Arsenal vs Birmingham, starcia ostatnich lat

Arsenal vs Birmingham, starcia ostatnich lat 14.10.2010, 13:30, IceMan 23 komentarzy

Już w sobotę The Gunners zmierzą się na The Emirates Stadium z Birmingham City.

Jak przed każdym ligowym spotkaniem Arsenalu, oficjalna witryna Kanonierów - Arsenal.com - sporządziła listę trzech najbardziej pamiętnych pojedynków stoczonych przez obie ekipy w ostatnich latach na obiekcie 13-krotnych mistrzów Anglii.

Arsenal 3-1 Birmingham, 2009

Kanonierzy świetnie weszli w to spotkanie i już po 20 minutach prowadzili dwiema bramkami dzięki trafieniom Robina van Persiego oraz Abou Diaby'ego. Nadzieję w serca gości na uzyskanie pozytywnego wyniku wlał Bowyer, który pokonał Vito Mannone'a tuż przed przerwą. W końcówce meczu zwycięstwo londyńczyków przypieczętował Andriej Arszawin.

Arsenal 1-1 Birmingham, 2008

Niezwykle frustrujący wieczór dla zawodników Arsene'a Wengera. Prowadzenie Kanonierom zapewnił Emmanuel Adebayor, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do wyrównania doprowadził jednak O'Connor, a The Gunners pomimo wielu podbramkowych sytuacji nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Arsenal 3-0 Birmingham, 2004

Ten dzień należał do broniących barw Arsenalu Francuzów. Pierwszego gola zdobył Robert Pires, a później swoją klasę pokazał Thierry Henry, który w ostatnich 10 minutach dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Birmingham CityPremier League autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
luq007 komentarzy: 289914.10.2010, 20:48

Tylko 3 punkty, musimy tylko zmniejszac dystans do czolowki nie odwrotnie.

terrecco komentarzy: 6914.10.2010, 19:26

Jak wygramy to będziemy mieć 14 punktów.

Kondzior12 komentarzy: 490014.10.2010, 18:51

Będzie trzeba go wygrać bo od 3 meczy Kanonierzy nie wygrali w lidze.

concrete13 komentarzy: 869814.10.2010, 17:27

gunner48 i nasri233 --> proponuje nie grać tak długo w Fife lub PESa albo grać na trudniejszym poziomie i zejść na ziemię :)

laskowski19051995 komentarzy: 494514.10.2010, 16:24

Musimy odzyskać trochę punktów straconych w poprzednich spotkaniach z Chelsea i West Brom, mam nadzieję że wygramy ten mecz :)

kamil_malin komentarzy: 933214.10.2010, 15:29

Komplet punktów przede wszystkim, a wynik 3-0 jak najbardziej by mi odpowiadał. Wielkich wymagań chyba nie mam, prawda? ;)

Kaltinor komentarzy: 48114.10.2010, 14:46

Wygramy, bo wraca kilku zawodników po kontuzjach i dlatego, że zawodnicy rozumieją iż muszą przełamać złą passę w lidze. Po bolesnych lekcjach jakie udzieliły nam drużyny Chelsea, a wcześniej WBA najwyższy czas podnieść się z kolan i wbić przeciętnemu Birmingham minimum trzy bramki, tracąc przy tym jak najmniej (najlepiej żadnej).

fcescf komentarzy: 255414.10.2010, 14:37

Tak to Eduardo

Ciasteck2 komentarzy: 446714.10.2010, 14:33

Wygramy. Wrócili: Fabregas, Walcott. Damy radę, tylko nie możemy popełniać głupich błędów w defensywie.

bartios komentarzy: 55914.10.2010, 14:20

Eduardo???

Na zdjęciu są trzy postacie. jedna z Birg..... dwie z AFC. kto prócz adebayora jest jeszcze tam z tyłu z tych z arsenalu???

kobza22 komentarzy: 422 newsów: 69514.10.2010, 14:20

Tego meczu nie przegramy. Jestem tego pewien.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 114.10.2010, 14:19

i mam nadzieje, ze AsVilla urwie jakies punkty Chelsea.

bartios komentarzy: 55914.10.2010, 14:17

Mecz może być różny. Nie zdziwię się jeśli przegramy, jesli zremisujemy ani jeśli wygramy. 2-1 dla nas;)

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 114.10.2010, 14:16

obstawiam 2:0 dla nas.

Dominika93 komentarzy: 293714.10.2010, 14:11