Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool!

Co za mecz! Arsenal 3-3 Liverpool! 22.12.2017, 21:48, Dawid Wieczorek 1197 komentarzy

Arsenal zaprezentował się bardzo słabo w pierwszej połowie, ale za to w drugiej szybko sobie przypomniał, jak należy grać w piłkę. Mimo wielu znakomitych szans każdej ze stron, musieliśmy zadowolić się remisem, który jednak nie cieszy menadżerów obu drużyn. The Gunners w dalszym ciągu tracą do podopiecznych Jurgena Kloppa jeden punkt i walka o Top 4 w tym sezonie wydaje się być niezwykle ciekawa.

Poniżej prezentujemy wam składy, w jakich rozpoczęły ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal (46' Mustafi), Maitland-Niles - Xhaka, Wilshere - Iwobi (78' Welbeck), Özil, Alexis (89' Walcott) - Lacazette.

Ławka rezerwowych: Ospina, Mustafi, Kolasinac, Coquelin, Elneny, Walcott, Welbeck.

Liverpool: Mignolet - Gomez, Lovren, Klavan, Robertson - Henderson (13' Milner), Can, Coutinho (84' Oxlade-Chamberlain) - Salah, Firmino, Mane (80' Wijnaldum).

Ławka rezerwowych: Karius, Alexander-Arnold, Lallana, Milner, Wijnaldum, Oxlade-Camberlaim, Solanke.

Pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu była fatalna. Kanonierzy przez pierwsze 45 minut meczu nie oddali ani jednego strzału celnego na bramkę Mignoleta i jedynie cud uratował ich przed tym, by nie przegrywać jeszcze wyżej. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Philippe Coutinho w 26. minucie po strzale głową, który przelobował bezradnego Petra Cecha.

W przerwie meczu Arsene Wenger zmienił kontuzjowanego Nacho Monreala, a na murawę wprowadził świeżo wracającego po kontuzji Shkodrana Mustafiego.

Druga część gry ułożyła się fatalnie dla piłkarzy Wengera. W 52. minucie bramkę na 2:0 po wyraźnym rykoszecie zdobył Mohamed Salah. Gdy wydawało się, iż mecz ten jest już przegrany, Kanonierzy wzięli się za odrabianie strat. Już minutę później Alexis Sanchez zdobył gola kontaktowego po świetnym dośrodkowaniu Hectora Bellerina. Chwilę potem Granit Xhaka przypomniał sobie, co było jego największym atutem przed transferem do Arsenalu i piekielnie mocnym strzałem przełamał ręce Simona Mignoleta. Mimo że strzał skierowany był w środek bramki, belgijski bramkarz tak sparował uderzenie, że futbolówka wpadła prosto w okienko bramki Liverpoolu. Na tablicy wyników widniał wynik 2:2!

To jednak nie był koniec popisów The Gunners. W 58. minucie Alexandre Lacazette popisał się niesamowitą piętką do Mesuta Özila, który lobem pokonał golkipera Liverpoolu. Gdy wydawało się, że Arsenal ma ten mecz pod kontrolą, Roberto Firmino postanowił przetestować Petra Cecha, który zachował się niemal identycznie jak Mignolet przy bramce Xhaki. Brazylijczyk zdobył bramkę na 3:3, a wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, mimo usilnych prób z obu stron.

Po raz kolejny pojedynek pomiędzy Liverpoolem a Arsenalem kończy się wysokim remisem, co akurat dzisiaj nie powinno cieszyć żadnego z menadżerów. Czołówka zaczyna odjeżdżać obu ekipom, a żadna z drużyn nie powiększyła swojego dorobku punktowego po dzisiejszym spotkaniu. Powinien jednak cieszyć nas fakt, iż Arsenal po tragicznej grze w pierwszej połowie zdołał zachować jeden punkt. Nie zmienia to jednak faktu, iż w zimowym okienku transferowym potrzebujemy wzmocnień i wszyscy bardzo liczymy na działania Arsene'a Wengera w tym aspekcie.

Oceń zawodników po meczu z Liverpoolem!

LiverpoolRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło:
Master10 komentarzy: 9225 newsów: 323.12.2017, 22:48

@jinks: we

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 623.12.2017, 22:46

Najgorzej, nie dość, że 21 punktów ucieka, to Maguire tylko na ławce w Fantasy...

grzegorz1211 komentarzy: 1028423.12.2017, 22:44

Dwa mecze pod rząd Utd traci bramkę w ostatniej akcji meczu;)

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11723.12.2017, 22:43

Fajne zachowanie zawodników Juve. Wszyscy podbiegli do Wojtka i go wyściskali za fenomenalny mecz. Ciekawe jak w tej sytuacji w ostatniej minucie zachowałby się Cech. Pewnie położyłby się 2 godziny przed strzałem na murawę.

grzegorz1211 komentarzy: 1028423.12.2017, 22:41

Murarzowi złota kielnia zardzewiała :)

Kredens komentarzy: 369423.12.2017, 22:41

Hahahahha wiedzialem, za te wszystkie spartaczone sytuacje i czekalem na to. Wesolych Swiat #Jinks

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34123.12.2017, 22:40

@arsenallord
A nie wiem. To było chyba wtedy, gdy jeszcze w redakcji byłem =)

Meirid komentarzy: 61723.12.2017, 22:40

Grrr. A sprzedałem Maguire'a przed ta kolejką w FPL... I Mahrez na ławce...

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1423.12.2017, 22:40

Wyłaczyłem w 93 xd

Nie no, mistrz już jest właściwie przyklepany. A miałem przed sezonem nadzieję na bardziej wyrównaną walkę pomiędzy Manchesterami, bo to, że mistrz będzie stamtąd, to uznałem za pewnik.

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 22:39

A mogli zabić mecz na 3:1

pumeks komentarzy: 2080823.12.2017, 22:39

Brawo Leicester!
Patrz Wenger jak wygląda motywacja i ambicja.

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11723.12.2017, 22:31

@bmwz5: już dawno się mamy w znajomych, nie mogę sobie tylko przypomnieć o czym wtedy dyskutowaliśmy

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 223.12.2017, 22:30

@arsenallord: Wysłałem. Po oglądaniu miejscami scen z 4B i zajawek z 5. to o Ivarze w sumie nie wiem co sądzić, natomiast Ubbe jest świetny, zresztą nie bez powodu Lagertha powiedziała mu, że wygląda jak młody Ragnar.
A 4A to moim zdaniem zawiódł w 90% przez dwa czynniki czyli wątek Ragnara do wypłynięcia na Paryż pisany na kolanie i słaba obsada wątku Rollo
Natomiast trzecim głównym wątkiem 4A czyli wydarzeniami w Wessexie jestem zachwycony, głównie przez Linusa Roache'a oczywiście + Aethewulf się wyrobił, naprawdę ciekawa postać w porównaniu do tej piczki z 2. sezonu.

pLYTEK komentarzy: 411823.12.2017, 22:26

4. sezon Wikingów był dużo gorszy od poprzednich, ale 5. sezon to już kompletna klapa. Zrobili z anglików takich debili, że aż się odechciewa oglądać niektóre sceny walk. Irytujący Ivar i przygłupie angole, do tego Bjorn się szlaja po pustyniach... Bez Ragnara to nie to samo

Mihex komentarzy: 2360423.12.2017, 22:17

Czo się w tym Lester stało, że fleszskor zmienił wyniki xD?

Skotii komentarzy: 1709 newsów: 823.12.2017, 22:16

@TomHen1990:
Kiedy będzie podwójna kolejka będziesz miał napisane pod danym piłkarzem np.
Kane
(SWA, WHU)
Na pewno łatwo to ogarniesz. Ale tak jak napisałem. Do 30 kolejki możesz być spokojny i takich sytuacji nie będzie. Ale w zamian za to są kolejki gdzie np. taki Kane w ogóle nie zagra i nie zrobi Ci pkt. Wtedy będziesz miał napisane
Kane
( - )
Te sytuacje są w czasie, kiedy mecze ligowe są przekładane na inny termin przez puchar FA w którym uczestniczą. Więc jeżeli Spursy odpadną szybko, to Kane nie będzie miał takiej sytuacji.
Mam nadzieje, że zrozumiałeś bo trochę zamotałem. :D

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 223.12.2017, 22:16

@polandblood: Wstrzymam się z głosowaniem do jutrzejszego wieczora by mieć jakąś lepszą opinię o 4B Wikingów, ale na najgorszy wybieram 7 sezon GoTa. Od 5. sezonu to już jest równia pochyła, ale jak raz usiadłem na spokojnie sobie 7. przemyśleć to ten wspiął się na wyżyny uproszczeń i niekonsekwencji scenariusza, którego nędzny poziom w moim odczuciu przyćmił jak zwykle genialną warstwę audio-wizualną.

loool komentarzy: 95023.12.2017, 22:14

@grzegorz1211: Nie wiem skąd taki info masz, ale uświadomię Cię, Macie (czy jak to się poprawnie odmienia)kończy się kontrakt to fakt, ale jak większość zawodników United ma zapis automatycznym przedłużeniu o rok jeśli klub zechce, więc nawet jeśli Mou już nie będzie go chciał to i tak nie będzie do wyciągnięcia za free bo United przedłuży ten kontakt nawet dla samych pieniędzy z transferu.

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11723.12.2017, 22:13

@Dewry: Kamil_14_14
Ocena Wikingów trochę zawyżona na Filwebie bo ocenialem po trzecim sezonie.
Sezon 4 był fatalny. Nudny i głupi. Ten serial bez Ragnara stracił swój fajny klimat. Niesamowicie irytuje mnie Ivar. Sezon 5 jest trochę lepszy, ale to już nie sa starzy, dobrzy Wikingowie.

TomHen1990 komentarzy: 67423.12.2017, 22:10

@Skotii:
No właśnie nie bardzo wiem i co chodzi
Kiedyś czytałem ze można tak zrobić przed jakimiś meczami totkow bodajże z whu i swans i wtedy punkty z obu meczy się zsumuja i jeszcze dać triple

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 123.12.2017, 22:10

No demyt...

jakbyniepaczec.typeform.com/to/PrTCWT

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 123.12.2017, 22:09

@Dewry: ******/TOPSERIALI2017

Wystarczy jedna pozycja, nie trzeba zaznaczać trzech. Ja tez wielu pozycji nie oglądałem bo nie wiem ile doba miała by trwać, żeby to wszystko oglądnąć.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185223.12.2017, 22:09

@DexteR_000: za 77zł bylo w cd keys i czesto jest

Skotii komentarzy: 1709 newsów: 823.12.2017, 22:06

@TomHen1990: Podwójne kolejki będą przy przekładaniu meczy pod koniec roku. Z reguły po 30 kolejce.

Gerwciu komentarzy: 372223.12.2017, 22:06

Piękna bramka. Lepiej, ze United wygra. Lisy zaraz dogonia Arsenal

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 623.12.2017, 22:05

Mógłby się utrzymać taki wynik, to wpadnie 21 w typerze.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 323.12.2017, 22:05

Czo ten bramkarz, strzal prawie w srodek bramki xD

limonka95 komentarzy: 96623.12.2017, 22:05

Siemka, macie może link do KSW? ;)

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 223.12.2017, 22:05

@arsenallord: Podaj nick na filmwebie to raz :p,
dwa czyli główny temat - nie zawiódł Cię trochę sezon 4A? Strasznie mnie nudził miejscami, ta Chinka jak i ćwierć elementów wątku Ragnara to jakaś pomyłka, średni aktorzy w wątku Rollo i w zasadzie poza "When everyone wanted you dead..." nie potrafię wymienić jednej charakterystycznej sceny w całej połowie sezonu, gdzie będąc po jej finale i pierwszym odcinku 4B jestem zachwycony. Aktorzy wybrani na dorosłych synów Ragnara wydają się być świetnie dobrani, a to co Ragnar powiedział Flokiemu na odchodne aż poruszyło.

@polandblood: Haha, jakoś byłem święcie przekonany, że raz o nim rozmawiałeś z Mistique'm. Nie, nie głosowałem. Miałem zamiar mimo obejrzenia strasznie małej liczby pozycji w tym roku, ale uciekł mi gdzieś link, który zdaje się już podawałeś.

TomHen1990 komentarzy: 67423.12.2017, 22:05

Panowie, znawcy FPL, przed jakim meczem trzeba ustawić harrego kanea na triple captain a będzie liczony za dwa mecze?

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 623.12.2017, 22:04