Bendtner zawiedziony po porażce z Portugalią

Bendtner zawiedziony po porażce z Portugalią 14.06.2012, 08:26, Marcin Stefaniak 5 komentarzy

Nicklas Bendtner przyznał, że we wczorajszym spotkaniu z Portugalią przez chwilę znalazł się w futbolowym niebie, ale zaraz jego sen stał się najgorszym koszmarem.

Podopieczni Olsena przegrywali już 0-2, ale przed zakończeniem pierwszej połowy napastnik Arsenalu strzelił bramkę kontaktową. Duńczyk jeszcze raz dał o sobie znać na 10 minut przed końcem, kiedy wyrównał mierzonym strzałem głową. Wydawało się, że to starczy do remisu, jednak na ostatni zryw zdecydowali się Portugalczycy i po trafieniu Silvestre'a Vareli zgarnęli niezmiernie ważne 3 punkty.

- Jestem naprawdę zawiedziony. Oczywiście świetnie jest strzelać bramki, ale najważniejsze w tym przypadku było zdobycie punktu, niestety się nie udało - powiedział Bendtner.

- Moje marzenie o strzeleniu gola na Euro stało się faktem, ale to była jedyna rzecz, z której mogłem się cieszyć. Zawód po straconych punktach był jednak większy niż zachwyt po strzelonych golach.

- Daliśmy z siebie absolutnie wszystko i ciężko walczyliśmy, by wyrównać stan spotkania. Odrobienie dwubramkowej straty było dla nas czymś niesamowitym. Utrata gola w ostatnich minutach była dla nas wielkim ciosem.

Nicklas Bendtner autor: Marcin Stefaniak źrodło: Goal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125119.06.2012, 13:59

Co się dziwić, dwa gole strzelił a przegrali ;/.

Ciastolyna komentarzy: 107715.06.2012, 19:54

Szkoda, ale sami sobie tak skomplikowali sprawę. No nic, muszą wygrać teraz z Niemcami, lub przynajmniej zremisować.

damian199656 komentarzy: 762614.06.2012, 14:37

Duńczycy za bardzo się cofnęli po strzelleniu gola. Zasłużyli na remis

Tomson komentarzy: 37914.06.2012, 11:56

Benio dobrze gra głową i potrafi się "znaleźć" w polu karnym. To zostało przy startegii Dunczyków wykorzystane w 100% bo faktycznie mieli bardzo dobre podania. Aż dziw bierze, że w ostatniej akcji tak się dali zaskoczyć Portugalczykom przy stałym fragmencie gry, którzy znani są raczej z szybkiej błyskotliwej czasem gry , ale po ziemi.

mitmichael komentarzy: 4924314.06.2012, 08:28

Dania zasłuzyla na remis w tym spotkaniu, bardzo mi sie podobala ich gra. Te podania przy bramkach Bendtnera były niesamowite. W sumie mieli wiele szczescia i mogli wygrac wiecej gdyby nie przereklamowana gwiazda Ronaldo.

Arsenal - Chelsea 23.04.2024 - godzina 21:00