Bezbramkowy remis Kamerunu, połowa Songa

Bezbramkowy remis Kamerunu, połowa Songa 26.05.2010, 13:32, Bartosz Polek 19 komentarzy

W pierwszym meczu towarzyskim przygotowującym reprezentację Kamerunu do Mistrzostw Świata w RPA, Nieposkromione Lwy zremisowały wczoraj bezbramkowo z Gruzją. Alexandre Song rozegrał całą pierwszą połowę spotkania, które miało miejsce w Lienz (Austria), gdzie Kamerun przebywa na zgrupowaniu.

Paul le Guen chcąc przetestować jak największą liczbę piłkarzy, w przerwie meczu dokonał aż siedmiu zmian. Kolejne spotkanie czeka ich w sobotę, przeciwko Słowacji, zaś po nim kolejne dwa mecze - z Portugalią i Serbią. Pierwszy mecz w RPA rozegrają 14 czerwca, kiedy zmierzą się z Japonią.

Jeśli Song znajdzie się w 23-osobowej kadrze na Mundial, tam będą czekać go potyczki z innymi Kanonierami - Robinem van Persie'm (Holania) i Nicklasem Bendtnerem (Dania).

Alex SongMistrzostwa Świata 2010Reprezentacje autor: Bartosz Polek źrodło: Arsenal.com
Michal95 komentarzy: 111327.05.2010, 22:40

Zremisować z Gruzją... niemałe osiągnięcie... Z drugiej strony nie znam składu może grało wielu młodzików i debiutantów... Ważne, że Song ma pewne misjsce w kadrze i się ogrywa.

samir87 komentarzy: 259327.05.2010, 12:36

bartios->

A nie przyszło Ci do głowy że skoro jest to sprawdzian przed Mundialem to trzeba każdego wypróbować a nie jeszcze zawodników męczyć i ryzykować kontuzją???? Zrozumiał bym Twój komentarz jakby ten mecz byl o jakąś stawke

bartios komentarzy: 55927.05.2010, 10:11

Czemu dopiero w połowie? Poza Samuelem Eto'o nie widzę innego tak wyróżniającego się jak Song. Pewni problem tkwi w tym że nie gra w pierwszym składzie ale i tak ma pewne miejsce w kadrze Kamerunu na RPA.
Adamo1006--->najlepsza jest grupa z brazylią, portugalią, WKS i Koreą Półnącną.

pedro61 komentarzy: 219926.05.2010, 23:45

A co mógł zrobić Alex w2 przeciągu 45-iu minut minut meczu?Najważniejsze,że nie przegrał.

laskowski19051995 komentarzy: 494526.05.2010, 19:50

Szkoda że Kamerun nie wygrał ale remis myślę że jest sprawiedliwy no i dobry występ Songa gratulacje :]

Adamo1006 komentarzy: 49026.05.2010, 18:18

Grupa, w której znalazł się Kamerun, jest według mnie najtrudniejszą grupą ze wszystkich. Murowanym kandydatem do pierwszego miejsca jest Holandia. Wszystkie pozostałe trzy drużyny mogą z tej grupy awansować. Na drugim miejscu postawię jednak na Kamerun, ale muszą się wzmieść na wyżyny swoich umiejętności. Duńczycy raczej sobie nie poradzą, a na Japonię trzeba koniecznie uważać.

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11726.05.2010, 18:08

Song na pewno zagra na mundialu

kasiacesc komentarzy: 187826.05.2010, 17:35

Troszeczke kiepsko tylko 0-0 z Gruzją ;/ Oby na mistrzostwach było lepiej bo chciałabym ciekawej walki pomiędzy nimi a Holandią ;)

W tekście wkradł się mały bląd. Nie Holania tylko Holandia ;)

Kondzior12 komentarzy: 490026.05.2010, 17:34

Song na pewno zagra w RPA!!

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1526.05.2010, 17:09

Song na pewno pojedzie do RPA i będzie grał w podstawowym składzie, koło Eto'o to chyba najlepszy piłkarz tej reprezentacji.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36226.05.2010, 14:41

Kamerun tylko 0-0 z Gruzją? kiepsko, oby Song otrzymał powołanie.

KanonierTH1411 komentarzy: 482826.05.2010, 14:39

Mimo tylu zmian w przerwie i testowanie tylu zawodników remis 0-0 z Gruzją to naprawde kiepski wynik.

Armata25 komentarzy: 88326.05.2010, 14:36