Atletico rywalem Arsenalu!

Atletico rywalem Arsenalu! 13.04.2018, 12:17, Kamil Garczorz 117 komentarzy W samo południe rozpoczęło się losowanie półfinałowych par Ligi Europy. Na tym etapie Kanonierzy zmierzą się z Atletico. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Londynie.

Arsenal w ćwierćfinale pewnie wyeliminował CSKA pokonując Rosjan 6-3 w dwumeczu. Teraz londyńczyków czeka mecz z głównymi, obok Arsenalu, kandydatami do końcowego triumfu. W drugim półfinale zmierzą się Olympique Marsylia oraz Red Bull Salzburg.

Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg
Arsenal - Atletico Madryt


Pierwsze mecze zostaną rozegrane 26 kwietnia, a rewanże 3 maja. Finał zaplanowano na 16 maja w Lyonie.

Atletico MadrytLiga EuropyLosowanieSklep kibica Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123następna
zly_kanonier komentarzy: 3522 15.04.2018, 14:27

Atletico da się ograć, szczególnie gdy są w roli faworyta do której chyba jeszcze aż tak nie przywykli. Najważniejsze to nie stracić gola u siebie i wtedy sprawa otwarta.

dominrr komentarzy: 525 14.04.2018, 21:56

Czeka nas prawdziwy sprawdzian :)
Atletico jest do ogrania.
Trzeba trafić z formą
Miki wróci
Będzie dobrze :)

TrueGunner89 komentarzy: 167 14.04.2018, 12:31

Wybiera się ktoś do Londynu? Chętnie bym poleciał, ale w większej grupce zawsze ciekawiej.

Sixa31ck komentarzy: 31 14.04.2018, 11:29

Najgorzej jak sie da trafilismy. To powinien byc final

f4bregas komentarzy: 585 14.04.2018, 06:20

Mamy Final w polfinale :D

nicniewymysle komentarzy: 93 14.04.2018, 02:47

O kurczę, będzie ciekawie... Cóż, niech wygra lepszy, i mam nadzieję, że będzie to Arsenal. Chociaż będzie ciężko. :)

mlody323323 komentarzy: 359 14.04.2018, 01:54

pumeks widzę ,ze czytanie miedzy wierszami i spostrzegawczość nie jest twoją dobrą stroną , ale nie przejmuj się następnym razem gdy napiszę cos z sarkazmem , napiszę , ze zartuję z Wilkich liter :)

Suchar2296 komentarzy: 3 13.04.2018, 22:17

Ciężki rywal czeka Kanonierów... Bez tego smiesznego Iwobi`ego i wilshere'a w składzie Arsenal Będzie grał naprawdę lepiej o ile wenger wystawi odpowiednia 11... . Już wole oglądać Elnenego niż tych dwóch pajaców , prawda taka że każdy to przyzna, że w tym sezonie to JACK miał tylko kilka przebłysków... kilka...

PrinceBosman komentarzy: 62 13.04.2018, 22:13

Gdybyśmy w LM trafili na Atletico to nikt by nie narzekał

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 13.04.2018, 22:07

@pawciunio:

Jak najbardziej Diego. Simeone odmienił zupełnie Atletico. Niczego im nie brakuje i są na pewno mocniejsi od nas.

pumeks komentarzy: 17149 13.04.2018, 22:06

@mlody323323:

Co zrobi wenger? ANALIZĘ? I TO JESZCZE TAKTYCZNĄ? Nie liczyłbym na to...wypuści ich na boisku z tekstem: POKAŻCIE JAKOŚĆ !

rev komentarzy: 1411 13.04.2018, 20:01

Dość jasne było od fazy pucharowej, że aby wygrać LE trzeba będzie pokonać Atletico. Bez znaczenia pozostaje, czy pojedynek z nimi odbędzie się w 1/8 finału, czy w samym finale. Bring it on!

Elastico07 komentarzy: 3639 13.04.2018, 19:53

@mikros7: na ostatnie podajże 7 finałow wygralismy 6,licząc 3x fu cup i 3x tarcze wspolnoty,paralizu dostalismy w meczu z City w tym sezonie w myszka miki.

Rosomak komentarzy: 1891 13.04.2018, 19:53

Bardzo trudny rywal, prawdę mówiąc liczyłem że ktoś ich wyeliminuje po drodze do finału i nie będziemy musieli z nimi grać. Żeby z nimi wygrać będziemy musieli gryźć trawę i grać ma pełnym skupieniu, czy nas na to stać? Według mnie tak, udowodniliśmy to już kilka razy (np dwumecz z Chelsea), gorzej że udowodniliśmy też że potrafimy meczy typu must win przegrać już w szatni. Oceniam nasz szanse na awans na jakieś 30-35%.

Elastico07 komentarzy: 3639 13.04.2018, 19:52

Ciesze sie ze trafilismy na Atletico,juz mnie nudziło wygrywanie z ogórkami w tej LE,wkoncu bedziesz mozna się poczuć jak w LM,mam nadzieje ze nasi dotrzymają poziomu

mlody323323 komentarzy: 359 13.04.2018, 19:28

mam to co chciałem , lepiej grać dwumecz z Atletico niż przegrać w Finale tak to Siwy ma przynajmniej po pierwszym meczu weryfikacje boiskowa i na drugi mecz w zrobi analizę taktyczną i ułoży zespół i wyeliminuje braki z pierwszego spotkania ,, nie no zart nawet ja w to nie wierzę nie chce krytycznie oceniac Arsenalu , co prawda mecz sie jeszcze nie odbył , nie ma czego przesądzać ale znając zycie na przeciw wszystkiemu Wenger stary Dziad majac beznadziejny sezon po kuble krytyki wygra tą pie...ną LE i sam się bedzie smiał z wszystkich i uratuje stołek na jeszcze jeden Rok ..... normalnie czuję to

Marioht komentarzy: 5072 13.04.2018, 19:19

Przedwczesny finał.
Co gorsza, rewanż gramy na wyjeździe.
Doping będzie ich niósł.
Pewnie też coś ustrzelą przeciwko słabej obronie Arsenalu na wyjeździe.

Obiektywnie oceniam nasze szanse na 25%.
Są silni mentalnie, fizycznie, w pressingu. Agresywni.
Technicznie nienaganni.

Wóz albo przewóz.
Panie Wenger.
Nadchodzi sądny dzień.

mikros7 komentarzy: 1146 13.04.2018, 19:05

Dobrze. Atletico to najlepszy zespół w stawce i gdybyśmy trafili na nich w finale to by nas zniszczyli. AFC dostaje w finałach jakiegoś paraliżu i byłyby niemiłosierne baty, a tak z Marsylią i Salzburgiem będzie łatwiej.

pawciunio komentarzy: 960 13.04.2018, 19:01

Wlasnie obejrzalem kilka powtorek z meczow Atletico.
Deklasują nas pod wzgledem sily mentalnej. Nieustepliwi i agresywni, graja brudny futbol. Zupelnie inny od naszego.Ten dwumecz przegramy juz w szatni. Mam nadzieje, ze jestem w bledzie.
Ludzie mowia, ze Simeone powienien zastapic Wengera. Boisko to zweryfikuje czy naprawde z niego taki kozak.

Marcel90 komentarzy: 3272 13.04.2018, 18:41

Prawdziwy sprawdzian :)

illpadrino komentarzy: 7412 newsów: 3 13.04.2018, 18:30

Wenger to niech lepiej nie trenuje tych piłkarzy tylko dzwoni do Hiszpani i załatwia nam mecz. lol

AaronLieber27 komentarzy: 6058 13.04.2018, 18:20

Według mnie dobrze ze rewanż na wyjeździe. Zawsze bankowy remis w dogrywce da awans.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 13.04.2018, 17:55

Nadszedł czas rozliczeń.. długo przeze mnie wyczekiwany.
Nie wiem jakim cudem tu dotarliśmy ale jesteśmy..

rosiu71 komentarzy: 353 13.04.2018, 17:37

Jak przegramy to w kiepskim stylu to mam nadzieję ze wengera wywala.... skoro Roma ograła Barce, Live ogra City to my mozemy ograc Atletico....mam nadzieję ze zagramy ****** mecz na bardzo wysokim poziomie a nie kolejna lipa jak z citi

mooner komentarzy: 18 13.04.2018, 17:36

A ja Wam powiem ze wygramy w półfinale ale przegramy w finale i bedzie smiesznie. xD Znam ten klub. xD

prezes77 komentarzy: 427 13.04.2018, 17:34

Ja tam wierze w moj kochany klub ze dadzą rade i awansujemy do finalu trzeba byc dobrej mysli COYG !

