Alexis: Kluczowa jest mentalność

Alexis: Kluczowa jest mentalność 19.05.2017, 16:11, Eryk Szczepański 14 komentarzy Arsenal zalicza udaną końcówkę sezonu, wygrywając sześć z ostatnich siedmiu spotkań. Mimo tego Kanonierzy nie mogą być pewni zakończenia sezonu w Top 4 i gry w przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Kluczową rolę w ostatnich zwycięstwach odegrał Alexis, który zdobył 4 bramki w poprzednich trzech meczach. Chilijczyk pochwalił mentalność swoich kolegów, sugerując delikatnie, że zabrakło tego na przestrzeni całego sezonu.

- Zawsze powtarzałem, że mamy tu fantastycznych piłkarzy - zaczął Alexis.

- To wszystko kwestia odpowiedniej mentalności. Wychodząc na boisku musisz być przekonany, że jesteś świetnym zawodnikiem i jedyne czego chcesz, to zwycięstwo. Dokładnie tak było w ostatnich meczach, w których zdobyliśmy komplet punktów.

Alexis SanchezSklep z gadżetami Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Hubertus888 komentarzy: 3635 21.05.2017, 09:55

Wiem, że Kante to wymiatacz, ale to Alexis jest najlepszym piłkarzem w Anglii

Tevez komentarzy: 630 20.05.2017, 20:35

Pierwszy letni transfer ogłoszony. Aubameyang Kanonierem. Na znak że przechodzi do drużyny z północnego Londynu zaprezentował charakterystyczną armatkę --->>>

http://i.imgur.com/TUitqru.jpg

PrzeArs komentarzy: 473 20.05.2017, 09:35

alexvanpersie - Mbappe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pozamiatane

AlexVanPersie komentarzy: 5738 19.05.2017, 22:29

Xhaka to też nie jest pipka.

Tej drużynie brakuje jakiegoś kosmity na szpicy, który by im pozwolił uwierzyć, że zwycięstwa nie są takie trudne.

A tak trzeba harować za trzech bo Giroud nie dobiegnie do żadnej piłki i nigdy nikogo nie minie a Danny się zaplącze we własne nogi.

Dawać kocura na szpice i klękajcie narody.

lordoftheboard komentarzy: 1349 19.05.2017, 21:35

Szkoda, że pewnie w niedzielę przedostatni mecz Sancheza w AFC.

imprecis komentarzy: 14163 newsów: 21 19.05.2017, 20:34

Sanchez spokojnie może pretendować do miana top5 najlepszych piłkarzy jacy grali w AFC.

lewy6321 komentarzy: 194 19.05.2017, 19:09

Niesamowity człowiek.
Juz dawno nikt w Arsenali nie wzbudzal u mnie takiego szacunku, mega pracowity i ambitny, oby zostal moze byc liderem tego zespolu, jesli klub ma ambicje to zatrzymaja go za wszelka cene i powaznie wzmocnia sklad, oby !

tom8203 komentarzy: 194 19.05.2017, 18:43

Cisza w przerwie meczu zamiast meskiej rozmowy to co go zirytowalo w Arsenalu wzajemna motywacja gdy nie idzie a nie spuszczone glowy . Brawo Alexsis

Marioht komentarzy: 2161 19.05.2017, 18:37

Ma rację.
Połowa głowa, połowa umiejętności piłkarskie.

D14 komentarzy: 1446 19.05.2017, 18:00

Wzor. Ten gosc jest rewelacja. Musimy go zatrzymac. Po prostu musimy...

stanyal komentarzy: 586 19.05.2017, 17:53

michalal

powiedz to Koscielnemua a nawet i Gabrielowi w twarz.

Co do waginowatości naszych facebókowych tłiterowych gwiazdeczek to piłkarze Leicester w zeszłym sezonie powiedzieli, że po porażce z nami jak widzieli jak nasi robią kacze dzióbki i selfie to jeszcze bardziej się zmotywowali by zdobyć majstra

michalal komentarzy: 5396 19.05.2017, 17:34

Sanchez, Giroud, Per, Coq, Xhaka... Kolasinac? Reszta to cipki.

Szogun komentarzy: 20745 newsów: 3 19.05.2017, 17:05

Podsumowanie Naszych grajków i trenera. Nie zaszczepił u Nas mentalności zwycięzców i walki do ostatniego gwizdka. Przy rywalu z najwyższej półki w ostatnich latach wychodzimy zafajdani a przy niekorzystnym rezultacie trudno jest Nam ugrac dobry wynik.

Redzik komentarzy: 8332 newsów: 4 19.05.2017, 16:42

Fantastyczny zawodnik. Gdyby tylko jeszcze mniej tracił piłek i jego dryblingi opierały się nie tylko na zejściu na prawą nogę to byłby kosmitą.

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady