Cech po meczu z Watfordem

Cech po meczu z Watfordem 11.03.2018, 20:58, Mateusz Szyller 12 komentarzy

Petr Cech w wywiadzie pomeczowym wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania z Watfordem.

Golkiper Arsenalu zdołał zachować dziś swoje 200. czyste konto w rozgrywkach Premier League, a także obronić swój pierwszy rzut karny w barwach Arsenalu.

O swoim 200. czystym koncie w Premier League...

Od mojego ostatniego czystego konta minęło już trochę czasu i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie czekałem tak długo, aby ponownie zejść z murawy bez straty bramki. W pewnym momencie było to trochę frustrujące. Mieliśmy kilka spotkań, w których osiągaliśmy wysokie rezultaty, np. z Crystal Palace lub Evertonem, ale potrafiliśmy stracić gola. Czasami przechodzisz przez takie momenty jako zespół bądź też indywidualnie, ale musisz znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby ponownie nie tracić bramek. Mieliśmy bardzo ważne spotkanie przeciwko Milanowi i udało nam się zachować czyste konto. Dzisiaj uczyniliśmy to ponownie. To nie było takie łatwe spotkanie, jak mogłoby się wydawać. Strzelaliśmy gole w ważnych momentach, mogliśmy stracić bramkę po rzucie karnym, a sam Watford miał wiele okazji do tego, aby zdobyć gola w pierwszej połowie. Musieliśmy bronić się do ostatniej chwili i tak uczyniliśmy.

O jego występie...

Cóż, w momencie, gdy przechodzisz trudny okres, zawsze powtarzam, że ostatnia rzeczą, jaką powinieneś zmienić to ciężka praca, twoja postawa i precyzja w codziennym życiu. Cały czas ciężko trenowałem. Doskonale wiem w jaki sposób udało mi się zajść daleko, więc kontynuowałem swoją pracę i wiedziałem, że dobra forma kiedyś powróci. Dzisiaj była to bardzo ważna obrona, więc padło pytanie, czy zdołam obronić ten rzut karny. Udało się, a my musimy kontynuować nasze dobre występy.

Petr Cech autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605015.03.2018, 09:26

Ten obroniony rzut karny przejdzie do historii !

zly_kanonier komentarzy: 429214.03.2018, 13:42

Powiem szczerze, że jak widziałem Troya podchodzącego do jedenastki to sobie pomyślałem "Jak by pięknie było gdyby mu się teraz udało" no i jak widać czasem życie pisze śmieszne scenariusze.
A co do samego występu to jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale oby tak dalej.

AtheneWins komentarzy: 6317 newsów: 213.03.2018, 00:01

Pamiętajcie, po deszczu zawsze wychodzi słońce!

Arsenal znów będzie wielki, zapamiętajcie moje słowa!

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3194 newsów: 6212.03.2018, 07:35

Jak Cecha ostro krytykowałem do tej pory, tak za wczorajszy mecz należą mu się pochwały.
Jednakże jeden mecz nic nie zmienia. Petr najlepsze lata ma już raczej za sobą i potrzebna nam świeża krew w bramce.

Furgunn komentarzy: 36712.03.2018, 07:26

Chyba jedyny przywoity występ Cecha w tym sezonie, chociaż nie obyło się bez błędów, niestety to już nie poziom na Arsenal.

Forever_gunner komentarzy: 233611.03.2018, 22:29

Chyba bardziej mnie cieszą te 2 czyste konta w dwóch ostatnich spotkaniach niż same zwycięstwa. Oby utrzymać w końcu tę dziurawą defensywę w ryzach.

Ogi35 komentarzy: 17911.03.2018, 22:00

No w końcu! A już się niektórzy zastanawiali czy w tym sezonie mu się uda czy nie ;)! Pogratulować!

ZielonyLisc komentarzy: 873611.03.2018, 21:43

Dobry mecz w wykonaniu Cecha.Oby więcej takich występów!!!!

f4bregas komentarzy: 61911.03.2018, 21:40

Jesli o mnie chodzi, to Cech zagral KAPITALNY mecz, nic wiecej nie mogl zrobic ponad to co zrobil.

mitmichael komentarzy: 4508511.03.2018, 21:38

Bardzo dobry wystep Cecha, mozna powiedziec w koncu

Serduszko komentarzy: 33711.03.2018, 21:22

Bardzo dobry występ a na dodatek obroniony karny i to pierwszy raz w barwach Arsenalu, gdyby padł gol mecz mógł by potoczyć się inaczej. Cech nie zachwyca, ale wina nie jest tylko po jego stronie.

Elastico07 (zawieszony) komentarzy: 514911.03.2018, 21:16

Wkoncu Cech na solidny poziomie,jednak w proporcjach dobre mecze na zle zdecydowanie przewazają złe jak narazie,masz wiele pracy do zrobienia zeby odzyskac zaufanie.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City17142144
2. Liverpool16133042
3. Tottenham17130439
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Wolves1774625
8. Everton1766524
9. West Ham1773724
10. Watford1773724
11. Bournemouth1772823
12. Leicester1764722
13. Brighton1663721
14. Newcastle1744916
15. Crystal Palace17431015
16. Cardiff17421114
17. Burnley17331112
18. Huddersfield Town17241110
19. Southampton161699
20. Fulham1723129
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Raheem Sterling96
Harry Kane93
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna