Cech po meczu z Watfordem

Cech po meczu z Watfordem 11.03.2018, 20:58, Mateusz Szyller 12 komentarzy Petr Cech w wywiadzie pomeczowym wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania z Watfordem.

Golkiper Arsenalu zdołał zachować dziś swoje 200. czyste konto w rozgrywkach Premier League, a także obronić swój pierwszy rzut karny w barwach Arsenalu.

O swoim 200. czystym koncie w Premier League...
Od mojego ostatniego czystego konta minęło już trochę czasu i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie czekałem tak długo, aby ponownie zejść z murawy bez straty bramki. W pewnym momencie było to trochę frustrujące. Mieliśmy kilka spotkań, w których osiągaliśmy wysokie rezultaty, np. z Crystal Palace lub Evertonem, ale potrafiliśmy stracić gola. Czasami przechodzisz przez takie momenty jako zespół bądź też indywidualnie, ale musisz znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby ponownie nie tracić bramek. Mieliśmy bardzo ważne spotkanie przeciwko Milanowi i udało nam się zachować czyste konto. Dzisiaj uczyniliśmy to ponownie. To nie było takie łatwe spotkanie, jak mogłoby się wydawać. Strzelaliśmy gole w ważnych momentach, mogliśmy stracić bramkę po rzucie karnym, a sam Watford miał wiele okazji do tego, aby zdobyć gola w pierwszej połowie. Musieliśmy bronić się do ostatniej chwili i tak uczyniliśmy.

O jego występie...
Cóż, w momencie, gdy przechodzisz trudny okres, zawsze powtarzam, że ostatnia rzeczą, jaką powinieneś zmienić to ciężka praca, twoja postawa i precyzja w codziennym życiu. Cały czas ciężko trenowałem. Doskonale wiem w jaki sposób udało mi się zajść daleko, więc kontynuowałem swoją pracę i wiedziałem, że dobra forma kiedyś powróci. Dzisiaj była to bardzo ważna obrona, więc padło pytanie, czy zdołam obronić ten rzut karny. Udało się, a my musimy kontynuować nasze dobre występy.

Petr CechSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605015.03.2018, 09:26

Ten obroniony rzut karny przejdzie do historii !

zly_kanonier komentarzy: 395414.03.2018, 13:42

Powiem szczerze, że jak widziałem Troya podchodzącego do jedenastki to sobie pomyślałem "Jak by pięknie było gdyby mu się teraz udało" no i jak widać czasem życie pisze śmieszne scenariusze.
A co do samego występu to jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale oby tak dalej.

AtheneWins komentarzy: 6311 newsów: 213.03.2018, 00:01

Pamiętajcie, po deszczu zawsze wychodzi słońce!

Arsenal znów będzie wielki, zapamiętajcie moje słowa!

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3140 newsów: 5612.03.2018, 07:35

Jak Cecha ostro krytykowałem do tej pory, tak za wczorajszy mecz należą mu się pochwały.
Jednakże jeden mecz nic nie zmienia. Petr najlepsze lata ma już raczej za sobą i potrzebna nam świeża krew w bramce.

Furgunn komentarzy: 36112.03.2018, 07:26

Chyba jedyny przywoity występ Cecha w tym sezonie, chociaż nie obyło się bez błędów, niestety to już nie poziom na Arsenal.

Forever_gunner komentarzy: 223011.03.2018, 22:29

Chyba bardziej mnie cieszą te 2 czyste konta w dwóch ostatnich spotkaniach niż same zwycięstwa. Oby utrzymać w końcu tę dziurawą defensywę w ryzach.

Ogi35 komentarzy: 13811.03.2018, 22:00

No w końcu! A już się niektórzy zastanawiali czy w tym sezonie mu się uda czy nie ;)! Pogratulować!

ZielonyLisc komentarzy: 805111.03.2018, 21:43

Dobry mecz w wykonaniu Cecha.Oby więcej takich występów!!!!

f4bregas komentarzy: 60311.03.2018, 21:40

Jesli o mnie chodzi, to Cech zagral KAPITALNY mecz, nic wiecej nie mogl zrobic ponad to co zrobil.

mitmichael komentarzy: 4443611.03.2018, 21:38

Bardzo dobry wystep Cecha, mozna powiedziec w koncu

Serduszko komentarzy: 27411.03.2018, 21:22

Bardzo dobry występ a na dodatek obroniony karny i to pierwszy raz w barwach Arsenalu, gdyby padł gol mecz mógł by potoczyć się inaczej. Cech nie zachwyca, ale wina nie jest tylko po jego stronie.

Elastico07 komentarzy: 428011.03.2018, 21:16

Wkoncu Cech na solidny poziomie,jednak w proporcjach dobre mecze na zle zdecydowanie przewazają złe jak narazie,masz wiele pracy do zrobienia zeby odzyskac zaufanie.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea550015
2. Liverpool550015
3. Man City541013
4. Watford540112
5. Bournemouth531110
6. Tottenham53029
7. Arsenal53029
8. Man United53029
9. Wolves52218
10. Everton51316
11. Leicester52036
12. Crystal Palace52036
13. Southampton51225
14. Brighton51225
15. Fulham51134
16. West Ham51043
17. Cardiff50232
18. Huddersfield Town50232
19. Newcastle50141
20. Burnley50141
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Aleksandar Mitrovic40
Sergio Agüero32
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Richarlison30
Pedro30
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.53
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna