Bellerin: Alexis czasami zbyt wiele wymagał

Bellerin: Alexis czasami zbyt wiele wymagał 12.02.2018, 18:40, Damian Jarocki 82 komentarzy

Hector Bellerin przyznał, że mentalność Sancheza stała się dla reszty piłkarzy z drużyny nie do zniesienia.

Już w zeszłym sezonie pojawiały się niepokojące głosy z wewnątrz klubu w związku z zachowaniem 29-latka. Na jednym z treningów doszło do konfrontacji Chilijczyka z Laurentem Koscielnym, co później potwierdził Robert Pires, a w grudniu ubiegłego roku miało dojść do kolejnej sprzeczki Alexisa ze swoimi kolegami.

- Sanchez jest niesamowitym zawodnikiem, jednym z najlepszych w Premier League, który zawsze chce wygrywać i żąda tego od wszystkich dookoła. Po prostu jego nastawienie czasami stawało się już nie do zniesienia, natomiast na pewno jego wspaniałą cechą jest to, że zawsze daje z siebie 100%. W obecnej kampanii może nie wszystko szło po jego myśli, ale jestem przekonany, że w żadnej sytuacji nigdy nie odstawił nogi - zakończył Hiszpan.

Alexis SanchezHector Bellerin autor: Damian Jarocki źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
dominrr komentarzy: 52512.02.2018, 19:49

Śmieszne.
W takim klubie jak Arsenal to powinno się mieć mentalność i nastawienie zwycięscy Panie Bellerin :)

arsenallord (redaktor) komentarzy: 17219 newsów: 11312.02.2018, 19:47

To jakiś żart?

ljungberg77 komentarzy: 164012.02.2018, 19:46

jakby odjąć wkład indywidualny Sancheza z zeszłego roku (asysty, bramki) skończylibyśmy ligę około 8-10 miejsca najwyżej,
i tak go podziwiam że rok temu tak zasuwał widząc że każdy w sumie kładzie lachę

sleyoo komentarzy: 26012.02.2018, 19:43

Przychodzą piłkarze do Wengera.
Tato A Sanchez zawsze chce wygrywać.
Ok, sprzedamy Go.

bayakus komentarzy: 105612.02.2018, 19:35

Jeszcze jedno. Co by nie mówić o Alexisie, on zawsze był wygrany...

bayakus komentarzy: 105612.02.2018, 19:33

Bellerin ośmieszył się to wypowiedzią. Pamiętam jak raz Alexis podczas meczu pokazywał mu gdzie biec...

Piłkarze z takim nastawieniem nie powinni u nas grać. Wychodzi na to, że kibice mają większa aspiracje od samych zawodników...

Gunner915 komentarzy: 82812.02.2018, 19:33

@Erykgunner

to chyba jakieś przekręcona słowa? Niemożliwe, żeby Hectorowi takie coś przez gardło przeszło!! Przecież to by oznaczało, że Arsenal to jedno wielkie kindergarden. Ale pewnie znowu coś źle zinterpretowałem...

Diam51 komentarzy: 2355 newsów: 10912.02.2018, 19:28

Dla Ciebie jedno dobre dośrodkowanie na miesiąc to zbyt wielkie wymagania, nie mówiąc już o podaniu do przodu, bo potrafisz tylko stoperowi odegrać.

Diam51 komentarzy: 2355 newsów: 10912.02.2018, 19:25

No tak Hektor, bo przecież Liga Europy wystarczy. Dla Ciebie i kilku innych zawodników tej drużyny liczy się tylko hajs. Grasz padakę od dawna, masz kasę, miejsce w składzie i olewasz ostro formę. Po co się starać? Raz się przegra, raz zremisuje i gitara.

latrunculus komentarzy: 44212.02.2018, 19:23

@Marcinafc93: Pokazał, że nie jest głupi, on, czy jego agent z MC by wyleciał przy najmniejszej obniżce formy, bo za duża rotacja tam jest, a później co? A w United ma szanse dłużej pograć, a może i coś wygrać.

Tyle nad tym rozwodzicie, gdyby mu tylko zależało na trofeach, to nigdy by nie wybrał Arsenalu po Barcelonie! Serio Alexis przyszedł do Arsenalu dla trofeów?

wejsun komentarzy: 58512.02.2018, 19:20

Mimo wszystko co by nie pisać Sanchez miał mentalność zwycięzcy nie to co poniektórzy (nie wszyscy) natomiast taki Bellerin czasami za dużo wymaga od swoich stylistów

;)

losnumeros komentarzy: 294712.02.2018, 19:20

Ta wypowiedź pokazuje w 100% mentalność drużyny, i o czym to świadczy? Nie mamy mentalności zwycięzcy, "brawa" dla Wengera i zawodników, wstyd i nic więcej, a zaś, że pół Europy się z nas śmieje.

Piotrek_175 komentarzy: 164712.02.2018, 19:20

Hector ta wypowiedzią tylko utwierdza w przekonaniu, że on sam jak i jego forma to równia pochyła... Może powinien zająć się na poważnie modą i zostawić piłkę dla osób, które dadzą z siebie 100%

Robizg1 komentarzy: 8381 newsów: 112.02.2018, 19:19

Jasne, chciał wygrywać i dawać z siebie zawsze wszystko, no przecież w Arsenalu nie trzeba i tak Wenger Cię wystawi...

P29LJ komentarzy: 61012.02.2018, 19:14

Dobrze, że wymagał. Tak powinien robić każdy.

Marcinafc93 komentarzy: 1774612.02.2018, 19:11

@SoulStorm

Rzeczywiście pokazał. Wiadomo United to uznana marka, ale obecnie topowym klubem nie jest i jeśli chodziło by mu o ambicje to by wybrał CIty

latrunculus komentarzy: 44212.02.2018, 19:09

Tylko nowy trener tu pomoże, choć nie wszystkim.

hubix108 komentarzy: 21612.02.2018, 19:03

ja już kiedyś napisałem tutaj ze ta sprzeczka z kościelnym to zapewne była o jakość jego gry. sanchez poprostu sie wkurzył i zwrocił uwage kościelnemu aby sie poprawili a skończyło sie pewnie tak ze papcio stanął po stronie swojego kapitana za 5zł i dlatego nawet umowy nie dostał na stół. a teraz to wszystko zaczyna sie potwierdzać

SoulStorm (zawieszony) komentarzy: 491612.02.2018, 18:58

Dobrze,że Sanchez odszedł.Pokazał tym modelom i innym,że ma sportowe ambicje.

Ranczomen komentarzy: 613712.02.2018, 18:56

Zaburzał ich strefę komfortu wykreowaną przez Papcia. Biedne piłkarzyki...

SoulStorm (zawieszony) komentarzy: 491612.02.2018, 18:56

To chyba dobrze Ballerinku czyż nie ?

praptak komentarzy: 663312.02.2018, 18:52

Wstręciuch Alexis chciał wyciskać z nich 100%. Jak mu nie szkoda zdrowia to niech sam zapierdziela, chłopaki nie po to zostali piłkarzami żeby zapierdzielać jak w Chinach na selekcjonowaniu smyczy.

ProroK komentarzy: 44212.02.2018, 18:52

Alexis to profesjonalista bez wątpienia . A to co bylo wewnątrz tego klubu z nim.. Tak naprawdę wyjdzie w czyjejś biografii albo nigdy ;)

maniekuw komentarzy: 172212.02.2018, 18:52

Nie to żebym chciał ich jakoś bronić, ale chyba każdy z nas grał kiedyś na boisku z taką osobą która tak się zachowywała, że każdemu odechciewało się grać choćby była najlepsza na boisku.

hubix108 komentarzy: 21612.02.2018, 18:50

coraz wiecej info które składają sie w całość. co prawda sanchez nie pasował stylem gry ale mentalnie był idealnym zawodnikiem powinien dostać kontrakt na stół i opaske kapitańską. onrstein wypowiadał sie że sanchez tak naprawde nie dostał propozycji przedłużenia kontraktu

Traitor komentarzy: 5959 newsów: 1612.02.2018, 18:49

Gdybyście byli tacy nieznośni jak on, to chociaż byśmy w 4 byli :| #ave alexis

Rynkos7 komentarzy: 73612.02.2018, 18:47

Z każdym dniem zaczynam coraz bardziej rozumieć Alexisa, a te słowa Bellerina tylko mnie w tym umacniają. Alexis stracił cierpliwość do tego zespoły tak jak my już ją straciliśmy oglądając chociażby mecz z Tottenhamem. Jak widać Bellerina i spółkę zadowala fakt bycia na 6 miejscu, Alexis miał ambicję na mistrzostwo...

schnor25 komentarzy: 1560712.02.2018, 18:46

No bo Sanchez w przeciwieństwe od Was faktycznie przeżywał porażki (oczywiście pewnego momentu, bo później coś w nim pękło i miał niestety wyje...), a już w szczególności wpierdziele od Bayernu itp. potyczki.

thide (redaktor) komentarzy: 27783 newsów: 42312.02.2018, 18:44

przecież chyba na tym to polega, aby za każdym razem dawać z siebie więcej. jak stoisz w miejscu to się cofasz

latrunculus komentarzy: 44212.02.2018, 18:44

Tylko nie mówcie, że już rozumieją, że to nie Sanchez był problemem... ;P

Amadi komentarzy: 16012.02.2018, 18:43

jak tak myśli to nie powinien się nawet do tego przyznawać...

silvano95 komentarzy: 281812.02.2018, 18:42

Wszyscy za dużo od was wymagaja szkoda żę wy od siebie nie wymagacie praktycznie nic.........

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Cardiff 29.01.2019 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Chelsea 19.01.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool23193160
2. Man City23182356
3. Tottenham23170651
4. Chelsea23145447
5. Arsenal23135544
6. Man United23135544
7. Watford2396833
8. Wolves2395932
9. Leicester23941031
10. West Ham23941031
11. Everton2386930
12. Bournemouth23931130
13. Brighton23751126
14. Crystal Palace23641322
15. Southampton23571122
16. Burnley23641322
17. Newcastle23561221
18. Cardiff23541419
19. Fulham23351514
20. Huddersfield Town23251611
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah167
Harry Kane144
Pierre-Emerick Aubameyang143
Eden Hazard1010
Raheem Sterling107
Sergio Agüero106
Callum Wilson105
Roberto Firmino93
Gylfi Sigurdsson93
Richarlison91
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.96
Gracz grudnia wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
7.45
Gracz grudnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna