Aubameyang po meczu z Newcastle

Aubameyang po meczu z Newcastle 11.08.2019, 21:06, Dawid Wieczorek 6 komentarzy

Arsenal pokonał dziś Newcastle United 1:0 po golu Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Bohater tego spotkania spotkał się po meczu z mediami i odpowiedział na kilka pytań.

Czy zwycięstwo w tym meczu było zasłużone?
Myślę, że tak. Naprawdę dużo dzisiaj walczyliśmy. To był dobry mecz przeciwko świetnej drużynie, w dodatku rozgrywany na wyjeździe. Ważne było, by zacząć nowy sezon od zwycięstwa. Ubiegłoroczny sezon zaczęliśmy od porażki, w tym dopisujemy sobie trzy punkty, więc jestem szczęśliwy.

Czy znowu celuje w Złotego Buta?
Jako napastnik zawsze ma się to w głowie, ale jestem zdania, że najważniejsze jest dobro zespołu. Cieszę się, że moja bramka pozwoliła drużynie zdobyć komplet punktów.

Co myślisz o możliwości grania u boku Pepe?
Czekam na to z niecierpliwością, ponieważ jest to bardzo dobry zawodnik. Zresztą pokazał już na treningach, że jest w stanie wnieść do naszej drużyny coś nowego. Liczę, że nastąpi to już niedługo.

O tym, jak ważne jest zwycięstwo już w pierwszej kolejce...
Ma to pozytywny wpływ na drużynę. Wszyscy cieszą się z tego, że dopisujemy sobie trzy oczka i liczą na kolejne zwycięstwa.

Newcastle UnitedPierre-Emerick AubameyangPomeczowa wypowiedź autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
metjuAFC komentarzy: 311012.08.2019, 12:12

Zdecydowanie MOTM. Wracał po piłkę, walczył ładnie wychodził na pozycje. Oby tak dalej.

Elastico07 komentarzy: 602812.08.2019, 09:59

@Bednar napisał: "Przecież nie powiedzą, że przeciwnik był cianki jak Wawrzyniak, a oni sami zagrali jak dziady, bo jeszcze ktoś się przyczepi o brak zaangażowania itp"
Uważam że jak najbardziej powinni mówić prawdę,może nie w taki sposób jak Ty,ale można byłoby dobrać do tego odpowiednie słowa.Tak to można się przyczepić że kłamią lub bredzą.

Bart1313 komentarzy: 1112.08.2019, 08:02

Snajper doskonały. Znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. No i piłka mu nie przeszkadzała w zdobyciu bramki :)

Bednar komentarzy: 110912.08.2019, 07:16

@Elastico07: Masz rację, niestety pilkarze nauczeni, a czasami niestety zmuszeni są do pewnej kurtuazji. Przecież nie powiedzą, że przeciwnik był cianki jak Wawrzyniak, a oni sami zagrali jak dziady, bo jeszcze ktoś się przyczepi o brak zaangażowania itp.

Elastico07 komentarzy: 602811.08.2019, 22:56

"To był dobry mecz przeciwko świetnej drużynie"
Akurat tutaj mam odmienne zdanie i uważam,że to był bardzo słaby mecz przeciwko osłabionej drużynie bez formy.Najważniejsze ze zwycięski bo o to w tym chodziło,na piękno przyjdzie jeszcze czas.

Marcinafc93 komentarzy: 2039411.08.2019, 21:07

"Czy znowu celuje w Złotą Piłkę?" a nie Buta? ;d

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 27.10.2019 - godzina 17:30
? : ?
Sheffield United - Arsenal 21.10.2019 - godzina 21:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool981025
2. Man City961219
3. Leicester952217
4. Chelsea952217
5. Arsenal943215
6. Crystal Palace942314
7. Tottenham933312
8. Burnley933312
9. Sheffield United933312
10. Bournemouth933312
11. West Ham933312
12. Aston Villa932411
13. Wolves925211
14. Man United924310
15. Everton931510
16. Brighton92349
17. Southampton92258
18. Newcastle92258
19. Norwich92167
20. Watford90454
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna