Carrasco coraz bliżej nowego klubu

Carrasco coraz bliżej nowego klubu 07.06.2019, 10:54, Tomasz Kochański 63 komentarzy

Potencjalny cel transferowy Arsenalu - Yannick Carrasco - zdradził, iż otrzymał już ofertę transferu i przygotowuje się do odejścia z Chin.

25-latek zamienił Atletico Madryt na chiński Dalian Yifang w 2018 roku, notując 36 występów, w których zdobył 14 bramek i dołożył 11 asyst.

Belg jakiś czas temu przyznał, iż zamierza powrócić do Europy:

- Pojawiło się zainteresowanie ze strony Arsenalu, a ponadto wiele innych drużyn proponowało mi powrót do Europy, jednak prezes klubu powiedział, że ten ruch byłby trudny do zrealizowania.

- Jest mi tutaj dobrze, klub zachowuje się wobec mnie w porządku. Zawodnicy oraz fani również są bardzo mili. Jestem jednak z dala od swojej rodziny i myślę, że mógłbym notować dobre występy w Europie. Anglia byłaby dobrym kierunkiem. Jeśli otrzymałbym stamtąd ofertę, czemu miałbym odmówić sobie tego wyzwania?

Carrasco nie zdradził, który klub złożył za niego ofertę, jednak media mówią o tym, iż tym zespołem jest Arsenal.

- Otrzymałem oficjalną propozycję, a negocjacje z moim agentem przebiegają pomyślnie. Jestem najważniejszym graczem w klubie, ale mam nadzieję, że prezes mnie zrozumie - powiedział dla Nieuwsblad.

TransferyYannick Carrasco autor: Tomasz Kochański źrodło: sportsmole.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
losnumeros komentarzy: 346607.06.2019, 11:32

Niech przychodzi, na pewno nie będzie gorszy niż Iwobi.

scoutovskyy komentarzy: 5307.06.2019, 11:27

Oby to tym klubem był właśnie Arsenal. Jest mega dobrym zawodnikiem i młodym. Do wyjęcia za na prawdę śmieszne pieniądze jak na dzisiejszy rynek. Mam nadzieję, że wszystko pyknie i będziemy mieli przyzwoitego zawodnika na nowy sezon.

Sobieski14 komentarzy: 431107.06.2019, 11:24

No chyba tak głupi nie jest i nie liczy na taką tygodniówke.
Chce wrócić i grać na poziomie, w Arsenalu ma pewny pierwszy skład.
Jak za spoko kwote to jestem za. Ale marzy sie jakiś topowy skrzydłowy jak Pepe, Zyiech, Lozano..

Traitor komentarzy: 6810 newsów: 2207.06.2019, 11:22

Ma sztos fryzure i zaroscik nohomo

Womanizer komentarzy: 695707.06.2019, 11:21

Carrasco zarabia w Chinach 10 mln rocznie. To niezłe 500k tygodniowo :D

SoulStorm komentarzy: 570007.06.2019, 11:20

@thide: Uważam,że to słaby powód.Czarno to widzę no ale poczekajmy wtedy na rozwój wydarzeń.Zwrócę Ci honor jeśli Carrasco stricte dla wartości rodzinnych zrezygnuje z ogromnej pensji grając dla Arsenalu.

Bednar komentarzy: 93807.06.2019, 11:19

@SoulStorm: W Chinach zarabia podobno 10mln euro netto, co daje 192k euro tygodniówki. Na funty to 170k tygodniówki. Ozil zarabia dużo więcej, a mówi się o tym, że ma obniżyć mocno wymagania. Moim zdaniem jak zgodzi się na 130k tygodniówki to go brać. Najwyżej odsprzedamy za rok albo dwa.

Dominik11 komentarzy: 1572907.06.2019, 11:19

Gorszy do iwobiego nie bedzie

thide (redaktor) komentarzy: 28970 newsów: 72107.06.2019, 11:09

@SoulStorm: skoro chce wrócić do Europy i reprezentacji?

SoulStorm komentarzy: 570007.06.2019, 11:07

@thide: Serio myślisz,że on zgodzi się obniżyć swoje zarobki co najmniej o 1/2? :D

thide (redaktor) komentarzy: 28970 newsów: 72107.06.2019, 11:00

@SoulStorm: już znasz jego zarobki, super.

Seven25 komentarzy: 18907.06.2019, 11:00

Jakby do nas trafił to myślę, że może by wypaliło, skoro chce zrezygnować z wielkiego hajsu, żeby grać gdzieś w Europie, to widocznie chce mu sie grać, a z pierwszej lapanki tez nie jest...

SoulStorm komentarzy: 570007.06.2019, 10:59

I cyk tygodniówka w wysokości 500k funtów.

Drugi Ozil w Arsenalu nam niepotrzebny.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna