Denis Suarez o swoim idolu i Arsenalu

Denis Suarez o swoim idolu i Arsenalu 31.01.2019, 13:42, Bartek Romanowski 15 komentarzy

Denis Suarez spędził ponad 5 lat w Barcelonie i trenował z piłkarzami najwyższej klasy. Nie jest więc zaskoczeniem, że jego zdaniem najlepszym piłkarzem na świecie jest Lionel Messi, jednak idolem nowego nabytku Arsenalu była inna gwiazda o ofensywnym talencie.

- Osobą, którą podziwiam najbardziej w świecie piłkarskim, jest Andres Iniesta. Od zawsze był moim idolem, od małego oglądałem jego zagrania. Dodatkowo występujemy na podobnych pozycjach, a ja mogłem grać z nim przez 2 lata, wiele się od niego nauczyłem. Zawsze wielkim komplementem były porównania do jego persony.

Nowo wypożyczony gracz miał mały epizod w Manchesterze City na początku swojej kariery, jednak to inny klub z Premier League przyciągnął jego uwagę.

- Jest jedna rzecz, której nikt o mnie nie wie, kiedy byłem młody, lubiłem oglądać Premier League. Arsenal był zespołem, który naprawdę mnie inspirował. Pamiętam występy Bergkampa i Henry’ego, obaj są legendami tego klubu. Mam nadzieję, że będziemy podążać ich śladem - zakończył Denis.

Andres IniestaDenis SuarezThierry Henry autor: Bartek Romanowski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Leehu komentarzy: 1010601.02.2019, 12:06

@imprecis: Owszem tak było, ale mimo wszystko to taka wypowiedź w stylu Moraty który reprzentując Real przez kilka ładnych lat i całując herb tego klubu teraz mówi że zawsze chciał grać dla Atletico. :)

A gdyby faktycznie Suareza inspirował Arsenal tamtych lat to jako przykłady zawodników którzy go inspirowali podawałby zawodników którzy grali na jego pozycji czy Piresa albo Ljumberga, bo Henrym i Bergkampem to jarał się każdy. :)

imprecis komentarzy: 18151 newsów: 2101.02.2019, 07:15

Niekoniecznie są to słowa pod publiczkę. Graliśmy swego czasu najładniejsza piłkę na świecie. Nie dało się nie lubić oglądać AFC

kuzguwu komentarzy: 223931.01.2019, 23:05

@Ech0z: łatwo mają piłkarze, którzy do nas przychodzą, nie muszą kombinować jak w City np. xd

Ech0z komentarzy: 318231.01.2019, 19:45

Wkoncu ktoś kto nie powiedział że od dziecka marzył żeby grać w Arsenalu, Ale. Henrym to się jaral chyba każdy

pumeks komentarzy: 2076231.01.2019, 18:28

Młody pamięta występy Bergkampa ?
Chyba z youtuba.

tyson880 komentarzy: 989631.01.2019, 14:49

A może mówi prawdę. Ciężko nie podziwiać Bergkampa i Henry'ego.

borucek12 komentarzy: 41 newsów: 131.01.2019, 14:39

Zróbcie posta, jak zawsze w ostatni dzień okienka ;p

Patriko komentarzy: 291331.01.2019, 14:39

Ja tam jestem mu wstanie uwierzyć, że lubił oglądać PL i podobała mu się kiedyś gra Arsenalu xD

Jack_Herrer komentarzy: 3439 newsów: 19231.01.2019, 14:35

Boże jak ja kocham te zdanka pod publiczkę...mhmmm

"I used to watch Bergkamp and Henry..."

madderns29 komentarzy: 2887 newsów: 231.01.2019, 14:11

Żeby po jednym dobrym sezonie nie załączyło mu się DNA Barcelony i chęć powrotu

AlexVanPersie komentarzy: 773131.01.2019, 14:09

Ciekawe czy ma 'umysł Iniesty'? :)

mitmichael komentarzy: 4866331.01.2019, 14:03

Juz go lubie xD

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49503 newsów: 38931.01.2019, 13:49

Lubił oglądać Arsenal? A to zaskoczenie. Nikt by się nie spodziewał.

mar12301 komentarzy: 2160731.01.2019, 13:48

Tja. W brzuchu matki krzyczał już COYG.

darek250s komentarzy: 7796 newsów: 431.01.2019, 13:43

"Od dziecka kochałem Arsenal"

Można by pisać te słowa w ciemno jak przychodzi nowy zawodnik.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl