Claudio Ranieri zwolniony z Fulham

Claudio Ranieri zwolniony z Fulham 28.02.2019, 18:36, Tomasz Kochański 16 komentarzy

Claudio Ranieri nie jest już menadżerem Fulham - podała oficjalna witryna klubu z Craven Cottage.

Włoch został dziś zwolniony przez klub, do którego dołączył w listopadzie ubiegłego roku, zaś jego tymczasowym zastępcą został Scott Parker.

67-latek nie był ulubieńcem fanów, którzy podczas ostatniego spotkania stracili do niego cierpliwość i krzyczeli "nie wiesz, co robisz".

Fulham jest jednym z rozczarowań bieżących rozgrywek. Zespół z Londynu plasuje się obecnie na 19. miejscu w tabeli Premier League i wyprzedza ostatnie Huddersfield o zaledwie trzy oczka.

Claudio RanieriFulham autor: Tomasz Kochański źrodło: fulhamfc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
GROMALL komentarzy: 465701.03.2019, 16:33

;//

kamilo_oo komentarzy: 2127601.03.2019, 14:52

no kurłła, a już leciałem do buka obstawiać, że zdobędą za rok mistrzostwo

Thierry_H komentarzy: 21201.03.2019, 09:17

Cieszyłem się na powrót Fulham do Premier League, lepiej oglądać klub, który jednak jakoś kojarzy się z tą ligą, niż jakiś przypadkowych amatorów typu Burnley, Cardiff, Huddersfield czy Brightton. Kompletnie nie zrozumiałe dla mnie jest jak z takim składem, jaki oni zbudowali na ten sezon, oni grają tak fatalnie i mają tak mało punktów.

Patriko komentarzy: 130201.03.2019, 04:19

W ogóle to już drugi raz jak Chambers na wypożyczeniu spadnie z PL

Patriko komentarzy: 130201.03.2019, 04:16

To już drugi raz gdy Fulham ma silną kadrę na papierze, kupuje nazwiska które są znane za konkretne pieniądze a okazuję, że nic z tego nie będzie, tak samo było gdy poprzedni raz spadali z ligi z m.in. Z Berbatovem w składzie, miała być wtedy liga europy a była championship :p

schnor25 komentarzy: 1652101.03.2019, 01:06

Szanse na to, że w przyszłym sezonie zagościmy na Craven Cottage są znikome, a szkoda, bo na przestrzeni ostatnich sezonów lubiłem oglądać małe derby Londynu.

n0thing komentarzy: 4480 newsów: 36228.02.2019, 22:51

@killer0303: zeby spadli? XD

killer0303 komentarzy: 27928.02.2019, 22:15

Neh..., Wenger nie wróci do PL, stawiam raczej na L1 i Monaco.

n0thing komentarzy: 4480 newsów: 36228.02.2019, 21:25

wenger jest wolny, coz to bylby za comeback w wykonaniu papcia

MaciekGoooner komentarzy: 27096 newsów: 528.02.2019, 21:11

@Marioht napisał: "A pamiętam jak kilka osób pisało tutaj latem, po kilku ich transferach, że widzą w nich drużynę która powalczy o może nawet top4"

Ciekawe kto tak pisał, chyba ci się czwórka z dziesiątką pomyliła stary

MaciekGoooner komentarzy: 27096 newsów: 528.02.2019, 21:10

Fulham to największe zaskoczenie sezonu na minus. Mają całkiem niezły skład, a grają tragicznie.

Marioht komentarzy: 575228.02.2019, 20:19

@kuzguwu: A pamiętam jak kilka osób pisało tutaj latem, po kilku ich transferach, że widzą w nich drużynę która powalczy o może nawet top4.
Bawi mnie to za każdym razem, gdy widzę, ze przegrali kolejny mecz. ;)

kuzguwu komentarzy: 131028.02.2019, 18:55

Kto by pomyslał przed sezonem. Jednak rozporządzanie całkiem przyzwoitym budżetem transferowym nie należy do najprostszych zadań, co widać na przykładzie Fulham.

KapitanJack10 komentarzy: 122428.02.2019, 18:44

Ten to dopiero dostał kredyt zaufania xd
Ogólnie zarządzanie klubem do spadku tak wygląda. Zmienianie trenerów jak rękawiczki i liczenie na cud.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173728.02.2019, 18:43

w momencie gdy wypożyczyli chambersa stali się murowanym spadkowiczem

White_Walker komentarzy: 19628.02.2019, 18:41

to się napracował faktycznie..
Leicester one time life story.
Fulham jednak nie zrobi mistrza next season :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna