Bellerin o treningach w Barcelonie i Arsenalu

Bellerin o treningach w Barcelonie i Arsenalu 07.02.2018, 12:16, Tomasz Kochański 13 komentarzy Hector Bellerin wypowiedział się na temat różnic w sposobie przeprowadzania treningów w FC Barcelonie oraz Arsenalu.

22-latek dołączył do Oxford Union, stając się pierwszym aktywnym zawodnikiem Premier League w tymże kręgu, gdzie zabrał głos na temat różnic w metodach treningowych byłego i obecnego klubu oraz odpowiedział na zaczepki osób, które krytykowały go za jego pasję do mody.

Bellerin spędził 8 lat w La Masii, po czym dołączył do Arsenalu w 2011 roku.

W ostatnich latach był on mocno łączony z powrotem do katalońskiego klubu, jednak Bellerin stwierdził, iż poziom profesjonalizmu w Arsenalu jest bardzo wysoki:

- Różnica między Arsenalem, a Barceloną była jak dzień i noc. Grałem w Barcelonie w wieku 8-16 lat, a gdy stałem się zawodnikiem Arsenalu, byłem już profesjonalnym piłkarzem.

- W Barcelonie kopaliśmy piłkę po całym boisku, zaś na pierwszym treningu w Arsenalu nie było nawet piłek.

Bellerin był ostatnio często krytykowany z powodu zniżki formy oraz częstych wypadach na pokazy mody, które mogły się do tego przyczynić:

- Wiele osób wysyłało mi wiadomości, abym skupił się na grze, ponieważ widzieli mnie na pokazach mody i innych imprezach, ale ja w takich sytuacjach stwierdzam "nie martwcie się o to".

- Ja też jestem człowiekiem i mam pasje, mam swoje hobby, ale również jestem piłkarzem i temu się poświęcam - dodał.

BarcelonaHector Bellerin autor: Tomasz Kochański źrodło: telegraph.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Marzag komentarzy: 31823 newsów: 108.02.2018, 18:19

@dominrr: bellerin też nie jest więc możecie sobie przybić piątkę :p

Ciuus komentarzy: 14008.02.2018, 10:33

Ciekawe czy jakiemus elektrykowi, ksiegowej czy kasjerce w sklepie ludzie mowia takie *******y.
Nie chodz do kina czy na kregle tylko skup sie na pracy...

dudekns komentarzy: 605008.02.2018, 07:45

Modniś...

Forever_gunner komentarzy: 227907.02.2018, 19:44

@schnor25: Tak jak pisałem w ostatnim zdaniu. Różnica polega na fizyczności i agresji. Nie napisałem, że obrońcy PL są lepsi od tych z innych lig. Tylko tyle.

Forever_gunner komentarzy: 227907.02.2018, 19:34

@thide: O kurde, nie wiedziałem, że można założyć satynową piżamę pod płaszcz. No nieźle. xDDDDDD

schnor25 komentarzy: 1513107.02.2018, 16:45

@Forever_gunner: Nie żeby coś, ale w ostatnich latach w europejskich pucharach nie było widać tej wyższości defensorów z PL na tle kolegów z innych lig.

Marcel90 komentarzy: 356507.02.2018, 15:08

Niech sobie chodzi na pokazy mody, to mu nie zaszkodzi w treningu/meczu na nastepny dzien w przeciwienstwie do chodzenia na imprezy tak jak inny zawodnik z podstawowego skladu Arsenalu

Gunerxxx komentarzy: 125207.02.2018, 13:35

@Amadi: Kalamaga kilka lat temu

dominrr komentarzy: 52507.02.2018, 13:11

Po tych zdjęciach Ballerona dochodzę do wniosku :"Dobrze że nie jestem modny" :D

Amadi komentarzy: 15707.02.2018, 12:40

@thide: to chyba nawet lepsze :D
https://www.soccerbible.com/media/64057/3-hector-bellerin-london-fashion-week-min.jpg

thide (redaktor) komentarzy: 26945 newsów: 32107.02.2018, 12:27

@Forever_gunner: https://www.soccerbible.com/media/64056/2-hector-bellerin-london-fashion-week-min.jpg

xDD

Forever_gunner komentarzy: 227907.02.2018, 12:21

Nie wiedziałem, że taki modniś z niego. Mamy swojego Krychowiaka w zespole. xP Co do treningów to jasna sprawa. W Barcie wystarczy klepać piłkę, a u nas oprócz tego dochodzi ciężki trening fizyczny. Obrońcy La Liga i PL to przepaść, jeśli chodzi o agresję i fizyczność w grze.

exitpl komentarzy: 551 newsów: 107.02.2018, 12:20

Treningi siłowe są bardzo ważne, nie raz mecze wygrywa drużyna lepsza kondycyjnie, jednak technika z piłką też jest bardzo ważna a wydaje mi się że niektórym zawodnikom pasowałoby trochę popracować z czuciem piłki. M.in. właśnie Bellerinowi.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.05
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna