Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 23:07

Ta porażka to pewnie tajemny plan van Gaala. Wylecieli z pucharu i teraz zostają im tylko mecze ligowe, więc mogą w sumie cały czas grać pierwszym składem i nie pogrążać rezerw. Pewnie będą grali tak jak Liverpool sezon temu. Beka.

Mihex komentarzy: 2360426.08.2014, 23:06

Ktoś pisał, żeby ściągnąć Afobe, bo to w końcu nasz piłkarz bez strachu przed Manu, przypominam, że Campbell też strzelił im bramkę i to przedniej urody, co więcej w LM :C

barto32 komentarzy: 164726.08.2014, 23:05

no cóż track White House Records ft. Quebonafide, Bonson - #DavidMoyes

chyba rozniósł klątwę nad Manu;d mnie to cieszy dobra robota Que i Bonson :)

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 23:05

To jakiś sparing był United czy Liga Europejska?

praptak komentarzy: 881826.08.2014, 23:03

Diabliica chyba poszła rzucać lotkami w zdj. Afobe :(.

Topek komentarzy: 13939 newsów: 12626.08.2014, 23:03

Ostra beczka z United, ale co się dziwić. W żadnych warunkach i z żadnym składem nie można zaakceptować takiego lania. Fajnie, że Afobe się pokazał. Arsenal to dla niego za wysokie progi, ale w Championship powinien grać z powodzeniem.

mrsomebody komentarzy: 602126.08.2014, 23:03

haxball.com/?roomid=~23c0347b9a24eec37ccd99d3ccda92a194199f1c65956e8990f282c7807d41782

DB10 komentarzy: 149626.08.2014, 23:03

barto32 komentarzy: 164726.08.2014, 23:02

to Manu sobie odpuściło puchar? bez sensu dość że nie grają w LM , Lidzę Europejskiej to puchar olewają. Chyba że tak słabi są :D

Merk19 komentarzy: 63026.08.2014, 23:02

Postawiłem na 6 meczów w capital one cup... 5 na 6 weszło. (za 5 zł do wygrania 650) , ostatni mecz też wchodził ale w 90+9' bolton stracił gola...... a już chciałem wypłacać...

@Sathiss

W sumie nic innego mi do głowy nie przychodzi :D Ferguson to jednak potrafił drewno ożywić.

Marzag komentarzy: 41236 newsów: 126.08.2014, 23:01

barto32, dobrze widzisz, Afobe im 2 bramy walnął.

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 23:01

Liverpool przechodził trudny okres teraz MU... Ciekawe kto później.....

Gofer999 komentarzy: 1466226.08.2014, 23:01

@Marzag; Zależy kto go zastąpi.

mar12301 komentarzy: 2311726.08.2014, 23:01

Celtic odpadł hehe ;p

haha United dostał ostro :D

barto32 komentarzy: 164726.08.2014, 23:00

czy ja dobrze widzę, czy Manu przegrał 4:0 w Capital One Cup?

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:59

Wybrany graczem meczu Will Grigg z MK Dons ze łzami w oczach opowiada w Sky, że cała jego rodzina to fani Manchesteru United
#twitter

marimoshi komentarzy: 472626.08.2014, 22:59

Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 22:58

Ciekawe co United zrobi w tym sezonie, jak wypadnie jednocześnie taki van Persie, Rooney i Di Maria na jakiś mecz. Kagawa, Welbeck i Hernandez nie potrafią sobie poradzić na poziomie trzeciej ligi. Okazuje się też, że Moyes z tym składem co miał, zrobił wcale nienajgorsze miejsce w lidze. Ale jak Ferguson mógł zgarnąć ostatnie mistrzostwo?! Jak?!

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 22:58

@FabsFAN

Śmieszny ten żart z Koheletem ;d

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 22:57

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:57

Niech maniury wydają następne 500 mln funtów...

gunners007 komentarzy: 954326.08.2014, 22:55

Hahahaha na devilpage piszą, że przez ustawienie 3-5-2 nie mają środka pola i dlatego MK Dons ich leje;)

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 22:54

Bramki 2,3 i 4 bardzo ładne. Brawo Afobe!

Za to przy pierwszej to de Gea się nie popisał. Ofc podobnie jak obrońcy.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:54

mtc.cdn.vine.co/r/videos/5FE7AB60B41116152923047735296_2ff450d82c6.5.1.5368971216949842873.mp4?versionId=cPR61xdmyra96hvYfPyQL283HEKsvJhA

Mata Afobe:

Koroniarz komentarzy: 1013926.08.2014, 22:54

Te 40 mln przypomina mi sytuacje z Suarezem, Wenger składa oferte ale każdy wie że ją z góry odrzucą

mitmichael komentarzy: 4924326.08.2014, 22:53

No za 40 tak kupimy Cavaniego jak i Suareza :D L'Equipe bardzo dobre zrodlo ale z ta cena przegieli

Mihex komentarzy: 2360426.08.2014, 22:53

Swoją drogą nawet Dzeko ciśnie bekę z tego co się stało na twitterze :p A Morgan to już w ogóle szaleje.

Maniekx komentarzy: 35126.08.2014, 22:53