rosiu71 komentarzy: 353 13.04.2018, 17:33

Przynajmniej nieprzegarmy w finale :)

pumeks komentarzy: 17149 13.04.2018, 17:32

no cóż....pożegnamy się z wengerem

Adi17 komentarzy: 535 13.04.2018, 17:24

Tak coś czułem, że będzie Altetico już teraz. Ogólnie bardzo podobne losowania w LM i LE. Co do dwumeczu, to będzie bardzo ciężko, ale są do ogrania jeśli zagrają skoncentrowali i z wolą walki, a po za tym Altetico ma prawie pewny awans do Ligi mistrzów z własnej ligi.

Kyrtap komentarzy: 4225 newsów: 1 13.04.2018, 17:13

Najgorszy możliwy przeciwnik tj. drużyna grająca bardzo wysokim pressingiem, z którym jak wiadomo kompletnie sobie nie radzimy. Żeby liczyć na awans musimy zagrać 2 spotkania na 100% koncentracji szczególnie w 2. linii.

Topek komentarzy: 12939 newsów: 125 13.04.2018, 17:10

Wolałbym w finale, bo jednak cienko widzę utrzymanie czystego konta na Emirates. Tak czy siak, kiedyś musiało to nastąpić. Zobaczymy czego się Wenger nauczył dostając kolejne oklepy od presserów w przeszłości.

Sobieski14 komentarzy: 2191 13.04.2018, 17:05

Z tym środkiem pola mam wielkie obawy...ale jednak trzymam kciuki i liczę na formę której dotychczas w tym sezonie nie było

alekwlodarz komentarzy: 246 13.04.2018, 16:46

To niestety może być 'powtórka z rozrywki'z meczów z Bayernem w scenerii LE - oby nie !

AaronRambo komentarzy: 906 13.04.2018, 16:22

Myślę że kluczowe znaczenie na korzyść Atletico ma to że grają rewanż u siebie. Osobiście marzy mi się finał, ale w niego nie wierzę. Nie z naszą obroną.

lordoftheboard komentarzy: 2584 13.04.2018, 16:10

@Pukawka: dalej panika

Pukawka komentarzy: 535 13.04.2018, 15:57

Przed Milanem i cska była panika że już odpadamy teraz gramy z silniejszym przeciwnikiem i jest masa optymizmu. Zobaczymy, oby udało się ich przejść. COYG!!

maniekuw komentarzy: 1610 13.04.2018, 15:46

Pykniemy ich teraz i w finale będzie łatwiej :)

Czeczenia komentarzy: 9216 13.04.2018, 15:38

Dawać już ten ich autobus. Jedziemy z nimi jak z furą gnoju.

Gunner18AFC komentarzy: 917 13.04.2018, 15:37

Co wy macie taką sraczkę przed tym Atletico. Pykniemy ich, to tylko Atletico a nie Real

Tokalau81 komentarzy: 20 13.04.2018, 15:24

@Matelko: Wszystkich oprócz obrońcy, chyba że Kos już nie wydoli następnego sezonu...

Arsenel komentarzy: 620 13.04.2018, 15:23

Dobre losowanie. Wygramy na luzie

fizjo_afc komentarzy: 1474 13.04.2018, 15:21

Lepiej z Atletico zagrać w półfinale, gdzie są do rozegrania dwa spotkania, niż mielibyśmy rozegrać finał pomiędzy sobą. W półfinale zawsze jest jakiś mały margines błędu, który można naprawić w rewanżu. W finale nie ma już takiej możliwości. Trzeba wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, strzelić coś u siebie i nie stracić bramki. Fajnie by było, gdyby na pierwsze spotkanie dostępny był już Miki.

Serduszko komentarzy: 227 13.04.2018, 15:14

Przedwczesny finał. Większe szanse z tej dwójki na finał ma Atletico. Jeżeli będziemy grać tak jak wczoraj to nas rozgromią.

polishbrigadesx komentarzy: 7300 13.04.2018, 15:06

Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy. Muszą nasi gracze pokazać jak najlepszą piłkę aby móc cokolwiek ugrać w tym pojedynku.

bro komentarzy: 215 13.04.2018, 14:52

jesli nasi wyjdą obsrani w Madrycie to nawet 3-0 z pierwszego meczu moze nam nie pomóc..