Edu wraca do domu!

Edu wraca do domu! 09.07.2019, 16:43, Kamil Garczorz 1930 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu poinformowała o tym, że Edu został dyrektorem technicznym klubu.

Edu, który poprzednio pracował w Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej, po zwycięstwie Brazylii w Copa America, będzie pierwszą osobą piastującą to stanowisko w Arsenalu. Poleci wraz z Kanonierami do Stanów Zjednoczonych, gdzie w czwartek rozpoczną przygotowania do sezonu.

Jako dyrektor techniczny, były piłkarz Arsenalu będzie koordynował pracę zespołu trenerskiego, akademii, scoutingu oraz transferów w celu nadzorowania rozwoju i wzmacniania klubu.

W klubie przywitał go Raul Sanllehi, który cieszy się możliwości współpracy z Brazylijczykiem.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy powitać go w zespole. Ma duże doświadczenie oraz wiedzę, ale najważniejsze jest to, że to prawdziwy człowiek Arsenalu. Rozumie klub i to, co chcemy reprezentować.

- Jego przybycie jest ostatnim i bardzo ważnym elementem układanki w naszym rozwoju infrastruktury. Będzie blisko współpracować z Unaiem Emerym oraz trenerami pierwszego zespołu i odgrywać istotną rolę w prowadzeniu naszej filozofii w piłkarskich działaniach.

Swojej radości nie ukrywa również Edu.

- Arsenal ma zawsze szczególne miejsce w moim sercu i jestem zachwycony z możliwości powrotu w nowej roli. Mamy silny skład i bardzo utalentowanych młodych piłkarzy. Z przyjemnością patrzę naprzód.

Edu był piłkarzem Arsenalu od 2001 roku, a ponadto członkiem składu "Niezwyciężonych". Rozegrał dla klubu 127 meczów. W 2005 roku zamienił Londyn na Valencię, gdzie trenerem był Emery.

Edu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Womanizer komentarzy: 715513.07.2019, 14:09

@Calyn:

No właśnie sie zastanawiam. Bo nie wiem czy jest sens kupować grafiki która generuje np 80-100 fps na Ultra na takim monitorze. A kupować monitor za 1k też mi sie średnio widzi.

masterpawcio komentarzy: 7713.07.2019, 14:05

@DontCry: miałem ten sen 2 lata temu i dopiero teraz się o tym dowiaduje????? Dziwna akcja

Calyn komentarzy: 122113.07.2019, 14:01

@Womanizer: poza tym przecież nie będziesz kupować gorszej karty tylko dlatego że może nie zauważysz różnicy na swoim obecnym monitorze, bez sensu:p chyba że chcesz oszczędzić jak najwięcej. Ale wiesz jak to jest oszczędzisz teraz to szybciej bedziesz potencjalnie musiał znowu zmieniać

Gunners10 komentarzy: 12213.07.2019, 13:58

@RIVALDO700: Zyiech to problematyczny typ , charakterek ma dziwny

Calyn komentarzy: 122113.07.2019, 13:58

@Womanizer: nie.ma co myśleć ze monitor coś bottleneckuje:). Zakładam że masz rozdzielczość fullhd 1080p i jak chcesz.miec wszędzie piękne stabilne 60fps na wysokich detalach to najlepsza cena/jakość to 2060 z tego co się orientuję. Te nowe Radeony wyglądają super ale narazie widziałem że są tylko te modele naz ijmy to referencyjne(głósne chłodzenie b z dużej ingerencji producentów)

DontCry komentarzy: 737313.07.2019, 13:56

@masterpawcio: Chłopie to było dwa lata temu.

Sobieski14 komentarzy: 465913.07.2019, 13:56

@RIVALDO700: Zyiech odrzuca wszystkie oferty, czeka tylko na jedną ale niestety ten klub stwierdzil ze szuka odrzuty, a nie kogos kto wie co gra na wysokim poziomie

masterpawcio komentarzy: 7713.07.2019, 13:53

miałem sen że Arsenal kupił Mahreza, ludzie ale czarował!!!!

Womanizer komentarzy: 715513.07.2019, 13:52

Mam pytanie dla osób siedzących troche w komputerach.

Czy karta graficzna np RTX 2060/RX 5700 nie będzie za mocna dla monitora 60hz? Gtx 1660 byłby lepszym wyborem żeby zmniejszyć bottlneck ze strony monitora?

TheBestGooner komentarzy: 315213.07.2019, 13:52

@RIVALDO700: A może sam Ziyech nie chce odchodzić. Dla nas to się wydaje dziwne ale niektórzy zawodnicy po prostu dobrze się czują w swoim klubie, znają swoje możliwości i mimo ofert z mocniejszych klubów nie chcą ryzykować.

Argudo komentarzy: 10231 newsów: 613.07.2019, 13:44

Jak byliśmy jeszcze w Lidze Mistrzów to wydawaliśmy nawet po 100 milionów w okienku. Potem ratowaliśmy się zyskiem że sprzedaży, a od zeszłego roku to zostało nam szukanie tanich opcji, wypożyczanie i rozkładanie deali na raty.

RIVALDO700 komentarzy: 3138213.07.2019, 13:44

Zastanawiające jest to,ze jeszcze nikt nie kupił 26-letniego ziyecha który został zawodnikiem sezonu w Ajaxie., strzelając 21 goli w 49 meczach w ostatnim sezonie., gdzie kuł w LM miedzy innymi Tottki czy Real. Dziwne...

Redzik (redaktor) komentarzy: 14746 newsów: 8813.07.2019, 13:42

@Arsenal50: Jakbyś szukał klanu to zapraszam do Blood Wings. Cały czas są wojny, regularne donejty i kręcimy się koło srebra/złota w lidze. :)

Sobieski14 komentarzy: 465913.07.2019, 13:41

@Traitor: No ta, jeszcze to chyba jakos wtedy odchodzil Chambo

ZielonyLisc komentarzy: 1287413.07.2019, 13:40

Pierwszy transfer będzie dopiero ostatniego tygodnia okna transferowego.

@ZielonyLisc_BigBlackCompany

Traitor komentarzy: 7018 newsów: 2213.07.2019, 13:39

Na aube to zgenerowalo sie kasy z walcottow/coquelinow/giroud itd, a reszte w sumie nie pamietam. z ozilem to yolo xd

Sobieski14 komentarzy: 465913.07.2019, 13:34

@Traitor: Ciekawe jak mu sie w ogole udalo wyciagnac hajs na Ozila, Aube, Lace.. skoro my teraz rzucamy maksymalnie ogromna kwote 40mln na Zahe

Traitor komentarzy: 7018 newsów: 2213.07.2019, 13:30

I teraz sobie pomyslcie, w jakim syfie Papcio siedział przez tyle lat :P

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 313.07.2019, 13:28

Bo w Arsenalu jak za Wengera
Bez zmian.

Argudo komentarzy: 10231 newsów: 613.07.2019, 13:26

@Mikitarian napisał: "narazie to zdecydowanie najwięksi przegrani okienka"

No nie wiem, jeden klub z Londynu nie zamierza dać za wygraną.

Ech0z komentarzy: 248713.07.2019, 13:25

Odeszli z Atleti przyszli słabsi ale i tak Simeone zrobi z nich dzikow którzy pójdą za 4 razy więcej

Sobieski14 komentarzy: 465913.07.2019, 13:18

Kuuurde Fekir w Betisie Sewilla?

Co tu sie odjaniepawla?

Jedyna nadzieja w tym ze nasi najpierw probuja wypychac Mustafiego, Ozilq, Mikiego, chambersa itd i potem dopiero ruszą na zakupy

Arsenal50 komentarzy: 5013.07.2019, 13:17

@Redzik: ja pykam ;)

Redzik (redaktor) komentarzy: 14746 newsów: 8813.07.2019, 13:11

Pyka tu ktoś w Clash Royale?

NineBiteWolf komentarzy: 11006 newsów: 4713.07.2019, 13:05

@silvano95 napisał: "Arsenal to klub który zamiast robić transfery na obecne okienko robi na następne.
Dwa kroki przed innymi"

Może chcą wypaść z TOP6 po to, by za rok heroicznie do niego powrócić?

Mikitarian (zawieszony) komentarzy: 35313.07.2019, 13:04

Atletico się kompletnie rozpadło. Odeszli Godin,Felipe Luis, Juan Fran, Hernandez, Rodri, Griezmann. W miejsce ich przyszli o dwie klasy słabsze dzieciaki - narazie to zdecydowanie najwięksi przegrani okienka.

Rotendie komentarzy: 33413.07.2019, 12:46

W Atletico pobili chyba rekord sprzedaży zawodników w jednym okienku, teraz dostali 310 mln a wydali 196 mln. Ta liczba robi wrażenie.
Nie jest to klub, który jakoś szczególnie lubi być marketem dla innych, bo mają też swoje ambicje sportowe, złożyło się też na to, że dwóch bardziej znanych zawodników chciało odejść, stąd ten niekoniecznie pożądany rekord.

ares765 (redaktor) komentarzy: 9056 newsów: 10213.07.2019, 12:43

A day after Aubameyang joined, Arsenal announced that Ozil had signed a new contract.

The announcement ended a negotiation process that stretched back more than 18 months and it saw the German become the highest-paid player in the club’s history, earning around £350,000 a week.

“The talks were always very cordial,” said Law. “Erkut Sogut is the lawyer who represents him and it was always cordial.

“The bottom line was what he was asking for was not just far from what our top salary was, it was significantly further.

“Their strategy was to come in with a number as high as they possibly could and see if we would bite if we were desperate.

“Ironically enough, he signed for what we had offered a year-and-a-half earlier.”

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 313.07.2019, 12:26

Arsenal to mi się kojarzy jako dzieciak, który cieszył się kiedy mama rzuciła mu złotówkę na loda. I tylko wie, że na tego loda mu starczy.

PtoOk komentarzy: 92913.07.2019, 12:25

@grzegorz1211: na pewno byli na raty kupowani, ale dlatego mamy tak niski budżet bo już są uwzględnione te wszystkie zaległości za tych zawodników.

grzegorz1211 komentarzy: 600913.07.2019, 12:23

Wątpię aby Atletico udało się wyciągnąć te 80 mln od barcy, aczkolwiek jeśli dogadali się wcześniej za plecami klubu UEFA może barcelone ukarać karą pieniężną i banem transferowym, a że u nich to recydywa to kara może być długa

Catalonczyk komentarzy: 268313.07.2019, 12:20

@Sobieski14:

Boze kochany z kim przyszlo mi dyskutowac.. ale niech bedzie moja strata. Atleti ma podobno dowody ktore musi zglosic do pierwszego sierpnia i tylko wtedy wyjdzie czy je faktycznie ma. Dwa, poruszylem tylko i wylacznie kwestie problemow Atletico odnosnie czekania na wplate klauzuli nizszej niz 200milionow. Bo jak dla mnie jest to normalne ze wiekszosc klubow zrobiloby tak samo. Nigdzie nie wybielalem ani nie wybielam Barcelony bo pomimo iz jestem jej kibicem to pewne kwestie mi sie tez nie podobaja. Nie wiem czy wiesz(a podejrzewam ze na pewno nie) w jakich warunakch zostala wplacona klauzula za Rodriego(tego co jest obecnie w City) i chociazby Vitolo, dlatego napisalem ze smieszny mnie postawa Atletico gdy oni sami nie do konca byli fair przy kupnie tych grajkow. Wyjechales mi z jakimis typowymi farseloniarzami, akcjami z fabregasem i ze zaden klub nie robil tyle syfu czy cos takiego. Wydaje mi sie ze od poczatku nie o tym byla mowa? Mozesz dodac jeszcze ze Pique oplul prezydenta Sevilli (chyba to byl prezydent) czy zraszacze po meczu z Interem. Jest mi to absolutnie obojetne bo nie tego tematu sie podjalem. Jezeli nie masz do napisania czegos w temacie ktory sam zaczynasz, to po co pisac? I nie, nie uwazam sie za lepszego kibica czy co Ty tam napisales, bo nawet nie wiem co w Twoim rozumowaniu oznacza lepszy kibic. Jeden kibicuje Arsenalowi, drugi Barcelonie a trzeci Juventusowi. Tylko co to ma do jak to napisales " uwazania sie za lepszego od innych"? Bo jeden klub cos wygrywa a drugi nie? O zgrozo co za problemy XXI wieku.

Na temat wychowania rodzicow nie odpowiem, bo nie chce dostac perma i juz nie ten wiek na pyskowki o wychowaniu.

Slomy brak, ale na przyszlosc moze pomysle o agrobiznesie jak tak bardzo polecasz :)

grzegorz1211 komentarzy: 600913.07.2019, 12:18

@silvano95:
A to już od dawna tak robią, przecież Torreira też był na raty kupowany. Nasz budżet to ponoć 45 mln ale pewnie jeszcze z 20 mln trzeba było dopłacić za ubiegły rok, bo do końca nie wiemy jak wyglądały płatności za Leno i Sokratisa

silvano95 komentarzy: 456113.07.2019, 12:15

Arsenal to klub który zamiast robić transfery na obecne okienko robi na następne.
Dwa kroki przed innymi

Sobieski14 komentarzy: 465913.07.2019, 12:07

@Catalonczyk napisał: "Jestes zwykla ameba ktora nie potrafi odniesx sie nawet do tematu. Po raz kolejny powtorze ze nie odnnosilem sie do tego o czym Ty belkoczesz, tylko do samej sprawy z Atleti. Ale widze tobie chyba za wiele wytlumaczyc nie ide wiec szkoda mojego czasu.

"Chloptasiu" to mozesz mowic do swoich kolesi na wsi :)"


Podpisali porozumienie w marcu, Atleti ma dowody więc to jest fakt, Twoja obrona farsy polegająca na "wszyscy tak robią", nic mnie nie obchodzi.

Personalnie Cie nie obrażałem, także kończę dyskusje jesteś zwykłym gadem.

Żałosny jesteś... czujesz się lepszy bo kibicujesz klubowi który coś wygrywa i czujesz atak personalny jak ktoś coś mówi na ten Twoj klubik.
Kultury rodzice nic nie potrafili nauczyć?

Wieś wsią ale tyle co ty masz słomy w butach to nawet agrobiznes nie ogarnie.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 313.07.2019, 11:58

Zawsze to ciekawsze niż ruchy transferowe Arsenalu :v

lays komentarzy: 3866613.07.2019, 11:58

Jak tak patrzę na to biedne okienko to bym już nikogo nie kupił i wzial te 50 mln f na przyszłe okienko i spróbował klepać Salibe XDD

ten klub to mem. Nasi pomylili się i nie wiedzą co to znaczy samowystarczalny nowoczesny klub

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105113.07.2019, 11:57

@FabsFAN: zależy od dnia i humoru

FabsFAN komentarzy: 1868213.07.2019, 11:55

@thide:
JA myslalem, ze jest to strona Manchesteru City. Chyba czas usunac konto.

FabsFAN komentarzy: 1868213.07.2019, 11:54

@Mikitarian:
ooo kolega wrocil! Czesc!

Catalonczyk komentarzy: 268313.07.2019, 11:48

@Sobieski14:

Jestes zwykla ameba ktora nie potrafi odniesx sie nawet do tematu. Po raz kolejny powtorze ze nie odnnosilem sie do tego o czym Ty belkoczesz, tylko do samej sprawy z Atleti. Ale widze tobie chyba za wiele wytlumaczyc nie ide wiec szkoda mojego czasu.

"Chloptasiu" to mozesz mowic do swoich kolesi na wsi :)

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105113.07.2019, 11:48

@Mikitarian: bardzo nas to interesuje, w końcu jesteśmy na największej stronie fanów Czerwonych Diabłów w Polsce.

JanikK komentarzy: 1476313.07.2019, 11:46

https://www.goal.com/en-gb/amp/news/we-wanted-hazard-deal-ex-arsenal-transfer-fixer-law-reveals/1ru4cuhccwyef1xr2r8fjkpaan?__twitter_impression=true

Dick law

ZielonyLisc komentarzy: 1287413.07.2019, 11:46

Siema siema siema pozdrowienia z podziemia

Mikitarian (zawieszony) komentarzy: 35313.07.2019, 11:44

Najnowsze informacje o United.

United oferuje za SMS'a 80 mln - Di Marzio

Cena wyjściowa Pogby to 180 mln - The SUN

Lukaku to koszt 90 mln - Telegraph

Maguire to obecnie priorytetowy cel Solskajera - Telegraph

Alonso komentarzy: 1074713.07.2019, 11:40

@Barney: Warrior od HBO oparty na kronikach Bruca Lee. Tylko nie o dzieciakach a chińczykach w XIX wiecznej Ameryce.

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105113.07.2019, 11:34

@FabsFAN:

https://www.youtube.com/watch?v=-0QiCWGmBcw&t=4s

FabsFAN komentarzy: 1868213.07.2019, 11:32

Dzień dobry

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105113.07.2019, 11:14

@NineBiteWolf: i ciąg dalszy, ma klauzulę, dzięki której może przedłużyć kontrakt o rok.

Matelko komentarzy: 130813.07.2019, 11:10

Polscy siatkarze na uniwersjadzie w Neapolu pokonali w półfinale Rosjanów 3:2.

Dzisaj w nocy trzeba powtórzyć wynik na Lidze Narodów.

To się nazywa dobrobyt!

Pierwsza kadra trenuje przed kwalifikacjami do IO w Tokio.
Druga drużyna dzisiaj o północy zmierzy się z Rosją w półfinale LN.
Młodzież zagra w finale Uniwersjady.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna