Blanc o przyszłości Rabiota

Blanc o przyszłości Rabiota 21.08.2014, 18:49, ­Wojciech Stankiewicz 15 komentarzy

Trener Paris Saint-Germain - Laurent Blanc - poruszył na dzisiejszej konferencji prasowej temat ewentualnego odejścia Adriena Rabiota z klubu.

Młody pomocnik był w ostatnich dniach silnie łączony z Arsenalem. Niektóre doniesienia mówiły nawet, iż Paryżanie zaakceptowali już wystosowaną przez Kanonierów ofertę i do ustalenia pozostała już tylko wysokość tygodniówki 19-latka.

- Chciałbym, aby Adrien Rabiot pozostał w Paryżu - powiedział Blanc dziennikarzom.

- Decyzja nie należy jednak do mnie. Być może Adrien zdecyduje się na odejście z klubu.

- Jego otoczenie naciska na transfer, lecz my złożyliśmy mu propozycję przedłużenia kontraktu i czekamy na jego decyzję - zakończył trener mistrzów Francji.

Adrien RabiotLaurent Blanc autor: ­Wojciech Stankiewicz źrodło: metro.co.uk/francetvsport.fr
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Paniu76 komentarzy: 1246422.08.2014, 12:15

Talent ma ogromny, więc czemu nie.

rogal924 komentarzy: 222.08.2014, 08:55

"Młody pomocnik był w ostatnich dniach silnie
łączony z Arsenalem."
jak czytam kazda plote serwowana przez naszych redaktorow, to ciagle wystepuje w nich slowo "silnie", czyzby byli az tak zdesperowani i na sile szukali transferow. Nikt z nas nie jest w sztabie szkoleniowym (blisko Wengi), ze byl blisko arsenalu......... te Wasze telenowele zwiazane z transferami troche przeginka.

Turek44 komentarzy: 231722.08.2014, 07:22

i jak zwykle żadnych konkretów :/

Verminator97 komentarzy: 1483221.08.2014, 23:21

Ale podobno agent piłkarza potwierdził, że Rabiot rozmawia z Milanem. Obstawiam, że chłopak odejdzie, ale czy do nas? Dużo będzie zależeć od postawy Wengera, ale chętnie zobaczyłbym w naszym zespole Rabiota. :P

pauleta19 komentarzy: 41020 newsów: 121.08.2014, 22:37

Spory talent widziałbym go w Arsenalu, ale ostatnio trochę poczytałem o jego sytuacji w PSG. Nie wiem czy to on czy jego matka (agent), ale zachowują się nie fair w stosunku do PSG. Taka chamska roszczeniowa postawa. Chcą się kasy nachapać i żądają sporej podwyżki. Jakby tego było mało to jeszcze chcieli w kontrakcie zapewnienia o minimalnej liczbie minut/występów w PSG. Wątpię, żeby na takie układy poszedł AW, ale pożyjemy zobaczymy.

rysiek098 komentarzy: 248921.08.2014, 22:23

Khedirę brać, a nie jakieś Rabioty...

Oldgunner3 komentarzy: 740421.08.2014, 21:11

Właśnie - non stop już prawie jest..już na testach srakich owakich...tam go widziano...etc.Niczym brunet wieczorową porą.

Gunner18AFC komentarzy: 202821.08.2014, 20:18

Ostatnio zadnych konkretów...

Koroniarz komentarzy: 733621.08.2014, 19:29

Niech to sie juz wyjasni

dudekns komentarzy: 605021.08.2014, 19:25

Żadnych konkretów...

MaciekGoooner komentarzy: 27658 newsów: 521.08.2014, 19:13

To byłby transfer w stylu Wengera, no ale więcej w tych doniesieniach plot niż prawdy pewnie.

mitmichael komentarzy: 4682721.08.2014, 18:54

Agent pilkarza powiedział, ze Rabiot rozmawia z Milanem a nie z Arsenalem

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17311 newsów: 99521.08.2014, 18:52

No właśnie, jak będzie chciał to Blanc nic nie pomoże :P

Dominik11 komentarzy: 1582821.08.2014, 18:51

i Rabiot też nie kupimy go

Dominik11 komentarzy: 1582821.08.2014, 18:51

tak będzie że my nikogo już nie kupimy bo ten grek miał byc na testach a tu cisza

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna