Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy!

Arsenal wygrywa 4:2 i melduje się w finale Ligi Europy! 09.05.2019, 22:05, Michał Koba 1739 komentarzy

Pewnie każdy fan Arsenalu, który oglądał w tym tygodniu półfinały Ligi Mistrzów, z nostalgią patrzył na rywalizację ekip w najlepszych rozgrywkach klubowych na świecie. Kanonierzy kolejny sezon z rzędu rywalizują jedynie w mniej prestiżowej Lidze Europy i niestety często swoją postawą udowadniają, że nie do końca zasługują na awans do elitarnego grona.

Dziś w pierwszej połowie oglądaliśmy Arsenal z ostatnich meczów, na którego grę ciężko było patrzeć. Co prawda wynik po 45 minutach był remisowy, co dawało Kanonierom awans do finału Ligi Europy, jednak z pewnością fani od swoich ulubieńców oczekiwali dużo lepszej postawy na boisku.

W kolejnej części gry The Gunners szybko wyszli jednak na prowadzenie, czym nieco odebrali chęci do rywalizacji swoim rywalom. Gospodarcze zdołali jeszcze wyrównać, ale później strzelał już tylko Aubameyang. Ostatecznie Arsenal wygrał dzisiejsze spotkanie 4:2, a całą rywalizację aż 7:3 i zakwalifikował się do finału Ligi Europy!

Oto składy, w jakich wystąpiły oba zespoły:

Valencia: Neto - Gabriel, Gaya, Piccini, Garay - Guedes, Parejo, Coquelin, Wass - Gameiro, Moreno

Arsenal: Cech - Sokratis, Koscielny, Monreal - Maintland-Niles, Xhaka, Torreira, Kolašinac - Özil, Lacazette, Aubameyang

Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli gospodarze i już w 11. minucie mogli się cieszyć z prowadzenia. Szybką kontrę z prawej strony zamknął Gameiro, a Nietoperze poczuły, że awans jest jeszcze kwestią otwartą. Od razu do głowy przychodziły niesamowite comebacki z meczów w Lidze Miestrzów z tego tygodnia.

Na całe szczęście Arsenal w swoich szeregach ma jeszcze Lacazette’a i Aubemeyanga. Po długim wykopie Cecha pomylił się jeden z obrońców Valencii, co wykorzystał Lacazette i głową zgrał piłkę do Aubemeyanga. Gabończyk przyjął futbolówkę w kierunku bramki i zza pola karnego świetnie uderzył prostym podbiciem tuż przy słupku, dając Kanonierom wyrównanie.

W pierwszej części spotkania gospodarze mieli kilka okazji, by wykorzystać nieporadność w obronie Arsenalu i wyjść na prowadzenie. Problemem podopiecznych Marcelinio była jednak skuteczność.

Drugą odsłonę zdecydowanie lepiej rozpoczęli The Gunners. Piłkę w środkowej strefie wywalczył świetnie dziś dysponowany Aubemeyang, następnie przejął ją Torreira i zagrał w pole karne do Lacazette’a. Francuz zatańczył z obrońcami Valencii i strzałem po długim słupku pokonał Neto, 1:2!

Nietoperze dość szybko wyrównały, a strzelcem znów okazał się Gameiro. Przy tej bramce kolejny raz nie popisała się defensywa Arsenalu, a w zamieszaniu najlepiej odnalazł się francuski napastnik gospodarczy, który dosłownie wcisnął futbolówkę do bramki obok próbującego ofiarnie mu przeszkodzić Cecha.

Mimo wyrównania piłkarze Valencii zdawali się już nie wierzyć w awans, do którego potrzeba im było jeszcze trzech bramek. Brak determinacji gospodarzy wykorzystali zawodnicy Arsenalu. W 69. minucie futbolówkę na prawym skrzydle opanował Maitland-Niles, szybkim zwodem minął rywala i posłał płaskie podanie na krótki słupek. Tam na piłkę nabiegał Aubemeyang i po raz drugi w tym meczu pokonał golkipera. Już w końcówce spotkanie Gabończyk skompletował hattricka, wykańczając ładną zespołową akcję potężnym strzałem z ostrego kąta.

Tym samym Arsenal wygrał dziś 4:2 i zameldował się w finale Ligi Europy. Jeśli jednak Kanonierzy myślą o triumfie w tym rozgrywkach, to w ostatniej potyczce muszą zaprezentować się solidnie w całym spotkaniu. Dziś w pierwszej połowie podopieczni Emery’ego mieli bowiem sporo szczęścia. W kolejnej natomiast bardzo pomogła im szybko strzelona bramka, która zgasiła zapał w piłkarzach Valencii.

Po dzisiejszym spotkaniu z pewnością nie możemy narzekać na ofensywę The Gunners. Jedne z najlepszych zawodów w koszulce z armatką na piersi rozegrał Aubemeyang, a świetnie zaprezentował się także Lacazette, do czego Francuz zdążył już nas z resztą przyzwyczaić. W finale jednak na pewno dużo czujniejsza musi być defensywa Arsenalu. Siedem strzelonych bramek w dwumeczu z Valencią może cieszyć, ale trzy stracone powinny być przestrogą. Miejmy nadzieję, że Kanonierzy zatrą złe wrażenie z ostatnich tygodni i z przytupem zakończą tegoroczne zmagania, wygrywając wielki finał w Baku. COYG!

Liga EuropyRaport pomeczowyValencia autor: Michał Koba źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Szogun komentarzy: 23388 newsów: 312.05.2019, 02:25

Takie małe wtrącenie z mojej strony..Trzymajcie się i nie spinajcie za bardzo. Idę lulu póki córka da mi jeszcze pospać.

Szogun komentarzy: 23388 newsów: 312.05.2019, 02:14

@platinium: Cywilizacja w której żyjemy opiera się na chrześcijaństwie i co złego zrobilo dla Polski czy w świecie? Nie cywilizacja nie opiera się na chrześcijaństwie. Odgrywa dużą rolę w kilku częściach świata lecz jest to religia która jak wiele przed nią także upadnie a wiele szkół filozoficznych, wiele świeckich lub antycznych cudów architektonicznych nie wywodzących się z chrześcijaństwa , rozwój nauki który z chrześcijaństwem nie specjalnie dużo miał wspólnego każe sie nie zgodzić z tą myślą .Teraz co chrześcijaństwo zrobiło złego? Tutaj naprawdę trzeba by się rozpisać zmiotło kilkaset kultur z powierzchni ziemi i miliony istnień , wtlaczalo ludziom do głowy pogląd jedynie słuszny inaczej stos, popierali zawsze silniejszych bo przy nich był największy interes , popierali niewolnictwo i Holocaust, zabijali lub więzili naukowców, celowo utrzymywali ludzi w ogłupienia gdyż człowiek oświecony to człowiek niebezpieczny dla nich, wymyślili system gdzie mogą trzymać w szeregach dewiantów seksualnych, wyciągać informacje , obiecywać nieistniejące kary i nagrody a wszystko to za olbrzymie pieniądze. To tak co tylko przyszło mi do głowy o tak późnej porze..Widzę także zasługi chrześcijaństwa lecz nie czyńmy z niego dźwigni rozwoju i moralności.

Szogun komentarzy: 23388 newsów: 312.05.2019, 01:57

@platinium: Jestem niewierzący od dawien dawna i naprawdę większego steku bzdur nie czytałem nawet przeglądając scenariusz Zabójczej Opony . Czemu miałoby mnie boleć ,że nie ma niczego po śmierci? Tak samo,że czemu miałbym się zastanawiać czemu nie ma nic przed życiem. To nie mój problem bo mnie nie będzie..będę martwy. Jeśli nie możesz znaleźć sensu w życiu doczesnym to współczuję ale jest tego mnóstwo. Rozwijanie swoich pasji, filozofia, astronomia, realizacja planów osobistych, pomóc innym, zdobywanie wiedzy i wszystko to co czyni Cię i ludzi w okol Ciebie szczęśliwym. Po prostu bez boga i mitologii opartej na którymkolwiek z nich. Nie porównuje się do innych bo nie mam takiej potrzeby. Akceptuję siebie ze wszystkimi wadami i zaletami swojego charakteru..życie ma właśnie wielki sens bo jest jedno i można starać się jak najlepiej je wykorzystać. Teraz co do mieszania wierzących z błotem . Rozmawiam z wierzącymi bo trudno żeby nie
.Szanuje niektórych za to jakimi są ludźmi a nie,że wierzą w boga trojjedynego lub są czcicielami słupa telegraficznego. Denerwuje mnie natomiast siłowa próba sforsowania swojej racji na zasadzie ja ja mam i już. Od każdego można się czegoś nauczyć.

lukasz845 komentarzy: 337712.05.2019, 01:57

Sobota noc i wojny religijne na k.com, mocne :D idźcie lepiej już spać, wybierzcie normalną porę i trzeźwy umysł na taką dyskusję ;)

NineBiteWolf komentarzy: 11019 newsów: 4712.05.2019, 01:48

@platinium napisał: "Zakładam właśnie że większość ateistów boli to że po życiu nic nie ma, więc jaki jest sens tego życia?"
Gdyby ich to bolało, wybraliby którąś z niezliczonych religii, jakie istnieją na świecie. @platinium napisał: "Aż tu nagle widzą obok wierzących i nie mogą znieść tego, że oni wierzą w zbawienie po śmierci, a ateiści całe życie ubolewają nad tym, że życie nie ma sensu."
W jaki sposób można "nagle" zobaczyć wierzących? Będąc trzymanym w piwnicy do 18 roku życia? Czy żyjąc w prawdziwie komunistycznym społeczeństwie? Przecież przez cały czas jesteśmy przez teistów otoczeni, większość z nas od urodzenia miała kontakt z Kościołem i z różnych powodów, z czasem z niego zrezygnowała. To raczej działa w odwrotny sposób niż to przedstawiasz - po jakimś czasie, gdy ludzie dojrzewają i poszerzają swoją wiedzę o świecie, czasem decydują, że religia nie jest im potrzebna. @platinium napisał: "Zakładam nawet, że pierwsze plemiona na ziemii miały te zasady."
Skoro pierwsze plemiona na świecie miały te zasady, dlaczego przypisujesz ich istnienie chrześcijaństwu?

platinium komentarzy: 129012.05.2019, 01:34

@MVTI: Ale co tu jest pierdołami? Zakładam właśnie że większość ateistów boli to że po życiu nic nie ma, więc jaki jest sens tego życia? Ateiści nie mogą znaleźć tego sensu, że co, mam sobie założyć rodzinę, popracować przez 40 lat i do piachu? - to dla nich za mało, z resztą to nie dziwne, że to za mało dla człowieka myślącego. Aż tu nagle widzą obok wierzących i nie mogą znieść tego, że oni wierzą w zbawienie po śmierci, a ateiści całe życie ubolewają nad tym, że życie nie ma sensu. Dlatego, uważając się oczywiście za lepszych i inteligentniejszych, mieszają wierzących z błotem.

P.S. Jestem niewierzący, ale nie wyzywam wierzących od tchórzy i ignorantów.

@NineBiteWolf: Zakładam nawet, że pierwsze plemiona na ziemii miały te zasady.

polishbrigadesx komentarzy: 854812.05.2019, 01:28

Adam Mickiewicz ballantines i można spać.

NineBiteWolf komentarzy: 11019 newsów: 4712.05.2019, 01:25

@platinium napisał: "@ChatCrapGetBanged: Przecież cywilizacja, w której obecnie żyjemy, opiera się na chrześcijaństwie. Stosujemy większość podstawowych zasad w codziennym życiu, które pochodzą właśnie z chrześcijaństwa."
Aha, czyli cywilizacje oparte na buddyzmie, hinduizmie i judaizmie nie mają zasad takich jak nie zabijaj czy nie kradnij? Dzięki Bogu (hehe) za to chrześcijaństwo.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 01:21

@platinium

Mam pretensje, bo mi love nie odpisała i musiałem odreagować :D

Teraz jestem już wystarczająco upity żeby usnąć, dobranoc, i niech każdy wierzy w co chce. Couldnt care less

MVTI komentarzy: 1780 newsów: 57212.05.2019, 01:21

@platinium napisał: "Masz pretensje do wierzących (nie wiem czemu nazywasz ich ignorantami i tchórzami), że zostaną zbawieni po śmierci, a Ciebie zjedzą robaki."

ale pierdoły

platinium komentarzy: 129012.05.2019, 01:11

@ChatCrapGetBanged: Wskaż mi tą alternatywę. Co takie złego przynosi chrześcijaństwo?

Masz pretensje do wierzących (nie wiem czemu nazywasz ich ignorantami i tchórzami), że zostaną zbawieni po śmierci, a Ciebie zjedzą robaki. Równie dobrze, wierzący mogą mieć pretensje do Ciebie, że możesz sobie robić wszystko w życiu, a i tak nie trafisz do piekła.

Takie generalizowanie kościoła jest na poziomie przeciętnego szczekacza z wyborczej, który nie zna żadnego księdza, a w kościele był dwa razy z przypadku, na komunii kuzyna/ślubie cioci.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 01:01

@platininium

I myślisz, że nie byłoby żadnej alternatywy? Wygodnie.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 00:55

@gunners007

Właśnie chodzi o to, że to przynosi wiele złego, jeśli się spojrzy trochę szerzej. Jest też coś takiego jak "upiorna historia chrześcijaństwa" - być może nazywa się to inaczej, nie mam mocy żeby sprawdzić - na portalu racjonalista. Daleko mi do giboateizmu i pisania "biblia jest takim dowodem na istnienie boga jak komiks spiderman na istnieje spidermana, hehe". Naprawdę w cholerę czasu poświęciłem na rozkminianie tego wszystkiego i się zawsze wściekam na bajki o dobrym przekazie który utrzymał ludzi w ryzach. Tchórze chcą wierzyć w niebo po śmierci, mało kto w ogóle biblię przeczytał, nie mówiąc o interpretacji. I mnie to wścieka, bo jako myślący człowiek mam świadomość pustki po śmierci, a ignoranci się cieszą, że buk na nich czeka.

A kościół nie promuje szacunku tylko jest mafią, pluję na to

platinium komentarzy: 129012.05.2019, 00:53

@ChatCrapGetBanged: Przecież cywilizacja, w której obecnie żyjemy, opiera się na chrześcijaństwie. Stosujemy większość podstawowych zasad w codziennym życiu, które pochodzą właśnie z chrześcijaństwa.

enrique komentarzy: 565812.05.2019, 00:52

Też bym sobie dziabnął przed snem... w lodówce stoi sobie Pan Daniels i się tak na mnie patrzy, no ale nie mogę... grypa mnie rozłożyła, jadę na syropach i różnorakich tabletkach, jeden drink i do widzenia...

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:51

@gunners007: żeby tylko kościół promował podstawowe zasady

gunners007 komentarzy: 942612.05.2019, 00:42

@ChatCrapGetBanged: Nie, i zapewne większość ludzi nie rozkminiało. Niech sobie wierzą nic złego nie robią, a promowanie przez kościół szacunku do drugiego człowieka i podstawowych zasad (nie kraść, nie zdradzać, żyć w zgodzie z ludźmi) nikomu nic złego nie przyniesie.

Kiepomen komentarzy: 208012.05.2019, 00:37

@JanikK: Czekałem w końcu na jakąś wiadomość tego typu.

Argudo komentarzy: 10251 newsów: 612.05.2019, 00:30

@Womanizer napisał: "PL jako upośledzona liga bez VAR-u, stawia na bilans bramkowy."

Ja tam myślę, że stawianie na bilans jest sprawiedliwsze, bo liczy się postawa drużyny przez cały sezon, a nie w dwóch meczach. Chociaż dla nas lepiej by było, gdyby liczyły się bezpośrednie pojedynki.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 00:29

@gunners007

A rozkminiałeś znaczenie psychologiczne biblijnego przekazu? Nietzsche kapitalnie to rozwinął w "Antychrześcijaninie", Cioran w każdej książce dorzuca kamień do tego ogródka. Przeczytałem co oni mieli do przekazania i byłem na tyle uczciwy, że obejrzałem pozytywne interpretacje Jordana Petersona (polecam kapitalne wykłady, Biblical series na yt) i jednak uważam, że ten przekaz wcale nie jest pozytywny. Nie można przenosić środka ciężkości życia na mityczne zaświaty, żyjemy tu i teraz

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:25

Religia to opium dla mas ;)

gunners007 komentarzy: 942612.05.2019, 00:23

@ChatCrapGetBanged: Uważasz, że chrześcijaństwo to jest jedna z najgorszych rzeczy na świecie? (też jestem mocno pijany, ale ty chyba jeszcze bardziej)

TheBestGooner komentarzy: 316012.05.2019, 00:21

@ChatCrapGetBanged napisał: "Ja go w mordę a on mnie na glebę, hue hue.

Najbardziej rakowy żart jaki znam"


*****isty żart.

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:20

@ChatCrapGetBanged: hehehe dobre

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:19

@Womanizer: nie wiem czy to taka głupia regulator z tymi bramkami, nagroda za cały sezon a jak się traci 50 bramek to coz

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 00:19

@MarkOvermars

Ja go w mordę a on mnie na glebę, hue hue.

Najbardziej rakowy żart jaki znam.

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:17

@ChatCrapGetBanged: alkohol ,? Więc lej go w morde

NineBiteWolf komentarzy: 11019 newsów: 4712.05.2019, 00:14

@Jack_Herrer napisał: "Full Metal Jacket na TVP1. Kozak film..."
Ej, w sumie od dawna nie oglądałem telewizji - czy na tvp wprowadzono już możliwość włączenia napisów i oglądania z oryginalnym dźwiękiem? Czy wciąż ludzie są skazani na lektora?

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478012.05.2019, 00:11

Nietzsche twierdził, że dwie najgorsze rzeczy na świecie to alkohol i chrześcijaństwo i ja się z nim zgadzam (potrzebne przypisy, jestem pijany ale prawie pewien)

Jack_Herrer komentarzy: 2977 newsów: 19212.05.2019, 00:07

Full Metal Jacket na TVP1. Kozak film...

NineBiteWolf komentarzy: 11019 newsów: 4712.05.2019, 00:06

@enrique: Ktoś niżej wrzucał. Obejrzałem póki co 20 minut (tak, wiem, że to dobry moment na wyciąganie wniosków :P), ale póki co nie widzę tu niczego innowacyjnego - to jasne, że przemoc seksualna wobec dzieci (i nie tylko) jest straszna i wywołuje traumy, a duchowni często unikają kary za tego typu przestępstwa, ale wszyscy choć trochę otwarci na świat ludzie już od dawna o tym wiedzą. Szanuję próbę szerzenia informacji i walki z ignorancją (może się jescze w Polsce ludzie, którzy nie zdają sobie tego sprawy), ale nie jestem pewien, czy warto oglądać dalej w zasadzie.

gunners007 komentarzy: 942612.05.2019, 00:03

@Dziabenty7: Za to jutro rano nie będzie fajnie :D

MarkOvermars komentarzy: 592012.05.2019, 00:02

Kto nie pije ten z policji

Dziabenty7 komentarzy: 3712.05.2019, 00:01

Wasze zdrowie!
(Jeśli ktoś pije to pije wspólnie ze mną, ale jeśli nikt nie pije to piję sam i też jest fajnie).
Chwała AFC!

Papaciok komentarzy: 438611.05.2019, 23:53

@JanikK: takkkk

enrique komentarzy: 565811.05.2019, 23:52

Obejrzyjcie sobie za darmo na YT dokument TYLKO NIE MÓW NIKOMU.
Ma 1,2mln obejrzeń w niecałe 12h.

Daje po bani, oj daje...

JanikK komentarzy: 1478511.05.2019, 23:42

Arsenal are keen to sign both strikers to new long-term contracts this summer
The Gunners frontmen are likely to be offered around £250,000 a week each.
Arsenal are moving to secure the long-term future of their lethal strike force Alexandre Lacazette and Pierre-Emerick Aubameyang. [@MailSport]

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478011.05.2019, 23:34

@gunners007

Widzę przyszłość, więc wiem, że tu będziesz. Przyznaj po prostu, że się prostytuujesz nocami i piszesz komenty w oczekiwaniu na klientów.

@kwiatinho

Opowiedz jakąś anegdotkę

kwiatinho komentarzy: 552411.05.2019, 23:29

@ChatCrapGetBanged:
Niestety.
Jedyny plus powrotu to że nie trzeba wstawać w nocy żeby obejrzeć jak nasi przegrywają :D
Różnica czasu tylko +6h a zakręcony chodziłem przez tydzień

gunners007 komentarzy: 942611.05.2019, 23:27

@ChatCrapGetBanged:
Mogłeś poczekać do 3 w nocy i wtedy mi to wytknąć :P

gunners007 komentarzy: 942611.05.2019, 23:23

@ChatCrapGetBanged:
Jakiej nocy? Gościu? 23 dopiero.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478011.05.2019, 23:22

@gunners007

ZNOWU PO NOCY SIEDZISZ GOŚCIU XD

Womanizer komentarzy: 715511.05.2019, 23:22

Bezpośredni bilans przy takiej samej liczbie oczek, ma znaczenie tylko w LaLiga czy Serie A. PL jako upośledzona liga bez VAR-u, stawia na bilans bramkowy.

gunners007 komentarzy: 942611.05.2019, 23:20

@Ech0z: Bo tak nie jest.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1068311.05.2019, 23:20

@Ech0z:

Tak ale jak my wygramy 7:0 a oni przegrają 8:0

Ech0z komentarzy: 249211.05.2019, 23:14

Ej jak my wygramy a totki przegraja to wskakuje y na 4?? Czemu nikt nie mówi o tym

pumeks komentarzy: 2002011.05.2019, 23:09

@ChatCrapGetBanged:

.... i o to chodzi...konkretnie i na temat.......
;D

ChatCrapGetBanged komentarzy: 478011.05.2019, 23:07

@pumeks

Ziomeczku kochany, ja nikomu nic nie narzucam. Napisałem głupi komentarz w stanie upojenia alkoholowego, to wszystko. Oczywiście masz rację. Ale teraz mnie to zupełnie nie obchodzi.

Napiszę kiedyś coś mądrzejszego. Ale dzisiaj nie chcę znowu zawracać dupy znajomym, więc swoje wysrywy wrzucam tu, ot cała tajemnica.

pumeks komentarzy: 2002011.05.2019, 22:54

@ChatCrapGetBanged:

No cóż......ja nie mierzę innych swoja miarą i zajmuje się swoimi sprawami, które sprawiają mi przyjemność i trochę $

Za to Ty twierdzisz, że WSZYSCY powinni znać przesłania emo rapera, bo jeżeli tego nie znają to ....... nie znają życia.
:)

Rozbawił mnie ten tekst i dlatego skusiłem się na trochę ironii.

Zauważyłem, że się trochę zjeżyłeś więc od razu mówię, że szanuję Twoje zainteresowania (o ile mają dobre podstawy i argumentację).

Jednak nie narzucaj od razu wszystkim może wg Ciebie, jedynej, słusznej wiary w przesłanie młodego nieżyjącego już rapera.

więcej luzu i dystansu ;)

Ranczomen komentarzy: 819111.05.2019, 22:53

@darek250s:

Te Hornstein, jak widzisz na dole to niektórzy jeszcze mają wątpliwości.

Dla nich to zaryzykowałem spojrzenie w przyszłość, podobnie jak spojrzałem w czwartek i zobaczyłem gola Eintrachtu na 1-1.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 27.10.2019 - godzina 17:30
? : ?
Sheffield United - Arsenal 21.10.2019 - godzina 21:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool981025
2. Man City961219
3. Leicester952217
4. Chelsea952217
5. Arsenal943215
6. Crystal Palace942314
7. Tottenham933312
8. Burnley933312
9. Sheffield United933312
10. Bournemouth933312
11. West Ham933312
12. Aston Villa932411
13. Wolves925211
14. Man United924310
15. Everton931510
16. Brighton92349
17. Southampton92258
18. Newcastle92258
19. Norwich92167
20. Watford90454
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna