Alexis: Kluczowa jest mentalność

Alexis: Kluczowa jest mentalność 19.05.2017, 16:11, Eryk Szczepański 14 komentarzy Arsenal zalicza udaną końcówkę sezonu, wygrywając sześć z ostatnich siedmiu spotkań. Mimo tego Kanonierzy nie mogą być pewni zakończenia sezonu w Top 4 i gry w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Kluczową rolę w ostatnich zwycięstwach odegrał Alexis, który zdobył 4 bramki w poprzednich trzech meczach. Chilijczyk pochwalił mentalność swoich kolegów, sugerując delikatnie, że zabrakło tego na przestrzeni całego sezonu.

- Zawsze powtarzałem, że mamy tu fantastycznych piłkarzy - zaczął Alexis.

- To wszystko kwestia odpowiedniej mentalności. Wychodząc na boisku musisz być przekonany, że jesteś świetnym zawodnikiem i jedyne czego chcesz, to zwycięstwo. Dokładnie tak było w ostatnich meczach, w których zdobyliśmy komplet punktów.

Alexis SanchezSklep z gadżetami Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Hubertus888 komentarzy: 3674 21.05.2017, 09:55

Wiem, że Kante to wymiatacz, ale to Alexis jest najlepszym piłkarzem w Anglii

Tevez komentarzy: 878 20.05.2017, 20:35

Pierwszy letni transfer ogłoszony. Aubameyang Kanonierem. Na znak że przechodzi do drużyny z północnego Londynu zaprezentował charakterystyczną armatkę --->>>

http://i.imgur.com/TUitqru.jpg

PrzeArs komentarzy: 659 20.05.2017, 09:35

alexvanpersie - Mbappe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pozamiatane

AlexVanPersie komentarzy: 6059 19.05.2017, 22:29

Xhaka to też nie jest pipka.

Tej drużynie brakuje jakiegoś kosmity na szpicy, który by im pozwolił uwierzyć, że zwycięstwa nie są takie trudne.

A tak trzeba harować za trzech bo Giroud nie dobiegnie do żadnej piłki i nigdy nikogo nie minie a Danny się zaplącze we własne nogi.

Dawać kocura na szpice i klękajcie narody.

lordoftheboard komentarzy: 1836 19.05.2017, 21:35

Szkoda, że pewnie w niedzielę przedostatni mecz Sancheza w AFC.

imprecis komentarzy: 15321 newsów: 21 19.05.2017, 20:34

Sanchez spokojnie może pretendować do miana top5 najlepszych piłkarzy jacy grali w AFC.

lewy6321 komentarzy: 202 19.05.2017, 19:09

Niesamowity człowiek.
Juz dawno nikt w Arsenali nie wzbudzal u mnie takiego szacunku, mega pracowity i ambitny, oby zostal moze byc liderem tego zespolu, jesli klub ma ambicje to zatrzymaja go za wszelka cene i powaznie wzmocnia sklad, oby !

tom8203 komentarzy: 275 19.05.2017, 18:43

Cisza w przerwie meczu zamiast meskiej rozmowy to co go zirytowalo w Arsenalu wzajemna motywacja gdy nie idzie a nie spuszczone glowy . Brawo Alexsis

Marioht komentarzy: 3104 19.05.2017, 18:37

Ma rację.
Połowa głowa, połowa umiejętności piłkarskie.

D14 (zawieszony) komentarzy: 1851 19.05.2017, 18:00

Wzor. Ten gosc jest rewelacja. Musimy go zatrzymac. Po prostu musimy...

stanyal komentarzy: 624 19.05.2017, 17:53

michalal

powiedz to Koscielnemua a nawet i Gabrielowi w twarz.

Co do waginowatości naszych facebókowych tłiterowych gwiazdeczek to piłkarze Leicester w zeszłym sezonie powiedzieli, że po porażce z nami jak widzieli jak nasi robią kacze dzióbki i selfie to jeszcze bardziej się zmotywowali by zdobyć majstra

michalal komentarzy: 6331 19.05.2017, 17:34

Sanchez, Giroud, Per, Coq, Xhaka... Kolasinac? Reszta to cipki.

Szogun komentarzy: 21322 newsów: 3 19.05.2017, 17:05

Podsumowanie Naszych grajków i trenera. Nie zaszczepił u Nas mentalności zwycięzców i walki do ostatniego gwizdka. Przy rywalu z najwyższej półki w ostatnich latach wychodzimy zafajdani a przy niekorzystnym rezultacie trudno jest Nam ugrac dobry wynik.

Redzik komentarzy: 9665 newsów: 14 19.05.2017, 16:42

Fantastyczny zawodnik. Gdyby tylko jeszcze mniej tracił piłek i jego dryblingi opierały się nie tylko na zejściu na prawą nogę to byłby kosmitą.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?