Allegri o spekulacjach łączących go z Arsenalem

Allegri o spekulacjach łączących go z Arsenalem 11.01.2017, 12:32, Adam Cygański 19 komentarzy Menedżer Juventusu – Massimiliano Allegri – przyznał, że nie ma w planach w najbliższym czasie przejąć posadę po Arsenie Wengerze w Arsenalu.

Według brytyjskiej prasy 49-letni Włoch jest jednym z głównych kandydatów do objęcia drużyny The Gunners, kiedy na emeryturę przejdzie Wenger. Kontrakt Francuza z Arsenalem wygasa po zakończeniu obecnego sezonu i nadal nie został on przedłużony.

- To prawda, że od pewnego czasu uczę się języka angielskiego, jednak na pewno nie z zamiarem objęcia posady menedżera Arsenalu. Naprawdę jest mi dobrze w Juventusie.

- Najzabawniejsze jest to, że latem byłem na wakacjach w Londynie ze swoją córką i tego samego w The Sun pojawiło się już moje zdjęcie – powiedział Allegri.

Massimiliano AllegriPamiątki kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 2064 12.01.2017, 23:44

A cóż mógłby powiedzieć innego na ten temat?
Tak poza tym to ciekawie byłoby go zobaczyć na Emirates i całkiem możliwe, że by sobie poradził u nas.

ljungberg77 komentarzy: 777 11.01.2017, 23:36

to byłby idealny trener dla nas - lepszy nawet niż impulsywny Simeone, i jako taktyk-manager bo wprowadziłby w końcu wyrachowane skuteczne granie zamiast nic nie wnoszącego poza estetyką klepania wenger-ball i przede wszystkim to jest mądry inteligentny koleś który ma masę pokory i po prostu nie da się go nie lubić

Arcz komentarzy: 115 11.01.2017, 22:42

@PawloPro

A City było lepsze od Bayernu i Barcy, że Guardiola tam przeszedł?

pjoter16 komentarzy: 53 newsów: 4 11.01.2017, 21:01

Mi z kolei się marzy Loew. Podobna filozofia gry wiec nie byloby rewolucji taktycznej, Mustafi z Ozilem i Merte- z reszta byłym kapitanem w jego reprezentacji. Do tego nie jakiś debiutant w tym zawodzie tylko fachowiec na już.
Co wy na to?

mar12301 komentarzy: 16249 11.01.2017, 20:37

Arsene nie ma po co przedłużać kontraktu. Miał zdobyć mistrzostwo, a nie zanosi się na to raczej.

drewniane_krzeslo komentarzy: 892 11.01.2017, 20:29

Arsene przedłuży kontrakt więc informacje związane z objęciem posady trenera to kłamstwo

stahustaszku komentarzy: 131 11.01.2017, 16:22

Ja generalnie chciałbym nawet żeby taki Howe objął naszą drużynę ale najpierw fajnie jakby rok spędził pod skrzydłami Wengera jako asystent i przyzwyczaił się do presji etc.

Wiem, że to średnio możliwe rozwiązanie ale wydaje mi się najlepsze. Jeśli nie tak to tylko trener z potwierdzonymi umiejętnościami. Chciałbym Tuchela np.

AnimeFan komentarzy: 436 11.01.2017, 16:19

Z Serie A tylko Sarri! :D

mitmichael komentarzy: 40008 11.01.2017, 15:39

Kolejny, ktory mowi, ze nie ma w planach zastapic Wengera a jak ten zakomunikuje, ze odchodzi to nagle wszyscy sie rzuca :D No chyba, ze Wenger sam namasci swojego nastepce

ZielonyLisc komentarzy: 4277 11.01.2017, 15:22

Świetny menadżer, może kiedyś w przyszłości obejmie stery Arsenalu.

PawloPro komentarzy: 613 11.01.2017, 15:11

A czemu miałby przenosić się do AFC? Obecne Juve to lepszy klub od nas.

Radek97 komentarzy: 1012 11.01.2017, 14:46

To musi być trener z topu ktory wie co to walka o majstra i LM, Howe jest spoko trenerem ale nie wie co to presja w LM i mecze o wielkie stawki. Reszta naszych przeciwnikow z topu ligi ma znanych trenerow,nie możemy ryzykować biorąc trenera z niższej półki.

Dewry komentarzy: 4325 newsów: 2 11.01.2017, 14:21

To działa podobnie jak z zawodnikami i transferami. Teraz mówi nie, na miejscu mu dobrze, ale jeśli dostałby ofertę to pewnie poważnie by się zastanowił.

Gerwciu komentarzy: 1634 11.01.2017, 13:48

Moim zdaniem Jorge Sampaoli byłby naprawdę kimś interesującym.

DontCry komentarzy: 2708 11.01.2017, 13:45

Przyznaję że z ogromnym zainteresowaniem obserwowałbym jak sobie Howe radziłby u nas, ale możliwe że jest na to ciut za wcześnie i po ew. odejściu Papy potrzebny będzie ktoś kto ogarnie to od razu.

simpllemann (redaktor) komentarzy: 39365 newsów: 227 11.01.2017, 13:43

Edward John Frank Howe już zna angielski.

Gerwciu komentarzy: 1634 11.01.2017, 13:40

Będziemy teraz łączeni z prawie każdym, więc trzeba przyzwyczaić się na ploty.

wojtek1256 komentarzy: 1643 11.01.2017, 13:17

No właśnie po to, żeby sie o tym dowiedzieć

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 15172 newsów: 7 11.01.2017, 12:48

Skoro sam zamknął spekulacje to na co ten artykuł? Nieudana kaczka dziennikarska.

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea38303593
2. Tottenham Hotspur38268486
3. Manchester City38239678
4. Liverpool382210676
5. Arsenal38236975
6. Manchester United381815569
7. Everton3817101161
8. Southampton3812101646
9. Bournemouth3812101646
10. West Bromwich Albion381291745
11. West Ham United381291745
12. Leicester City381281844
13. Stoke City3811111644
14. Crystal Palace381252141
15. Swansea City381252141
16. Burnley381172040
17. Watford381172040
18. Hull City38972234
19. Middlesbrough385132028
20. Sunderland38662624
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady