Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

kaziu874 komentarzy: 673126.08.2014, 21:25

Nie będę odpowiadał każdemu z osobna bo jestem na telefonie a poza tym każdy ma swoje własne zdanie, tylko denerwujące jest to że niby idzie wszystko w dobrym kierunku, są dobre transfery, a tu nagle Wenger pasuje i nie wzmacnia do końca kadry. W top4 utrzymuje nas ostatnio wiele niezależnych od Arsenalu spraw - zanim city budował swoją pozycję w topie to Liverpool był w czołówce, później słaby Liverpool, teraz przebudowa United, a za rok? Fart się kiedyś skończy, zresztą gdyby Ferguson został rok dłużej to już teraz by nas nie było w top4.. Ja tam spokojnie czekam na obrót spraw, bo jeszcze okienko trwa, ale braków jest bardzo dużo w kadrze, a co z tym Wenger zrobi to już tylko on sam wie.

losnumeros komentarzy: 1318926.08.2014, 21:22

Widzę że każdy jest pewny top4 dla naszego zespołu, chociaż będzie bardzo trudno bez DM i ST, oraz nie wiadomo czy kontuzje naszych nie złapią. Konkurencja jest w tym roku znacznie większa.

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:22

lays gdzie jesteś!!!????

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:22

Przecież wiara w Boga nie wyklucza uznawania Illuminatów jako coś rzeczywistego.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 21:21

danielosik
i pogadane o illuminatach. :D

Shogun666 komentarzy: 43026.08.2014, 21:21

Remi spoko ale Song to niech spada na drzewo.

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:20

ee tam nie wierze i wale te illuminati , wierze jako tako w Boga , nie w kościół ale w Boga nawet tak

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 126.08.2014, 21:20

kaziu
Herrera

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 21:20

czytam wlasnie list pozegnalny do kibicow di marii

,,Prosiłem o jedną rzecz, coś, co było sprawiedliwe. Jest wiele rzeczy, które ja cenię i wiele z nich nie ma nic wspólnego z moją pensją. Mam nadzieję, że znajdę te rzeczy w Manchesterze United, jednym z największych klubów na świecie, z którym mam nadzieję tworzyć historię.''

Facet odszedl dla kasy , bo co niby innego chcial? Gra glupiego spryciula....

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:20

kaziu

mówić to on sobie może. IMO zrobił z siebie Boga futbolu a tak naprawdę gunwo zdziała, ale zobaczymy, taka moja skromna opinia

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:19

danielosik uwielbiam Twoje komentarze!!!

praptak komentarzy: 881826.08.2014, 21:19

MaciekGoooner@
haha ale gafa :D powiem w klasie w gimnazjum:D

kaziu874 komentarzy: 673126.08.2014, 21:19

Hans --> odszedł Evra - przyszedł Shaw, odszedł Vidic - przyszedł Rojo, środkowych pomocników mają słabych - przyszedł zawodnik (zapomniałem nazwiska), słabi skrzydłowi - jest Di Maria. Jak na taką rewolucję zrobili dobre transfery. Ale co ja tam wiem. .

Kysio2607 komentarzy: 1336026.08.2014, 21:18

haxball.com/?roomid=~23c0347b9a24eec37ccd99d3ccda92a194199f1c65956e8990f282c7807d41782

gramy gramy panowie :)

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:18

carlosv

van gaal mówił że potrzebuje 3 miechów na to żeby ruszyła ta maszyna . myśle że top4 będzie dla nich bardzo dobre w tym roku

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 21:17

także jak ktoś by miał styczność z tym telefonem to proszę o jakieś info. dziękuję.

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:17

adu

poniedziałek 1 wrzesień . DD jesst 31 sierpnia wtedy gdy jest poza weekendem granym

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:16

kaziu

United się wzmacnia tam gdzie musi? ciekawe..dziurawi jak sito, Di Maria nic nie da, ICH DOMINUJE SUNDERLAND. a póki maszyna zaskoczy, o ile w ogóle, to na walkę o mistrza będzie za późno

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:16

o illuminatach gadaliście nawet tu :D ? szkoda że to mnie ominęło , bo właśnie nie czaje tego , tych znaków wszystkich itp . o co chodzi z tym i kto to są illuminaci ? wierzycie w to ?

Adu (zawieszony) komentarzy: 549826.08.2014, 21:16

Panowie kiedy jest wkońcu DD ? bo już wiele wersjii słyszałem :P niedziela 31 sierpień?

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 21:16