Benayoun: Cieszę się, że wykorzystałem swoją szansę

Benayoun: Cieszę się, że wykorzystałem swoją szansę 22.12.2011, 11:28, Kamil Pniak 25 komentarzy

Yossi Benayoun był zachwycony ze swojej bramki, która we wczorajszym spotkaniu na Villa Park dała Kanonierom trzy punkty. Izraelczyk pokonał bramkarza gospodarzy w 87. minucie pojedynku po rzucie rożnym wykonywanym przez Robina van Persiego.

Wejście Yossiego, Rosicky'ego oraz Arszawina ożywiło grę The Gunners. Benayoun ma nadzieję, że to trafienie pozwoli mu częściej występować w drużynie z północnego Londynu.

- Nie wiem czy przeczuwałem, że zdobędę bramkę w tym meczu, ale zawsze daję z siebie wszystko - powiedział Yossi. - Nie grałem w ostatnich dwóch spotkaniach, przez co byłem lekko sfrustrowany.

- Dziś cieszę się z danej mi szansy, ze zdobycia gola oraz trzech punktów na naszym koncie.

- Myślę, że nasza drużyna zgrywa się ze sobą i wszystko co raz lepiej wygląda na boisku. Kiedy osiągasz dobry wynik, to pewność siebie wraca w szeregi zespołu. Miejmy nadzieję, że teraz rozpoczniemy kolejną serię zwycięstw - zakończył Benayoun.

Yossi Benayoun autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
kulkis451 komentarzy: 18523.12.2011, 12:28

Niech Wenger zacznie spisywać nowy kontrakt dla Yossiego Benayouna ;) !

amaciekco komentarzy: 47323.12.2011, 12:00

w nastepnym meczu Benayoun za Ramsey'a, czemu ma siedziec na lawie skoro gra lepiej ... [2]

Kaziu09 komentarzy: 325322.12.2011, 23:58

a ja jakoś nie przepadałem za tym by go sprowadzić, a tu taka niespodzianka :) Cieszy mnie to !

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.12.2011, 20:53

No stał się bohaterem ;p

fabregas1987 komentarzy: 2570622.12.2011, 19:22

pirell komentarzy: 26622.12.2011, 18:23

Sorry pytanie do @luzak79

pirell komentarzy: 26622.12.2011, 18:22

Od początku wiedziałem że to genialny piłkarz, jeszcze gdy grał w liverpool'rze modliłem się żeby Wenger go sprowadził. Jak tylko usłuszałem że idzie do nas na wypożyczenie to od razu wiedziałem że będzie z niego pożytek.

@damian199656
A ja się pytam co by było jakby zagrał cały mecz z City zamiast Ramsey'a?

damian199656 komentarzy: 762622.12.2011, 18:02

Powinien grać częściej

drupeks komentarzy: 27622.12.2011, 15:56

Juz lepiej zeby Yossi gral niz Ramsey,ktory kompletnie nic nie gra.

wronka23 komentarzy: 408922.12.2011, 15:03

Wejście Arszawina ożywiło grę The Gunners:D haha lepszego żartu nie słyszałem:D:D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.12.2011, 14:23

Jak ktoś wczoraj pięknie napisał:
"Kocham tego Żyda" :D

Wygląda na to, że za wcześnie skreśliłem Benayouna :0 Dobra robota Yossi, od następnego meczu widzę cię w pierwszym składzie ;)

malyglod komentarzy: 648522.12.2011, 14:22

Musi być rotacja składem w tak newralgicznej części sezonu.
Korona z głowy nikomu nie spadnie, jak odpocznie jeden czy dwa mecze - mam tu na myśli Theo czy Ramseya. Przerwa przydała by się też Robinowi, co jest wielce ryzykowne i Artecie. Nikt nie chce, żeby skończyli jak Jack, a to zawodnicy podatni na kontuzje. Z tym że stanowią trzon zespołu i w tym jest problem.
Chętnie w następnym spotkaniu zobaczyłbym od początku Rosę za Ramseya i Yosiego za Walcotta.

luzak79 komentarzy: 106922.12.2011, 14:10

on dał świetną zmianę co by było gdyby wczoraj grał od początku

executer1 komentarzy: 251522.12.2011, 14:01

On jest wypoczety i powinien przez najblizsze spotkania grac za Gervinho/Theo.Nie mamy zadnego pozytku z obecnych skrzydlowych to na cholere ich dalej zajezdzac

Control komentarzy: 146122.12.2011, 13:26

Hehe jak to poglądy niektórych - nie wszystkich się zmieniają, po jednym goli z główki. ;)

cavlary komentarzy: 262022.12.2011, 12:46

Teraz są jeszcze 2 mecze. Mam nadzieję na zobaczenie Yossi'ego i AOC od pierwszych minut w jakimś meczu (trzeba rotować w końcu składem, nie?) :D

Dekarz123 komentarzy: 118622.12.2011, 12:22

Papcio Wenger pewnie i tak postawi na Ramsey'a z Wolves.

EdekSilva9 komentarzy: 273122.12.2011, 12:14

arekm07
dokładnie ;D

arekm07 komentarzy: 20222.12.2011, 12:12

Ramsey na ławke a yossi do 11 stki!

arthas74 komentarzy: 234322.12.2011, 12:07

też myślę że powinien więcej grać. szczególnie że prezentuje się znacznie lepiej od Arszavina

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997322.12.2011, 12:03

btw w ostatnich 10 meczach AFC zdobylo 25 punktow, calkiem dobry wynik...
a Yossi zrobil swoje wlasnie po to go AW sciagnal, ale zdecydowanie powinien dawac mu wiecej czasu gry i nie przyzwyczajac sie tak do formacji...

karlo komentarzy: 906922.12.2011, 12:02

Wydaje mi się, że powinien częściej występować. Ramsey jest dobry ale tak na 45minut, a same przebłyski nie wystarczą.

mitmichael komentarzy: 4924322.12.2011, 12:01

Wykupic go z Chelsea po okresie wypozyczenia jezeli Wenger nie zdecyduje sie na wykupienie Hazarda.

hei007 komentarzy: 352822.12.2011, 11:45