Cech po meczu z Watfordem

Cech po meczu z Watfordem 11.03.2018, 20:58, Mateusz Szyller 12 komentarzy Petr Cech w wywiadzie pomeczowym wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania z Watfordem.

Golkiper Arsenalu zdołał zachować dziś swoje 200. czyste konto w rozgrywkach Premier League, a także obronić swój pierwszy rzut karny w barwach Arsenalu.

O swoim 200. czystym koncie w Premier League...
Od mojego ostatniego czystego konta minęło już trochę czasu i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie czekałem tak długo, aby ponownie zejść z murawy bez straty bramki. W pewnym momencie było to trochę frustrujące. Mieliśmy kilka spotkań, w których osiągaliśmy wysokie rezultaty, np. z Crystal Palace lub Evertonem, ale potrafiliśmy stracić gola. Czasami przechodzisz przez takie momenty jako zespół bądź też indywidualnie, ale musisz znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby ponownie nie tracić bramek. Mieliśmy bardzo ważne spotkanie przeciwko Milanowi i udało nam się zachować czyste konto. Dzisiaj uczyniliśmy to ponownie. To nie było takie łatwe spotkanie, jak mogłoby się wydawać. Strzelaliśmy gole w ważnych momentach, mogliśmy stracić bramkę po rzucie karnym, a sam Watford miał wiele okazji do tego, aby zdobyć gola w pierwszej połowie. Musieliśmy bronić się do ostatniej chwili i tak uczyniliśmy.

O jego występie...
Cóż, w momencie, gdy przechodzisz trudny okres, zawsze powtarzam, że ostatnia rzeczą, jaką powinieneś zmienić to ciężka praca, twoja postawa i precyzja w codziennym życiu. Cały czas ciężko trenowałem. Doskonale wiem w jaki sposób udało mi się zajść daleko, więc kontynuowałem swoją pracę i wiedziałem, że dobra forma kiedyś powróci. Dzisiaj była to bardzo ważna obrona, więc padło pytanie, czy zdołam obronić ten rzut karny. Udało się, a my musimy kontynuować nasze dobre występy.

Petr CechSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 6046 15.03.2018, 09:26

Ten obroniony rzut karny przejdzie do historii !

zly_kanonier komentarzy: 3437 14.03.2018, 13:42

Powiem szczerze, że jak widziałem Troya podchodzącego do jedenastki to sobie pomyślałem "Jak by pięknie było gdyby mu się teraz udało" no i jak widać czasem życie pisze śmieszne scenariusze.
A co do samego występu to jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale oby tak dalej.

AtheneWins komentarzy: 6280 newsów: 2 13.03.2018, 00:01

Pamiętajcie, po deszczu zawsze wychodzi słońce!

Arsenal znów będzie wielki, zapamiętajcie moje słowa!

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2766 newsów: 24 12.03.2018, 07:35

Jak Cecha ostro krytykowałem do tej pory, tak za wczorajszy mecz należą mu się pochwały.
Jednakże jeden mecz nic nie zmienia. Petr najlepsze lata ma już raczej za sobą i potrzebna nam świeża krew w bramce.

Furgunn komentarzy: 361 12.03.2018, 07:26

Chyba jedyny przywoity występ Cecha w tym sezonie, chociaż nie obyło się bez błędów, niestety to już nie poziom na Arsenal.

Forever_gunner komentarzy: 1870 11.03.2018, 22:29

Chyba bardziej mnie cieszą te 2 czyste konta w dwóch ostatnich spotkaniach niż same zwycięstwa. Oby utrzymać w końcu tę dziurawą defensywę w ryzach.

Ogi35 komentarzy: 138 11.03.2018, 22:00

No w końcu! A już się niektórzy zastanawiali czy w tym sezonie mu się uda czy nie ;)! Pogratulować!

ZielonyLisc komentarzy: 7810 11.03.2018, 21:43

Dobry mecz w wykonaniu Cecha.Oby więcej takich występów!!!!

f4bregas komentarzy: 582 11.03.2018, 21:40

Jesli o mnie chodzi, to Cech zagral KAPITALNY mecz, nic wiecej nie mogl zrobic ponad to co zrobil.

mitmichael komentarzy: 43622 11.03.2018, 21:38

Bardzo dobry wystep Cecha, mozna powiedziec w koncu

Serduszko komentarzy: 223 11.03.2018, 21:22

Bardzo dobry występ a na dodatek obroniony karny i to pierwszy raz w barwach Arsenalu, gdyby padł gol mecz mógł by potoczyć się inaczej. Cech nie zachwyca, ale wina nie jest tylko po jego stronie.

Elastico07 komentarzy: 3539 11.03.2018, 21:16

Wkoncu Cech na solidny poziomie,jednak w proporcjach dobre mecze na zle zdecydowanie przewazają złe jak narazie,masz wiele pracy do zrobienia zeby odzyskac zaufanie.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna