Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 21:45

Felaini naylocie, że go nawet na ławie nie ma czy ma kontuzje?

Szogun komentarzy: 28522 newsów: 326.08.2014, 21:45

Dużo się dzieje w lidze jeśli chodzi o transfery. Takie nazwiska jak :Fabergas,Costa,Herrera,Sanchez,Di Maria,Cabella, De Jong znacznie podnoszą jakość Premiere legue. Czekamy na więcej.

Kysio2607 komentarzy: 1336026.08.2014, 21:44

haxball.com/?roomid=~23c0347b9a24eec37ccd99d3ccda92a194199f1c65956e8990f282c7807d41782

spam jest jakby co gramy dalej :)

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:44

TakKrzysiu , kozz10
W Live pewnie by wymiatal ale dobrze ze go zwinelismy. Gorzej jednak ze Wenger bedzie mieszal mu z pozycjami. Lepiej jakby odrazu mu powiedzial grasz na Lewym Skrzydle i tyle.
Papcio pewnie wykombinuje i gdzies w pomocy go wystawi ;d

youngboy komentarzy: 196326.08.2014, 21:43

losowanie kolejnej rundy COC będzie dzisiaj?

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:42

daniho

do tego LFC gra bardzo dużo prostopadłych piłek i to pewnie by Alexisowi pasowało

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 21:42

Daniho@
W sumie mógłby tam pasować nawet pomijając waleczność. W Live kładzie sie większy nacisk na kontry niż u nas, mógłby sie tam odnaleźć. Ale lepiej niech odnajdzie sie u nas dobra? ^^.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.08.2014, 21:41

Di Maria actually said he was "hurt" by 6th place Spurs' approach. So he goes and joins the 7th place team.

HAhaha coś w tym jest :D

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:41

Rivaldo

troche przestraszona , co ty jej robiłeś robiąc to zdjęcie ?

Koroniarz komentarzy: 1011626.08.2014, 21:41

W 20 minucie Januzaj zmienil Kagawe, nie wiem dlaczego

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 21:40

lockerdome com/trollfootball/6169471278657601/6918723927938836

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:40

TakKrzysiu
tak szczerze to Sanchez idealnie by pasowal do Liverpoolu. Tam wszyscy walcza u nas troche mniej tego. Do ataku wychodzimy tez czesto zbyt mala iloscia graczy.
Ja bym powiedzial ze Di Maryja bedzie mial dobra druga czesc sezonu jak cale United. Poczatki pewnie beda trudne.

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:40

Di Maria wziął #7 ?

Ars3n komentarzy: 1235426.08.2014, 21:40

rivaldo
google grafika mowi, ze to Emily Browning, dziadku.

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 21:40

RIVALDO@
To miłe, miec na stronie tak rodzinnego starszego pana. Troche krzywo wstawiłeś tą swoją wnuczke ale rozumiem. Starość sie Panu Bogu nie udała.

...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 21:39

Helzing
CoC

psgfc.pl/news/show/zlatan-trenowal-z-reszta-druzyny

Czyli nie wyglada to tak zle jak przypuszczano.

helzing komentarzy: 327326.08.2014, 21:39

ej co to za mecz?

losnumeros komentarzy: 1318926.08.2014, 21:38

carlosV

Ja na razie oceniam transfery a nie grę, bo wiadomo to jest dopiero początek sezonu i wszystko jest możliwe na początku. zobaczymy co będzie po 10 kolejkach, nasi na razie nie porywają grą ale to musi szybko się zmienić.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 21:38

kozz10

tak to moja wnuczka

TakKrzysiu komentarzy: 893626.08.2014, 21:37

RIVALDO,
Frankly@
Mamy inne talie kart. A poważnie, to nie miałem na myśli jakości piłkarskiej (choć uważam że są zbliżone, na plus jednak Maryś), tylko wpasowanie sie w w lige i zgranie z zespołem.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698226.08.2014, 21:37

Sanchez w Barcelonie do udowodnienia dużo szans nie miał, a jeśli już ją dostał spisywał się idealnie, co do Di Marii to muszę przyznać, że on da ManU niezłego kopa w tym sezonie

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 21:37

kozz10

United XI: De Gea, M Keane, Evans, Vermijl, James, Powell, Janko, Anderson, Hernandez, Kagawa, Welbeck

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:36

losnumeros

takie zrzędzenie jak Twoje jest tu co roku. w zeszłym sezonie również był Lpool, United, CFC, kuraki, Everton, City, a mimo wszystko byliśmy w top 4. zawsze jesteśmy i tak będzie tym razem, kwestia tego na której pozycji. czas na pierwszą

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:36

rivaldo700

ta na avatarze to twoja wnuczka ? czytając twoje zainteresowania to czuje się jakbym czytał zainteresowania bonusa bgc tylko on to kocha muzyke i sporty walki :D

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:35

Z jednej strony sie ciesze ze przyszedl Di Maria bo poziom BPL jeszcze bardziej wzrasta. Gorzej ze to bardzo dobry pilkarz ,a my nawet rok temu nie potrafilismy tak slabego United pokonac.

Frankly komentarzy: 76426.08.2014, 21:35

Takkrzysiu,
jako indywidualnośc to DiMaryja z pewnością lepszy od Sancheza ale drużyna Arsenalu jest o wiele mocniejsza od United dlatego możliwe że to czilijczyk będzie ważniejszą postacią w Premier League

kaziu874 komentarzy: 673026.08.2014, 21:34

carlosV --> miejmy nadzieje, ja czekam i zobaczymy co wymyśli Wenger, bo i tak nasze pisanie niczego nie zmieni.

Tymczasem spadam z neta bo u kumpla siedzę, narka :)

Koroniarz komentarzy: 1011626.08.2014, 21:33

@worldcup;
cricfree.sx/sky-sports-1-live-stream-01.php

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 21:33

TakKrzysiu

di maria jest lepszy pilkarsko , ale czy wypali poczekamy , choc sadze ze tak , choc padal ala nurek bedzie czesto zapewne

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:33

haha śmieszy mnie ta reklama bodajże pekao z pucharem LM i tym rudym dzieciakiem

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 126.08.2014, 21:33

kozz
Nick pasowal :P ale duzo ciekawych rzeczy mowil mimo wszystko.

Koroniarz komentarzy: 1011626.08.2014, 21:31

3-5-2 w lidze angielskiej nie przejdzie, nie ma bata

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 21:31

a propos united , jakim składem grają ?

losnumeros komentarzy: 1318926.08.2014, 21:30

kaziu874

Masz dużo racji, niektórzy sądzą że cały czas będziemy w top4, bez wzmocnień to będzie dla nas bardzo ciężko o top4 do rywalizacji dochodzą Totki,Everton i Manu.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 21:30

kaziu

u nas przebudowa, a raczej budowa, głównie stadionu, jest już za nami, a mimo to nie wylecieliśmy z top4. nie sądzę, byśmy rok temu mieli farta, skończyliśmy sporo nad Evertonem, a do pierwszej drużyny traciliśmy ile? 7pkt o ile mnie pamięć nie myli. poczekajcie ze sceptycyzmem do końca okienka

lordoftheboard komentarzy: 822626.08.2014, 21:30

United robi dobre transfery, mogą sobie na to pozwolić, bo nie grają w Europie i ffp ich nie obejmuje. Dziwi mnie ich słaby start, ale Arsenal rok temu przegrał z AV, która ledwo się przed spadkiem obroniła, a Swansea może powalczyć, gdy nie są obciążeni LE. Sunderland to też drużyna nieobliczalna.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747426.08.2014, 21:30