Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2

Arsenal udanie kończy obóz w Dubaju i wygrywa 3-2 26.03.2019, 18:34, Patryk Bielski 1872 komentarzy

Kanonierzy dobrze zwieńczyli obóz treningowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i dzisiejszego popołudnia pokonali zespół Al-Nasr 3-2. Przed spotkaniem odbyło się oficjalne otwarcie obiektu Al-Maktoum Stadium, mieszczącego do 15 tysięcy osób.

Podopieczni Unaia Emery'ego źle rozpoczęli ten mecz. To gospodarze byli wyraźnie groźniejsi i zasłużenie objęli prowadzenie w 14. minucie za sprawą Chilijczyka Fernandeza. Napastnik Al-Nasr najpierw położył na ziemię Mustafiego, a później technicznym strzałem uderzył wprost w okienko bramki Leno.

Arsenal zdołał odpowiedzieć tuż przed przerwą. Dobre prostopadłe podanie od Denisa Suareza wykorzystał Carl Jenkinson. Anglik najpierw trafił w poprzeczkę, ale zdołał dobić swój strzał.

W drugiej odsłonie spotkania goście zaczęli grać odważniej, co dało rezultat w 51. minucie. Futbolówkę przed polem karnym odzyskał Maitland-Niles i zagrał ją do Mesuta Özil. Niemiec bez namysłu przedłużył ją piętką do Lacazetta, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W 67. minucie na boisku zameldowała się trójka młodzieżowców - Osei-Tutu, Olayinka oraz John-Jules. To właśnie ostatni z nich chwilę później mógł cieszyć się ze swojego pierwszego gola w dorosłej piłce. 18-latek wyłuskał futbolówkę obrońcy Al-Nasr i po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie The Gunners.

Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry. Jedenastkę po faulu Julio Pleguezuelo na Jashaku wykorzystał Khalid Jalal.

Choć mecz ten można klasyfikować w kategorii treningu, to na plus należy zaliczyć występy Denisa Suareza, Maitlanda-Nilesa oraz Mawropanosa. Cała trójka swoją grą pokazała, że zasługuje na kolejne szanse w pierwszej drużynie.

Arsenal: Leno (45' Cech) - Jeniknson (45' Maitland-Niles), Mustafi (45' Koscielny), Mawropanos, Medley (45' Pleguezuelo) - Gilmour (67' Osei-Tutu), Sheaf, Amaechi (45' Thompson), Özil (67' Olayinka), Suarez - Lacazette (67' John-Jules).

Obszerny skrót meczu możecie zobaczyć TUTAJ.

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

Al-NasrRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:15

LFC sie otworzylo i ich obrona juz taka zwarta nie jest.

Kowal96 komentarzy: 1758931.03.2019, 19:15

@FabsFAN:

W Krakowie nie mieszkam, oglądam mecz Wisła - Legia, sędzia musiał przerwać spotkanie na chwile, ze względu na dym po racach :D

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 131.03.2019, 19:14

Liverpool pod ścianą

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11731.03.2019, 19:14

Profesura VVD to byłaby Panie Rosłoń gdyby nie dopuścił do strzału, a nie dał Sissoko możliwość, żeby spytać Mercedesa gdzie ma strzelić.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:14

@arsenallord: też wolę City, ale w tym momencie ważniejsze jest potknięcie Tottenhamu i ich wyprzedzenie. Drużyna Guardioli już mistrzostwa nie wypuści.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:13

@Kysio2607 napisał: "jak tak mozna przestrzelic, przeciez to nawet nie bylo blisko poprzeczki hahaha"

Mialem flaszbaki z meczu na Stamford i popis Obamy ;

Kowal96 komentarzy: 1758931.03.2019, 19:13

Chyba Legia przegrywa mistrzostwo w Krakowie.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747431.03.2019, 19:13

SIsoko mój boze

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:13

@FabsFAN napisał: "A dlaczego twierdzisz, ze 1 punkt Totkow w tym meczu akruat da im wesjcie do LM, a zabierze meijsce ARsenalowi"

bo znam Arsenal. Ile to razy graliśmy jako ostatni, gdzie wcześniej układały się nam wyniki i Kanonierzy nie potrafili wygrać spotkania tym samym nie wykorzystując nadarzającej się okazji? Jestem niemal przekonany, że jeszcze się nam noga powinie, więc strata punktów Tottenhamu jest nam na rękę. A z wpadki drużyny Kloppa nic nie wskóramy.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:12

jak tak mozna przestrzelic, przeciez to nawet nie bylo blisko poprzeczki hahaha

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:12

Sissoko niepotrzebnie zszedl do srodka, bo skrocil dystans miedzy soba a Sonem.

Garfield_pl komentarzy: 2776031.03.2019, 19:12

@mar12301: przecież wilki pykną utd, jak utd zagra na tym poziomie z wczoraj, to z wilkami się im nie uda.

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11731.03.2019, 19:12

@Redzik: Nam nie chodzi, żeby wyprzedzić Liverpool tylko wolimy mistrzem City.

W ktorym rejonie mieszkasz:D? Moze to nie mgla

Na Liverpool nie ma co liczyc nawet kiedy im kibicujesz w jednym jedynym spotkaniu...

OO, Wilki grają z Mułami we wtorek. Jakby tam jakiś remisik choć :(

Kolejne doskonałe zagranie Alissona!

Kowal96 komentarzy: 1758931.03.2019, 19:10

Niezła mgła się zrobiła w Krakowie :D

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:10

@FabsFAN napisał: "Remisik idealny w tym meczu."

do Liverpoolu tracimy 16 punktów,
do tottenhamu 1.

Naprawdę? Co ci z tej straty punktowej Liverpoolu jak tym samym będzie nam ciężej o trzecie miejsce wl idze.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:10

Brahimi juz ostrzy korki na dwumecz z LFC:D

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11731.03.2019, 19:10

Żeby być w TOP4 wydaje mi się, że możemy nawet z jeden mecz przegrać(pdpukać).

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 231.03.2019, 19:09

oby utrzymali ten remis

Tevez komentarzy: 408731.03.2019, 19:09

Tottenham jest teraz wgniatany w ziemię jak karaluch.

squarecube komentarzy: 74731.03.2019, 19:09

Za Wengera to byłby idealny moment na to żeby przegrać z Newcastle.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:09

@Redzik:
A dlaczego twierdzisz, ze 1 punkt Totkow w tym meczu akruat da im wesjcie do LM, a zabierze meijsce ARsenalowi xD

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:08

Burnley wczoraj pokazalo, ze Wilki nie takie straszne:D Dac im pilke i skontrowac i bedzie pieknie:D

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.03.2019, 19:08

@MVTI: nie potrafię tego pojąć.

Jakbym miał wybrać: awans do Ligi Mistrzów i mistrzostwo Liverpoolu a brak awansu i brak mistrzostwa, to brałbym pierwszą opcję w ciemno.

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:07

@coooyg11: a czy dla Ciebie "grać konsekwentnie" znaczy wygrać wszystko do końca?

Czy remisy z Wilkami i Leicester przy wygranych innych spotkaniach będzie zły? Nie. Czy da TOP4? Jestem przekonany, że tak. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, jak będą grać inni.

Garfield_pl komentarzy: 2776031.03.2019, 19:07

@FabsFAN: dobrze, przepraszam już nie będę :D

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:06

@Garfield_pl:
NIE! JESTES KIBICEM ARSENALU Z POLSKI , WIEC MASZ NIENAWIDZIC Kuruf az po grob!

Kysio2607 komentarzy: 1336031.03.2019, 19:06

Ciekawe co Xhaqiri zrobil Kloppowi, ze az tak go dal w odstawkę xD przeciez Szwajcar w ogóle nie gra, a na jesień jak wchodzil to fartem czy nie fartem, impuls z lawki dawal :D

Garfield_pl komentarzy: 2776031.03.2019, 19:05

@Redzik: ale przecież jutro wygrywając przy tym wyniku ich przeskoczymy, to jest nadal ich strata punktów, więc nie ma co przeżywać. Wynik jest idealny na tą chwilę i trzeba się cieszyć :)

coooyg11 komentarzy: 317131.03.2019, 19:04

@Kysio2607: serio wierzysz w to że Arsenal wygra wszystkie mecze do końca sezonu ?

mistiqueAFC komentarzy: 2676931.03.2019, 19:04

@FabsFAN: Dobrze liczysz

mar12301 komentarzy: 2311331.03.2019, 19:04

@coooyg11 napisał: "Będzie beka jak zabraknie nam jednego punkta do ligi mistrzów heheh"
jak wszystko wygramy do końca to nic nie braknie. Na nikogo nie musimy patrzeć.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 331.03.2019, 19:04

Dobrze licze, ze jesli LFC dzis nie wygra, to City moze sobie pozwolic nawet na porazke?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747431.03.2019, 19:03