"Alexis i Koscielny pasowaliby do The Invincibles"

"Alexis i Koscielny pasowaliby do The Invincibles" 15.05.2017, 18:09, Adam Cygański 12 komentarzy Dziś mija 13 lat od zakończenia pamiętnego, jedynego jak dotąd sezonu w historii Premier League, w którym drużyna przeszła przez całą kampanię nie zaznając smaku porażki.

15 maja 2004 roku Arsenal pokonał na swym stadionie Leicester City 2-1, dzięki czemu przeszedł do historii.

Jeden z liderów niezapomnianej drużyny The Invincibles - Sol Campbell - uważa, że w obecnej kadrze Arsenalu znajduje się dwóch graczy, który wówczas stanowiliby wzmocnienie dla tamtej ekipy.

- W tamtej drużynie na pewno widziałbym Alexisa – to wspaniały gracz. To prawdopodobnie najlepszy zawodnik, jaki gra w północnym Londynie od bardzo dawna. Ponadto do The Invincibles z pewnością pasowałby również Laurent Koscielny – przyznał Campbell.

Alexis SanchezLaurent KoscielnySol CampbellSklep z gadżetami Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
imprecis komentarzy: 14163 newsów: 21 17.05.2017, 01:55

Zapomniałem o Santim. Santi grałby imo w podstawie "The Invicibles".

imprecis komentarzy: 14163 newsów: 21 17.05.2017, 01:53

Campbell w okresie The Invicible był już bliski piłkarskiej emerytury. Zresztą nawet w swojej najwyższej dyspozycji nie uważam by był lepszy od Kosy i Toure. Toure był dla mnie obrońcą kompletnym. Campbellowi brakowało szybkości. Wydaje mi się, że przeceniacie Anglika, bo grał w Spurs. Gdyby nie miał epizodu w Spurs to jestem pewien, że kibice nie ceniliby go wyżej od Toure, czy też Kosy. Gdyby dla mnie połączyć obie jedenastki to dałbym skład:

Lehmann
Lauren Toure Koscielny Cole
Vieira Gilberto/Ozil
Alexis Henry Pires

Armata500 komentarzy: 1354 16.05.2017, 16:28

@krecik

Alexis Henrego by nie wygryzł, nie ma opcji.
I to co piszesz, niby można się zgodzić, że obecnie piłka stoi pewnie na nieco wyższym poziomie na świecie, jej poziom wzrasta, ale można też to odwrócić i zapytać, co by było, gdyby lata gry Henrego i spółki przypadły dzisiaj. Skoro grali tak fenomenalnie wtedy, to czy dzisiaj przy takich zmianach nie graliby jeszcze lepiej? :)

Gdyby taki gość jak Alexis grał w tamtych latach, pamiętaj, że przygotowywałby się inaczej niż dzisiaj, a dokładnie tak samo, jak ówczesna ekipa, więc nie byłoby mowy o tych dzisiejszych "nowinkach" w treningach, dietach itd. I ciekawe jakby wtedy się spisał ;) Ale pewnie tak czy siak dobrze, takie charaktery są zawsze w cenie.

Peter_HK44 komentarzy: 1568 16.05.2017, 15:09

Alexis na pewno. Z jego nastawieniem i umiejętnościami jak najbardziej pasowałby do tamtej ekipy.
Laurent jako rotacja dla Sola i Kolo też.

imprecis >>
Campbell był lepszy i od Iworyjczyka i od Francuza.

Control komentarzy: 1112 16.05.2017, 12:52

A Ramsey? :D Jeszcze Santiego bym dorzucil na lawke :)

krecik349 komentarzy: 430 newsów: 1 16.05.2017, 11:59

Oczywiście miało być "dzisiejsza piłka nożna różni się znacznie od tamtejszej" :D

krecik349 komentarzy: 430 newsów: 1 16.05.2017, 11:58

ljuberg77

Posadzilby wszystkich na ławce ;) Bez obrazy, dzisiejsza piłka nożna różni się znacznie od dzisiejszej, dopięte na perfekcje diety, sam zawodnik mający jeszcze z 1-2 trenerów od przygotowania fizycznego, trzeba dużo mocniej tyrać w obronie, już pozacierały się tak te granicy "jakości" między drużynami w BPL, nikt u siebie nie kłania się przed nikim, nie odstawi nogi, jak oglądam powtórki z tamtych lat to ile Ci zawodnicy mieli miejsca na swoje podania, przestrzeni... dzisiaj to już nie to samo, mało który z trenerów jest impotentem taktycznym, tu już nie ma takich "gwiazd" jak Danglish czy inni, dlatego myślę że Alexis nie grzałby ławy, nie z takim nastawieniem,motoryką, zapałem i błyskotliwością, to inni mogliby się bać o swoje tyłki w podstawie.Zresztą tak jak napisałem to 13lat to w futbolu 13 lat świetlnych.

Gunerxxx komentarzy: 811 16.05.2017, 07:49

Campbell słabszy od Toure? Dobry żart

imprecis komentarzy: 14163 newsów: 21 16.05.2017, 06:18

Jak dla mnie obaj graliby w podstawie. Ljunberg był dobry, ale to nie ta klasa co Alexis. Bergkamp był już wtedy u schyłku kariery i niewiele grał w podstawie. Kościelnego uważam za lepszego ŚO od Campbella i porównywalnego z Toure.

bayakus komentarzy: 791 15.05.2017, 19:45

Odnośnie Alexisa myślę, że z pewnością byłaby większa rotacja. Zresztą liczby mówią same za siebie, a do tego ta nieludzka wojowniczość i zapał. Prawdziwie niezwyciężony!

ljungberg77 komentarzy: 782 15.05.2017, 18:37

Kościelny za cienki w uszach na tą ekipę byłby...
No a Alexis to pytanie za kogo? Heńka, Bergkampa Piresa czy Ljungberga :)) , przy całym szacunku do niego co najwyżej by siedział tam na ławie

Qbkins88 komentarzy: 265 15.05.2017, 18:34

EŁREKA !!:)))

dwóch naszych najlepszych piłkarzy jest naszymi najlepszymi piłkarzami :))))

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady