Arsenal wyda 70 milionów na gwiazdy Bundesligi?

Arsenal wyda 70 milionów na gwiazdy Bundesligi? 31.03.2013, 10:53, Kamil Stasiak 191 komentarzy

Jak donosi Daily Mirror, Arsenal zamierza wydać 70 milionów funtów, by sprowadzić na Emirates Stadium duet z Borrusii Dortmund - Roberta Lewandowskiego i Mario Goetze - oraz pomocnika Bayeru Leverkusen - Larsa Bendera.

Boss Arsenalu - Arsene Wenger zamierza przebudować swój zespół w lecie i, według doniesień mediów, jest gotów znacząco przekroczyć rekord transferowy Arsenalu, by wzmocnić ekipę z Londynu.

Lewandowski, którego wycenia się na 25 milionów funtów, znalazł się na liście życzeń takich klubów jak Chelsea, Bayern Monachium czy Manchester United, ale Boss Arsenalu nie zamierza odpuścić walki o niego i chętnie przyjąłby go do swojej drużyny.

Kolega Polaka z zespołu - Mario Goetze - jest od dawna w kręgu zainteresowań francuskiego menedżera. Niemiec jest uważany za jeden z największych talentów niemieckiej piłki i mimo zaledwie dwudziestu lat na karku, jest stałym członkiem reprezentacji Niemiec.

Innym Niemcem, którego obserwuje Wenger, jest Lars Bender. Dwudziestoczteroletni pomocnik rozgrywa świetny sezon w barwach Bayeru Leverkusen. Konieczność sprowadzenia Bendera wiąże się z faktem, iż pomocnik Arsenalu - Abou Diaby doznał kontuzji, która wyklucza go z gry w tym roku.

Szef skautów Arsenalu - Steve Rowley - wraz ze swoimi współpracownikami bacznie przyglądał się rozgrywkom niemieckiej Bundesligi w ostatnich miesiącach.

Innym zawodnikiem, który według mediów może wypełnić lukę po Diabym, jest wyceniany na 8,5 miliona funtów pomocnik Lyonu - Maxime Gonalans.

Lars BenderMario GötzeRobert Lewandowski autor: Kamil Stasiak źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1234 następna
lays komentarzy: 3980331.03.2013, 11:46

Nie rozumiem waszych bez podstawnych pretensji i marudzenia. Patrzcie... Lewy daje dupy w kadrze wiadome... po meczu z Ukraina jestesmy na niego zli... ale ogladajac mecze Borussi to lewy naprawde... bardzo dobry napastnik, lepszy niz Giroud i co najwazniejsze skuteczniejszy... Panowie. BVB gra pilke po ziemii tak jak my, oni nam moga czyscic buty ale lewy strzelalby u nas brameczki. Co do Gotze to nie wiem ? Z jednej strony jest ofensywny Santi jest Jack jest Rosa... ale czas Rosy juz odbiega... mysle ze taki Gotze bylby dobry dla rywzliacji... ale moim zdaniem nie powinniesmy sie skupiac na ŚP... potrzebny nam jest mocny Ś0 !! Richards ? Moze grac na srodku jak i na pozycji bocznego obroncy. Potrzebny jest LO bądz PO... Mnie osobiscie Monrael nie przekonuje... notuje za dużo strat i pewniakiem na LO jest - Gibbs. Na PO... Sagna dobry mecz w weekend ale mysle ze jego czas mija... szkoda ze nie udalo nam sie pozyskac Gregora Van Der Viela... ale co tam : ) Tutaj moglby wskoczyc Richards... bo Jenkinson ma za male doswiadczenie jak na moje... Potrzebny jest napastnik... i jakos Jovetic mi sie nie widzi... Lewandowski, Cavani... to by bylo cos fantastycznego jak by doszedl Edison... ale to oczywiscie malo prawdopodobne... Co do bramkarza to czemu nie ? Nie ma co patrzyc na Fabiana... Fabian teraz dobrze broni ale nie mozna wiazac z nim przyszlosci... Lloris to byl bramkarz ale przepadl... co do bramkarzy to moze Simon Mingolet ? Julio Cezar ?? Sunderland 1 pkt nad strefa spadkowa ;d a QPR spadek : ) Wiec ci pilkarze odejda... Arsenal moglby powalczyc o Christophera Sambe... ale jakos mi sie nie widzi jego transfer poniewaz bedzie on chcial kasy sporo, tygodniowke. Mozemy tez powalczyc o szybiego Loirca Remyego... on jest podany na kontuzje... ale gdy gra to jest mocny... szybki, moze grac na Pomocy albo na ŚN...

Piotrek95 komentarzy: 296431.03.2013, 11:44

dodatkowo 20 bramek w calkiem przyzwoitej lidze

Piotrek95 komentarzy: 296431.03.2013, 11:42

Mario i Lewy na pewno by sie przydali pomyślcie jak gral RvP jak miał 20 lat albo nawet Fabregas, on jest naprawdę dobry. A teraz Lewy, może marnuje sporo okazji ale tez strzela i stwarza najwięcej sytuacji poprzez ściąganie obrońców na pewno lepszy od Giroud brakuje nam snajpera który absorbuje uwagę obrony. I jest cos jeszcze znakomita reakcja nie zastanawia sie długo przy zagraniu ze strony kolegów

emiratesstadium98 komentarzy: 17731.03.2013, 11:40

To są pomówienia

piotrek08155 komentarzy: 19431.03.2013, 11:33

prima aprilis :)

Qarol komentarzy: 1378531.03.2013, 11:32

@Mariusz28

Twoje myślenie jest dziwne.

Tracić dwie zmiany - zmiany po to właśnie są, żeby je wykorzystać jak komuś nie idzie albo ktoś pada.

Z tym, że na boisku jest 10 zawodników, którzy mogą być zmęczeni pod koniec meczu, a wszystkich i tak się nie zmieni. Skąd wiesz, że to akurat Goetze czy Lewandowski byliby do zmiany, a nie np. Wilshere i Walcott ?

Temat średniaków przemilczę.

Korss komentarzy: 225931.03.2013, 11:30

Co za bzdury...

PrzyszlyKanonier97 komentarzy: 36031.03.2013, 11:29

HAHAHAHHAHAHAHAHHHA bozeee ale doje... takie *******y to nie w tym klubie

aguero10 komentarzy: 593431.03.2013, 11:28


cavlary

Ars3n komentarzy: 1235431.03.2013, 11:28

dobre, dobre.. te szwaby nie dojda do nas, nawet ich bym nie chcial. A za taka kase mozna kupic o wiele lepszych zawodnikow (Cavani i Isco), ale stop marzen wrocmy na ziemie. Zaden z nich do nas nie dojdzie, nie wydamy 70mln.

Ezio komentarzy: 8431.03.2013, 11:28

Kto bogatemu zabroni?! ;p Szczerze bym wolał tercet z La Liga... Messi, Ronaldo i Falcao ale ta trójak też ujdzie :)

beznazwy komentarzy: 237131.03.2013, 11:26

hahaha

koczan_4 komentarzy: 330131.03.2013, 11:26

Heheszki :) totalna płoty, może to o Gonalonsie to trochę prawdy.

NineBiteWolf komentarzy: 11610 newsów: 4931.03.2013, 11:25

Ha ha ha... Nawet po Daily Mail się czegoś takiego nie spodziewałem.

Mariusz28 komentarzy: 463431.03.2013, 11:25

Quarol i co z tą rotacją?? Tracić dwie zmiany na Goetze i Lewego?? hahahah dzięki ale takich zawodników nam nie potrzeba. Wkurza mnie takie podniecanie się średniakami z Bundesligi

cavlary komentarzy: 262031.03.2013, 11:24

Jak zobaczę Lewego w Arsenalu to się chyba powieszę... Nam potrzeba snajpera "pracusia" jak RvP, a nie na "dostaw nogę" -.-'

bartekcz1212 komentarzy: 1531.03.2013, 11:22

Fajnie by było... ale chyba wiemy ile prawdy w tym jest.

Sulik_Kanonier komentarzy: 1431.03.2013, 11:22

Fajnie by było...

Matthaeus komentarzy: 6731.03.2013, 11:21

Plota!? :D

Qarol komentarzy: 1378531.03.2013, 11:21

Poza tym - akurat na pozycji ofensywnego pomocnika granice między ligami się zacierają.

Silva i Cazorla to przykłady idealne. "Maluchy" z La Ligi przechodzą do Premier League i co się dzieje ? Grają jak z nut.

A od zmęczenia i "wysiadania" jest rotacja, żeby nie grać cały czas jedną ekipą i dać odpocząć.

zuczek1987 komentarzy: 637431.03.2013, 11:20

Gotze troche przeraklamowany ! za to Bendner to świetny zawodnik

Mariusz28 komentarzy: 463431.03.2013, 11:18

pauleta19 hehe ;-)

Kysio w PL o to chodzi żeby być dyspozycyjny przez cały mecz. Taki United. Dużo bramek strzela w końcówce.

pauleta19 komentarzy: 41402 newsów: 131.03.2013, 11:13

trolololo. Zabrakło dopisku, że sprzedamy stadion Tottenhamowi, żeby starczyło na ten transfer.

Kysio2607 komentarzy: 1335731.03.2013, 11:11

Mariusz

Jakby to powiedzieć - nie posikaj się. Reus - Gotze - Lewy wkręcali tych "koksów" typu Kompany w ziemie, że aż głowa mała :) W końcówce wysiedli, ok, ale gdyby byli skuteczniejsi wygraliby tam z 3-4:0. Zapłacili za napieranie przez większość meczu.

vantastic komentarzy: 99231.03.2013, 11:11

Gotze>Isco.Każdy z tych zawodników byłby sporym wzmocnieniem,ale artykuł mocno absurdalny.

David_OG komentarzy: 4231.03.2013, 11:09

gówno prawda

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 231.03.2013, 11:09

Nie pogardziłbym zarówno Gotze jak i Lewandowskim. Obaj są dobrzy technicznie. Szkoda jednak że to tylko głupia plota

Kysio2607 komentarzy: 1335731.03.2013, 11:08

To dziś 1 kwietnia?

Mariusz28 komentarzy: 463431.03.2013, 11:05

Arce przecież Gotze nie jest tak wytrzymały fizycznie. Widzieliście co działo się z piłkarzami Borussi w końcówce meczu z City?
Zgoda LM, zmęczeni, ale w PL cały sezon jest takie tępo. Gotze niech lepiej siedzi w Bundeslidze i tam gwiazdorzy

Sysiu25 komentarzy: 22331.03.2013, 11:02

Czy to już prima aprilis.Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Boss tyle wydał na zawodników.

Arce komentarzy: 95331.03.2013, 11:00

Mariusz28

Gotze byłby średniakiem w PL ? :O ... gdzie ty żyjesz...

Qarol komentarzy: 1378531.03.2013, 10:59

Wart zainteresowania jedynie ostatni akapit : D

Co do reszty - śmiech ja sali.

meisterek komentarzy: 228831.03.2013, 10:58

Samo dodanie tego news'a nie miało sensu :D

Mariusz28 komentarzy: 463431.03.2013, 10:57

dobra coś tam grali z $ity, ale do PL się nie nadają.

aguero10 komentarzy: 593431.03.2013, 10:55

Świetna bajka na początek dnia :P

Mariusz28 komentarzy: 463431.03.2013, 10:55

HAHAHHAAHAH ::D :D turlam się ze śmiechu!!!
Nawe jeśli jest w tym ziarno prawdy to jedno wielkie NIE! To są gwiazdorki w Bundeslidze w PL nawet na miano średniakow się nie nadają!

poprzednia1234 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Shkodran Mustafi
Shkodran Mustafi
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl