Brady i Walcott pewni letnich transferów

Brady i Walcott pewni letnich transferów 11.06.2011, 12:12, 58 komentarzy

Jeden z trenerów Arsenalu - Liam Brady - i skrzydłowy Kanonierów - Theo Walcott - są przekonani, że już niedługo Arsenal pozyska nowych zawodników. Oto co obydwaj panowie powiedzieli w wywiadach udzielonych portalom Talksport i BBC.

- To będzie bardzo pracowite lato - powiedział Liam Brady. - Myślę, że wydamy więcej niż w poprzednich kilku sezonach. Arsenal będzie wydawał pieniądze tego lata.

- Czekam na nowych zawodników - powiedział z kolei Theo. - Boss nam zapowiedział, że tego lata będzie podpisywał nowych piłkarzy. Chcemy utrzymać najlepszych i walczyć w przyszłym sezonie o trofea. Fani już zbyt długo oczekują na sukcesy.

- To będzie interesujące okienko, ponieważ menedżer powiedział nam: "Mamy świetny skład i gramy świetny futbol, ale potrzebujemy nieco ostrości". Wiele klubów mocno się zbroi więc kolejny sezon będzie niezwykle pasjonujący.

Liam BradyTheo WalcottTransfery autor: źrodło: Thegunninghawk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
TANK komentarzy: 28511.06.2011, 12:32

havoc gratuluje popieram cię w 100%

drQ komentarzy: 71511.06.2011, 12:31

Oczekuję co najmniej 3-4 transferów.

havoc komentarzy: 92811.06.2011, 12:29

hipokryzja wengera mnie przeraza, gdyby rok temu kupił cahilla a nie ss i teraz jakiegoś sambe to w finansach na jedno by wyszło, jak w przyszłym roku nie zakwalifikujemy się do lm to stracimy o wiele więcej pieniędzy niż mielibyśmy dołożyć do transferu falcao czy benzemy zamiast jakiegoś gervinho, za hazarda chce jakiegoś n'gzobie i już nawet wyznaczył kto będzie jego następcą. ma 60 mln i kupuje jakieś buble, kiedyś większość piłkarzy marzyła żeby przejść do Arsenalu, minie jeszcze 2-3 lata i nikt nie będzie chciał spojrzeć w nasza stronę. mając 60 mln umyślnie niszczy nasz klub zamiast przywrócić mu renomę.

Gunner_995 komentarzy: 655011.06.2011, 12:29

Wazza---> Łudzisz się, że Wenger sięgnąłby w takim wypadku do kieszeni :D Stary...
A co z pieniędzmi za Adebayora,Toure...?

Wazza komentarzy: 20411.06.2011, 12:23

Wenger czeka co sie stanie z Nasrim i Fabregasem..Bo powiedzy sobie szczerze gdyby oni odeszli do Francuz napewno siegnal by glebiej do kieszni i kupil by lepszych zawodnikow niz Gervinho czy Samba..Za Nasriego i Fabregasa Arsenal moze dostac nawet 70 mln Euro...A to na Cahilla,Hazarda + jeszcze kogos by spokojnie wystarczylo...

Rafi komentarzy: 128111.06.2011, 12:18

Niech Brady wraca na boisko;)To byl dopiero fenomenalny zawodnik;)Napewno pokazal by jeszcze jakies super zagranie;)

trzask90 komentarzy: 17811.06.2011, 12:18

czekam już na te transfery z niecierpliwością ;) tylko one mogą wywołać w tym zespole impuls do walki w kolejnym sezonie i przekonanie, że ta walka nie pójdzie na marne, bo marazm, który zapanował po kolejnych nieudanych rozgrywkach jest aż nadto widoczny w wypowiedziach naszych czołowych graczy.

Gunner_995 komentarzy: 655011.06.2011, 12:16

Właśnie wszystkie kluby się już zbroją a u nas... ?
Czy to naprawdę takie trudno dać podwyżkę Samirowi ? Czy to takie trudno dać Lille te 13 mln za Gervinho i mieć święty spokój? Czy to takie trudne wyłożyć sałatę za Sambe,Sakho etc. ?
In Arsene..................

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl