Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:25

mtc.cdn.vine.co/r/videos/A269D431711116147714116497408_29068bb1a46.5.1.8005989554182200635.mp4?versionId=gf3pwcMX0bmQkbV12Yik0.3Tlk_MW8lp
Wykończenie piękne.

Alonso komentarzy: 1282426.08.2014, 22:25

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:25

gunners

ja jestem za żeby dać Serga na wypożyczenie

Brian komentarzy: 20926.08.2014, 22:25

Lubię Celtów, nawet bardzo, ale jednak drużyna, która dostaje rundę wcześniej z Legią i ma teraz problemy z Mariborem nie jest na poziomie grupy LM, niestety... United piękny wynik, wiadomość dnia

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 22:24

Maribor wygrywa jea!!

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:24

sprawdźcie skład, a potem cisnijcie beke xD poza de Geą i Evansem/Januzajem same rezerwy.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:24

kozz10
przecie,żartowałem

A nie ma co komentować Mułów.

schnor25 komentarzy: 1854626.08.2014, 22:24

Mam nadzieję, że Maribor ten wynik dowiezie! :)

gunners007 komentarzy: 954326.08.2014, 22:23

Sporting Lisbon say they will accept a reduced fee from Arsenal for William Carvalho if they can take Serge Gnabry on loan. (Source: Times)

XandeR@
O dzieki. "W moim guście" jest każda tematyka i okoliczności, o ile obraz potrafi porwać, zabrać daleko, wypuścić i pozbawić mapy.

Ricky komentarzy: 33226.08.2014, 22:21

Ej wie ktoś czy MU grozi FFP?

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:21

ma3ie21

no bardzo , na LM zasługują jak nikt inny ..

Alonso komentarzy: 1282426.08.2014, 22:21

Dzisiaj oglądałem wiadomości na tvn'ie i było o tym rowerzyście co wpadł do kałuży, a raczej do czego wpadł. Ta dziennikarka się pyta kiedy załatają dziurę w drodze, a laska z urzędu na to, że to wykruszenie, a nie dziura bo dziura jest na wylot. :D

Dominik11 komentarzy: 2005626.08.2014, 22:20

hahhaa celtic ma za swoje

Mihex komentarzy: 2360426.08.2014, 22:19

Maribor wygrywa! Świetnie :D

rafi_i komentarzy: 421826.08.2014, 22:19

yebac Celtic, takie cieniasy nie maja prawa grac w LM.

TakKrzysiu

Dwa pierwsze sezony Homeland tez sa godne polecenia , solidne aktorstwo , ciekawa fabula . Od 3sezonu juz troche gorzej , teraz kreca 4ty , ktory raczej nie ma juz sensu m ale kasa sie zgadza , 4ty bedzie takim mini restartem serii .

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52426.08.2014, 22:15

RIVALDO700
A Polska czeka.

chalek21 komentarzy: 74026.08.2014, 22:12

No dzisiaj Martinez świetny mecz. Do teraz dziwie się dlaczego nie grał w kadrze na mundialu.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52426.08.2014, 22:10

Cypr znów będzie miał drużynę w Lidze Mistrzów.

XandeR komentarzy: 957126.08.2014, 22:10

TakKrzysiu

The Wire uchodzi za jeden z najlepszych seriali w historii TV wiec mozesz ogladac w ciemno . Realizacja jest wzorowa , pytanie tylko czy jest w Twoim guscie .

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:10

Gnabry mógłby grać w pierwszym na skrzydle. Jest lepszy niż Cazorla dlatego
---------giroud-------
Gnabry------ozil--------alexis
-------ramsey-----arteta
To najmocniejsze nasze ustawienie, jedynie dlaczego gnabry nie ma dużo do powiedzenia to doświadczenie ale jego charakterystyka gry mówi sama za siebie i mógłby grać spokojnie być podstawowym zwodnikiem

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:10

Prawie rezerwowe Swansea spokojnie prowadzi ze zwycięzcą Footbal League One,a UTD nie radzi sobie z 10 drużyną.
Ale i tak wcisną,to jest przecie nie możliwe,chociaż Bradford się pamięta.

sebastix11 komentarzy: 599126.08.2014, 22:08