Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
mar12301 komentarzy: 2311731.03.2019, 19:25

Dobra, uj z tym Liverpoolem. Jutro przegonimy Kury < 3

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 831.03.2019, 19:25

Liverpool ma szczęście do bramkarzy przeciwników. Najpierw Pickford, teraz Lloris. Z 2 punktów zrobiło się 6 :)

lukasz845 komentarzy: 454431.03.2019, 19:25

You'll always be s***, you'll always be s***, tottenham hotspur, you'll always be s***!!!

PrzeArs komentarzy: 278431.03.2019, 19:24

Totenham z 10 porażka w sezonie ahhaahahhhhaahaa . Idą po rekord !!:)

Placio komentarzy: 255531.03.2019, 19:23

@Tevez oby to z Liverpoolem się nie sprawdziło :)

bigMick komentarzy: 108531.03.2019, 19:23

Lloris duzo bardziej zawalil niz Toby

Alonso komentarzy: 1282431.03.2019, 19:23

macie racje, Alderweireld powinien wybijać a nie liczyć że ten kasztan Lloris coś wybroni :P

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36231.03.2019, 19:22

no i git, coraz blizej top 4

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 331.03.2019, 19:22

Toby, ja cie błagam :(

mistiqueAFC komentarzy: 2676931.03.2019, 19:21

Alderweireld chyba mógł to wybijać.Nie wiem na co on czekał.

ArsenalChampion komentarzy: 803231.03.2019, 19:21

Aż ciężko uwierzyć że Alderweireld był jeszcze 2 lata temu najlepszym stoperem w premier league

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:20

@Garfield_pl: @mar12301: no ale jak teraz Tottki zdobędą 0 punktów to zawsze to lepsza sytuacja dla Arsenalu. Walka o czołowe lokaty będzie do samego końca, więc jeden punkt to duża różnica.

bigMick komentarzy: 108531.03.2019, 19:20

Lloris xddd

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:20

Trzeba wszczac sledztwo. Ktos z rodziny Llorisow obstawil 1 w tym meczu. Nie widze innego wytlumaczenia.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068731.03.2019, 19:20

Dobry wynik

Kowal96 komentarzy: 1758931.03.2019, 19:20

Tottki out z top4, bardzo proszę, żeby tak było na koniec sezonu :D

Tevez komentarzy: 408731.03.2019, 19:19

To jest sezon w którym Liverpool zdobędzie mistrzostwo a Tottenham wypadnie z TOP4.

Zapamiętajcie te słowa i widzimy się w maju.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:18

Zawsze kiedy mysle sobie "nie no, teraz to juz koniec farta Liverpoolu" zdarza się takie cos xD

sWinny komentarzy: 782331.03.2019, 19:18

nie mogli trafić do bramki lpoolu to trafili do swojej. Też spoko

thegunner4life komentarzy: 898731.03.2019, 19:18

The slips i tak już nie dogonimy więc porażka kogutów lepsza dla nas. Jednak ja jestem Kibicem City więc liczyłem na Tottenham.

mar12301 komentarzy: 2311731.03.2019, 19:16

@Redzik: no to Kury wyprzedzimy, jak jutro wygramy, a oni tu zremisują. Tak czy tak.

Garfield_pl komentarzy: 2796931.03.2019, 19:15

@Redzik: jutro to totki beda traciły 1 do nas, a i z crystal myślę że stracą, poza tym to Arsenal niech gra swoje, top 4 będzie, a top 3 bardzo możliwe.