Diego Godin: Arsenal będzie niespokojny

Diego Godin: Arsenal będzie niespokojny 03.05.2018, 11:57, Maciej Szymkowiak 18 komentarzy

Obrońca Atletico Madryt jest przekonany, że Arsenal będzie bardziej niespokojny w swojej grze, aniżeli miało to miejsce podczas pierwszego meczu. Kanonierzy zremisowali u siebie 1-1, co oznacza, że przy bezbramkowym remisie, to drużyna Diego Simeone przejdzie do finału Ligi Europy.

- Spodziewam się podobnego meczu co tydzień temu. Będą bardziej zaniepokojeni w swojej grze, ponieważ muszą zdobyć bramkę i być bardzo dobrze zorganizowani jako zespół.

- Znów postaramy się wykorzystać ich słabości i spróbujemy w każdym momencie spotkania zagrać na maksimum naszych możliwości i sił, bo wiemy jak ważna będzie każda piłka.

Mecz pomiędzy Atletico a Arsenalem rozpocznie się o 21:05 czasu polskiego.

Atletico MadrytDiego GodinLiga Europy autor: Maciej Szymkowiak źrodło: London Evening Standard
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605004.05.2018, 15:03

Arsenal co mecz jest niestety niespokojny.

ultra15 komentarzy: 27803.05.2018, 23:19

Powiem tak, już mnie to nie obchodzi wszystko (bycie na tej stronce szmat czasu, wiem że to skończy się banem, ale już mam w to wy*****e, szkoda mi zdrowia, bo przez parę ładnych lat Arsenal zabrał mi z 10 lat życia, a więc przechodząc do meritum atakuję: Siwy cwelu wypierdalaj, *****y nieudaczniku, tyle czasu pluli Ci w twarz, a ty byłeś tu tak długo, za długo...Bellerin ****a wypierdalaj do tej Barcelony chociażby na pieszo, sandały Messiemu pucować, Mustafi idioto, ****a na chuj się przewracasz, jak na murawie nie ma śniegu, Kościelny - masz tam jakiś szacunek, ale też jesteś z*****y, że zamiast spierdalać to zostałeś w tym gównie i teraz tym gównem zostałeś umazany (Szybkiego powrotu do zdrowia) Monreal Hiszpański psie, Twoja poirytowana morda jest kwaśna od kilku już lat, a wciąż dobrze wiesz, że Twój poziom to ****a maks Dundalk Fc, Czaka ty to wgl jesteś taki przy*****y, rzucasz się do wszystkich, a jesteś nic nie wartą korą, spróchniałą do tego, wypierdalaj do fc sion. Wilshere warto było tak ****a żyć i na dziwki popierdalać i się upodlić do poziomu Czaki? Odpowiedź sobie sam, Welbeck ****a *****y pałer rendżers, wypierdalaj banany ładować, a nie się za klauna przebierasz, Oezil jaki ty ****a jesteś leniwy, nie mam pytań, na Twojego kebaba czekałbym chyba godzinę, idź wypierdalaja do Anżi Machaczkała może tam ktoś doceni Twoje starania w defensywie, poza tym jesteś krejzi frog. Laca człowieku, zaliczysz ty kiedyś? Czech też ****a wieczny emeryt. Iwobi masz ****a robaki na głowie, chłopie umyj się. Ja *******e, jebać te bany, wam też radzę odpocząć od tego sajgonu, nie zazdroszczę tym, którzy mają mocne nerwy, dojebie wam po zdrowiu jeszcze bardziej, a pozdrawiam tego kutasa Ice Mana (administrator) Nigdy Cię nie lubiłem, ps. masz brzydką dziewczynę. Żegnam was i tą całą czerwoną bandę kretynów z siwym baranem na czele.

Forever_gunner komentarzy: 248003.05.2018, 20:23

Ciężko będzie dzisiaj przełamać żelazną defensywę Diego Simeone, ale trzeba wierzyć, bo co nam pozostało.

mitmichael komentarzy: 4652703.05.2018, 19:34

Powinnismy zagrac taktyka Atletico, strzelic gola a potem robic wszystko zeby nie dopuscic ich do wyrownania. Tylko problem w tym, ze nie mamy zbytnio ludzi do tego, wszyscy graja strasznie nerwowo a do takiego grania trzeba pelnego spokoju. To jedna z najwiekszych zalet Simeone ktora wpoil w Atletico, dlatego to najlepsza obrona na swiecie, tylko 18 bramek straconych w lidze. Ciezko bedzie ale poki pilka w grze wszystko sie moze zdarzyc

gunner1990 komentarzy: 105303.05.2018, 14:54

perfecto w obronie to my nie gramy juz ho ho , szturm arsenalu pierwsza akcja i gol? moze w fifie. ja wierze ze mozemy awansowac ale bez przesady... trzeba po prostu strzelic bramke a potem nie wazne jak utrzymac 1:0 moze jakas kontra na 2 moze dogrywka moze heroiczny bój i awans po karnych a moze szybki wpierdziel 4:1 i koniec.

Gunerxxx komentarzy: 147103.05.2018, 14:01

@D14: albo na lfc.pl czytać komentarze...

D14 (zawieszony) komentarzy: 287303.05.2018, 13:50

Chce dzisiaj widziec rewanz jak kilka lat temu z Bayernem w Monachium. Od poczatku szturm Arsenalu, pierwsza akcja, gol i jedziemy dalej. Musimy zagrac prefecto w obronie, wykorzystac to co bedzie do strzelenia i nawet Atletico nam nie fiknie. Plan jak najbardziej do wykonania, a kto nie wierzy w taki scenariusz niech idzie wczesnie spac albo ogladac Marsylie.
COYG!!!

WindKai komentarzy: 36203.05.2018, 13:46

Sami sobie krzywdę zrobiliśmy,wystarczyło w pierwszym meczu nie stracić tej głupiej bramki w końcówce i przed dzisiejszym spotkaniem to Atletico miałoby pełne gacie.

Gunerxxx komentarzy: 147103.05.2018, 13:24

Gadaj zdrów Godin, strzelamy w 1 połowie bramkę i wy stracie w gacie.

AlexVanPersie komentarzy: 758303.05.2018, 13:22

Jedna nasz bramka strzelona, JEDNA, i już zawartość z naszych pełnych portek przelewa się do portek Atletików.

Przy dwóch naszych strzelonych golach na boisko bedzie musiał wjechać szambowóz by odebrać zawartość ich "niespokojnych" portek.

Marcinafc93 komentarzy: 1974203.05.2018, 13:22

Typuje 1:2

bro komentarzy: 24503.05.2018, 13:11

Cięzko będzie coś strzelić.. niemal pewne że stracimy bramkę jak w każdym meczu ostatnio, oby się chłopaki ogarneli z tyłu to będzie dobrze ale jak patrzę na takiego Mustafiego to mnie krew zalewa... COYG!

SoulStorm komentarzy: 605103.05.2018, 12:46

Godin ma rację.Nie wyobrażam sobie,aby Atletico od pierwszej minuty dało swobodę Arsenalowi w rozgrywaniu piłki oraz atakowaniu.Ekipa z Hiszpanii będzie mocno napierać i mam ogromne obawy o to,jak poradzi sobie...(nie oszukujmy się) najsłabsza obrona z czołówki tabeli w Premier League.

hubikox97 komentarzy: 3403.05.2018, 12:45

@IanWright:
Ja myślę, że damy radę i czuje, że dziś Laca i Wilshere coś udowodni. COYG!

IanWright komentarzy: 69903.05.2018, 12:33

@dami494:
Ile razy ja już takie teksty czytałem... Chyba zbyt wiele żeby w to wierzyć... Mam nadzieję, ale czy wiarę??? eh, oby emocje nie opadły już po pierwszych 15tu minutach...

kamilo_oo komentarzy: 2150603.05.2018, 12:09

Jeszcze mu się ciepło w gaciach zrobi, jak dostaną bramkę na 1:0

dami494 komentarzy: 3331 newsów: 203.05.2018, 12:01

Szybko strzelona bramka sprawi, że to Atletico będzie niespokojne. Trzeba mocno ruszyć

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Brighton21104
5. Tottenham21104
6. Bournemouth21104
7. Everton21104
8. Man United11003
9. Burnley21013
10. Norwich21013
11. Sheffield United10101
12. Crystal Palace10101
13. Leicester10101
14. Wolves10101
15. West Ham20111
16. Aston Villa20020
17. Newcastle20020
18. Southampton20020
19. Chelsea10010
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford20
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
Mohamed Salah11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna