Co się dzieje z Lucasem Perezem?

Co się dzieje z Lucasem Perezem? 09.02.2018, 11:19, Mateusz Szyller 47 komentarzy Portal Give Me Sport przedstawił niedawno dosyć szokujące informacje odnośnie do Lucasa Pereza.

Znajdujący się aktualnie na wypożyczeniu Perez podobno nie czuje się komfortowo w swoim aktualnym klubie. Kibice nie są zadowoleni z jego aktualnej dyspozycji i uważają, że daje on zbyt mało swojemu zespołowi. Hiszpan strzelił w tym sezonie 5 bramek i zaliczył taką samą ilość asyst dla Deportivo.

Fani Los Turcos malowali graffiti obrażające Pereza pod jego poprzednim domem. Były sąsiad Hiszpana musiał postawić transparent, który mówił o tym, że Lucas nie mieszka już pod tym adresem.



29-latek w ostatnim wywiadzie powiedział także, iż czuje się oszukany przez Arsenal oraz Arsene'a Wengera, którzy kompletnie zignorowali jego osobę.

- Arsenal nie zachowywał się dobrze w stosunku do mnie. Kiedy do zespołu przyszedł Alexandre Lacazette, klub nagle oddał mu koszulkę z moim numerem bez poinformowania mnie o tym. To bardzo nieelegancki gest.

- Włodarze The Gunners nie pozwolili mi także odejść w lutym zeszłego roku do Chin, abym mógł grać więcej. Czuję się oszukany, ponieważ po tym fakcie tylko trenowałem i nie miałem okazji, aby wybiec na boisko.

- Nie mogę dalej kontynuować swojej przygody z Arsenalem. Zawsze starałem się dawać dla tego klubu wszystko co najlepsze, ale nie zostało to odwzajemnione. Nie akceptuję takiego stanu rzeczy.

Lucas PerezSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: givemesport.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 6046 12.02.2018, 08:41

Szkoda chłopa, ale niestety life is brutal...

zly_kanonier komentarzy: 3522 11.02.2018, 15:45

Deal życia Wengera

Leehu komentarzy: 8989 09.02.2018, 23:26

@Forever_gunner: Myślisz tak a potem patrzysz na te puste sezony Ramseya i Walcotta w Arsenalu, na to co wyprawiają obrońcy i mimo to dalej są w tym klubie. :)

Leehu komentarzy: 8989 09.02.2018, 23:25

@enrique: Miał też swoje dobre chwile w Arsenalu, no ale też nie wiem po co Wenger go ściągał chyba na pokaz żeby kibice nie narzekali że ataku nie wzmacnia, myślę że Perez może czuć się skrzywdzony przez Arsenal, ale czy powinien mówić takie rzeczy. Kontrakt chyba zapewniał mu jakieś zarobki i nie mówił nic o tym ile Hiszpan będzie grał więc czy może oskarżać klub o oszustwo no chyba nie.

enrique komentarzy: 3964 09.02.2018, 20:20

Powiem tak: po co Wenger go w ogóle kupił ? Na pierwszy skład ? NIE. Na zmiennika ? TEŻ NIE. Więc po co ? Koleś nigdy nie był wybitny, ale miał swoje lepsze czasy w Depo. Teraz niestety pewnie się będzie tułał od klubu do klubu...

hubix108 komentarzy: 216 09.02.2018, 19:45

Perez i szczesny obaj zostali przez wengera źle potraktowani. a wojtka to ja wengerowi nigdy nie wybacze. żeby nie brak bramkarza w tym sezonie na spokojnie byśmy bili sie z city o mistrza.

Necro komentarzy: 2400 09.02.2018, 19:19

Perez zaczął płakać w mediach już po kilku meczach, nawet nie cieszył się z drużyną po bramkach. Takie zachowanie jest nieprofesjonalne i tyle. Cieszę się, że Wenger szybko się pozbywa takich panienek.

Forever_gunner komentarzy: 1940 09.02.2018, 18:50

A ten znowu płacze. Kolejny po Debuchy'm. Tacy piłkarze muszą sobie uzmysłowić, że w wielkim klubie trzeba prezentować naprawdę dobrą formę, aby grać. To prawda, że zasługiwał na więcej szans, gdy nasi skrzydłowi grali piach, ale było minęło.

imprecis komentarzy: 17533 newsów: 21 09.02.2018, 17:57

Tak to jest jak zarząd na siłę zmusza Wengera do dokonania transferu. Chłopak Francuzowi się nie spodobał i wszystkie strony na tym ucierpiały.

Pitu88 komentarzy: 460 09.02.2018, 16:20

@Tuvrai: według niego każdy jest lepszy od Laci :)

Tuvrai komentarzy: 242 09.02.2018, 15:58

@Diam51: i tysiąc razy lepszy od Laci, prawda?

Diam51 komentarzy: 1804 newsów: 91 09.02.2018, 15:39

Koleś nie grał w piłkę od lutego do sierpnia, jest zawodnikiem drużyny, która walczy o utrzymanie, a brał udział przy 10 golach. To dobry wynik.

Szkoda Lucasa, bo jest sto razy lepszy od Walcotta, Welbecka czy Iwobiego.

czarnykruk komentarzy: 403 09.02.2018, 14:59

Ukarać gościa grzywną za płacz mediach. To chyba normalne, że każdy piłkarz chce grać w wyjściowej 11. Gość jest za słaby mentalnie na piłkarza wielkiego klubu. Najpierw płacze, że chce do domu, teraz mówi coś o Chinach... Jedno wielkie nieporozumienie. O ile umiejętności mu nie brakuje to głowa do wymian.

Orandzo komentarzy: 3360 09.02.2018, 14:45

Mega szkoda mi tego gościa. Umiejętności na pewno miał co udowadniał gdy był na boisku.

Fanatic komentarzy: 5248 09.02.2018, 14:35

Perez był najlepszy z najsłabszych w Arsenalu z graczy ofensywnych maks lawkowicz ale chamskie zachowanie sztabu/zarządu wobec niego.

Gofer999 komentarzy: 8623 09.02.2018, 14:22

A Papa niby taki gentleman. :D

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 09.02.2018, 14:22

Kopia sytuacji z Podolskim. Niemal ta sama specyfika gracza.. i niemal takie samo traktowanie. Oboje przywdziewali też nr 9....
Lacazette też ma nr 9 (i miał go Reyes o ile dobrze pamiętam, któremu też nie poszło, Eduardo itd..).
Jednak Podolski zupełnie nie miał papierów na pierwszą 11ke ale Lucas na skrzydle nie grał źle.
Oboje strzelali gdy ich klub potrzebował..
Przeklęty numer!!! :D

Lucas zasłużył na więcej ale ileż można wałkować ten sam temat.
Lepiej dla niego było by zapomnieć o wszystkim i skupić się na teraźniejszości bo przez ten okres grzania ławki trochę zardzewiał chłopina

ozzy95 komentarzy: 699 09.02.2018, 13:49

Hola hola... Wenger i Arsenal przeszkadzają mu dobrze grać w Deportivo? Fakt jest taki, że grał mało. Ale czy ktoś się zastanawiał dlaczego? Gość nie jest kiepskim piłkarzem, ale spokojnie mógł grać więcej w zeszłym sezonie. Dlaczego więc nie grał? Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy czasem nie przeginał z wylewaniem żali w mediach. Wiadomo nie od dziś, że nasz trenejro tego nie akceptuje, nawet u największych gwiazd. Nie jesteśmy w środku klubu i nie wiemy, czy nie strzelał wiecznie fochów. Żeby osądzać należy zapoznać się z opinią obu stron. Jak powszechnie wiadomo, Wenger nigdy nie pierze brudów w mediach, więc macie tylko Pereza i jego marudzenie. Tak btw. to kibolski rak grasuje na całym świecie i jak widać nie ma narodowości.

domino178 komentarzy: 601 09.02.2018, 13:36

Sądząc po ilości klubów jakie zaliczył koleś ma problem ze sobą. Nie wiemy dlaczego tak a nie inaczej postąpił Wenger, ale widzę tu teorię spiskową dziejów, że oto stary stetryczały siwy dziad zepsuł wschodząca gwiazdę hiszpańskiej piłki.... Perez od początku był za slaby na Arsenal, jak na napastnika grającego w slabiutkich ligach, wykrecal cienkie liczby. Po jednym dobrym sezonie trafił do mocnego klubu i to go przerosło. Teraz wrócił do domu i cp? Znowu źle. To chyba taki typ człowieka.

Gunner18AFC komentarzy: 917 09.02.2018, 13:34

@TurboGrosik: Sead to akurat gra tak cienko, że może akurat sie stać popychadłem. Pomijając jego duże gabaryty :D

varatas komentarzy: 260 09.02.2018, 13:15

@TurboGrosik: Dokładnie tak stawiam na nich dwóch :D

TurboGrosik (zawieszony) komentarzy: 1694 09.02.2018, 13:13

Arsene musi miec zawsze jakies popychadlo. Wczesniej Campbell, pozniej Perez ciekawe kto zajmie teraz ich miejsce? Oby nie Sead lub Lacazette.

varatas komentarzy: 260 09.02.2018, 13:12

@DexteR_000: Od poczatku prawie grał tylko ogony w PL i w tedy sie nei skarżył, a swoją drogą statystyki u nas miał świetne. Cała drama zaczęła się po tym jak przestał grać kompletnie i nawet nie był w skałdzie wyjściowym.

DexteR_000 komentarzy: 5340 09.02.2018, 13:10

@varatas: TYLE ZE ON OGONOW NIE CHCIAŁ GRAĆ.
Przeciez jak by mu pasowalo to by go Wenger nie wypozyczal do Hiszpanii.

Btw. 5 brakem i 5 asyst to az taka beznadzieja?

AaronLieber27 komentarzy: 6058 09.02.2018, 13:07

Jak słyszałem o jego możliwym transferze to zastanawiałem się co Wenger kombinuje. Ale trzeba przyznać że gdy grał, to zawsze coś pokazywał. Moim zdaniem zasługiwał w tamtym czasie na więcej minut. A teraz przy obecnej sytuacji ze skrzydłowymi Iwobi - Welbeck nawet na pierwszy skład.

tomek105 komentarzy: 455 09.02.2018, 13:06

Ogólnie to ciekawe ploty bo jak ostatnio oglądałem mecz deportivo to ofensywa bez Pereza nie istniała. Może nie ma jakichś super liczb, ale trzeba pamiętać o tragicznym roku w Arsenalu.

tomek105 komentarzy: 455 09.02.2018, 13:03

Perez za słaby na Arsenal... trzymamy piłkarzy pokroju Welbecka Iwobiego czy Chambersa w zespole a do niedawna jeszcze spółkę na czele z Walcottem. On ich zjadał po kolei pokazując nienaganną technikę i strzał. Wy myślicie dalej o Arsenalu jako o klubie z aspiracjami na mistrza, prawda jest taka, że już od kilku lat to my walczymy o top 4 a jest coraz gorzej.

tomcioxdx komentarzy: 8 09.02.2018, 13:00

Sorry lucas ale nie pokazywałeś takiej klasy jaką powinien pokazywać każdy napastnik

varatas komentarzy: 260 09.02.2018, 12:57

Ja uważam, że to był bardzo dobry zawodnik i nawet teraz znalazło by się dla niego miejsce. Może na ławce, ale coś ogony by pograł.

Alonso komentarzy: 8815 09.02.2018, 12:19

Wcześniej go rozumiałem ale mija pół roku i Deportivo z miejsca które nazwał swoim domem robi kolejny niechciany klub. Co znalazł się w strefie spadkowej i miłość minęła? Z agentem zaczyna robić kolejną wojenke.

MVTI (redaktor) komentarzy: 270 newsów: 394 09.02.2018, 12:17

Myślę, że każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Lucas nie był piłkarzem wybitnym ani nawet bardzo dobrym - nawet na taki Arsenal.

Wyróżniało go jednak to, że zawsze kiedy znajdował się w wyjściowej jedenastce lub wchodził z ławki, dawał z siebie wszystko. Według mnie był w lepszej formie niż Walcott i Welbeck w tamtym okresie, a mimo to, obaj Anglicy zaliczali więcej spotkań niż Hiszpan.

Szkoda trochę tego piłkarza, bo jeśli informacje, które podał ten portal okażą się prawdziwe to Arsenal wypada bardzo słabo. Nikt nie zasługuje na to, aby oddać koszulkę z jego numerem bez konsultowania się z nim.

schnor25 komentarzy: 14484 09.02.2018, 12:15

Dobrze, że Walcott przez ostatnie miesiące nie był za słaby, dobrze, że Welbeck nie jest za słaby. Nie to, żebym był wielkim fanem transferu Hiszpana do Nas, ale boiskową postawą (nie wiem co działo się na treningach) zasłużył na otrzymywanie większej ilości szans. A po pamiętnym meczu z Basel gdzie sieknął hat-tricka co otrzymał? Gnicie na ławce. To pewnie niedługo po tym spotkaniu musiało dojść do scysji między Nim a Wengerem. A potem dobrze wiemy co się z Nim działo.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2832 newsów: 27 09.02.2018, 12:10

Czy Lucas był za słaby na Arsenal? Ja powiem tak. Był za słaby jak na mistrzowskie aspiracje Klubu czy marzenia kibiców o triumfach i powrocie do ścisłej czołówki angielskiej czy światowej. Natomiast na tamten rzeczywisty Arsenal czy faktyczny stan rzeczy, moim zdaniem nie był za słaby. W drużynie mieliśmy gorszych piłkarzy lub w znacznie gorszej formie, jak Welbeck czy Walcott.
Perez zawsze gdy wchodził dawał z siebie wszystko i niemal zawsze prezentował się przynajmniej dobrze, to dobry piłkarz. Szybki, uzdolniony technicznie.
Wielka szkoda, że Wenger mu nie zaufał i wielka szkoda, że Arsenal potraktował tego piłkarza jak śmiecia, zapchajdziurę, 5 koło u wozu. Nie zasłużył na to i rozumiem jego narzekanie i przyznaję mu rację, bo ma prawo mieć być zły i mieć żal do Wengera i Klubu. Potraktowali go niesprawiedliwie.

Życzę mu powodzenia dalej, facet zasługuje na coś więcej niż bycie popychadłem, bo ma umiejętności by grać regularnie w niezłym klubie/lidze.

mizio2 komentarzy: 67 09.02.2018, 12:09

Eh :(

ZielonyLisc komentarzy: 7841 09.02.2018, 12:02

Szkoda gościa bo jak grał to grał nieźle. Rzeczywiście wygląda na to, że został oszukany przez AFC, a zwłaszcza Wengera. Gra grą ale zabranir mu numeru było chamskie i nieprofesjonalne. Siwy potrafi focha strzelić.

kowalski komentarzy: 2554 09.02.2018, 12:01

Trochę slamsiarska dzielnica

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15840 newsów: 110 09.02.2018, 11:57

@erykgunner: Z kupnem Pereza zapewne jest tak jak twierdzisz.

PtoOk komentarzy: 719 09.02.2018, 11:55

@erykgunner: Raczej tak jest jak piszesz. Ostatnie dni okienka i przyszedł własnie Perez i Mustafi z którego Wenger też chyba nie jest zadowolony, przynajmniej tak wynika z mediów.

erykgunner (administrator) komentarzy: 1453 newsów: 1135 09.02.2018, 11:46

@arsenallord:

Zgadzam się, że w tamtej formie Theo i Welbza, to Lucas powinien więcej grać. Tu wychodzi jednak zbytnie przywiązanie Wengera do niektórych zawodników. Pytanie tylko, czy Perez nie był jakimś panic buyem spowodowanym brakiem kasy na lepszego napastnika, a jak przyszedł, to po prostu nie przekonał Papcia. Tak bym to widział.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15840 newsów: 110 09.02.2018, 11:41

@erykgunner: Też uważam, że jest to za słaby zawodnik na Arsenal. Ale prawda jest taka, że on stracił rok kariery na Emirates. Jak wchodził na boisko to naprawdę prezentował się nieźle. Dużo lepiej niż Theo w tamtej formie czy Welbeck. Ale grywał ogony. To było nie fair. Sytuacja z Mahrezem to co innego. On tam przede wszystkim gra. Gorzej się zachowuje niż Perez. Lucas nie grał i wiedział, że nie ważne co zrobi to i tak grać nie będzie. Więc poszedł na wypożyczenie.

ProroK komentarzy: 299 09.02.2018, 11:40

Nikt nie wie co siedzi w głowie Wengera ..

erykgunner (administrator) komentarzy: 1453 newsów: 1135 09.02.2018, 11:35

@arsenallord:

Jeśli historia z numerem "9" jest prawdziwa, to fakt, bardzo nieeleganckie zachowanie. Natomiast przy chęci wymuszenia odejścia, zawsze będę stać za klubem, podobnie jak w sytuacji Mahreza. I choć uważam, że Perez powinien dostać więcej szans na grę, to dalej jest to za słaby zawodnik na Arsenal.

Jacek1s komentarzy: 681 09.02.2018, 11:33

Teraz Laca pewnie czuje się tak samo gdy do klubu przyszedł Auba :(

maniekuw komentarzy: 1610 09.02.2018, 11:33

Pytanie po co go w ogóle ściągali?

Szebson komentarzy: 3346 09.02.2018, 11:32

Bardzo cenilem Lucasa, kiedy do nas dolaczyl. Staralem sie bronic jego transferu, kiedy kazdy go krytykowal. Kto by sie spodziewal, ze bedzie naszym bohaterem, oszukanym przez klub, ktoremu kibicujemy? Arsenal ma wiele za uszami, szkoda, ze nie kazdy zawodnik ujawnia te fakty po transferze. Powodzenia w karierze poza AFC, LP9!

ksowa90 komentarzy: 365 09.02.2018, 11:24

Dziwne to jest. Z jednej strony wszyscy piłkarze chwala Wengera za jego kulture i uczciwość wobec piłkarzy a z drugiej takie coś.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15840 newsów: 110 09.02.2018, 11:22

Wenger i klub fatalnie się zachowali w stosunku do Lukasa.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna