalal komentarzy: 856605.12.2017, 09:42

@Marioht:

Bo właściciele są nastawieni na kasę a nie. A sukcesy, a to akurat Wengerowi idzie bardzo dobrze.

EpidemicKraX komentarzy: 32905.12.2017, 09:08

Adams dobrym trenerem nie jest i nie bedzie. Ale to nie przeszkadza zauwazyc i powiedziec czegos oczywistego.
Przy braku nastawienia na taktyke a nacisku na graniu w piekny futbol nie mamy szans na Top1.
Mysle ze gdyby zaczeli grac brzydziej ale z lepszym efektem ktory przynioslby nam mistrzostwo nikt by sie nie obrazil...

Marioht komentarzy: 534405.12.2017, 08:38

To, że Adams jest słabym trenerem nie oznacza, że nie ma racji w tym co mówi.
Skoro wszyscy wiedzą, że Arsene nie zdobędzie już mistrzostwa z Arsenalem to po co dalej brnąć w tym projekcie?
Nie lepiej dać szansę komuś nowemu, by zaczął układać swoje puzzle?
Teraz jest dobry moment bo skład potrzebuje gruntownej przebudowy.

CzerwonaRoza komentarzy: 42605.12.2017, 08:36

Mam ogromy szacunek do Tony'ego za to, co zrobił dla klubu i za to jak poradził sobie ze swoją chorobą.
Fajnie jakby takie osoby były w klubie i coś w nim znaczyły, ale...w jakim charakterze Mr. Arsenal miałby do nas wrócić? Manager odpada, bo sukcesów u niego brak. Trener? Może mógłby naszych obrońców trochę pouczyć, zwłaszcza tych młodych, ale trzeba pamiętać, że gra w obronie od jego czasów też ewoluowała. Skaut? No raczej nie. Ambasador? Myślę, że nie zgodziłby się sam Adams, bo ma większe ambicje. Krótko mówiąc, wydaje mi się, że nie ma dla niego posady w Klubie, którą mógłby objąć...
Ale rację ma. Arsenal z Wengerem już mistrzostwa Anglii nie zdobędzie (i przyznaję to z bólem...).

michalal komentarzy: 856605.12.2017, 07:54

Kolumb.

AlexVanPersie komentarzy: 692305.12.2017, 06:57

Tony dostał kilka szans na trenowanie i nic z tego nie wyszło, mówiąc delikatnie.

O jakiej więc posadzie mówimy jeśli jego trenerskie skille są wręcz ujemne?

Chyba że mówimy o posadzie maskotki, ewentualnie cheerleadera?
https://www.youtube.com/watch?v=wGhrr0XGqXo

Szebson komentarzy: 348705.12.2017, 06:47

Trudno sie dziwic takiej wypowiedzi Adamsa, nie od dzis wiadomo, ze on i Wenger nigdy sie nie uwielbiali, mino tego, ze przy Francuzie Tony wyszedl na prosta. Polecam jego autobiografie.

Mimo wszystko ma racje, szkoda, ze wszyscy boja sie to powiedziec.

lordoftheboard komentarzy: 303605.12.2017, 06:20

Adams usłyszał o wyliczance ejmati...
"Przedłuży kontrakt..."

migus11 komentarzy: 125905.12.2017, 01:14

Chociaż z tym, że za Wenger nie wygramy ligi akurat się znam. W klubie potrzeba zmian.

migus11 komentarzy: 125905.12.2017, 01:12

Nie wiem co mu się w główkę stało jeśli myśli, że sam fakt, że tu grał i coś osiągnął znaczy, że z góry należy mu się tu jakieś stanowisku.

Woof komentarzy: 14105.12.2017, 01:11

Wenger na starość tak zdziadział, że nawet doświadczonych i zasłużonych dla klubu piłkarzy omija szerokim łukiem. Dlaczego taki Real czy Barcelona mogą sobie wyprodukować z byłego idola trenera pierwszej drużyny? Bo ich zarząd widzi przyszłość w osobach związanych z klubem niezwykłymi więziami. Za to my będziemy gnić aż do śmierci bez trofeów z Wengerem.

Ranczomen komentarzy: 517905.12.2017, 01:04

Ból tyłka połączony z powszechnie znaną prawdą.

W sumie szkoda, może Adams mógłby ich kopnąć w jajca, żeby poczuli, że je mają.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.02
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna