Bielik dobrze oceniony

Bielik dobrze oceniony 28.12.2018, 21:51, Michał Lis 16 komentarzy

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia została rozegrana 24. kolejka League One. Charlton Atheltic z Krystianem Bielikiem w składzie zmierzył się z Coventry City. The Addicks nieoczekiwanie przegrali ze słabiej notowanym przeciwnikiem, a jeden strzelony gol na wyjeździe nie wystarczył na zdobycie trzech punktów. Dla Coventry City strzelali Jordi Hiwula i Tom Bayliss, a honorową bramkę dla Charltonu zdobył Darren Pratley.

Coventry City 2-1 Charlton Athletic

Krystian Bielik, dla którego było to piętnaste spotkanie od pierwszej minuty został desygnowany do gry na pozycji defensywnego pomocnika. Polak został zmieniony w 87. minucie spotkania, a dwie minuty później gospodarze strzelili zwycięskiego gola.

Statystycy z portalu WyScout odnotowali występ 20-latka.

- 87 minut gry,

- żółta kartka

Lokalny serwis NewShopper.co.uk wystawił oceny poszczególnym piłkarzom za ten mecz. Bielik został oceniony na 8 w skali od 1-10. Tylko strzelec bramki dostał równie wysoką notę co Polak.

W uzasadnieniu napisano: "Był sercem linii pomocy. Zatrzymywał ataki rywali oraz sprawnie rozgrywał piłkę do przodu nadając akcji należyte tempo. Bardzo imponujący występ. Zmieniony przez Lapslie w 87. minucie gry."

Charlton znajduje się obecnie na czwartej pozycji w lidze, a swój następny mecz piłkarze rozegrają już w sobotę z Barnsley.

CharltonCoventry CityKrystian Bielik autor: Michał Lis źrodło: własne
Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9230.12.2018, 17:56