Alexis: Chcę grać w Lidze Mistrzów

Alexis: Chcę grać w Lidze Mistrzów 15.07.2017, 22:39, Kamil Garczorz 82 komentarzy Alexis Sanchez w rozmowie z Radio Sport Chile przyznał, że chciałby grać w Lidze Mistrzów. Arsenal poprzedni sezon zakończył na piątym miejscu w lidze, co oznacza, że w sezonie 2017/18 nie wystąpi w tych elitarnych rozgrywkach.

Kontrakt Chilijczyka wygasa za rok i dotychczas nie parafował nowej umowy. Usługami Alexisa zainteresowane są Bayern Monachium oraz Manchester City, jednak Arsenal postawił zaporową kwotę za jednego ze swoich najlepszych zawodników, bowiem chętni na zatrudnienie Sancheza musieliby zapłacić 80 milionów funtów.

- Chcę grać w Lidze Mistrzów, jednak decyzja nie należy do mnie, muszę czekać na Arsenal. Podjąłem decyzję i teraz czekam na odpowiedź klubu. Już jako dziecko marzyłem o wygraniu Ligi Mistrzów.

Alexis Sanchez w poprzednim sezonie był wyróżniającym się graczem w ekipie prowadzonej przez Arsene'a Wengera notując 30 goli oraz 19 asyst w 51. meczach we wszystkich rozgrywkach.

Alexis SanchezTransferySklep z gadżetami Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: Radio Sport Chile
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
enrique komentarzy: 2631 16.07.2017, 01:16

Problemem jest to, że realnie oprócz City nikt nie zapłaci 40 -50mln za gościa, któremu za rok kończy się kontrakt. Za 5 miesięcy i 2 tygodnie będzie mógł podpisać kontrakt z kim tylko zechce.

Dla mnie ta wypowiedź nic nie zmienia, bo od miesięcy piszę że brak LM = Sanchez out. To nie jest kolo który chce grać o LE.

Alatariel komentarzy: 236 16.07.2017, 01:00

Jak chce odejście to po co trzymać go na siłę rok i potem oddać za free? Nie lepiej byłoby go teraz sprzedać i kupić Lemara?

lays komentarzy: 30003 16.07.2017, 00:47

@Archiwald

To zle Ci się wydaje.

Archiwald komentarzy: 350 16.07.2017, 00:23

Jeżeli ta informacja to prawda to nie wróży nic dobrego, z drugiej strony widać, że Sanchez pokochał ten klub i wydaje mi się, że to nie ten typ człowieka który mógłby odejść do jednego z największych rywali ;)

Tevez komentarzy: 794 15.07.2017, 23:56

Żaden klub nie zagwarantuje tryumfu w Lidze Mistrzów. Ibrahimovic grał w niemal wszystkich topowych klubach a mimo tego tych rozgrywek nie wygrał. Jeśli Alexis chce grać w Champion League tylko dla samego grania to poleciłbym mu klub zwany Benfica Lizbona.

Malina komentarzy: 737 15.07.2017, 23:46

Ja sądzę, że te info to FAKE...gość na wakacjach gada z radiem o planach zawodowych...To tak, jakby Lewy na mazurach gadał sobie ze stacją radiową, np. ...wybierajcie! P.S. Alexis chce LM, jak wielu innych...

marcin04c komentarzy: 1705 15.07.2017, 23:34

Albo zrobić wymianę z Bayernem za Mullera ewentualnie Sanchesa bo do środka by się nam przydał.

michalal komentarzy: 6159 15.07.2017, 23:32

@AFC1208: a z City wygra napewno. Jeżeli zależało by mi na lidze mistrzow, to poszedł by do Bayernu.

marcin04c komentarzy: 1705 15.07.2017, 23:30

Skoro chce odejść to sprzedać go do Bayernu lub do Juve za mniejsze pieniądze niż wymagamy od City a w jego miejsce ściągnąć Lemara, bo Mahrez prawdopodobnie dogadany z Romą. Można też wtedy spróbować ściągnąć Insigne też fajny skrzydłowy.

Master10 komentarzy: 8110 newsów: 3 15.07.2017, 23:23

dobrze, ze powiedzial, ze chce wygrac LM i od dziecka o tym marzyl, przynajmniej nie odejdzie do nikogo z Anglii

AFC1208 komentarzy: 1266 15.07.2017, 23:20

W grudniu kończy 29 lat. Na co ma czekać ? To facet z ambicjami, z nami na pewno nie wygra LM, albo może juz nawet w niej nie zagra przez dłuższy czas.

haczker komentarzy: 877 15.07.2017, 23:18

Dla mnie wiadomym jest, że Sanchez chce odejść, gdyby było inaczej, już dawno uciąłby spekulacje. Z tego co można wyczytać powyżej, klub po prostu nie chce go puścić, a on już od dawna wie, że nie chce tu grać. Nie wiem czy to dla klubu jest dobre czy nie, trzymać gracza, który nie chce już tutaj gracz. Jestem zdania, że lepiej byłoby go sprzedać, bo będzie podobnie jak z Fabregasem, który w swoim ostatnim sezonie bardzo obniżył poziom. Nie oszukujmy się, Alexis jest typem gracza, który jednak nie gra za bardzo zespołowo, często lubi się połasić na słabą indywidualną akcje, która polega na zejściu do środka. Bez Sancheza osiągaliśmy wyższe miejsca, kto wie czy nie psuł swoim zachowaniem atmosfery w szatni. Wolałbym go sprzedać i kupić takiego Lemara, który ma świetne wrzutki, warunkiem jest jednak wymiana takich zawodników jak Walcott i Welbeck, którzy nawet drużynom z Sydney nie potrafią strzelić bramki, jednak po ostatnich wypowiedziach Wengera, na to się nie zanosi.

Kysio2607 komentarzy: 6944 15.07.2017, 23:18

Tylko o tym powiedzial w tym wywiadzie? Jakoś tego nie wiedzę, gość na wakacjach gadający z jakims radiem lel

Ranczomen komentarzy: 1092 15.07.2017, 23:14

Wolę poczekać na bardziej zaufane źródła.

Jeżeli jednak to prawda to koleś jest nie mniejszym pchlarzem niż Nasri itd.
Chcieć iść do City i wygrać LM to tak jak ja bym chciał polecieć w kosmos i wsiadłbym do tramwaju. Kasa, misiu kasa, a nie LM.

tomekdomek1233 komentarzy: 346 15.07.2017, 23:14

"Chce wygrać Ligę Mistrzów w klubie, który da mi 300k/week"
Kurczę chyba każdy inteligentny facet widzi, że nie warto odchodzić z angielskiego klubu do innego angielskiego klubu w celu zdobywania trofeów. Na mistrza nie ma gwarancji w żadnym z klubów top 6 a i też każdy równie dobrze może mieć lepszy sezon i zgarnąć trofeum. Alexis powinien to widzieć.
A jak naprawdę chciałby pucharów to wziął by Bayern gdzie mistrza ma z marszu i spore szanse na LM albo został w Barcie gdzie też w przeciągu 2-3 lat miałby parę pucharów w kolekcji.

Zmiana Arsenalu na City to kompletny bezsens.

Piotrek123 komentarzy: 581 15.07.2017, 23:11

Bayern dalej niewyleczony bo kilka dni temu Carlo w wywiadzie
-"Jeśli będzie możliwość zatrudnienia Alexisa Sancheza to będziemy gotowi" - przyznał włoski szkoleniowiec.
Bayern za Jamesa płaci 5mln za rok wypożyczenia więc budżet im nie stopniał tylko Sanchez musiał by wymagania obniżyć bo Bayern narzekał na wymagania piłkarza nie Arsenalu

GunneralMenager komentarzy: 50 15.07.2017, 23:10

Jak chce grać w lidze mistrzów to powinien wrocic do Barcy albo przejść do Realu, w lidze hiszpańskiej nie ma konkurencji, ewentualnie jakiś Celtic. W lidze angielskiej żaden klub nie ma gwarancji występów w Lidze Mistrzów .

ZielonyLisc komentarzy: 5431 15.07.2017, 23:10

Haha czyli jednak, ja pitole... albo go sprzedajmy i dostajemy hajs albo odchodzi za darmo ;/

mitmichael komentarzy: 40982 15.07.2017, 23:10

O Bellerinie tez pisali, ze podobno nalega na transfer do Barcelony i nawet z Wengerem o tym rozmawial a pare dni temu sie dowiedzielismy, ze do nich nie pojdzie a oni wzieli pilkarza Benfiki wiec na ten moment tego Radio Sport Chile nie mozna na powaznie traktowac

tenZparagwaju komentarzy: 756 15.07.2017, 23:09

Fuck, jeśli faktycznie tak powiedział to bardzo słabo. W takiej sytuacji wątpię aby Wenger go trzymał na siłę, nie jest takim trenerem. W takiej sytuacji może odejść za stosunkowo niewielkie pieniądze.

DexteR_000 komentarzy: 3133 15.07.2017, 23:04

Hmm chce wygrac lige mistrzow a pcha sie do City odrzucajac zaloty Bayernu...

drewniane_krzeslo komentarzy: 1040 15.07.2017, 23:03

Powinien wypełnić kontrakt a potem niech idzie gdzie mu się podoba. Trzeba mu oddać, że jako piłkarz ciągnął ten wózek w ubiegłym sezonie, jednak obecne jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

AFC1208 komentarzy: 1266 15.07.2017, 23:03

Pozamiatane.

mitmichael komentarzy: 40982 15.07.2017, 23:01

@Marioht: to transfery jakie robi Wenger czyli Kolasinac, Lacazette (moze Lemar) niemialyby wtedy zadnego sensu gdyby mial puscic najlepszego zawodnika do bezposredniego rywala w walce o najwyzsze cele. Poza tym 80mln za goscia z rocznym kontraktem to raczej nawet City nie da a dzisiaj czytalem, ze dla Pepa Sanchez wcale niebylby priorytetem

SoulStorm komentarzy: 1688 15.07.2017, 22:58

Niech kibice nie popadają w wściekłość.To klub nie sprostał jego ambicjom.Chłopak robił co mógł.Tak naprawdę to gdyby nie on...wyglądało by to gorzej.

SoulStorm komentarzy: 1688 15.07.2017, 22:54

"Chcę grać w Lidze Mistrzów" to daje do zrozumienia,że Liga Europy go nie zadowoli.Jeśli wierzyć tym spekulacjom faktem staje się motyw odejścia Sancheza.Pytanie tylko dokąd ?

Marioht komentarzy: 2785 15.07.2017, 22:54

@mitmichael: Skąd ta pewność, że go nie puści?
Właśnie tego się obawiam.
Przeszłość mówi co innego. A Wenger już nie raz pokazał, ze nie wyciąga wniosków z przeszłości.
Nie zdziwiłbym się gdyby odszedł do City za jakieś 60 milionów euro.

SoulStorm komentarzy: 1688 15.07.2017, 22:51

@mitmichael: Dokładnie o tym samym wspominałem.City mu także tego nie zapewni a ich gra wcale nie jest lepsza od gry Arsenalu.Jedyny klub,który na ten moment może mu zapewnić wygranie LM jest Real Madryt.Z całym szacunkiem do pozostałych drużyn z TOPu ale jeszcze im daleko do tego co w ostatnich latach wyczynia ekipa z Santiago Bernabeu.

mitmichael komentarzy: 40982 15.07.2017, 22:50

Zreszta Wenger do City go nie pusci a inne kluby beda mialy ciezko z zapewnieniem mu dodatkowo wynagrodzenia jakie by chcial, przez to sie przeciez Bayern mial wycofac z tego transferu

Marioht komentarzy: 2785 15.07.2017, 22:49

Miota się. Niech powie wprost, ze chce odejść. W sumie... właśnie to powiedział.
Jeśli wierzyć doniesieniom.

mitmichael komentarzy: 40982 15.07.2017, 22:43

To chce grac w Lidze Mistrzow czy chca ja wygrac? jezeli chce wygrac to Manchester City mu tego zapewnic nie moze a o nich sie nabardziej mowi jezeli chodzi o ten transfer. I teraz znowu Wenger swoje a kolejne zrodlo czyli Radio Sport Chile swoje

xray komentarzy: 178 15.07.2017, 22:42

Czyli chce odejsc..... Jezeli zostanie, to chyba tylko by wypelnic kontrakt. Oczywiscie jezeli mamy ufac jakiemus "Radio Sport Chile".

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Brighton and Hove Albion 1.10.2017 - godzina 13:00
? : ?