Campbell: Chcę zostać menadżerem

Campbell: Chcę zostać menadżerem 13.01.2018, 20:11, Tomasz Kochański 12 komentarzy Były reprezentant Anglii, legenda Arsenalu - Sol Campbell - stwierdził, iż w najbliższym czasie chciałby zostać menadżerem. Campbell przeszedł na emeryturę w 2011 roku. Podczas swojej kariery reprezentował on zarówno barwy Tottenhamu oraz Arsenalu, zaliczając 73 występy w barwach Synów Albionu. W wywiadzie dla Soccer AM, powiedział:

- Szukam pracy w futbolu, o to głównie mi chodzi. Chcę być menadżerem. Rozumiem, że to trudne środowisko, nawet z moim pierwszorzędnym CV, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że musisz zaczynać od samego dołu i wypracowywać drogę ku górze. Chodzi o pracę w realizowaniu mojego celu. Tak, musisz zacząć wszystko od nowa, budować całą karierę od początku i ja chcę to robić.

Campbell to kolejny były Kanonier, który widzi swoją przyszłość w zarządzaniu klubem. Przypomnijmy, że w Arsenalu pracował m.in. Fredrik Ljungberg, Mikel Arteta jest obecnie asystentem Pepa Guardioli czy Denis Bergkamp, który współpracował z Frankiem de Boerem w Ajaxie.

Sol Campbell autor: Tomasz Kochański źrodło: Skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605015.01.2018, 09:14

Marzenia nic nie kosztują.

piter1908 komentarzy: 395414.01.2018, 13:47

Pamiętam jak dołączał do nas z drużyny której każdy fan AFC nie nawidzi...
Ciekawe czy kiedyś jeszcze doczekamy takich transferów?
to tak jak teraz ściągnelibyśmy Eriksena Aliego czy Kane'a

Adi17 komentarzy: 66614.01.2018, 10:28

Byle nie do Arsenalu.

Gunnerrsaurus komentarzy: 972414.01.2018, 10:23

A nie, ale gapa, nie przeczytałem, myślałem że to Joel Campbell... Tego nie zapraszamy

Gunnerrsaurus komentarzy: 972414.01.2018, 10:22

Zapraszamy do Arsenalu !

arsenallord (redaktor) komentarzy: 16286 newsów: 11013.01.2018, 23:21

Jeden z nielicznych byłych piłkarzy Arsenalu, którego bardzo nie lubię.

hodor komentarzy: 66313.01.2018, 23:13

@thide: No i wszystko jasne. W imię poprawności politycznej Campbell poświęci się aby był jakiś czarny menadżer

thide (redaktor) komentarzy: 26948 newsów: 32113.01.2018, 22:27

Dobrze pamietam ze to on mowil ze kibice przyjezdni na euro 2012 wyjada w trumnach i ze futbol jest rasistowski bo nie ma czarnych menadzerow?

Nomad komentarzy: 158713.01.2018, 21:42

Z jego inteligencją to do cięcia chleba na kromki w piekarni.
Przecież on ma IQ jednej z trzech głównych postaci King Konga.
(ciekawe której)

Radek97 komentarzy: 131213.01.2018, 20:54

@thide: No ciekawa...

Sobieski14 komentarzy: 257513.01.2018, 20:45

"nawet z moim pierwszorzędnym CV" - no do trenerki to ten Pan żadnego CV nie ma... Już najmądrzejszy Tony Adams który zapowiadał że będzie wielkim wybawieniem Granady, a pokazał co potrafi.
Co to za jakaś moda się zrobiła, byli piłkarze się biorą za trenerke żeby sobie odbić hajs który myślą że się im należy bo grali w innych czasach.
Coraz więcej tych byłych piłkarzy zaczyna jęczeć i marudzić tworząc coraz większy syf wokół Wengera, oby po jego odejściu się amerykaniec w nic takiego nie bawił, chce trenować to niech pokaże że się nadaje

thide (redaktor) komentarzy: 26948 newsów: 32113.01.2018, 20:27

ciekawa sytuacja, że akurat byli gracze Arsenalu zaczęli brać się za menadżerkę i w ten sposób Henry, Arteta, Campbell, Bergkamp, Ljungberg, Vieira, Lehmann, a niedługo też i Mertesacker będą mogli znajdować się w sztabie szkoleniowym albo nawet być menadżerami Arsenalu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.06
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna