Di Marzio: Transfer Szczęsnego w przyszłym tygodniu

Di Marzio: Transfer Szczęsnego w przyszłym tygodniu 16.07.2017, 11:20, Eryk Szczepański 51 komentarzy Włoskie media na czele z cenionym dziennikarzem - Gainlucą Di Marzio - są zgodne, że Juventus w przyszłym tygodniu sfinalizuje transfer Wojtka Szczęsnego.

Polak po dwuletnim wypożyczeniu do Romy, prawdopodobnie nie wróci już do Arsenalu. Od dłuższego czasu media spekulowały o jego przenosinach do Juventusu, ale rozbieżności w kwocie odstępnego między Starą Damą a Arsenalem były na tyle duże, że na samych spekulacjach się kończyło. Teraz jednak włoscy dziennikarze, w tym Di Marzio, potwierdzają, że porozumienie zostało osiągnięte, a transfer dojdzie do skutku w przyszłym tygodniu.

Juventus ma zapłacić za Szczęsnego około 9 milionów euro.

Juventus TurynWojciech SzczęsnySklep kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: Di Marzio/ Gazzetta Dello Sport
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
TomekO komentarzy: 1202 16.07.2017, 11:23

9 milionów ? Pickford za ile poszedł ? Jeżeli to jest prawda to jednak zarząd ma w dna pierwiastek frajerstwa.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna