Bellerin: Boss w przerwie meczu nas zorganizował

Bellerin: Boss w przerwie meczu nas zorganizował 23.12.2017, 11:05, Maciej Szymkowiak 18 komentarzy

Hector Bellerin opisał piątkowy wynik jako "gorzkie zwycięstwo". Przy stanie 2-0 dla Liverpoolu, kibice byliby zadowoleni z remisu, ale przy wyniku 3-2 dla Arsenalu wszyscy liczyli na komplet punktów. Co zmieniło się w głowach piłkarzy? Oto, co powiedział Bellerin:

- Nie zaczęliśmy dobrze. Wyszli na prowadzenia, ale w przerwie meczowej Boss nas "poustawiał". Powiedział nam, co musimy zrobić i zespół dobrze na to zareagował. Zdobyliśmy szybkie trzy bramki i było widać w drużynie wiarę. Musimy lepiej bronić dostępu do bramki, aby wygrywać. Nie podołaliśmy w defensywie, więc wynik jest "gorzkim zwycięstwem". Prowadziliśmy, ale ostatecznie zremisowaliśmy.

- Są jednak pozytywy, takie jak wiara zespołu i to jak odwróciliśmy bieg wydarzeń. W przerwie odbyliśmy wspaniałą rozmowę. Trener obdarzył nas zaufaniem i wiedzieliśmy, że wszystko zależy od nas. Pokazaliśmy, że możemy wszystko odwrócić. Niestety później zrobiliśmy błąd w narożniku boiska i za to zapłaciliśmy. Wynik może być sprawiedliwy dla obu drużyn, ale będąc na prowadzeniu, czujemy "słodko-gorzki" rezultat.

Arsene WengerHector Bellerin autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605027.12.2017, 09:24

Ewidentnie brakuj u nas tej kropki nad i oraz koncentracji...

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 324.12.2017, 22:16

Jak ma ich ogarnąć Wenger jak on aktualnie sam się nie potrafi ogarnąć ze swoimi decyzjami...
Później mecze właśnie tak wyglądają. Byłem przekonany, że dostaniemy bencki w pierwszej połowie. Jakimiś indywidualnymi błyskami zdobyliśmy 3 bramki w 5 minut, żeby później stracić farfocla od Firminio.

Szkoda się wkurzać już nawet na ten zespół całkowicie nie posklejany w drużynę.

patryksz komentarzy: 364624.12.2017, 09:53

@PrzeArs: Gdyby, podkreślam G D Y B Y, nie drużyny przeciwne to nigdy byśmy nie przegrali. Zdecydowanie wina Kloppa i reszty, że jesteśmy tak nisko w tabeli.

XandeR komentarzy: 957123.12.2017, 22:05

Wspaniała rozmowa, czyli Wenger im życzył wesołych świąt pewnie. Właściwie Live im taki prezent w drugiej połowie zrobiło, że dla graczy Afc jest już po gwiazdce

Elastico07 komentarzy: 1243723.12.2017, 19:43

"W przerwie odbyliśmy wspaniałą rozmowę"
Wspaniałą rozowe to mozna odbyc z dziewczyną przy winie a nie w szatni pełnej gości,z tego co mi wiadomo to Bould prowadzi rozmowy w przerwie wiec moglby sobie darować takie komentarze bo zalatuje lizaniem dupki.

Elastico07 komentarzy: 1243723.12.2017, 19:38

Pustawiał ich tak ze stracili bramke na 2-0

pumeks komentarzy: 2080823.12.2017, 15:32

To Wenger DAJE WSKAZÓWKI w czasie rozmowy z drużyną w szatni w czasie przerw?

mar12301 komentarzy: 2310123.12.2017, 15:30

PrzeArs

Daj połowę tego co bierzesz xD

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36223.12.2017, 15:22

Co się z Bellerinem stało nie mam pojęcia, kiedyś potrafił wykorzystać swoja szybkość i dawać wiele w ataku, wczoraj jak zwykle pełno nieudanych starc, dopiero po strzeleniu przez nas bramek zaczął częściej wpadac w pole karne przeciwnika. Jednak sam fakt ze z obecną dyspozycja nie siedzi na ławce jest dla mnie totalnie niezrozumiałe no ale przecież wenger się zna na taktyce

Marioht komentarzy: 611423.12.2017, 13:57

@PrzeArs: "GDYBY był lepszy bramkarz czyt. Szczęsny i gdyby nie kilka głupich błędów obrońców to bylibyśmy na równi z city"

Zmień dilera.

PrzeArs komentarzy: 278423.12.2017, 13:27

No i Gdyby nie sędziowie czyt. Mecz z watfordem, stoke i city.... Tam sędzia zabrał nam 7 pkt.

Mam jedno wrażenie w tym sezonie. GDYBY był lepszy bramkarz czyt. Szczęsny i gdyby nie kilka głupich błędów obrońców to bylibyśmy na równi z city. Ale gdyby....

TomekZ komentarzy: 78223.12.2017, 12:50

Szkoda że nie zorganizował ich przed pierwszym gwizdkiem.

metjuAFC komentarzy: 5672 newsów: 123.12.2017, 11:58

Cała piłka nożna to gra błędów, a w tym meczu mieliśmy ich festiwal więc wynik nie powinien dziwić. Dla widza mecz super, dla kibica Arsenalu dramat.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57023.12.2017, 11:43

Brawa dla Wengera, że ich ogarnął. Szkoda tylko, że Arsenal wciąż przoduje w bramkach straconych po indywidualnych błędach.

Ars17 komentarzy: 69823.12.2017, 11:28

W obecnej formie powinien siedzieć na ławce a na jego pozycji powinien grać Maitland-Niles

enrique komentarzy: 1894823.12.2017, 11:28

Bez jaj. Obudziliście się dopiero jak wpadła 1-sza bramka a Live zaczęło grać jak dzieci we mgle.

losnumeros komentarzy: 1315823.12.2017, 11:19

Odwróciliśmy bieg wydarzeń, bo w obronie i bramce w drużynie przeciwnej jest cyrk jak u nas. Ale szacun, za odwrócenie biegu wydarzeń po 0-2.