Agent potwierdza negocjacje w sprawie Söyüncü

Agent potwierdza negocjacje w sprawie Söyüncü 09.06.2018, 19:10, Adam Cygański 26 komentarzy

Agent Çağlara Söyüncü - Mustafa Dogru - potwierdził, że Arsenal prowadzi zaawansowane negocjacje mające na celu sfinalizowanie transferu 21-latka na The Emirates.

Reprezentant Turcji od kilku miesięcy bardzo mocno łączony jest z Kanonierami, a wielkim zwolennikiem tego transferu jest szef skautingu Arsenalu - Sven Mislintat.

- Sven Mislintat był zwolennikiem ściągnięcia Söyüncü, gdy pracował jeszcze w Borussii Dortmund i cały czas obserwował go w Niemczech.

- Sven jest poważnie zainteresowany Çağlarem i trwają w tej sprawie konkretne rozmowy, jednak pozostaje jeszcze do ustalenia kwota transferu. Zobaczymy, co będzie dalej - powiedział Dogru.

Caglar S?y?nc? Transfery autor: Adam Cygański źrodło: turkish-football.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 (redaktor) komentarzy: 3194 newsów: 6211.06.2018, 09:58

Warto zaufać Svenowi. Będę się cieszył, jeśli go pozyskamy.

Mats komentarzy: 44411.06.2018, 02:59

Jestem na NIE bo za dużo ma w nazwisku " ü " :D

A tak na poważnie, skoro scouting od dawna go obserwuje, brać i nie czekać.

zly_kanonier komentarzy: 429210.06.2018, 14:34

Już tyle negocjacji potwierdzonych, a my dalej tylko z Lichymtajnerem

Pukawka komentarzy: 59310.06.2018, 01:09

@domino178: jeśli ogarniemy obronę to może statystyka będzie wyglądała lepiej-ogolnie stracimy mniej bramek, ale nie zmieni to faktu że kilka(naście) bo błędach indywidualnych bramkarza. Oby czarny scenariusz się nie spełnił

tyson880 komentarzy: 854710.06.2018, 00:44

Zastanawia mnie tylko, czy jakiś inny wielki klub się nim interesuje. Nie kojarzę, żeby tak było w ostatnim czasie.

Arsenal2004 komentarzy: 43009.06.2018, 23:16

sorry nie wiem czemu mi się komentarz zdublował.

Arsenal2004 komentarzy: 43009.06.2018, 23:16

@Pukawka: pamiętaj nadzieja umiera ostatnia.Wierzmy że jednak tego bramkarza kupią.

Arsenal2004 komentarzy: 43009.06.2018, 23:16

@Pukawka: pamiętaj nadzieja umiera ostatnia.Wierzmy że jednak tego bramkarza kupią.

domino178 komentarzy: 64309.06.2018, 21:36

@Marioht: Bo odpowiedzią Wengera na patologię w obronie było more quality i more strikers :D
@Pukawka: Też mi się wydaje, że zostaniemy Cechem i Ospina na następny sezon. Ale jeśli Emeryt ogarnie obronę i pomoc, to nawet jak postawimy Maceya, Virginie albo Marineza na bramce, to gorzej nie będzie.

Pukawka komentarzy: 59309.06.2018, 21:23

Nie ma żadnych doniesień o bramkarzu, chyba koszmar tego że zostajemy z czołgista na przyszły sezon staje się coraz bardziej realny

Sparku komentarzy: 329109.06.2018, 21:08

@prezes77: skąd wie? Bo telegram tak napisał?

Dziadyga komentarzy: 38109.06.2018, 20:59

Nigdy gościa nie widziałem az do ostatniego meczu Rosja-Turcja i pierwsze wrażenie zrobił na mnie nie za dobre.Nie był jakims pewnym punktem a przede wszystkim frajersko podarował bramke Rosji,obracał sie w takim tempie jak drewniak Chambers i jesli będzie sie tak długo zastanawiał w Anglii nad decyzja co z piłką zrobić jak w tym wspomnianym meczu to będzie nie wesoło.
Lepiej kupić kogos o te 4-5 lat starszego czyli juz z dosiwadczeniem,ale dalej młodego za takie pieniądze.
Mimo wszystko co mi pozostało? jesli go kupia to trzeba liczyć na chłopa.

Marioht komentarzy: 545409.06.2018, 20:48

Widać, że są świadomi problemów z jakimi boryka sie Arsenal... Wenger mówił w kółko o jakości.
To juz coś.

Papaciok komentarzy: 343709.06.2018, 20:45

InSvenWeTrust

Barney komentarzy: 1192409.06.2018, 20:33

potrzebujemy więcej niż jednego ŚO oby to wyszło

Elastico07 (zawieszony) komentarzy: 514909.06.2018, 20:31

@rosiu71: po tym jaką robotę u nas odwala to cięzko u nie ufać,pracownik roku :)

Elastico07 (zawieszony) komentarzy: 514909.06.2018, 20:31

Warto go kupić nawet jakby w 1 sezonie miał byc tylko rezerwowym to w przyszłym mogły już spokojnie zastąpić Koscielnego któremu coraz bliżej do końca kariery

Jacek1s komentarzy: 110109.06.2018, 20:27

@Womanizer: Młody obrońca, który w przyszłości może kosztować dwa razy tyle, moim zdaniem ryzyko opłacalne.

drewniane_krzeslo komentarzy: 146109.06.2018, 19:59

Sven pokazuje, że nie ma co spoczywać na laurach

rosiu71 komentarzy: 38009.06.2018, 19:40

Po transferach w BVB i wyciągnięciu tylu perełek z znikąd, wierzę w tego gościa i ufam mu w 100%! :-)

kuzguwu komentarzy: 74909.06.2018, 19:35

Jeśli miałby być rozpatrywany pod kątem przyszłości, to za te pieniądze, przy takim budżecie trzeba chyba odpuścić. Jak ma już grać w podstawie to można się o ten transfer pokusić, ale mamy jeszcze inne pozycje do wzmocnienia, gdzie kasa może być bardziej potrzebna na ten moment.

Womanizer (zawieszony) komentarzy: 658409.06.2018, 19:25

Obrońca na ławke za 30 mln funtów? Chyba że Mustafi out

tomek105 komentarzy: 49109.06.2018, 19:24

Podoba mi się to, Mustafiego zostawić i mamy niezły środek pola ;) Caglar i Mavro mogą się niesamowicie rozwinać

Forever_gunner komentarzy: 233209.06.2018, 19:21

Brać go. Będzie koksem. Już jest lepszy od Chambersa czy Holdinga. Będzie zdrowa rywalizacja w zespole i może w końcu nasze ospałe angielskie młodziki się ogarną. Ktoś na pewno będzie musiał odejść, bo jeśli przyjdzie Soyuncu to będziemy mieć w składzie 6 środkowych obrońców (Kościelnego, Mustafiego, Sokratisa, Chambersa, Holdinga i Mavropanosa). Ciekawe co się stanie z Niemcem? Ja bym mu dał szansę obok Sokratisa na początku sezonu, a jeśli będzie dalej strzelał babole to wchodzi Soyuncu/Mavropanos, a Mustafiego opychamy gdzieś w zimowym okienku. Holding na wypożyczenie, a Chambers zostanie jako rezerwowy i będzie walczył o skład z Mavropanosem. Kościelnego już nie biorę pod uwagę, bo moim zdaniem już się nie wyliże. Nawet gdy wróci to wiemy, że jest ostatnio szklanką i powinien dla swojego dobra zakończyć karierę lub przetransferować się do jakiegoś ogóra we Francji i jeszcze trochę poklepać przed emeryturą.

prezes77 komentarzy: 54409.06.2018, 19:17

Fajnie by było ale juz Sokratis prawie zaklepany a my potrzebujemy jeszcze jednego do środka pomocy,bramkarza, i przydał by się ktoś na skrzydło bo tam też pozycja nie do konca obstawiona,a każdy wie jaki jest nasz budżet

SowinhoO komentarzy: 95709.06.2018, 19:17

Sven jesteś kozak !!!!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16133042
2. Man City16132141
3. Tottenham16120436
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Everton1666424
8. Bournemouth1672723
9. Leicester1664622
10. Wolves1664622
11. West Ham1663721
12. Watford1663721
13. Brighton1663721
14. Cardiff16421014
15. Newcastle1634913
16. Crystal Palace16331012
17. Burnley16331012
18. Huddersfield Town16241010
19. Southampton161699
20. Fulham1623119
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Harry Kane92
Raheem Sterling86
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.08
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna