Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal!

Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 26.09.2015, 16:51, 1732 komentarzy

Choć po pierwszej połowie wydawało się, że zwycięstwo Kanonierów nie jest jeszcze pewne, druga przyniosła nam świetną grę londyńczyków, którzy ze spokojem pokonali Leicester City 5-2. Głownym bohaterem tego starcia był Alexis Sanchez. Chilijczyk wreszcie się przełamał, zdobył hat-tricka i miejmy nadzieję, że zakończył serię złych spotkań.

Martwić może uraz Mathieu Flaminiego, ponieważ jeśli okaże się poważny, Arsene Wenger zostanie bez nominalnego defensywnego spotkania na batalię z Olympiakosem Pireus. Dziś jednak liczy się komplet oczek, a sytuacją kadrową będziemy zajmować się za kilka dni.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal - Flamini (21' Arteta), Cazorla - Ramsey (77' Oxlade-Chamberlain), Özil, Sanchez - Walcott (80' Giroud)

Leicester City: Schmeichel - De Laet, Huth, Morgan, Schlupp - Mahrez, Kantè, Drinkwater (77' Kramaric), Albrighton (64' Ulloa) - Okazaki (45' King), Vardy

W 7. minucie Mesut uruchomił Alexisa, podając mu futbolówkę na skrzydło. Po jego dośrodkowaniu i małym zamieszaniu Cazorla oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik gospodarzy.

Dwie okazje dla Lisów - najpierw Cech broni strzał Schluppa, później Vardy trafia w słupek. Nadal 0:0, a mecz się powoli rozkręca.

Leicester City zdobywa cudowną bramkę! Drinkwater posyła niesamowite górne zagranie na kilkadziesiąt metrów, Vardy idealnie przyjmuje futbolówkę, wbiega w pole karne Arsenalu i pokonuje Cecha. 0-1!

Goście odpowiadają celnymi strzałami Walcotta i Cazorli, natomiast ich rywale bliscy podwyższenia wyniku - Vardy'ego powstrzymała poprzeczka.

Theo zmienia rezultat spotkania! Podopieczni Wengera wychodzą z kontrą, Cazorla prostopadle gra do Walcotta, a ten świetnym strzałem po ziemi wyrównuje na 1-1! Piękna kontra w wykonaniu londyńczyków!

W 21. minucie Mikel Arteta zmienia kontuzjowanego Mathieu Flaminiego. Drugi defensywny pomocnik Kanonierów nabawił się urazu - najpierw Coquelin w starciu z Chelsea, teraz jego rodak w pojedynku z Lisami.

Alexis się przełamuje! Mesut magicznie podaje do Bellerina, ten wrzuca w szesnastkę i choć Walcott nie oddał uderzenia po tej centrze, do piłki dopadł Sanchez i z kilku metrów wstrzelił ją do bramki! 2-1!

W 38. minucie znów uaktywnił się Santi Cazorla, a futbolówka po jego próbie minęła słupek. Jakiś czas później Mahrez spróbował sprzed pola karnego, ale niecelnie. Doliczone 120 sekund, po których sędzia oznajmia gwizdkiem przerwę.

Ranieri przeprowadza roszadę - ściąga Okazakiego, wprowadza Kinga. Japończyk był dziś widoczny, lecz momentami bardzo niedokładny.

W 52. minucie strzał Alexisa został zablokowany przez Hutha. Rzut rożny nie przynosi większego zagrożenia. Chwilę później Chilijczyk znów w roli głównej - tym razem główkował po dośrodkowaniu Walcotta i jeszcze raz wywalczył korner.

Kolejna efektowna akcja londyńczyków. Özil wyśmienicie wrzuca w szesnastkę na głowę Sancheza, ten wyprzedza Schmeichela i daje Arsenalowi dwubramkowe prowadzenie! 3-1!

Znów świetnie piłką operują przyjezdni, a strzał Mesuta przyblokowany. Ulloa melduje się na placu boju, zmieniając Albrightona.

King ma okazję, ale nie trafia w światło bramki. Kontra Lisów, Mahrez powstrzymany. Już nie błyszczy, jak w innych meczach. Żółta kartka dla Artety za zagranie ręką.

Masowe wędrówki ludów: Oxlade-Chamberlain zastępuje Ramseya, a Giroud wchodzi za Walcotta w ekipie Arsenalu. Kramaric zmienia Drinkwatera u Lisów.

Hat-trick Alexisa w 81. minucie! Chilijczyk mija jednego z rywali, uderza z około dwudziestu metrów i kontynuuje demolkę na King Power Stadium! 4-1!

Cech broni w niezłym stylu strzały Vardy'ego i Mahreza. 34-latek pokazuje swoją klasę.

Petr Cech cudowną interwencją zatrzymuje Kramaricia, lecz nie ma nic do powiedzenia przy uderzeniu Vardy'ego. 2-4, ale to nic nie zmienia.

Ostatnie słowo dziś należy do Oliviera Girouda! Monreal dośrodkował po ziemi, a Francuz na dużym luzie wykorzystał tę sytuację! 5-2 w 93. minucie!

Arbiter zakończył spotkanie po upływie dziewięćdziesięciu czterech minut. Ważne trzy punkty na koncie Arsenalu.

Leicester CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.09.2015, 23:12

Yhym.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52428.09.2015, 22:47

Już ponad 40 bramek padło w tej kolejce.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 828.09.2015, 22:30

Byłem dzisiaj w NC+. Sami jeszcze nie wiedzą jakie będą koszta platformy Eleven.

gothegunners1886 komentarzy: 309828.09.2015, 22:30

Będzie MOTD po meczu?

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 228.09.2015, 22:27

Strug
Poszukam Ci coś z dobrych firm i wysle na pw jak cos znajdę. Takie dobre repliki, ktore mogą długo służyć bez większego tuningu zaczynaja sie od 700zl, w głównej mierze mam na myśli specna arms. Jesli chodzi o producentów z tego co pamiętna to KWA zawsze miała bardzo sprawdzone repliki. Do tego Classic army, g&p Tokio marui. U tych producentów bym szukał replik. Nie ma sensu kupowac cymy, nie dość zd byś musiał wymienić wszystkie gumeczki i sprezyneczki na wstępie to rozpitoli ci sie ta replika do max 2lat.
Ze sklepów polecam gunfire. Nie naciągnęli mnie ani razu( w porównaniu do innych sklepów asg, i maja najlepszy asortyment na Europę wschodnia)

schnor25 komentarzy: 1854628.09.2015, 22:23

krzysiu

aż tak dużo dziadków, którzy jeżdżą autkami tylko po zakupy i do kościoła nie ma ;) Więc nie licz na 12-13 letniego diesla z przebiegiem poniżej 200 tys. km. Oczywiście polaczki jarają się jak widzą w ogłoszeniu przebiegi w takich autach rzędu 170-180 tys. km. Szkoda tylko, że w rzeczywistości takie fury mają nalatane co najmniej drugie tyle ;)

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 128.09.2015, 22:12

@Mico17: Jak chcesz zagadać do dziewczyny to podejdź do nieznajomej waćpanny i powiedz: ,,Twoja matka musiała być saperem, bo figurę to ty masz bombową''. Jak dziewczyna się roześmieje to kontynuuj rozmowę, jak popatrzy na ciebie jak na debila to powiedz, że w ten sposób wyrażasz co myślisz, a jeśli usłyszysz ,,Ej, zarywasz k***a do mojej panny to odwróc się i odejdź (czasem wskazany jest bieg).

strug210 komentarzy: 100028.09.2015, 22:03

Bawi się ktoś w ASG i mógłby polecić jakąś fajną początkową replikę?

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 728.09.2015, 22:00

Na basenie masz pelno fajnych "loszek" #cozadurneslowo pochodz chwile po miescie bez celu wpadnij dobkilku sklepow tez bez celu to sama na ciebie jakas wpadnie.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:57

Co do tematu, nie pytałem o konkretne ruchy, bo nie jestem jakimś nieudacznikiem. Chodzi mi bardziej o te miejscówki, bo tak średnio widzę odpowiednie typy ostatnio.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52428.09.2015, 21:53

MaciekGoooner
Wiem, że ważny. Nawet bardzo. Ale przed nami jeszcze wiele takich. I nie ma co porównywać rotacji z Dinamem do jutrzejszego meczu, gdzie będzie potrzebna jedna zmiana.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 128.09.2015, 21:53

Arteta i Flamini problemy z mięśniami. Czyli Arsenal vs kontuzje mięśni part 2.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 328.09.2015, 21:53

k96m

nie, to teksty typów "wsioków" .

Ja się zbytnio starać nie muszę w klubach o atencję.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 128.09.2015, 21:51

Konferencja przed meczem z Olympiakosem youtube.com/watch?v=Alm0u-8c5Kw

K96m komentarzy: 5328.09.2015, 21:50

illpadrino

Wiesz z autopsji? Takimi tekstami zwróci na siebie uwagę, to fakt.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 328.09.2015, 21:49

mico

podejdź w klubie do najładniejszej laski i zapytaj :
" kiedy przyjdą Twoje ładne koleżanki ? "

hahaha albo ,

" nie stój tak tutaj jak widły w gnoju, chodź zatańczyć"

Gwarantuje. Zwrócisz na siebie uwagę lasek :P

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:47

Kytap
Myślę, że przesadzasz i za wcześnie wyciągasz takie wnioski. Widzisz to samo mogę powiedzieć teraz o Tobie. Jesteśmy w luźnym, anonimowym gronie, więc mogę chyba sobie pozwolić, prawda? Czy twoim zdaniem, żeby mieć coś w głowie trzeba być cały czas sztywnym "dżentelmenem"?

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 328.09.2015, 21:44

Już myślałem, że to jakiś wirus który znowu atakuje routery, ale na szczeście CAŁE szczeście nie tylko mi twarzoksiążka padła. Hie hie.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:44

Gunnerowiec

Śmiałość jak śmiałość, tylko trudniej coś kreatywnego i nie poniżej poziomu powiedzieć. Widzisz np. fajną dziewczynę w biedronce o godzinie 8,30 kupującą 2 banany i mleko, to co można konstruktywnego powiedzieć? XD

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 128.09.2015, 21:43

Szukasz dziewczyny z 'olejem w głowie', a sam go chyba nie masz za wiele. Jak chcesz znaleźć świetną, ułożoną kobietę, to nauczy się przede wszystkim szacunku do nich, bo nazywanie ich 'loszkami' świadczy o jego braku i twoim prostactwie :)

pwntmaciek komentarzy: 2628.09.2015, 21:43

Swoja droga to powinniscie pogadac z administracja, zeby postarali sie wprowadzic cos na wzór discussa za ManUtd.pl. Bo pisanie tak w komentarzach jest slabe :D

pwntmaciek komentarzy: 2628.09.2015, 21:42

Maciek, ja mam nadzieje ze obejdzie się bez błędów sędziowskich :)

Gunnerowiec komentarzy: 85028.09.2015, 21:41

Mico

Powiem Ci tak, w klubie raczej "zony" nie znajdziesz, a wiadomo ze tak najłatwiej sie poznać. Lepsza opcja, to domówka - tam juz prędzej. Najlepiej to chyba iść na żywioł, znaleźć pretekst i zaczepić gdzieś na ulicy, w sklepie. Dla mojej śmiałości jest to zbyt duzo :d

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.09.2015, 21:41

Chcialem znalezc kogos ciekawego z tego Olympiakosu to wyskoczyl mi wszedzie w grafice Joel Campbell xD

lordpat komentarzy: 336528.09.2015, 21:38

Mico- loszki, hmm zacznij chodzić na rożne wydarzenia w twojej miejscowości i poznawaj to nowe loszki. Odradzam kluby, bo tam może fajne, ale równie tępe.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:37