Edu wraca do domu!

Edu wraca do domu! 09.07.2019, 16:43, Kamil Garczorz 1930 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu poinformowała o tym, że Edu został dyrektorem technicznym klubu.

Edu, który poprzednio pracował w Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej, po zwycięstwie Brazylii w Copa America, będzie pierwszą osobą piastującą to stanowisko w Arsenalu. Poleci wraz z Kanonierami do Stanów Zjednoczonych, gdzie w czwartek rozpoczną przygotowania do sezonu.

Jako dyrektor techniczny, były piłkarz Arsenalu będzie koordynował pracę zespołu trenerskiego, akademii, scoutingu oraz transferów w celu nadzorowania rozwoju i wzmacniania klubu.

W klubie przywitał go Raul Sanllehi, który cieszy się możliwości współpracy z Brazylijczykiem.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy powitać go w zespole. Ma duże doświadczenie oraz wiedzę, ale najważniejsze jest to, że to prawdziwy człowiek Arsenalu. Rozumie klub i to, co chcemy reprezentować.

- Jego przybycie jest ostatnim i bardzo ważnym elementem układanki w naszym rozwoju infrastruktury. Będzie blisko współpracować z Unaiem Emerym oraz trenerami pierwszego zespołu i odgrywać istotną rolę w prowadzeniu naszej filozofii w piłkarskich działaniach.

Swojej radości nie ukrywa również Edu.

- Arsenal ma zawsze szczególne miejsce w moim sercu i jestem zachwycony z możliwości powrotu w nowej roli. Mamy silny skład i bardzo utalentowanych młodych piłkarzy. Z przyjemnością patrzę naprzód.

Edu był piłkarzem Arsenalu od 2001 roku, a ponadto członkiem składu "Niezwyciężonych". Rozegrał dla klubu 127 meczów. W 2005 roku zamienił Londyn na Valencię, gdzie trenerem był Emery.

Edu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 21:33

@Sobieski14: kiedy w końcu powstanie jakaś nowa federacja, która zbojkotuje UEFA i FIFA?

adamkanonier komentarzy: 87812.07.2019, 21:33

@bocian18: wielkie dziękuję za rady ! chciałbym się jeszcze lepiej przygodtować do pracy, jakaś książka może z poradami ? może znasz jakąś i podpowiesz ?

Sobieski14 komentarzy: 430712.07.2019, 21:32

@Catalonczyk:
Typowy farseloniarz... Czy farsa miała prawo podpisywać porozumienia w marcu? W ogóle negocjować z piłkarzem?
Bo mi się wydaje ze jest to surowo zabronione ale farseniolarze jak zwykle mają swoje prawa.

Syfu z transferem Neya z Brazylii też sie wyprzesz?

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 21:31

@MadMax14: spoiler, miłość nie istnieje xD

fcescf komentarzy: 236712.07.2019, 21:30

@MadMax14: ciśniesz byku

MadMax14 komentarzy: 86312.07.2019, 21:29

Panowie, wielkie dzięki za rady żeby nie być faja i napisać :D

JanikK komentarzy: 1293412.07.2019, 21:28

@thide: taki młody biznesmen z niego

https://www.gettyimages.com/search/2/image?events=775367791&family=editorial&page=2&sort=best#license

Tu reszta

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 21:28

@ChatCrapGetBanged: Ja dokładnie Radomsko nie wiem czy wiesz gdzie to ale około 80 km od Łodzi chętny napiwko zawsze a może pojdze na studia do Łodzi to piwkować możemy co weekend

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 21:27

zapamiętajcie jedno, drodzy kanonierzy - jeśli nie idziecie do przodu, idziecie do tyłu.

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 21:27

@JanikK: patrzę na Edu i nie poznałbym go.wyglądał inaczej, gdy grał w Arsenalu.

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 21:27

@adamkanonier: Z miła chęcią opowiem ci na temat tej pracy ale tez moze dam ci wskazówki nie wiem jakie studia skoczyłeś ale gratulacje za skończenie. Po pierwsze nie bój sie ciężkiej pracy i zarazem nie bój sie zapytac kolegów z pracy co i jak a jeśli nie będą umieli ci odpowiedzieć na proste pytania albo nie będą chcieli to zrezygnuj bo nigdy nie będziesz szedł do przodu w tym kierunku tylko stał w miejscu. Jeśli skończyłeś technikum elektryczne tak jak ja to jakieś pojecie masz na pewno. Układanie przewodów nie jest trudne myślę ze na początku dostaniesz takie zadanie ale jeśli będzie ci dobrze szło to proś kolegów aby dawali ci coraz trudniejsze zadania do wykonania przez co pogłębisz swoją wiedzę. jeśli nabierzesz doświadczenia to zgłoś się do pracy elektryka w jakieś firmie na utrzymaniu ruchu myśle ze to dobry następny krok w twojej jak i mojej przyszłej karierze . I nie oczekuj jakiś mega dużych pieniędzy za prace rzędu 25 zł za godzinę zależy tez od miasta ale jak szef będzie widział ze sie starasz i coś potrafisz to na pewno da ci podwyżkę ale tez jeśli wiesz ze umiesz dużo to sam o nią poproś. A co do samej pracy czasami jest tak ze jest ciężko a czasami jest tak ze jest łatwa robota i wogole się nie zmęczysz . Nie wiem co jeszcze mógłbym ci napisać jeśli chcesz o coś konkretnego zapytać to pytaj z miła chęcią odpowiem. Jeszcze jedno napewno nie udawaj najmądrzejszego bo napewno znajda sie ludzie lepsi od ciebie i mądrzejsi i zawsze pomagaj innym jak bedzeisz coraz lepszy jesli bedzeisz pomagał to napewno do ciebie kiedyś to wróci moze z podwójną siła .

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 21:25

@Xanthi napisał: "Wszedlem tylko po to zeby napisac
Kolejny dzien tej trwajacej zenady...
Pozdrawiam"


Brzmi jakbyś o moim życiu pisał.

@bocian18

Prawdopodobnie przenoszę się do Łodzi za miesiąc. Ty z łódzkiego widzę - przeznaczenie.

JanikK komentarzy: 1293412.07.2019, 21:25

https://twitter.com/ZR_7G1/status/1149757388133675008?s=19
Niezle zdj. Btw edu ma niezle dopasowana koszulę

Marcinafc93 komentarzy: 1907112.07.2019, 21:23

@Xanthi: Łączymy się w bólu

ZielonyLisc komentarzy: 1091412.07.2019, 21:20

Ej chłopaki, piję wódeczkę zimną i gęstą i miałem efekt deja vu. Chora akcja, naukowcy do dziś nie ogarnęli skąd to się bierze.

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 21:15

@Redzik: znowu zamawiam steka, nie jestem wege, choć lubię sałatę

Xanthi komentarzy: 54412.07.2019, 21:13

Wszedlem tylko po to zeby napisac
Kolejny dzien tej trwajacej zenady...
Pozdrawiam

Redzik (redaktor) komentarzy: 14380 newsów: 8512.07.2019, 21:10

@thide napisał: "@Redzik: https://img2.thejournal.ie/inline/2968746/original/?width=630&version=2968746

mmmm, mój ulubiony baton"


Widać po profilowym, że lubisz sobie zjeść.

mallen komentarzy: 1621112.07.2019, 21:06

Manchester United zaoferuje aż 72 mln funtów za Sergeja Milinkovicia-Savicia!

Sky Sports Italia

Damaks komentarzy: 81412.07.2019, 21:01

Everton bliski pozyskania Delpha. Cena - 8 milionów funtów.

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 21:00

@thide: U mnie jest tak że nie ma pośpiechu a jak za szybko robię to mówią żebym zwolnil bo się zajezdze i jak szef będzie widział że dużo robię to będzie tego ode mnie wymagał żebym dużo robił i nie zwalnia tempa ale wiadomo też nie robię nic i staram się wolniej ale dokładnie żeby potem nie było czegoś do poprawienia
Mój brat kiedyś pracował z takim gościem co tylko kazał mu kuc w ścianach i tylko tyle a to jest najgorsze a ten koleś tylko siedział i mówił co ma robić a jak miał coś zrobić ten koleś to tylko ułożyć przewody brat się zwolnił bo tygodniu a też jest elektykiek i studiuję elektrotechnike

Freo98 komentarzy: 69212.07.2019, 20:59

@Marzag: słyszałem ze teraz 5 mln a reszta za rok ale to tylko plotki.

pLYTEK komentarzy: 170112.07.2019, 20:57

Max Kolonko wrzuca zdjęcie z Kukizem. Ktoś tu z jego rewolucji ?

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 20:56

@ChatCrapGetBanged: Kieruje się tym że mimo niepowodzeń jakie mam i wieczna krytyka od innych osób jestem mega pozytywną osoba
A co do toksycznosci wogole nie potrzebne trzeba być pozytywnym i pomocnym a kiedyś to do ciebie wróci przynajmniej ja tak sądze
A co do browarka z miłą chęcią ale nie wiem czy na jedym by się skończyło
A jwi mógłbym wiedziec skąd jesteś?

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 20:55

@bocian18: raz pracowałem z imbecylem, który wszystko na mnie zrzucał, a sam nic nie robił, bo grał w gierki na telefonie. pracy po uszy, a że byłem najmłodszy, to praktycznie każdy coś na mnie zwalał. pierwsza poważniejsza praca i w końcu się zwolniłem, bo nawet podwyżki mi nie dali i uznali mnie za roszczeniowego millenialsa. teraz jest lepiej. pracuje półtora roku w firmie i przenoszą mnie powoli do IT.

adamkanonier komentarzy: 87812.07.2019, 20:54

@bocian18: Szukam właśnie pracy jako elektryk ! Skonczylem studia, ale w technikum bylem na elektryku. Chce się nauczyć zawodów, przyuczyć. Powiedz cos wiecej mi na ten temat ;)

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 20:52

@Marzag

Fundusze pewnie są malutkie, dlatego próbują tych śmiesznych ofert 50% lub 100% rozłożone na 5 lat. Są iluzoryczne szanse, że ktoś na to pójdzie, ale w ostatnich dniach transferowych będą musieli rzucić hajsem na kogokolwiek, choćby Praeta. Dla mnie Arsenal bez wzmocnień to Arsenal poza top 6 i oni muszą podzielać te obawy. Laca - Auba mogą ciągnąć ten wózek, ale jak jeden wyleci kontuzjowany to przecież będzie tragedia.

@bocian18

Bo jesteś pozytywny. Wszyscy tu mają jakiś ból dupy i często piszą złośliwie, sarkastycznie, pesymistycznie. Ja oczywiście też. Mam wrażenie, że nie masz w sobie takiej "toksyczności", która regularnie wylewa się z każdej innej osoby. Wypiłbym z Tobą browarka chętnie.

*Przepraszam za "wjedzie", moja podświadomość uznała, że to słowo jest w porządku, bo jest częściej używane. Tak bywa.

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 20:48

Ale najfajniejsze moim zdaniem jest to że mam fajnych pracowników z dużym doświadczeniem i jak czegoś nie wiem to oni wylumacza wszystko pomogą jak czegoś nie wiem

Catalonczyk komentarzy: 243212.07.2019, 20:48

@bocian18:

No to powodzenia! :)

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 20:46

@clavo: układanie przewodów podłączanie rozdzielni elektrycznej
@ChatCrapGetBanged: Dziękuję nie wiem czy to sarkazm ale jeśli jestem twoim ulubionym użytkownikem to powiedz dlaczego? Jestem mega ciekawy
@Catalonczyk: Dopiero zaczynam chce załapać trochę doświadczenia i o podwyżkę prosicic @illpadrino: Jeśli jest dobry w tym co robi i umie naprawiać jakieś maszyny elektryczne i jest szefem sam dla siebie i on ustala to tylko pozazdrościć

Marzag komentarzy: 31895 newsów: 112.07.2019, 20:43

@Freo98: Jesteś pewien, że nie chcą pieniędzy z góry? Jeśli tak to spoko

Catalonczyk komentarzy: 243212.07.2019, 20:43

@thide:
Tak jak mowisz Paris, likalizacja ma duze znaczenie przy wynagrodzeniu

pLYTEK komentarzy: 170112.07.2019, 20:43

goat w finale z djoko

Freo98 komentarzy: 69212.07.2019, 20:40

@Marzag: za Salibe i tak pieniądze maja dostać za rok

illpadrino komentarzy: 8250 newsów: 312.07.2019, 20:40

@bocian18:

Mam kumpla elekrtyka, który jeździ na mini zlecenia, robi 3godziny i kasuje 2koła. 15 zł za godzine na start jest ok, nauczysz się i później leć za granicę. Roboty od zawalenia w norwegii, szwecji a nawet w szwajcarii dla specjalistów.

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 20:39

@Catalonczyk: siema rudy bracie

Marzag komentarzy: 31895 newsów: 112.07.2019, 20:39

@ChatCrapGetBanged: Wydaje mi się, że serio mają te 45 mln do dyspozycji, i jeśli nie sprzedadzą Ozila - a pewnie nie sprzedadzą - to tyle zostanie.
Saliba nawet niech przyjdzie za 30 mln, zostanie 15 za te pieniądze nie da się kupić wzmocnienia klubu.

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 20:39

@Catalonczyk: zależy od miasta. dużo czy mało, nieważne. ważne, że pracuje, porobi to, co lubi [albo nie?] i po jakimś czasie albo założy swoją firmę albo zmieni pracę na znacznie lepiej płatną.

Catalonczyk komentarzy: 243212.07.2019, 20:35

@bocian18: powiem tak, wydaje mi sie ze 15 zl to dosc malo. Chyba ze zaczynasz dopiero z tym przygode

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 20:34

@bocian18 napisał: "Muszę się pochwalić znalazłem pracę jako elektryk 15 zł na godzinę czy to dużo jak dla mnie wystarczająco porobię jako elektryk z 2 albo 3 lata aby nabrać doświadczenia i założę sobie jakąś swoją firmę może się uda"

Uwielbiam Twoje nastawienie do życia, jesteś moim ulubionym użytkownikiem k.com. Niech Ci się wjedzie.

clavo komentarzy: 48012.07.2019, 20:33

@bocian18:
A co masz robić jako elektryk?

ChatCrapGetBanged (zawieszony) komentarzy: 362812.07.2019, 20:32

@Marzag napisał: "Myślę, że jeśli nie Saliba to pewnie Arsenal w tym okienku bez transferu"

Co?

Przy tak obrzydliwie widocznych brakach kadrowych i puszczeniu kluczowego zawodnika za darmo jedyne cele transferowe to wzmocnienia na przyszłość - Martinelli i Saliba?

Przecież to się w głowie nie mieści nawet jak na standardy Arsenalu. To już nie byłby klub-mem, wtedy nowy przydomek Arsenalu to "więcej-niż-mem".

Ja jestem pewien, że trio Raul-Unai-Edu ma jakiś plan. Wątpię, że to dobry plan, ale jakiś pewniaczek do wyciągnięcia musi być. Przypuszczam, że teraz targują się o każdego funta, ale za jakiś czas będą rzucać konkretnymi ofertami.

Catalonczyk komentarzy: 243212.07.2019, 20:32

@Sobieski14:

Co za belkot. Atletico sie osmiesza. Ma pretensje ze Barcelona czekala az spadnie klauzla zeby zaplacic mniej co jest normalne zapominajac ze sami dali dupy dajac do podpisu taka umowe. Pragne przypomniec ze rowniez w zeszlym sezonie Griezz mial podpisane porozumienie ktore zerwal, wiec czemu Atletico nie wezmie tamtego gdy klauzula wynosila 100mln? No ale Barcelonie ujdzie plazem xD

Sobieski14 komentarzy: 430712.07.2019, 20:29

@thide: mają ale farsa to przecież więcej niż klub

bocian18 komentarzy: 101612.07.2019, 20:28

Muszę się pochwalić znalazłem pracę jako elektryk 15 zł na godzinę czy to dużo jak dla mnie wystarczająco porobię jako elektryk z 2 albo 3 lata aby nabrać doświadczenia i założę sobie jakąś swoją firmę może się uda

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 20:25

@Sobieski14: czy oni nie mają w kontraktach jakichkolwiek zapisów o poufności umów?

thide (redaktor) komentarzy: 28962 newsów: 72012.07.2019, 20:25

Chambersa ponoć próbowali opchnąć i dorzucali do dealu z Zahą, więc raczej sobie nie pogra, a szkoda. raczej Holding zastąpi Koscielnego, ale obecnie brakuje jednego defensora na ławkę, więc czemu by nie Bielik? Arsenal sprzedaje młodych po milion funtów, a za rok-dwa się okazuje, że ich nowy klub sprzedaje ich gdzieś indziej za 20-30 baniek, a Arsenal się dziwi, że nie ma potem na transfery i nie ma kim grać.

Sobieski14 komentarzy: 430712.07.2019, 20:24

Atleti ma dowody na to że Griezmann podpisał porozumienie z Barcą w marcu, a wtedy klauzula była 200mln i teraz Atletico będzie walczyć o nie 120mln tylko 200mln...

Barca, więcej niż klub, kolejny syf. Znowu im pewnie ujdzie płazem.

ZielonyLisc komentarzy: 1091412.07.2019, 20:24

XDDDDD oferta za Zahę czyli kasa plus Elneny, Chambers i Cienkinson to jakieś nieporozumienie. To szczyt upadku tego klubu.

Marzag komentarzy: 31895 newsów: 112.07.2019, 20:07

@Ziebka: Myślę, że jeśli nie Saliba to pewnie Arsenal w tym okienku bez transferu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna