Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

WiernyKibicThGunners komentarzy: 103626.08.2014, 22:06

Właśnie zaczynam ogladac ostatni odcinek The Killing i mi źle z tego powodu, będę musiał znaleźć nowy serial

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 22:06

TakKrzysiu

no zobacz sobie, sam bym obejrzał cos nowego bo wiekszość ciekawych obejrzałem

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:05

Oglądałem UTD przez ostatnie 15-17 minut i byłoby pewne,że awansuje,ale te MK Dons gra z nimi na równi.

scorpion11333 komentarzy: 47126.08.2014, 22:05

Afobe na ławce.

worldcup komentarzy: 116326.08.2014, 22:04

danielosik właśnie chciałem to napisac :D

MattBusby komentarzy: 6526.08.2014, 22:04

zarząd to chyba specjalnie ogłosił transfer Di Marii dziś,żebyśmy nie przeżywali porażki z MK Dons xD

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 22:04

rafi_i

Jeśli Podol zostanie to można im dać na wypożyczenie Gnabry'ego + cash za Carvalho ... jak dojedzie do tego transferu to będe mega zadowolony + Gnabry raczej sobie pogra w Sportingu tam stawiaja na młodzież

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:04

nowy avatar zrobiłem , żeby nikt nie myślał że jak pisze sobie z kaziem to piszemy sami do siebie :D

I am a Gunner ! - pamiętacie :D ?

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:03

Ma3ie21
Lepiej już zacznij przyswajać do wiadomości zwycięstwo MK Dons.

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 22:03

sebastix11@
Zaraz poczytam.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 22:02

Afobe gra w 1 dzisiaj ?

rafi_i komentarzy: 421826.08.2014, 22:02

Sporting Lisbon say they will accept a reduced fee from Arsenal for William Carvalho if they can take Serge Gnabry on loan. (Source: Times)

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:01

Jak UTD odpadnie z tym MK Dons to nie wyrobię.

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 22:01

TakKrzysiu

ja Ci polecam Crossing Lines z William'em Fichtner'em, ostatnio skończyłem we wrześniu czy październiku wychodzi 2 sezon

w00jtek komentarzy: 36326.08.2014, 22:00

@carlosV

U nich na forum dużo można wyczytać :d

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:00

Czas aby powstała strona odliczająca ilość wydanych pieniędzy przez mu zanim wrócą do LM

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:59

o lolz, serio jakiś kibic lfc napisał, że adam lallama przyćmi di marię?

dawno nie czytałem głupszej rzeczy

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 21:58

Sorry didżeje że przeszkadzam w mixowaniu ale mam pytanie - Czy "Prawo Ulicy" to dobry serial? Ktoś oglądał? Wszystkie (moim zdaniem) ciekawsze oglądałem i wpadłem na taki trop. Wuja filmweb mówi że spoko ale spore grono odbiorcuf to kasztany z mlekiem na meszku od nosem więc pytam.

KanonieR_ST komentarzy: 85426.08.2014, 21:57

Bony fajny transfer, oby Papcio zadziałał w tej sprawie ;)

w00jtek komentarzy: 36326.08.2014, 21:56

United bez celnego strzału w pierwszej połowie.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29726.08.2014, 21:55

oby tylko nie grał Cazorla, jak on gra na lewym skrzydle to tak jakby nie było lewego skrzydła :(

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:55

danielosik
czemu nie ? Swansea gra podobnie do nas wiec i u nas dalby rade.

xif komentarzy: 35226.08.2014, 21:55

@BigPower

kogo by Wenger nie wystawił, to - ze swoją mentalnością - grajki będą mieć kupę w majtach...

W grze Arsenalu widać jak na dłoni, że tylko nieliczni tak naprawdę mają w sobie usposobienie zwycięzcy...

lordoftheboard komentarzy: 822626.08.2014, 21:54

Bony byłby dobry, powinno wtedy wystarczyć i na Carvalho.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29726.08.2014, 21:54

@carlosV: a to nie pytanie do mnie, bo ja nie wiem czego :D

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 21:54

Bony'iego coś nie widze go u nas...

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 21:54

Dimaria skonczy jako cofnięty skrzydłowy a shaw będzie grzał ławę. Maniury wydali już ze 200 mln a i tak nie będze ich w top 4 ^^

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 21:54

ja widzę jak Wenger kontraktuje po środzie, dobrej klasy napastnika :D albo jeszcze w środe ;)

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:53

arsenal159

no, na pewno go nie lubi. może jest za czarny? albo ma zbyt duże usta? na pewno ma powód żeby go nie lubić.

CAMPBELL

DOSTANIE

SWOJĄ

SZANSĘ

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:52

Bony to byloby wzmocnienie ,a nie opcja awaryjna jak Remy. Ja chcialem go po tym sezonie gdzie strzelil 35+ goli w lidze holenderskiej :D

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 21:52

No i Porto w LM :)

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 21:52

Znając Arsenala Wengera to zapewne wystawi taką jedenastkę, która będzie miała kupę w gaciach i będziemy drżeli o awans do ostatniej setnej sekundy.

Szogun komentarzy: 28585 newsów: 326.08.2014, 21:50

Po tym jak szeregi Łabędzi wzmocnił Bafetimibi Gomis i Marvin Emnes, o krok od transferu znajduje się napastnik szwedzkiego Ostersunds Modou Barrow.

Czyżby Bony znalazł nowego pracodawce?

w00jtek komentarzy: 36326.08.2014, 21:50

Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że nasz galaktyczny nabytek o nazwisku Lallana przyćmi tego Argentyńczyka, a na koniec sezonu to nie "Manijuni" będą świętować mistrzostwo lub choćby awans do LM. Nie z takimi lukami w środku pola.