Duet z Manchesteru City najlepszy w PL w październiku

Duet z Manchesteru City najlepszy w PL w październiku 17.11.2017, 16:37, Adam Cygański 10 komentarzy

Leroy Sane został wybrany najlepszym piłkarzem minionego miesiąca w Premier League, a Pep Guardiola najlepszym menedżerem.

Prowadzony przez Guardiolę Manchester City w październiku rozegrał w lidze trzy mecze i odniósł trzy zwycięstwa, strzelając aż 12 goli. Sane wystąpił we wszystkich tych spotkaniach, w każdym z nich strzelając jednego gola oraz notując jedną asystę.

Leroy SaneManchester CityPep Guardiola autor: Adam Cygański źrodło: premierleague.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605022.11.2017, 08:20

Co jak co, ale zasłużyli...

Song_o komentarzy: 110618.11.2017, 08:52

Arteta widzę fryzura dalej perfekcyjnie ułożona :P

bayakus komentarzy: 125717.11.2017, 18:59

@DexteR_000:

11 - 1 - 0

Gratuluję za całokształt, a nagroda to tylko truskawka na torcie ;)

Marioht komentarzy: 599517.11.2017, 18:38

Zasłużenie.
Są w niesamowitym gazie.
Jak na razie.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 217.11.2017, 18:27

@DexteR_000: No, a nie. Same zwycięstwa i jeden remis do tej pory.

DexteR_000 komentarzy: 608317.11.2017, 18:19

@bayakus: Ale jaki niesamowity wyczyn?:) 3 zwyciestwa czy jak?
No ida w tym sezonie dobrze, ale gdzie ten niesamowity wyczyn?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 217.11.2017, 18:09

Nice.

Hortex komentarzy: 101317.11.2017, 17:57

Miły gest Pepa, że wziął ze sobą cały sztab trenerski do zdjęcia jakby chciał pokazać, że to wspólna zasługa.

Argudo komentarzy: 10771 newsów: 617.11.2017, 17:06

Oby Sane zachował formę.

A Monreal to jaką nagrodę zdobył?

bayakus komentarzy: 125717.11.2017, 17:02

Nigdy nie przepadałem za Hiszpanem, ale nagroda niestety w pełni zasłużona. Teraz przypomniało mi się, jak Bernabeu biło brawo Ronaldinho. Gratuluję Pep (wiem że nie przeczyta), niesamowity wyczyn.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl