"Alexis i Koscielny pasowaliby do The Invincibles"

"Alexis i Koscielny pasowaliby do The Invincibles" 15.05.2017, 18:09, Adam Cygański 12 komentarzy Dziś mija 13 lat od zakończenia pamiętnego, jedynego jak dotąd sezonu w historii Premier League, w którym drużyna przeszła przez całą kampanię nie zaznając smaku porażki.

15 maja 2004 roku Arsenal pokonał na swym stadionie Leicester City 2-1, dzięki czemu przeszedł do historii.

Jeden z liderów niezapomnianej drużyny The Invincibles - Sol Campbell - uważa, że w obecnej kadrze Arsenalu znajduje się dwóch graczy, który wówczas stanowiliby wzmocnienie dla tamtej ekipy.

- W tamtej drużynie na pewno widziałbym Alexisa – to wspaniały gracz. To prawdopodobnie najlepszy zawodnik, jaki gra w północnym Londynie od bardzo dawna. Ponadto do The Invincibles z pewnością pasowałby również Laurent Koscielny – przyznał Campbell.

Alexis SanchezLaurent KoscielnySol CampbellSklep z gadżetami Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
imprecis komentarzy: 15321 newsów: 21 17.05.2017, 01:55

Zapomniałem o Santim. Santi grałby imo w podstawie "The Invicibles".

imprecis komentarzy: 15321 newsów: 21 17.05.2017, 01:53

Campbell w okresie The Invicible był już bliski piłkarskiej emerytury. Zresztą nawet w swojej najwyższej dyspozycji nie uważam by był lepszy od Kosy i Toure. Toure był dla mnie obrońcą kompletnym. Campbellowi brakowało szybkości. Wydaje mi się, że przeceniacie Anglika, bo grał w Spurs. Gdyby nie miał epizodu w Spurs to jestem pewien, że kibice nie ceniliby go wyżej od Toure, czy też Kosy. Gdyby dla mnie połączyć obie jedenastki to dałbym skład:

Lehmann
Lauren Toure Koscielny Cole
Vieira Gilberto/Ozil
Alexis Henry Pires

Armata500 komentarzy: 1374 16.05.2017, 16:28

@krecik

Alexis Henrego by nie wygryzł, nie ma opcji.
I to co piszesz, niby można się zgodzić, że obecnie piłka stoi pewnie na nieco wyższym poziomie na świecie, jej poziom wzrasta, ale można też to odwrócić i zapytać, co by było, gdyby lata gry Henrego i spółki przypadły dzisiaj. Skoro grali tak fenomenalnie wtedy, to czy dzisiaj przy takich zmianach nie graliby jeszcze lepiej? :)

Gdyby taki gość jak Alexis grał w tamtych latach, pamiętaj, że przygotowywałby się inaczej niż dzisiaj, a dokładnie tak samo, jak ówczesna ekipa, więc nie byłoby mowy o tych dzisiejszych "nowinkach" w treningach, dietach itd. I ciekawe jakby wtedy się spisał ;) Ale pewnie tak czy siak dobrze, takie charaktery są zawsze w cenie.

Peter_HK44 komentarzy: 1586 16.05.2017, 15:09

Alexis na pewno. Z jego nastawieniem i umiejętnościami jak najbardziej pasowałby do tamtej ekipy.
Laurent jako rotacja dla Sola i Kolo też.

imprecis >>
Campbell był lepszy i od Iworyjczyka i od Francuza.

Control komentarzy: 1159 16.05.2017, 12:52

A Ramsey? :D Jeszcze Santiego bym dorzucil na lawke :)

krecik349 komentarzy: 444 newsów: 1 16.05.2017, 11:59

Oczywiście miało być "dzisiejsza piłka nożna różni się znacznie od tamtejszej" :D

krecik349 komentarzy: 444 newsów: 1 16.05.2017, 11:58

ljuberg77

Posadzilby wszystkich na ławce ;) Bez obrazy, dzisiejsza piłka nożna różni się znacznie od dzisiejszej, dopięte na perfekcje diety, sam zawodnik mający jeszcze z 1-2 trenerów od przygotowania fizycznego, trzeba dużo mocniej tyrać w obronie, już pozacierały się tak te granicy "jakości" między drużynami w BPL, nikt u siebie nie kłania się przed nikim, nie odstawi nogi, jak oglądam powtórki z tamtych lat to ile Ci zawodnicy mieli miejsca na swoje podania, przestrzeni... dzisiaj to już nie to samo, mało który z trenerów jest impotentem taktycznym, tu już nie ma takich "gwiazd" jak Danglish czy inni, dlatego myślę że Alexis nie grzałby ławy, nie z takim nastawieniem,motoryką, zapałem i błyskotliwością, to inni mogliby się bać o swoje tyłki w podstawie.Zresztą tak jak napisałem to 13lat to w futbolu 13 lat świetlnych.

Gunerxxx komentarzy: 1004 16.05.2017, 07:49

Campbell słabszy od Toure? Dobry żart

imprecis komentarzy: 15321 newsów: 21 16.05.2017, 06:18

Jak dla mnie obaj graliby w podstawie. Ljunberg był dobry, ale to nie ta klasa co Alexis. Bergkamp był już wtedy u schyłku kariery i niewiele grał w podstawie. Kościelnego uważam za lepszego ŚO od Campbella i porównywalnego z Toure.

bayakus komentarzy: 819 15.05.2017, 19:45

Odnośnie Alexisa myślę, że z pewnością byłaby większa rotacja. Zresztą liczby mówią same za siebie, a do tego ta nieludzka wojowniczość i zapał. Prawdziwie niezwyciężony!

ljungberg77 komentarzy: 965 15.05.2017, 18:37

Kościelny za cienki w uszach na tą ekipę byłby...
No a Alexis to pytanie za kogo? Heńka, Bergkampa Piresa czy Ljungberga :)) , przy całym szacunku do niego co najwyżej by siedział tam na ławie

Qbkins88 komentarzy: 269 15.05.2017, 18:34

EŁREKA !!:)))

dwóch naszych najlepszych piłkarzy jest naszymi najlepszymi piłkarzami :))))

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?