Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem

Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem 12.01.2019, 14:28, Łukasz Wandzel 2781 komentarzy

W derbach Londynu pomiędzy Arsenalem a West Hamem górą okazał się zespół Młotów. Podopieczni Manuela Pellegriniego grali lepiej przez całe spotkanie i konsekwentnie realizowali swoją taktykę. W ataku ogrywali Kanonierów na małej przestrzeni, by w obronie łapać ich na spalonych bądź wygrywać pojedynki fizyczne na skrzydłach. Drużyna prowadzona przez Unaia Emery'ego zazwyczaj zalicza gorsze pierwsze połowy i znacznie lepsze drugie, jednak w to popołudnie było inaczej. Po przerwie Arsenal zagrał jeszcze gorzej. Szybko stracił prowadzenie, a później nie zdołał odrobić strat. Mimo że dwukrotnie trafił do siatki, to dwukrotnie odgwizdany został offside. Dzięki temu Łukasz Fabiański i jego drużyna zdobyła całkowicie zasłużone 3 punkty.

Składy obu drużyn:

West Ham: Fabiański - Zabaleta, Ogbonna, Diop, Cresswell - Rice, Noble - Nasri (71' Snodgrass), Antonio (82' Obiang), Anderson - Arnautović (71' Carroll).

Arsenal: Leno - Sokratis, Koscielny, Mustafi (59' Ramsey) - Maitland-Niles (69' Bellerin), Xhaka (59' Torreira), Guendouzi, Kolasinac - Iwobi - Aubameyang, Lacazette.

Arsenal pod bramką Łukasza Fabiańskiego szukał kluczowego podania, aby oddać strzał z jak najbardziej dogodnej pozycji. Tymczasem Młoty grały nieco bardziej kombinacyjnie, starali się ograć defensywę The Gunners na małej przestrzeni. Niejednokrotnie Bernd Leno musiał zareagować, ale nie miał okazji do popisania się niebywałymi interwencjami.

W 21. minucie jedną z najlepszych okazji w pierwszej odsłonie spotkania miał Sead Kolasinac. Bośniak dostał piłkę na wolne pole, ale zdecydował się podać w gąszcz obrońców, gdy spokojnie mógł strzelać i sprawdzić formę polskiego golkipera. Później były bramkarz Arsenalu miał więcej oddechu, ponieważ gospodarze przeważali w tym spotkaniu.

Gracze West Hamu W drugiej połowie bardzo szybko wyszli na prowadzenie, gdy po asyście Samira Nasriego wynik spotkania otworzył Declan Rice. Tym samym zespół Młotów zmusił Arsenal do odrabiania strat. Dobrą zmianę dał Aaron Ramsey, ponieważ pobudził zespół do odrabiania strat. Ale usilne dążenie zawodników prowadzonych przez Unaia Emery'ego do osiągnięcia korzystnego rezultatu nie trwało długo. Później West Ham był bliżej powiększenia przewagi, choć wcale mu na tym nie zależało.

Piłkarze Manuela Pellegriniego zagrali mądrze, uważnie dobierali adresatów podań, unikali ryzykownych zagrań, aby nie stracić futbolówki. Tymczasem środek pola Arsenalu nie istniał. Brakowało takiego... Mesuta Özila. I nie konkretnie o Niemca tu chodzi, ale o piłkarza o jego charakterystyce - nastawionego na ofensywę rozgrywającego. Wydaje się, że para napastników, jaką tworzą Aubameyang i Lacazette, po prostu nie może nie przynosić goli. Tymczasem obaj zawodnicy byli zupełnie odcięci od piłek i dlatego West Ham zdołał wygrać, strzelając Kanonierom tylko jedną bramkę.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 23:26

W ogóle oglądaliście mecz City? Rozbawili mnie kibice Wolverhampton którzy przy wyniku 2-0 dla City normalnie sobie robią ole gdy ich zawodnicy są przy piłce albo śpiewają sobie klasyka błękitnych " Yaya Toure - Kolo Toure" i tak cały mecz zabawa na trybunie :D brakuję żeby w meczu z nami śpiewali, żeby Wenger został xD

ZielonyLisc komentarzy: 956014.01.2019, 23:24

@Kanonier204: ale ja mam czarno biały telewizor

Kanonier204 komentarzy: 38569 newsów: 314.01.2019, 23:11

Sobota, 19 stycznia
18:25 Arsenal - Chelsea
CANAL+ 4K ULTRA HD i CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

simson16 komentarzy: 249214.01.2019, 23:09

Ktos ma jeszcze watpliwoscize w tym sezonie Mistrz Anglii zawita do City lub Lfc??? Bo co kolejke ktoś tak wypisuje ze Jeszce nic nie rozstrzygnięte :D

Sobieski14 komentarzy: 341914.01.2019, 23:06

@arsenallord napisał: "Mimo wszystko jeszcze Ozil."
No tak, niby jest Ozil ale jemu kompletnie gra w kontakcie nie leży, więc jak przeciwnik nie idzie na raz, a nikt mu się do gry nie pokaże to raczej strata.
Co z nim w ogóle?
Emery całkiem już zagubiony? Nie gra gościem w którego niby wierzy, a gra Ramseyem wokół którego miał zamiar budować zespół ale jednak puszcza go za free...

arsenallord (redaktor) komentarzy: 17795 newsów: 11514.01.2019, 22:59

@Sobieski14: Mimo wszystko jeszcze Ozil.

Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 22:57

@Cdarwin1 W świetle wydarzeń z ostatnich lat dzisiaj raczej już by to "chyba" nie przeszło bez echa i konsekwencji

Sobieski14 komentarzy: 341914.01.2019, 22:57

Yhh po meczu City można kolejne wnioski wysnuć. Kto w naszej drużynie czuje się swobodnie z piłką przy nodze czy to w biegu, czy to tyłem do bramki?
Oprócz Laci, jedynie częściowo może pół-piłkarz Iwobi. W City ma się wrażenie że wszyscy.

TomekO komentarzy: 173614.01.2019, 22:55

@Gawel922: weź to lepsze:

https://m.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0

TomekO komentarzy: 173614.01.2019, 22:54

@RIVALDO700: No co ty taka normalna ładna dziewczyna A nie vamp

Gawel922 komentarzy: 27014.01.2019, 22:53

Co do żon to mi się ta scenka przypomina:

https://www.youtube.com/watch?v=d17BTUqFcE4

Cdarwin1 komentarzy: 24914.01.2019, 22:52

@Patriko: Ta słyszałem. Oczywiście w tym przypadku nie ma mowy o rasizmie, natomiast jak Iniesta albo Griezmann pomalują się na czarno to już najgorsi z możliwych. Masakra z tym światem.

Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 22:49

*z każdym z zawodników żydowskiego klubu żółwika* xD

Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 22:48

A Mesut to chyba nawet pieska ma ^^

Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 22:47

@Cdarwin1: Pamiętam jak Salah za czasów gry w Basel w meczu z Tel Aviv w LE w pierwszym meczu nie podał ich zawodnikom ręki a w rewanżu gdy groziła mu kara i zawieszenie próbował przybić z każdym z zawodników żydowskiego żółwika, ale normalnie żadnemu dłoni nie podał xD

MVTI komentarzy: 1527 newsów: 57214.01.2019, 22:47

@ares765 napisał: "Ty jesteś ładniejszy"

nie mów mi tak, bo się zarumienię

ares765 (redaktor) komentarzy: 7847 newsów: 7514.01.2019, 22:46

@MVTI: Ty jesteś ładniejszy

RIVALDO700 komentarzy: 2844414.01.2019, 22:43

@TomekO: popatrzyłem na kilka fotek, oj ciezko mi cos uwierzyc ze jest naturalna.

MVTI komentarzy: 1527 newsów: 57214.01.2019, 22:43

Żona Xhaki jest bardzo ładna, nie wiem czy widzieliście.

Patriko komentarzy: 71214.01.2019, 22:43

Ehh, ciekawe na którym byśmy byli miejscu gdybyśmy mieli w składzie takiego Laporte

Cdarwin1 komentarzy: 24914.01.2019, 22:43

@RIVALDO700: Ale że pozwala jej z domu wychodzić to szok. Salah to taki ortodoksyjny muzułmanin widać, a Ozilek to meczet dośc rzadko odwiedza pewnie :D.

TomekO komentarzy: 173614.01.2019, 22:40

Żoną vardiego wyglada jak trans niewiadomo maz jego... masakra...

Naturalna w miarę i bardzo ładna jest żoną Rakitica

Chopinno komentarzy: 327414.01.2019, 22:38

Inna kultura, inne standardy piękna

RIVALDO700 komentarzy: 2844414.01.2019, 22:38

@grzegorz1211: o jezusie :) wygląda jak jego starsza ciocia przy nim.

TomekO komentarzy: 173614.01.2019, 22:37

Na durny Onecie wyczytałem że były kapitan Arsenalu ma pomóc Wisle Kraków... tylko dopisali że to Flamini i moje pytanie czy on kiedykolwiek był kapitanem??? Bo ja nie pamiętam żeby miał opaskę czy teraz czy przed odejściem do AC

grzegorz1211 komentarzy: 543414.01.2019, 22:34

@RIVALDO700:
Elneny ma podobnie

Chopinno komentarzy: 327414.01.2019, 22:32

@MVTI: w sumie wygląda jak typowa Brytyjka po nastu operacjach :D

RIVALDO700 komentarzy: 2844414.01.2019, 22:32

Jak na standardy piłkarskie to Salah ma szara żonę

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/750x445/965091.jpg

MVTI komentarzy: 1527 newsów: 57214.01.2019, 22:29

@Chopinno: Nie widziałem, ale boję się nawet wpisać, po tym jak ją przedstawiłeś.

Chopinno komentarzy: 327414.01.2019, 22:29

@MVTI: widziałeś "potworka" Vardy'ego? Nie dość że 3 tony silikonu, to paskudna jak noc listopadowa

Argudo komentarzy: 8530 newsów: 614.01.2019, 22:29

Może dlatego Ozil ostatnio nie grał, kawalerski miał.

MVTI komentarzy: 1527 newsów: 57214.01.2019, 22:25

@enrique napisał: "98% piłkarzy ma za panny/żony fajne dupy."

Pozostałe 2 procent to Harry Kane.

RIVALDO700 komentarzy: 2844414.01.2019, 22:25

@Dominik11 napisał: "Mesut Özil ożenił się z Amine Gülse."

O co za przypadek, kolejna modelka jak u 98 procentach piłkarzy heh.

Jacek1s komentarzy: 166814.01.2019, 22:24

@enrique napisał: "98% piłkarzy ma za panny/żony fajne dupy.
Z tego jakiegoś 20% to naturalnie fajne dupy, a z tych 20% jakieś 5% to do tego jeszcze całkiem poukładane fajne dupy."


A jakaś zamiast dupy ma twarz albo chociaż usta? :v

Dominik11 komentarzy: 1524414.01.2019, 22:14

Full-time: #AFCU23 5-1 @ManCity

Ranczomen komentarzy: 645814.01.2019, 22:14

Najważniejsze, żeby nie miała zrobionych ust :S

MaciekGoooner komentarzy: 26999 newsów: 514.01.2019, 22:12

@WilSHARE: Dzięki mistrzu ;)

enrique komentarzy: 499814.01.2019, 22:11

@Chopinno: A wiesz że widziałem kilka naprawdę ładnych, bez tony makijażu sztucznych cycków i dupy na wierzchu.

Cdarwin1 komentarzy: 24914.01.2019, 22:11

Williams co za golazo wczoraj. Ciekawe kiedy pójdzie gdzieś wyżej, 24 lata zegar tyka, umiejętności ma, ale nie jest regularny.

Chopinno komentarzy: 327414.01.2019, 22:10

@enrique: naturalna przeciętna >>> zrobiona "fajna"

Argudo komentarzy: 8530 newsów: 614.01.2019, 22:10

@BizoN_XD:

Obejrzałem całe... Nawet Footroll dobrych kilka minut poświęcił kryzysowi napastników ;D
Coś musi być na rzeczy.

Redzik (redaktor) komentarzy: 13119 newsów: 6514.01.2019, 22:09

@papaciok: na allgoals.pl

enrique komentarzy: 499814.01.2019, 22:09

98% piłkarzy ma za panny/żony fajne dupy.
Z tego jakiegoś 20% to naturalnie fajne dupy, a z tych 20% jakieś 5% to do tego jeszcze całkiem poukładane fajne dupy.

Papaciok komentarzy: 400314.01.2019, 22:07

Sluchajcie gdzie moge obejrzec caly mecz Afc vs totki 4-2 ?

Cartman_KG komentarzy: 40714.01.2019, 22:04

Mam pytanie do adminów gdIe są oceny pomeczowe? Po fulhamie nic sie nie dzieje a trzeba wystawic ocenki naszym po Whu

Dominik11 komentarzy: 1524414.01.2019, 21:59

Mesut Özil ożenił się z Amine Gülse.

Alonso komentarzy: 990614.01.2019, 21:57

@Jacek1s: Nie wina Kroenke że tego Henrego stać tylko na cole z automatu a nie na wode z lodowca i stuletnie trunki.

Cdarwin1 komentarzy: 24914.01.2019, 21:57

@navyblue: Kromka nie zna nawet zasad tej gry, totalnie to go nie interesuje, a ten Henry wydawał oświadczenia, że Cou nie jest na sprzedaż. Wyobrażacie sobie żeby to zrobił Kroenke? XD Po prostu fatalnie trafiliśmy, niesamowity pech. Trzeba mieć nadzieję, że ten jego synuś jest trochę lepszy.

WilSHARE komentarzy: 17227 newsów: 814.01.2019, 21:57

@lays: Zdecydowanie najlepszy z formacji d
defensywnej. Kawał z niego kloca. Dziś nie do przejścia.

W mojej opinii najlepszy mecz zagrał Willock. Na przekór moim słowom ostatnio widać, że jest w formie. Ma klej w nodze i piłka chodzi tak, jak on tego chce. Saka też dobry wariat na skrzydle.

Jacek1s komentarzy: 166814.01.2019, 21:54

@navyblue: Różnica w tym, że Kroenkę nawet centa na ten zespół nie dał, a Johna W. Henrego podobno ktoś kiedyś widział jak Coca Colę przed stadionem kupował.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Newcastle 1.04.2019 - godzina 21:00
? : ?
Arsenal - Man United 10.03.2019 - godzina 17:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool31237176
2. Man City30242474
3. Tottenham30201961
4. Arsenal30186660
5. Man United30177658
6. Chelsea30176757
7. Wolves301281044
8. Watford301271143
9. West Ham311261342
10. Leicester311251441
11. Everton311171340
12. Bournemouth311151538
13. Newcastle31981435
14. Crystal Palace30961533
15. Brighton29961433
16. Southampton30791430
17. Burnley31861730
18. Cardiff30841828
19. Fulham31452217
20. Huddersfield Town31352314
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero186
Mohamed Salah177
Pierre-Emerick Aubameyang174
Harry Kane174
Sadio Mané171
Raheem Sterling159
Eden Hazard1311
Alexandre Lacazette127
Raúl Jiménez126
Jamie Vardy124
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.25
Gracz lutego wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
7.99
Gracz lutego wybór użytkowników Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna