Arsenal vs Doncaster. Rozpoczynamy udział w Carabao Cup!

Arsenal vs Doncaster. Rozpoczynamy udział w Carabao Cup! 18.09.2017, 23:51, Mateusz Kolebuk 930 komentarzy

Już w tę środę Arsenal rozpocznie swoje zmagania w Pucharze Ligi Angielskiej, który w tym roku ze względu na sponsora nazywa się Carabao Cup. III runda tego pucharu to moment, w którym do rozgrywek dołączają drużyny z angielskiej ekstraklasy.

Spotkanie z drużyną, która na co dzień występuje w Football League One - mowa oczywiście o Doncaster Rovers - nie będzie należeć do najtrudniejszych, dlatego też - jak stało się zresztą niepisaną tradycją w tym pucharze - na boisku powinniśmy zobaczyć bardzo mocno odmłodzony skład Arsenalu, gdzie dominować będą gracze rezerwowi i zawodnicy drużyny młodzieżowej.

Co można powiedzieć o starciach Arsenalu i Doncaster Rovers? Niewiele, ale jest jeden fakt wart odnotowania. Między innymi to, że Arsenal przegrał z tą drużyną ostatni raz 105 lat temu, jeszcze pod nazwą Woolwich Arsenal. Według internetowych archiwów drużyny mierzyły się siedmiokrotnie, a sześć razy zwyciężał klub z Londynu.

Ostatni raz obie drużyny spotkały się w 2005 roku, właśnie w Pucharze Ligi Angielskiej. Mecz zakończył się remisem 1:1 w regulaminowym czasie gry, a po dogrywce i wyniku 2:2 potrzebne były rzuty karne, które Kanonierzy rozstrzygnęli na swoją korzyść 3:1. Tak wyglądała wówczas jedenastka Arsenalu: Almunia, Eboue, Senderos, Djourou, Cygan, Hleb, Song Billong, Silva, Owusu-Abeyie (Larsson 78), Van Persie (Bendtner 33), Lupoli (Gilbert 106). Mimo że od tamtego spotkania minęło już 12 lat, niektóre nazwiska nadal dzwonią w uszach kibiców Arsenalu, jakby jeszcze niedawno występowali w klubowych barwach.

Liczymy przede wszystkim na pokaz ciekawego futbolu i dobrą dyspozycję trzecioligowej drużyny. Zacięte i pełne goli spotkanie, szczególnie w mało istotnym meczu pucharowym, to to, co chcielibyśmy oglądać w środowy wieczór, żeby w jakikolwiek sposób podkręcić temperaturę i emocje.

schnor25 komentarzy: 1854620.09.2017, 21:55

Haha Walcott partacz numer 2 w zespole. Jego poziom to właśnie 3 liga.

Mihex komentarzy: 2360420.09.2017, 21:55

Ten Da Silva jest ponoć z nami od 8 roku życia. Nieźle.

Ranczomen komentarzy: 1232220.09.2017, 21:53

Co? Byłem przekonany, że jest 1-1 xD Te transmisje dzisiaj.

grzegorz1211 komentarzy: 1028420.09.2017, 21:53

Może uraz zdecydował

daniken komentarzy: 349620.09.2017, 21:53

Mihex komentarzy: 2360420.09.2017, 21:52

Macie, nei zacina, ale jest chyba z minutę do tyłu więc na flashscore spoilery :P

Elastico07 komentarzy: 1252520.09.2017, 21:52

Odrazu widac kogo papcio faworyzuje,Chambersa sciąga zostawia Holdinga.

schnor25 komentarzy: 1854620.09.2017, 21:50

@Elastico07: Tak, yhymm...chyba opinia po dzisiejszym spotkaniu. To jeszcze rzuć okiem na setki wcześniejszych spotkań i nie trolluj.

kamilo_oo komentarzy: 2356720.09.2017, 21:50

Chambers tylko 45 minut ;O

Ranczomen komentarzy: 1232220.09.2017, 21:49

Liczę, że Nketiah wejdzie, a Nelson w końcu zagra w ataku, a nie na wahadle. Koleś pasuje na tą pozycję tak jak Holding do pierwszego składu na LFC.

grzegorz1211 komentarzy: 1028420.09.2017, 21:49

Rozumie że powrót Jacka cieszy, ale nie ma się co zachwycać na podstawie 15 minut z najgorszą drużyną bundesligi i 45 minut z 3 ligowcem

Rider komentarzy: 242220.09.2017, 21:49

z takim składem powinniśmy wygrywać już z 3-0 do pierwszej połowy... Theo poza golem nic.

Elastico07 komentarzy: 1252520.09.2017, 21:49

@Simpllemann: Obrońca jego talentu ? A,może mi powiesz,że nie jest tak jak napisałem ?

Control komentarzy: 146520.09.2017, 21:49

@Pitu88
@filo94

Mi się w ogóle nie tnie i jakość całkiem niezła.

daniken komentarzy: 349620.09.2017, 21:49

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 220.09.2017, 21:48

No tak bardzo będzie Wenger stawiał na Walcotta po tej bramce, że w tym roku zagrał 8 spotkań w PL od pierwszej minuty, żadnego w pełnym wymiarze czasowym. Niektórzy spekulują coś zupełnie nie mającego wspólnego z rzeczywistością.

tomek_13 komentarzy: 243220.09.2017, 21:48

Nelson nie może grać na wahadle, to nie jest jego pozycja a Wenger na siłe próbuje z niego zrobić zastępcę dla Bellerina

praptak komentarzy: 881820.09.2017, 21:47

@Gunner012:
Jack nie chce już ponoć grać w pierwszym składzie

tomek_13 komentarzy: 243220.09.2017, 21:47

Chambers i Holding swoimi próbami kiwania stracili kilka razy piłkę + kiepskie wyprowadzenie piłki, a to jest niestety III ligowiec

grzegorz1211 komentarzy: 1028420.09.2017, 21:46

Kibice Liverpoolu już narzekają na Oxa, już pojawiły się opinie że to najgorszy transfer od czasu Andy Carrolla

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.09.2017, 21:46

Oby teraz Wenger zaczął stawiać na Jacka. To jest gość na pierwszy skład.

Pitu88 komentarzy: 216520.09.2017, 21:46

ma ktoś niezacinający stream?

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 220.09.2017, 21:45

Ma ktoś strimka jakiegoś fajnego? Z góry wielkie dzięki!

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52420.09.2017, 21:45

@Elastico07
Ty zauważyłeś za wszystkich.

kamilo_oo komentarzy: 2356720.09.2017, 21:45

Widać, że przed Nelsonem jeszcze bardzo długa droga do pierwszego zespołu

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.09.2017, 21:44

Chambers nie jest zły. Ja bym dał mu szansę. Teraz nabrał doświadczenia, a według mnir jest myślącym graczem. Powinien być tym trzecim stoperem obok Kosy i Mustafiego.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747420.09.2017, 21:44

@grzegorz1211: To czesto 3 najlepszy strzelec AFC co sezon. Taka dzis ma AFC ofensywę, wiec theo bedzie grał, bo wyniki go bronia.

Elastico07 komentarzy: 1252520.09.2017, 21:44

Dziwi mnie to,że nikt nie zauważa jak Giroud jest słaby,oprócz spektakularnych nożyc,przewraca się,fauluje bez sensu i odgrywa piłki które są spisane na strate,nie nadaje sie do gry kombinacyjnej.

mistiqueAFC komentarzy: 2676920.09.2017, 21:44

Mi wynik nie robi różnicy.Niech się chłopaki bawią

lays komentarzy: 3987120.09.2017, 21:43

@Dominik11:

On na zadnej pozycji dzis by nie grał dobrze. Podaje do najblizszego, brakuje dynamiki, nogi z waty.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52420.09.2017, 21:42

@lays
A tak tylko 1:0 i wstyd, bo to 3-ligowiec.

Dominik11 komentarzy: 2016420.09.2017, 21:42

@lays: On powinien grać na pozycji Theo dużo lepiej tam gra a po za tym o ile się nie mylę ram gra w U23.

lays komentarzy: 3987120.09.2017, 21:41

Ja tam nie oceniam tego meczu nawet. Nie jest on zadnym prognostykiem xD Caly sklad zmieniony, najwazniejsze w tych meczach to awanse. Gdybysmy wygrali 10-0 to bysciie powiedziali, ze 3 ligowiec i nie ma co sie podniecac

grzegorz1211 komentarzy: 1028420.09.2017, 21:41

Najgorsze jest to że Walcott strzelił bramkę, cały mecz przewraca się na piłce i strzela bramkę. Wenger dalej będzie na niego stawiał

Mihex komentarzy: 2360420.09.2017, 21:41

@tomek_13: Przynajmniej jest Niemiec jakiś xD
W Frankfurcie dzisiaj było 3. Wszyscy na ławce :p

Dominik11 komentarzy: 2016420.09.2017, 21:41

Jack z Alexisem najlepsi plus Maitland-Niles , Theo po za bramką nic szczególnego ale podania Jack poezja .

tomek_13 komentarzy: 243220.09.2017, 21:40