Arsenal i Liverpool stoczą walkę o bramkarza?

Arsenal i Liverpool stoczą walkę o bramkarza? 11.02.2018, 14:07, Przemysław Lech 27 komentarzy Arsenal i Liverpool zamierzają stoczyć walkę o obecnego bramkarza Stoke - Jacka Butlanda. Piłkarz jest obecnie jednym z najlepiej ocenianych golkiperów w Premier League.

Obecni bramkarze The Reds - Simon Mignolet i Loris Karius - stracili w oczach władz The Reds te i zdecydowane są na znalezienie dla nich zastępstwa. Arsenal z kolei ma świadomość, iż ich etatowy golkiper - Petr Cech - ma już 35 lat i zbliża się do końca swojej kariery.

Władze Stoke wyceniają Butlanda na 40 milionów funtów i nie zamierzają obniżyć ceny. Arsenal i Liverpool są zdeterminowane, by pozyskać Anglika.

Butland nie ukrywał, że chciałby grać na najwyższym poziome. Mogłoby to zbliżyć Anglika w stronę The Reds, bo na chwilę obecną to oni są bliżej gry w Lidze Mistrzów.

24-letni Anglik zachował w tym sezonie 4 czyste konta, a jego zespół z nim w bramce stracił dotychczas 46 bramek w Premier League.

W przypadku transferu Butlanda, władze Stoke wyszliby na tym ze sporym zyskiem, gdyż w 2013 roku zapłacili za Anglika jedynie 3,5 miliona funtów, sprowadzając go z Birmingham.

Jack ButlandStoke CityPamiątki kibica Arsenalu autor: Przemysław Lech źrodło: dailystar.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Akva komentarzy: 5 13.02.2018, 02:21

Jedyny bramkarz z Anglii którego bym widział u nas to F. Forster. Wiadomo, że lepiej kupić Oblaka czy Leno, ale jest to bramkarz który jeszcze sezon temu bronił na poziomie De gea'i, lecz kontuzja poważnie zatrzymała jego rozwój

dominrr komentarzy: 181 12.02.2018, 19:51

Po co nam bramkarz który wpuszcza tyle bramek na co dzień ?
Rozumiem że młody i Anglik ale zdecydowanie zbyt słaby na poziom Arsenalu .

dudekns komentarzy: 5555 12.02.2018, 11:30

Ściągniemy jakiegoś no name'a, a nie bramkarza za 40 milionów...

tomaszszef komentarzy: 314 11.02.2018, 22:35

A jak juz to Fabiana niech wezmie . Tylko on pewnie woli byc pewny w swansea niz znow pracowac z Wengerem

tomaszszef komentarzy: 314 11.02.2018, 22:32

Szczesny byl. Powiedzial to co musial i Wenger uniosl sie honorem... a teraz niech ze swoich daje na nowego bramkarza ... takiego bramkarza oddac za 16mln ... Wenger taktyk

Nomad komentarzy: 949 11.02.2018, 21:19

@tom8203:

Koscielny jest przereklamowany. Był dobry oraz bardzo ambitny ale popadł w ten wengerowski samozachwyt najwyraźniej, jak i cała reszta jego taktycznych asów.

Po Szczęsnym nie ma co płakać. Może to i lepiej dla reprezentacji chociaż... on też poszedł na umowę słowną iż Buffon ustąpi mu miejsca po sezonie ale się chyba na to nie zanosi (jeszcze). Czas pokaże...
Byłby dobry gdyby był i zawsze mówiłem, że to pierwszy dobry bramkarz po Seaman'ie odkąd Wenger prowadzi (jakoś) ten zespół.
Jednak tego nie odwrócimy i bliżej nas byłby chyba Neurer aniżeli Wojtek po tak niewdzięcznym ze strony klubu podziękowaniu.

Są kandydatury. Daleko i blisko. Nie mam pojęcia czy są do wyciągnięcia czy też nie są.. W tych czasach cena i fama robią robotę.

Oblak
Marchesin
Leno
Trapp
Muslera
Perin
Patricio
(..gdzieś tam jest) Lopes
Jefferson (może)

To tylko wolna myśl. Na pewno jest w czym wybierać..
..byle logicznie - sportowo

NeverLie2Me komentarzy: 240 11.02.2018, 20:19

Pytanie po co sprzedaliśmy Szczęsnego...??

imprecis komentarzy: 16986 newsów: 21 11.02.2018, 20:12

Nie chcę więcej Anglików. Trzeba wrócić do dobrego modelu - 11 piłkarzy na boisku, zero Anglików.

tom8203 komentarzy: 375 11.02.2018, 20:08

Dopoki Koscielny bedzie gral na stoperze to zaden klasowy bramkarz nie bedzie chcial przyjsc!!

rafal1709 komentarzy: 146 11.02.2018, 19:23

A ja dalej myślę jak można było oddać Szczęsnego

Marioht komentarzy: 3980 11.02.2018, 17:36

@P29LJ: Oblak numer 1. Niestety raczej poza zasięgiem finansowym i sportowym Arsenalu.

mitmichael komentarzy: 42466 11.02.2018, 17:12

40mln to zdecydowanie za wysoka cena jak za Butlanda

P29LJ komentarzy: 394 11.02.2018, 17:07

Wolałbym Oblaka, Horna lub Leno, ale Butland też ok

AaronLieber27 komentarzy: 6012 11.02.2018, 17:04

Butland albo Leno to moje dwie najlepsze kandydatury na przyszłego bramkarza Arsenalu

zly_kanonier komentarzy: 2738 11.02.2018, 16:09

40 melonów za Butlanda to chyba jednak trochę za dużo

Forever_gunner komentarzy: 1376 11.02.2018, 16:01

Solidny bramkarz, ale skoro chcemy myśleć o powrocie do TOP4 trzeba zainwestować w kogoś lepszego. Za 40 mln można wyciągnąć lepszego bramkarza z zagranicy, a nie jakichś przereklamowanych Anglików. A tak w ogóle to Fabian byłby super opcją, ale Wenger już dawno go skreślił. Pozostaje jeszcze kwestia pieniędzy. Wątpię, że Arsenal wyda 40 mln na bramkarza.

Jacek1s komentarzy: 253 11.02.2018, 15:53

Horn, Leno lub Oblak.

MaciekGoooner komentarzy: 24976 newsów: 5 11.02.2018, 15:51

Miał fantastyczny sezon 2015/16, teraz jego rozwój trochę przystopowała kontuzja.
W tamtym jego wielkim sezonie bardzo go chciałem, teraz mam wątpliwości, ale na pewno dalej ma potencjał na najwyższej klasy golkipera. Pytanie czy nie ma obecnie lepszych alternatyw.

BarcArsenal (zawieszony) komentarzy: 449 11.02.2018, 15:40

Alison Beker
Tomas Strakosha

Nomad komentarzy: 949 11.02.2018, 14:50

Nie wiem jaki bramkarz pasowałby do Arsenal'u ale najlepiej taki, który będzie najlepszy. Ot co...
Cała reszta to tylko wymiana zgniłego ogniwa na lekko przyrdzewiałe..

Butland takim na pewno nie jest. Nie jest nim też Pickford czy Hart. Ogólnie to wszyscy dobrzy angielscy piłkarze (nawet nie używam wszystkich palców prawej ręki) są w Spurs i City.

Kane, Alli i Sterling. U nas wychował się Jackie boy. To koniec angielskiej reprezentacji. Takiej ułomnej generacji to świat nie widział jeszcze od początków piłki nożnej. Lepiej już rozpatrywać powrót Fabiańskiego aniżeli brytyjskiej fali anemizmu

AceVenturaLFC komentarzy: 4210 11.02.2018, 14:37

U nas Alisson. Nawet z tym nie handlujcie. Szczególnie chodzi mi rzecz jasna o pewnego redaktora o imieniu Kamil.

P_95 komentarzy: 535 11.02.2018, 14:36

@Szebson: błagam Cie. Lafont to najbardziej przereklamowany zawodnik mlodego pokolenia.....

Miszhka komentarzy: 179 11.02.2018, 14:32

Wole plotki o Oblaku

wenger2345 komentarzy: 307 11.02.2018, 14:28

Wolałbym Pickforda lub Donnarummę

gunner1990 komentarzy: 147 11.02.2018, 14:24

arsenal stoczy taka walke ze jezeli bedzie w DD jeszcze dostepny to o 23:59 wyslemy oferte i powiemy ze probowalismy

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4139 newsów: 296 11.02.2018, 14:18

Butland do Arsenalu, Fabiański do Liverpoolu.

Szebson komentarzy: 2410 11.02.2018, 14:18

Alban. Lafont.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz