Aż 11 bramek w meczu rezerw: City 6-5 Arsenal

Aż 11 bramek w meczu rezerw: City 6-5 Arsenal 13.08.2018, 21:57, Michał Lis 17 komentarzy

Młodzi Kanonierzy niedawno rozpoczęli swój sezon mierząc się z Manchesterem City w swojej kategorii wiekowej.

Strzelanie rozpoczął Manchester City za sprawą gola Touaizi. W 20. minucie golem odpowiedział młodziutki Smith-Rowe . Dziewięć minut przed końcem pierwszej połowy Arsenal wykorzystał rzut rożny za sprawą Krystiana Bielika. Polak wyskoczył najwyżej w polu karnym i głową skierował piłkę do bramki.

Dokładnie pięć minut później kolejnego gola strzelił Amaechi. Na tablicy widniał wynik 3:1 dla Arsenalu, gdy w doliczonym czasie pierwszej połowy zawodnik City zniwelował przewagę Kanonierów. Strzelcem bramki był Bernabe.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy The Citizens. W 50. minucie Touaizi strzelił gola i wyrównał wynik na 3:3. Bardzo szybko odpowiedzieli Kanonierzy - znowu za pomocą Emila Smith-Rowe'a. W następnych minutach Joe Willock sprokurował rzut karny za co obejrzał żółtą kartkę. Jedenastkę wykorzystał Richard,s a na tablicy było już 4:4. Dziesięć minut później na prowadzenie wyszli Obywatele, a strzelcem bramki okazał się Matondo.

Gdy wydawało się, że taki wynikiem zakończy się spotkanie nieoczekiwanie bramkę w 86. minucie zdobył Mavididi. Zaledwie dwie minuty później decydującego gola strzelił Touaizi, ustanawiając tym samym swojego hat-tricka.

Warto odnotować, że na meczu młodych Kanonierów był skaut Middlesbrough F.C. z Championship. Czesław Michniewicz obecny trener reprezentacji Polski do lat 21 napisał na Twitterze, że Krystian Bielik został bardzo wysoko oceniony przez będącego na meczu skauta Middlesbrough.

Następny mecz rezerw Arsenalu odbędzie się 20 sierpnia, a ich przeciwnikiem będzie Brighton.

Manchester City U23: Anderson; Humphreys, Garcia, Latibeaudiere, Wilson; Gomes,

Dele-Bashiru; Richards, Touaizi, Bernabe; Garre

Arsenal U23: Iliev; Osei Tutu, Bielik, Pleguezuelo, Bola; Gilmour, Willock; Amaechi, Smith Rowe, Nketiah; Mavidid

Arsenal U21 autor: Michał Lis źrodło: Twitter
Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9214.08.2018, 16:43

@Armata500: a Bielik się chwali swoją grą? Bo ja tego nie widzę.

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13014.08.2018, 12:37

Drużyna traci 6 bramek, przegrywa spotkanie, a obrońca tej drużyny rozgrywa bardzo dobry mecz? Brzmi nieco abstrakcyjnie. Meczu nie oglądałem, ale nawet jeśli Krystian nie zawalił znacząco przy bramkach, chwalić się dobrą grą po takim meczu chyba nie ma co.

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2018, 10:58

Ehh powoli robi sie kompleks Manchesteru CIty

Adi17 komentarzy: 293114.08.2018, 08:51

Szkoda, że w meczu pierwszych drużyn nie padł taki wynik. Zdecydowanie bym to wolał niż 0:2.

maciekbe komentarzy: 1245814.08.2018, 08:03

>daj sobie wlepić 6 bramek
>bardzo dobry obrońca występ 10/10, masz ten kontrakt skur%@#synu

fabregas1987 komentarzy: 2570613.08.2018, 23:44

Manchester City przeszedł długą drogę jako klub. Ich juniorzy biją tych z legendarnej szkółki Arsenalu...

lordoftheboard komentarzy: 819813.08.2018, 23:33

I taki wynik powinien być też w dorosłym meczu.

Auba, Aguero i Bilva w FPL ;)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 113.08.2018, 23:32

Bielik >> Holding

kruper komentarzy: 26413.08.2018, 23:12

Pleguezuelo miał byc wielki talent z Barcelony , może i młody bo 21 lat ale na tourne nawet nie jeździ, a w klubie os 2013 roku... chyba nie bardzo talent

kuzguwu komentarzy: 536713.08.2018, 22:28

A Bramalla w składzie brak.

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10313.08.2018, 22:28

@Argudo: zdjęcia akurat Redzik nie wybrał ^^

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 613.08.2018, 22:27

@Redzik:

Może się załapie na Ligę Europejską czy inne Kurakao. Jak przy takiej biedzie na środku obrony nie dostanie szansy, to już chyba nigdy.

Jacek1s komentarzy: 764613.08.2018, 22:25

Ciekawe, Willock nawet tam sobie nie radzi.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9213.08.2018, 22:19

Nie chciałem już tego pisać w newsie ale jeden z kibiców postanowił napisać jak jego zdaniem wyglądała gra Krystiana.

"Ogólnie oceniając Bielika to wg mnie 7,5. Nie widziałem 1. bramki dla MC, ale poza tym, wszystkie główki wygrane, pewne ogniwo w obronie, nie bał się pojedynków 1 na 1. Często wprowadzał piłkę do ofensywy. Kilka celnych podań krosowych do napastnika"

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 113.08.2018, 22:05