Arsenal obserwuje skrzydłowego PSV

Arsenal obserwuje skrzydłowego PSV 11.10.2017, 12:59, Adam Cygański 20 komentarzy Arsenal zaczął poważnie interesować się lewoskrzydłowym PSV - Hirvingiem Lozano - i z tego powodu kilkukrotnie wysyłał już swego szefa skautingu - Steve'a Rowleya - na mecze holenderskiej Eredivisie.

22-letni Meksykanin trafił na Philips Stadion przed rozpoczęciem trwającego sezonu i jak na razie notuje imponujące występy w drużynie prowadzonej przez Phillipa Cocu, dla której rozegrał 8 meczów, w których strzelił 6 goli oraz zanotował 4 asysty.

Według Daily Mail Kanonierzy już w styczniu podejmą próbę pozyskania Lozano, oferując PSV 20 milionów funtów.

Hirving LozanoPSV EindhovenTransferyPamiątki kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: dailymail.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
szagi70 komentarzy: 54 12.10.2017, 23:48

Jak to ma byc zastepca Alexisa to idac dalej tym tropem przez kolejne kilka lat nie zobaczymy Arsenalu nawet w LE.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1053 12.10.2017, 13:37

Od obserwacji do finalizacji dzielą lata świetlne.

mitmichael komentarzy: 41207 12.10.2017, 11:36

PSV wygralo walke o niego m.in z Manchesterem City, chlopak od razu dobrze wprowadzil sie do druzyny i zainteresowanie z naszej strony bylo tylko kwestia czasu ale ze sprowadzeniem go do nas nie bedzie tak latwo. W koncu wybral holendrow bo tam ma wieksze szanse na granie, inaczej kazdy pilkarz w jego wieku przy zainteresowaniu takiego zespolu jak Manchester City skorzystalby z okazji

AlexVanPersie komentarzy: 6030 11.10.2017, 22:13

Obejrzałem.

Mały zawodnik, słaby siłowo strzał, ale techniczny.
Prowadzenie piłki nie powala, dużo farcianych goli.

P29LJ komentarzy: 268 11.10.2017, 19:34

Najpierw LEMAR !!!

domino178 komentarzy: 333 11.10.2017, 19:18

Marne szanse. Raz, że koleś dopiero przyszedł, to jeszcze podpisał kontrakt na 6 sezonów! Więc mało prawdopodobne, że PSV będzie frajerem i sprzeda nam go za 20 baniek....prędzej bym obstawiał że coś koło 50 mln by ich skusiło przy dzisiejszych cenach...

Nomad komentarzy: 523 11.10.2017, 18:25

Ciekawy zawodnik ale wątpię w jego rozwój w naszym klubie.. Lubię go. Chyba szkoda go do nas w obecnej chwili...
Zwyczajnie.
Wątpię też w wiarygodność tej ploty :D
..ale to inna sprawa

Brakuje nam prawo-skrzydlatego.. To mnie aż razi boleśnie po oczach

Forever_gunner komentarzy: 1006 11.10.2017, 18:02

Trzeba poczekać czy utrzyma takie tempo do zimy i jeśli tak to można go kupić. Co nam szkodzi wydać 20 mln...

SoulStorm komentarzy: 1746 11.10.2017, 18:01

Gracz jednego sezonu oraz jednej chwili....

tyson880 komentarzy: 7297 11.10.2017, 17:54

A ja czekam na nową generacje Holendrów. Jestem pewien, że niedługo pojawią się nowi, bardzo utalentowani Holendrzy pokroju Robbena. Szkoda, że nigdy u nas nie zagrał. Jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat. Ciekawe, czy Sanchez wskoczy poziom wyżej od Arjena.

FabsFAN komentarzy: 10410 11.10.2017, 17:32

Najważniejsze, ze nie Holender .

ziom komentarzy: 799 11.10.2017, 17:10

Pewnie to plotka medialna.Fakty są następujące:Liga holenderska jest słaba tak jak ich reprezentacja.Kluby lolenderskie nic nie znaczą w Europie poza ich bogatą historią.Ajax jest przykładem klubu który z potęgi lat 90 stał się średniakiem europejskim.Depay-najlepszy piłkarz ligi holenderskiej przychodził do M.United jako przyszły ich największy gwiazdor.Okazało się,że jest on za słaby na naszą ligę.Jak już miałbym sprowadzać młodych piłkarzy to z Bundesligi albo ligi francuskiej których poziom sportowy jest dużo wyższy od Holandii.

Marioht komentarzy: 2877 11.10.2017, 15:53

Już nie oglądam ligi holenderskiej więc nie ocenie go.
Ale właśnie tego pokroju piłkarzy powinniśmy transferować.
Gdy taki powiedzmy Lozano przejdzie już do Monaco i odpali to Arsenal ma iluzoryczne szanse by wygrać wyścig o niego z szejkami.

Suarez też grał kiedyś w tej lidze, tak jak Zlatan.

schnor25 komentarzy: 12795 11.10.2017, 15:41

Z kompilacji wynika, że ma niezłe uderzenie + trochę pierwiastka z Sancheza.

tomek105 komentarzy: 316 11.10.2017, 15:33

@mlody323323: Przeciez to 2 OX

bocian18 komentarzy: 88 11.10.2017, 15:14

Jestem za tym transferem

Jacek1s komentarzy: 24 11.10.2017, 13:56

Dobry ruch, trzeba inwestować w młodych, a nie w gwiazdy bo później wychodzą takie kwiatki jak Alexis lub Ozil, którzy myślą, że są ponad klubem.

Verminator97 komentarzy: 14741 11.10.2017, 13:53

Następca Alexisa? ;)

mlody323323 komentarzy: 266 11.10.2017, 13:12

taki Nathan Redmond by się przydał , odziwo jest za grosze , i widać w nim jak by to Arsen powiedział jakość . nie trzeba daleko szukać.... . Działaj Arsen !!

Craz komentarzy: 1051 11.10.2017, 13:08

Dobry grajek. Trzeba wrócic do inwestowania w takich zawodnikow. Z tym wlascicielem nie ma co sie napalac na Grizmanow itd

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz