Arszawin nagrodzony za działalność charytatywną

Arszawin nagrodzony za działalność charytatywną 18.06.2009, 20:18, Krzysztof Mierkiewicz 30 komentarzy

Rozgrywający londyńskiego Arsenalu otrzymał od przedstawicieli Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego odznaczenie Świętej Tatiany. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom aktywnie działającym na rzecz młodzieży.

28-latek, który w zimowym oknie transferowym zasilił szeregi Kanonierów, zasłużył na nagrodę swą pracą na rzecz rosyjskich sierocińców. Został on tym samym pierwszym piłkarzem uhonorowanym w ten sposób.

Duchowy opiekun Zenitu Sankt Petersburg, byłego klubu Arszawina - Gleb Grozovsky, pochwalił reprezentanta Rosji na łamach rosyjskiego dziennika Sovetsky Sport.

- Arszawin jest wręcz mentorem dla młodzieży. Nawet teraz, gdy gra w dalekiej Anglii, nie zapomniał o wychowankach Wioski Dziecięcej z miasta Puszkina. Zaczął nieść pomoc już kilka lat temu i czyni to do dziś – z dumą przyznał duchowny.

Andriej ArszawinZenit St Petersburg autor: Krzysztof Mierkiewicz źrodło: Goonertalk.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Kanius komentarzy: 420.06.2009, 13:12

Brawa dla Arshavina, któremu zależy na czym więcej niż tylko kasie, tak jak np. C. Ronaldo, nie rozumiem ludzi, którzy żyją w przepychu i mają wszystkiego nadmiaru i oglądają filmy o biednych ludziach, co nie mają nawet do garnka włożyć i się jeszcze z tego śmieją, brawa Arshavin, pozdro od kibiców Portsmouth :).

xxDodekxx komentarzy: 10619.06.2009, 11:55

Dobrze dobrze :) Z transferu Arszawina jestem najbardziej zadowolonyxD

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 519.06.2009, 10:52

Dobrze, że wśród piłkarzy Arsenalu są tacy ludzie ;)

Arsenalius komentarzy: 151719.06.2009, 09:58

Prawdziwy piłkarza który umie się zachować i pomóc innym.

waldek_89 komentarzy: 573519.06.2009, 09:05

to dobrze, że mamy takiego piłkarza;)

crisadus komentarzy: 842819.06.2009, 07:21

Brawo dla Arshy. Dojrzę, że jest świetnym piłkarzem to jest też takim człowiekiem. Jeszcze raz brawa dla Rosjanina.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223719.06.2009, 06:37

Jest poprostu genialny , swietnie gra i jest jescze swietnym czlowiekiem , prawdzimy Gunner!

Szef komentarzy: 1303518.06.2009, 22:34

Arshavin to oprocz tego ze jest swietnym zawodnikiem to do tego ma wielkie serce i jest bardzo uczciwy, pamietam jak w meczu ligowym w tym sezonie odgwizdano na nim rzut karny a on chcial powiedziec sedziemu ze faulu nie bylo tylko go Walcott namowil zeby tego nie robil

fabri04 komentarzy: 338518.06.2009, 22:21

No to jutro miejmy nadzieję pierwszy transfer!!! Zaczynamy od gracza na pewno utalentowanego i dość doświadczonego jak na swój wiek (23 lata), a na pewno nam się przyda bo któryś z naszej dwójki ŚO może odejść... Mam nadzieję, ze to pierwszy z dwóch/trzech porządnych transferów, my nie robimy furory ojej Arsenal kupił Vermaealena a Real to z byle gówna robi wielką bibę... Po cichutku, spokojnie jeszcze dokupmy DP i walczmy o wszystko co się da ja bym strasznie chciał zobaczyć Cesca wznoszącego puchar PL, ale jak będzie wznosił też CL to spoko. Znów nie jesteśmy faworytami, ale się liczymy i to najważniejsze.
Arsenal na zawsze!!!

Theo10 komentarzy: 514018.06.2009, 22:04

On jest niesamowity. Nie dość że świetny a wręcz fenomenalny piłkarz to jeszcze wspaniały i otwarty na ludzi człowiek dla którego zarobki nie są najważniejsze.

fabri04 komentarzy: 338518.06.2009, 21:55

Arshavin to wspaniały facet, pięknie gra w piłkę i jest otwarty na innych!!!

IceMan komentarzy: 11345 newsów: 236618.06.2009, 21:54

Od dawna wiadomo, że Arszawin jest nie tylko świetnym piłkarzem, a także (a raczej przede wszystkim) wspaniałym człowiekiem.

PvL komentarzy: 168318.06.2009, 21:43

Chciałbym aby AA zakończył u nas karierę.

aRamsey komentarzy: 948618.06.2009, 21:32

"dalekiej Anglii" - dla mnie to jakoś dziwnie zabrzmiało :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9818.06.2009, 21:22

Tylko pogratulować :)

Andriej udowadnia, że jest nie tylko świetnym piłkarzem ale i wspaniałym człowiekiem.

Cesc_Fan komentarzy: 452418.06.2009, 21:18

Arshavin to świetny piłkarz i dobry człowiek .

PS. goonertalk.com/2009/06/18/melo-has-already-committed-to-la-viola/ - mógłby mi ktoś to przetłumaczyć ? :P Coś jak to przeczytałem to wydaje mi się ,że Melo zostanie we Florencji ;/

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56718.06.2009, 21:14

Jakoś mi przypomina Bergkampa - piłkarz, gwiazda, ale jednocześnie normalny, spokojny człowiek twardo stąpający po ziemi.

Tak, wiem. To porównanie wciąż jest jeszcze gruuubo na wyrost ;) Pozatym Iceman jest tylko jeden.

Danielo_Gunners komentarzy: 255318.06.2009, 21:09

szacun ;)

mierkiew komentarzy: 750 newsów: 35518.06.2009, 21:01

Malina ---> widzisz, teraz nie obronisz swej teorii, jeśli nie przytoczysz wyników badań z co najmniej 3 niezależnych instytucji :P

A tak na poważnie, również nie sądzę, by aż tylu piłkarzy było nieczułych na potrzeby innych, ale nie zmienia to faktu, że wielu z nich zatraca się w dobrobycie. To już jednak temat na bardzo długą debatę.

Cieszmy się, że z Armatą na piersi gra człowiek mający serce :)

Carim komentarzy: 37418.06.2009, 20:57

To naprawde pięknie z jego strony !!!
Bardzo cenie Arshavina jako piłkarza,jak i normalnego,przeciętnego człowieka.

Aha i malina skąd wiesz,że jakieś 85% piłkarzy nikom grosza nie dało ??? Możesz mi powiedziec z jakiego źródła masz takie informacje ???
Bo ja coraz więcej czytam na różnych stronach poświęconych piłce,że gwiazdy też potrafią często pomagac i udzielać sie charytatywnie!

marlena61212 komentarzy: 9218.06.2009, 20:56

Kurcze, mamy szczęście mając Andrieja :) Świetny pod każdym wzgędem!

mierkiew komentarzy: 750 newsów: 35518.06.2009, 20:55

Macie rację, Andriej ma w sobie taki słowiański urok. Ja widzę w nim kogoś więcej niż piłkarza-profesjonalistę. Widzę w nim, po prostu i banalnie - człowieka. Takiego zwyczajnego chłopaka, któremu udało się zrobić karierę w futbolu (oczywiście udało się zasłużenie). Mimo niewątpliwego sukcesu, Arszawin pozostał sobą i nie zapomniał o swych korzeniach - niestety, ale rzadki to dziś obrazek. Tym bardziej powinniśmy być dumni, że naszych barw broni tak zacny Jegomość :)

topol95 komentarzy: 152718.06.2009, 20:54

Arshavin jest wspaniałym piłkarzem i człowiekiem ;)

Pinguite komentarzy: 1502018.06.2009, 20:38

jedno słowo : szacunek ! :)

Malina komentarzy: 86918.06.2009, 20:38

Super gość !!! Wielu innych piłkarzy w Europie (jakieś 85 %) to "grosza" nikomu nie dadzą. Mało tego, jeszcze narzekają, że wciąż mają mniej niż inni !!!

Arshavin komentarzy: 20718.06.2009, 20:38

Dobry piłkarz i dobry człowiek...

Topek komentarzy: 13559 newsów: 12618.06.2009, 20:30

To się chwali. Swoją pozycję wykorzystuję na pomoc innym, a nie zgrywanie gwiazdy. Brawo.

adamandium komentarzy: 126018.06.2009, 20:25

coraz bardziej go lubię:)

simon90 komentarzy: 79518.06.2009, 20:23

To się ceni ;]

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl