Arsenal U-18 w finale Academy League

Arsenal U-18 w finale Academy League 09.05.2010, 15:02, Wojciech Augustyniak 17 komentarzy

Arsenal U-18 awansował do finału Academy League po tym, jak w piątkowy wieczór pokonał w półfinale zwycięzcę grupy północnej, czyli Manchester United.

Młodzi Kanonierzy w składzie m.in z zasiadającym ostatnio na ławce rezerwowych Conorem Hendersonem, na Trafford Training Centre zremisowali z młodymi Czerwonymi Diabłami 1:1, po bramkach Oguzhana Ozyakupa (dla Arsenalu) w setnej minucie meczu i bramce Johna Cofie'ego (dla Manchesteru) w 111 minucie meczu. Warto dodać, że obaj zawodnicy strzelili bramki minutę po wejściu na boisko.

W rzutach karnych lepsi okazali się podopieczni Steve'a Boulda, którzy wygrali w nich 5:3.

Skład Arsenalu: Shea - Yennaris, Evina, Boateng, Miquel - Frimpong, Deacon [99], Henderson - Aneke, Afobe, Freeman

Ławka rezerwowych: McDermott, Meade, Edge, Ozyakup [99]

W drugim półfinale, rozgrywanym pomiędzy Nottingham Forest a Leicester City, lepsi okazali się młodzicy Forest, którzy również pokonali rywala w rzutach karnych.

Finał pomiędzy zespołami Arsenalu i Nottingham Forest odbędzie się 11 maja 2010 roku na Emirates Stadium. Finał rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Arsenal U-18 autor: Wojciech Augustyniak źrodło: arsenal.com
szalen komentarzy: 198210.05.2010, 13:15

Gratulacje dla młodych zawodników. Oby tak dalej.

luq007 komentarzy: 289910.05.2010, 12:42

Baby graja mlodzi graja a my znowu z nadziejami na kolejny sezon...

waldek_89 komentarzy: 573509.05.2010, 16:42

no to gratulacje, bynajmniej młodym się powodzi, liczę na wygraną w takim razie 11 maja;D, trzymam mocno kciuki.

Dominika93 komentarzy: 293709.05.2010, 16:37