Andre Santos wypożyczony do Gremio

Andre Santos wypożyczony do Gremio 10.02.2013, 15:29, Szymon Ortyl 94 komentarzy Lewy obrońca Arsenalu - Andre Santos - został dziś wypożyczony do brazylijskiego Gremio. 22 krotny reprezentant Brazylii spędzi w Porto Alegre rok, jednak Arsenal będzie miał możliwość ściągnięcia go z powrotem w lecie 2013.

Santos - który dołączył do klubu z Emirates Stadium w sierpniu 2011 roku - nie potrafił podczas swojego pobytu w Londynie wywalczyć miejsca w podstawowym składzie The Gunners, które zajmował Kieran Gibbs. Negocjacje w sprawie wypożyczenia Santosa trwały najprawdopodobniej już od początku grudnia.

Brazylijczyk, na którego na lotnisku czekało około 50 fanów Gremio stwierdził, iż dołączył do drużyny z południowej Brazylii, aby zdobyć mistrzostwo. W Gremio do niedawna grał były defensywny pomocnik Arsenalu, jeden z Invicibles - Gilberto Silva - który przed tym sezonem (sezon w Brazylii startuje w połowie stycznia, a kończy na początku grudnia) odszedł do Atletico Mineiro.

Santos

Andre SantosTransferySklep z gadżetami Arsenalu autor: Szymon Ortyl źrodło: arsenal.vitalfootball.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
Lr556 komentarzy: 1536 11.02.2013, 16:16

powodzenia, pff

DawidAL (redaktor) komentarzy: 16649 newsów: 723 11.02.2013, 10:31

Niby fajnie, ale z drugiej strony nie mamy LO na Bayern..

mitmichael komentarzy: 40304 11.02.2013, 09:34

Niby super wiadomosc ale ja sie zastanawiam co zrobimy w meczu z Bayernem jak TV5 nie bedzie mogł zagrac. Monreal nie wystapi a dawanie na LO Podolskiego to byłaby jakas masakra a młodego moga objezdzac. Jak trzeba to Wenger zostawia takich zawodnikow jak Squillaci czy Santos chociazby a jak przyjdzie czas, gdy beda potrzebni to ich oddaje.

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 3 11.02.2013, 09:16

@RVP87

W środę ??? Przeciez gramy w sobote z Blackburn a w przyszły wtorek z Bayernem...

TaYekARS komentarzy: 2472 newsów: 34 11.02.2013, 07:09

Ci kibice witają go tak entuzjastycznie, a nie wiedzą, co ich czeka :D No cóż, dzięki Santos za przyzwoitą grę na początku zeszłego sezonu. Powodzenia w nowym klubie :)

osama92 komentarzy: 278 11.02.2013, 02:43

w końcu jakieś wzmocnienie :)

RVP87 komentarzy: 1164 10.02.2013, 22:57

Jenkinson-Sagna-Per-Verma

pewnie tak wyjdziemy w środe

tyson880 komentarzy: 7097 10.02.2013, 22:10

Dobry krok. Mamy Monreala i Gibbsa, który nie długo wróci po kontuzji.

MikelArteta komentarzy: 1802 newsów: 4 10.02.2013, 22:07

Ciekaw jestem dlaczego oficialna strona o tym milczy nadal, jak Chamakh poszedł do WHU to od razu o tym trąbili.

MateuszK4nonier komentarzy: 4404 10.02.2013, 21:50

bialysul@
Po co w ogóle poruszać jego temat ? Każdy widzi, że Santos to słabiaczek traktujący piłkę nożną jako zawód i nic więcej. Wenger może mówić, że jest dla nas ważny ale to nie sprawi z niego drugiego A.Cola.

bialysul (zawieszony) komentarzy: 3699 10.02.2013, 21:38

Mateusz4kanonier

wolalbys zeby Wenger powiedzial: "Santos jest slaby, nie nadaje sie do AFC, musimy sie go pozbyc, sprowadzenie go to byl bład" ?

to chyba jasne ze tak nie powiedzialby zaden trener, nawet gdyby tak myslal

pablozet75 komentarzy: 367 10.02.2013, 21:25

nie zapomnij wziąć ze sobą koszulki RvP :)

Verminator97 komentarzy: 14666 10.02.2013, 21:00

Świetna wiadomość!

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 40172 newsów: 227 10.02.2013, 20:57

Powodzenia. I nie wracaj już do nas.

beznazwy (zawieszony) komentarzy: 2371 10.02.2013, 20:55

Dobra wiadomość

MateuszK4nonier komentarzy: 4404 10.02.2013, 20:55

kanonierzy.com/shownews_id-29108_Wenger--Santos-to-dla-nas-wazny-zawodnik.shtml

Fajnie kręcisz kibiców fajnie.

DeptaGUNNER komentarzy: 1828 10.02.2013, 20:39

Jacy uradowani, nie ma czym przecież...

polandblood komentarzy: 8397 newsów: 1 10.02.2013, 20:22

Ci kibice chyba jeszcze nie wiedzą...

skyrim (zawieszony) komentarzy: 8071 10.02.2013, 20:22

W końcu.

Leehu komentarzy: 8142 10.02.2013, 20:04

@Theo44: Jeśli wystawi się dwóch defensywnych pomocników którzy w zależności od tego z której strony idzie akcja wspieraliby obrońców to mogłoby się udać, ale Wenger nigdy nie zmieni swojej formacji która pasowała do zawodników grających w Arsenalu jakieś 4 lata temu, bo my musimy grać jak Barcelona żeby potem ten klub mógł kupić od nas paru zawodników bo tak na prawdę La Mansia jest naszą akademią, a akademią FC Barcelony jest Arsenal. ;P

MateuszekArsenal komentarzy: 486 10.02.2013, 20:01

Szkoda że to tylko wypozyczenie.A tak przy okazji niech weźmie swoich kumpli takich jak Bendtner czy Arshavin. ;D

bergkamp55 komentarzy: 132 10.02.2013, 19:53

Tydzien temu Wenger zapewniał jaki to Santos jest wazny dla Arsenalu.

niski93 komentarzy: 5703 10.02.2013, 19:49

Po tym incydencie z koszulką van Persiego został skreślony. Bardzo słusznie! Nie dość, że nic sobą na boisku nie prezentuje, to jeszcze takie numery fanom wycina. W Arsenalu nie potrzeba takich ludzi!

Jakvbek komentarzy: 64 10.02.2013, 19:39

Chyba na bayern nie widzę innej opcji w defensywie niż:
Sagna-Kosa-Per-Verma
Chyba że Verma dalej się nie będzie nadawał do gry, wtedy:
Jenkinson-Sagna-Per-Kosa
Czyli nie ma alternatyw. Innymi słowy jeśli Verma nie zagra to nie mamy defensywy.

Marcinafc93 komentarzy: 12119 10.02.2013, 19:28

Powodzenia Santos!

gunners007 komentarzy: 6248 10.02.2013, 19:00

W lecie szykuje się w Arsenalu "wielkie wietrzenie magazynów":
-Santos, Squillaci, Fabiański, Arshavin, Djourou, Chamakh, Park Chu-Young, Bendtner, Denilson.
Powyższych 9 zawodników opuści nasz klub.

mizio (zawieszony) komentarzy: 304 10.02.2013, 18:40

Poldi zaczynał jako LO :P

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4048 newsów: 61 10.02.2013, 18:36

@SzamanTheGunner Epitet dla Per'a zostaw dla siebie.

Dla mnie to głupota go wypożyczać. Zostawić albo sprzedać. Potem tylko zawodnicy są wypożyczani, aż do końca kontraktu i nawet 1 mln za niego się nie dostaje. Chamakh, Bendtner, Djourou, Santos, Park...zamiast ich wypożyczać, powinno się pomyśleć gdzie ich sprzedać. Santos ładnie się zaprezentuje w Gremio i potem Wenger pomyśli, że może się przydać.

Theo44 komentarzy: 3638 10.02.2013, 18:34

Xander...3ma obroncami na skrzydlowych Ribery, Robben???? powodzenia.

Mizii komentarzy: 3917 10.02.2013, 18:33

Szkoda, że Brazylijczyk został wypożyczony, a nie sprzedany

MociumPAN komentarzy: 1265 10.02.2013, 18:30

W sumie to nie wiem czemu tutaj komentujecie o tym że nie ma LO na Bayern ja i tak santosa w żadnym zestawieniu bym nie widział :P

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 3 10.02.2013, 18:21

Szaman, jak Ty możesz wyobrażać sobie skład na Bayern bez Diaby'ego???
Może i ostatnio był pod formą, ale to nasz najlepszy zawodnik...

SzamanTheGunner (zawieszony) komentarzy: 613 10.02.2013, 18:15

Faktycznie... Gibssa też nie będzie, no to mamy klops !

Wilshere_PL komentarzy: 18 10.02.2013, 18:14

Nacho nie może grać..

SzamanTheGunner (zawieszony) komentarzy: 613 10.02.2013, 18:13

ARSENAL BAYERN:

--Szczęsny--

--Sagna, ŻAŁOSNY Per, Koscielny, Monreal--

--Arteta, Cazorla--

--Wallcot Wilshere Podolski--

--Giroud--

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 3 10.02.2013, 18:12

Yakub, i z czego się śmiejesz? Pomyśl, pooglądaj mecze, a nie robisz z siebie debila... Nie ma takiej opcji, bo Wenger nie przewidział kontuzji i nie miał kiedy tego wypróbować, ale gdyby był czas, sądzę, że Arsene by zaryzykował...

Kubanski, akurat z Beniem to nie będzie problemu. Takie Stoke go spokojnie kupi i jeszcze zapłaci 5-8 mln... ;)

XandeR komentarzy: 3854 10.02.2013, 17:59

Moze wyjdziemy na Bayern z 3 obroncami ? I tak w obronie gramy zalosnie to co za roznica :P
Sagna-Per-Kosa
Arteta
Ramsey-Jack-Cazorla
Theo-Giroud-Poldi

Dreamcast komentarzy: 1042 10.02.2013, 17:59

Panowie odrobinę realizmu - kto kupi gościa, który jest bez formy a znany jest głównie z upodobanie do jedzenia?
I tak dobrze, że ktoś zdecydował się go wciąż na wypożyczenie. Przypuszczam, że o tak pokrywamy sporą część tygodnikowi

Theo44 komentarzy: 3638 10.02.2013, 17:59

Czyzby kolejna niedojde bedziemy wypozyczac przez kolejnych 5 lat?

michal192837465 (zawieszony) komentarzy: 5540 10.02.2013, 17:54

Trzeba było go sprzedać definitywnie, a nie wypożyczać.

lizaq (zawieszony) komentarzy: 46 10.02.2013, 17:53

było go sprzedać...

TomekZ komentarzy: 743 10.02.2013, 17:53

Jeszcze niech wypożyczy Pera... No śmiech na sali, może niech z Bayernem zagrają młodziki to sobie pierwszy skład odpocznie... Znając nasze szczęście to Kosa się nie wyleczy do meczu z Bayernem. Najgłupszy transfer według mnie.. Jak można wypożyczać jedynego LO, który może grać w LM??? Może Wenger nie wie, że Nacho nie może grać? :D chyba że kontuzja Gibbsa to taka zasłona dymna i chce zaskoczyć Monachijczyków? :s Nie wiem jak Papcio widzi ten mecz... Chyba że już się pogodził z porażką.

Jenk--Sagna--Per--Miq?

Borekenema komentarzy: 7883 newsów: 1 10.02.2013, 17:50

szczerze to nie rozumiem tego ruchu. Santos jest słaby bo słaby, ale na Bayern nie będzie LO.

kubanski komentarzy: 2392 newsów: 2 10.02.2013, 17:49

No i jest kolejns wzmocnienie. By the way - nie jest łatwo sprzedać za godziwe pieniądze zawodników pokroju Chamakha, Bendtnera czy Santosa a wypożyczenie to przynajmniej zawsze odciążenie z budżetu tygodniówek.

Arekg95 komentarzy: 251 10.02.2013, 17:40

Omg, dalej wypożyczenia, wyprzedajemy, a nie wypożyczamy panie Wenger!

Yakub97 komentarzy: 5746 10.02.2013, 17:13

Jasne jasne Poldi na LO hahahahahaha

Arsen258 komentarzy: 3391 newsów: 910 10.02.2013, 16:56

Verms ma poważną kontuzję. Skąd wy bierzecie te pomysły, że wróci na Bayern? Gbbs podobnie, może ich nie być kilka tygodni. Z Bauernem zagramy Kosem i Perem na środku a Jenk i Sagna na bokach innej opcji w tej chwili nie ma. Ew Ignasi zagra na Lewej/Środku

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 3 10.02.2013, 16:55

Mick, jakby nie było Vermy to można by było zagrać:
Wojtek
Bac-Kosa-Per-Poldi
Arteta-Diaby
Theo-Jack-Santi
Giroud
Żadna formacja by na tym nie ucierpiała, a dzięki dwóm zawodnikom B2B potrafiącym sporo w obronie bylibyśmy zabezpieczeni z tyłu...

zly_kanonier komentarzy: 2117 10.02.2013, 16:53

No jeśli Verma i Gibbs będą zdrowi na bayern to jest to dobry ruch. Mam nadzieję, że Wenger wszystko dobrze przemyślał.

NineBiteWolf komentarzy: 8131 newsów: 47 10.02.2013, 16:46

Więc najprawdopodobniej Verma wyleczy się na Bayern. To chyba dobrze, nie?

poprzednia12następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady