Arsenal Gold czyli historia spotkań z The Latics

Arsenal Gold czyli historia spotkań z The Latics 20.01.2011, 22:59, Kamil Pniak 21 komentarzy

Jak przed każdym spotkaniem ligowym w tym sezonie, oficjalna strona Arsenalu wspomina wcześniejsze pojedynki Kanonierów z zespołem, z którym przyjdzie im się zmierzyć w najbliższej kolejce. Jak wiemy w najbliższą sobotę na The Emirates zawita ekipa Wigan. Oto jak przebiegały wybrane spotkania z drużyną The Latics.

Arsenal - Wigan 1:0, 2008

Arsenal musiał utrzymać kontakt z czołówką, a do tego potrzebne były trzy punkty w spotkaniu z Wigan. W 16 minucie z błędu przeciwnika skorzystał Emmanuel Adebayor i zapewnił Kanonierom zwycięstwo w tym meczu.

Arsenal - Wigan 2:0, 2007

Był to frustrujący pojedynek ze szczęśliwym zakończeniem. Przez większość spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Na siedem minut przed końcem prowadzenie dla The Gunners daje Gallas po dośrodkowaniu Sagny, a pięć minut później rywali dobił Rosicky zapewniając londyńczykom pierwsze miejsce w Premier League.

Arsenal - Wigan 2:1, 2007

Przez pierwszą godzinę meczu wydawało się, że Wigan będzie pierwszą drużyną, która pokona Arsenal na The Emirates. The Latics prowadzili po wspaniałym trafieniu Landzaata. Na szczęście Kanonierzy mieli w swej ekipie Henry'ego, który doprowadził do remisu. Na 2:1 strzelił Rosicky po dośrodkowaniu od Flaminiego.

Wigan Athletic autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
rol18 komentarzy: 192921.01.2011, 19:46

No ja bym też dał szansę pograć rosickiemu

fabregas1987 komentarzy: 2573921.01.2011, 18:09

chcialbym kiedys zobaczyc Rosickiego w pierwszym skladzie, na te chwile jest duzo lepszy od Arszawina ...
a co do meczu to 3,4 - 0 ;pp

Rudy17 komentarzy: 3621.01.2011, 17:20

Wym razem tez trzeba wygrac :)

janiu14 komentarzy: 119521.01.2011, 16:40

bardzo lubie Tomasa. szkoda ze juz nie wali takich bomb z dystansu:(:(:(:( na pewno by to bylo dobre dla zespolu

madjer komentarzy: 553421.01.2011, 16:36

Spokojnie tym razem w obronie nie ma EL FILARO :))

Ciasteck2 komentarzy: 446721.01.2011, 16:36

Liczę na wygraną. Mamy w składzie Robina w formie więc powinno być dużo goli ;)

AlexSong7 komentarzy: 35221.01.2011, 15:45

No, a w 2009 roku? 4:0 chyba było dla nas bo pamiętam jak 2 gole TV5 zdobył. ;p Statystyki na naszą korzyść, ale nie ma co lekceważyć The Latics, w pierwszym meczu już mieliśmy 3 pkt..., a tu nagle błąd.

Kondzior12 komentarzy: 490021.01.2011, 15:05

Mam nadzieję , że zagramy tak jak w meczu z Leeds i WHU.

crisadus komentarzy: 850721.01.2011, 14:55

Wierzę, że nasi gracze na spokojnie wygrają to spotkanie, jak to miało miejsce z Birmingham czy West Hamem.

laskowski19051995 komentarzy: 494521.01.2011, 14:06

Mamy bardzo mocny skład, myślę że spokojnie wygramy to spotkanie, ciekaw jestem który z Polaków stanie między słupkami :)

madjer komentarzy: 553421.01.2011, 13:11

Coś czuję że to będzie powtórka z rozrywki ... Mecz w stylu West Ham vs Arsenal ... Nie powinno być żadnych niespodzianek ...

maciejewski2345 komentarzy: 23521.01.2011, 13:09

Arsenal w tym mecz napewno sie zrewanzuje

maciejewski2345 komentarzy: 23521.01.2011, 13:08

Arsenal

cavlary komentarzy: 262021.01.2011, 12:33

Rosa błyszczał w meczach przeciwko im ;D...

madjer komentarzy: 553421.01.2011, 10:24

Ostatni ich zlekceważyliśmy wystawiając dość rezerwowy skład ... Skończyło się remisem (przypominam ładna bramka Arshavina) ... W takiej formie jaką prezentujemy nie powinno byc problemów z zwycięstwem

... Będzie jakieś 3-1 ...

Arkadius92 komentarzy: 169821.01.2011, 09:02