Allegri o spekulacjach łączących go z Arsenalem

Allegri o spekulacjach łączących go z Arsenalem 11.01.2017, 12:32, Adam Cygański 19 komentarzy

Menedżer Juventusu – Massimiliano Allegri – przyznał, że nie ma w planach w najbliższym czasie przejąć posadę po Arsenie Wengerze w Arsenalu.

Według brytyjskiej prasy 49-letni Włoch jest jednym z głównych kandydatów do objęcia drużyny The Gunners, kiedy na emeryturę przejdzie Wenger. Kontrakt Francuza z Arsenalem wygasa po zakończeniu obecnego sezonu i nadal nie został on przedłużony.

- To prawda, że od pewnego czasu uczę się języka angielskiego, jednak na pewno nie z zamiarem objęcia posady menedżera Arsenalu. Naprawdę jest mi dobrze w Juventusie.

- Najzabawniejsze jest to, że latem byłem na wakacjach w Londynie ze swoją córką i tego samego w The Sun pojawiło się już moje zdjęcie – powiedział Allegri.

Massimiliano Allegri autor: Adam Cygański źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 504512.01.2017, 23:44

A cóż mógłby powiedzieć innego na ten temat?
Tak poza tym to ciekawie byłoby go zobaczyć na Emirates i całkiem możliwe, że by sobie poradził u nas.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173711.01.2017, 23:36

to byłby idealny trener dla nas - lepszy nawet niż impulsywny Simeone, i jako taktyk-manager bo wprowadziłby w końcu wyrachowane skuteczne granie zamiast nic nie wnoszącego poza estetyką klepania wenger-ball i przede wszystkim to jest mądry inteligentny koleś który ma masę pokory i po prostu nie da się go nie lubić

Arcz komentarzy: 12111.01.2017, 22:42

@PawloPro

A City było lepsze od Bayernu i Barcy, że Guardiola tam przeszedł?

pjoter16 komentarzy: 89 newsów: 411.01.2017, 21:01

Mi z kolei się marzy Loew. Podobna filozofia gry wiec nie byloby rewolucji taktycznej, Mustafi z Ozilem i Merte- z reszta byłym kapitanem w jego reprezentacji. Do tego nie jakiś debiutant w tym zawodzie tylko fachowiec na już.
Co wy na to?

mar12301 komentarzy: 2150011.01.2017, 20:37

Arsene nie ma po co przedłużać kontraktu. Miał zdobyć mistrzostwo, a nie zanosi się na to raczej.

drewniane_krzeslo komentarzy: 154811.01.2017, 20:29

Arsene przedłuży kontrakt więc informacje związane z objęciem posady trenera to kłamstwo

stahustaszku komentarzy: 58211.01.2017, 16:22

Ja generalnie chciałbym nawet żeby taki Howe objął naszą drużynę ale najpierw fajnie jakby rok spędził pod skrzydłami Wengera jako asystent i przyzwyczaił się do presji etc.

Wiem, że to średnio możliwe rozwiązanie ale wydaje mi się najlepsze. Jeśli nie tak to tylko trener z potwierdzonymi umiejętnościami. Chciałbym Tuchela np.

AnimeFan komentarzy: 52811.01.2017, 16:19

Z Serie A tylko Sarri! :D

mitmichael komentarzy: 4776011.01.2017, 15:39

Kolejny, ktory mowi, ze nie ma w planach zastapic Wengera a jak ten zakomunikuje, ze odchodzi to nagle wszyscy sie rzuca :D No chyba, ze Wenger sam namasci swojego nastepce

ZielonyLiszaj komentarzy: 1364311.01.2017, 15:22

Świetny menadżer, może kiedyś w przyszłości obejmie stery Arsenalu.

PawloPro komentarzy: 65411.01.2017, 15:11

A czemu miałby przenosić się do AFC? Obecne Juve to lepszy klub od nas.

Radek97 komentarzy: 134411.01.2017, 14:46

To musi być trener z topu ktory wie co to walka o majstra i LM, Howe jest spoko trenerem ale nie wie co to presja w LM i mecze o wielkie stawki. Reszta naszych przeciwnikow z topu ligi ma znanych trenerow,nie możemy ryzykować biorąc trenera z niższej półki.

Dewry komentarzy: 8096 newsów: 211.01.2017, 14:21

To działa podobnie jak z zawodnikami i transferami. Teraz mówi nie, na miejscu mu dobrze, ale jeśli dostałby ofertę to pewnie poważnie by się zastanowił.

Gerwciu komentarzy: 352711.01.2017, 13:48

Moim zdaniem Jorge Sampaoli byłby naprawdę kimś interesującym.

DontCry komentarzy: 746611.01.2017, 13:45

Przyznaję że z ogromnym zainteresowaniem obserwowałbym jak sobie Howe radziłby u nas, ale możliwe że jest na to ciut za wcześnie i po ew. odejściu Papy potrzebny będzie ktoś kto ogarnie to od razu.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48762 newsów: 37311.01.2017, 13:43

Edward John Frank Howe już zna angielski.

Gerwciu komentarzy: 352711.01.2017, 13:40

Będziemy teraz łączeni z prawie każdym, więc trzeba przyzwyczaić się na ploty.

wojtek1256 komentarzy: 278811.01.2017, 13:17

No właśnie po to, żeby sie o tym dowiedzieć

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17867 newsów: 811.01.2017, 12:48

Skoro sam zamknął spekulacje to na co ten artykuł? Nieudana kaczka dziennikarska.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 21.12.2019 - godzina 13:30
? : ?
Arsenal - Man City 15.12.2019 - godzina 17:30
0 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool17161049
2. Leicester17123239
3. Man City17112435
4. Chelsea1792629
5. Tottenham1775526
6. Man United1767425
7. Sheffield United1767425
8. Wolves1759324
9. Arsenal1757522
10. Crystal Palace1664622
11. Newcastle1764722
12. Burnley1763821
13. Brighton1654719
14. Bournemouth1754819
15. West Ham1754819
16. Everton1753918
17. Aston Villa17431015
18. Southampton17431015
19. Norwich17331112
20. Watford1716109
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy163
Tammy Abraham113
Pierre-Emerick Aubameyang111
Marcus Rashford104
Sadio Mané95
Mohamed Salah94
Teemu Pukki93
Sergio Agüero92
Harry Kane92
Danny Ings91
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
6.21
Gracz listopada wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna